Higienai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BABY ONO higieniniai vatos diskeliai kūdikiams
  BABY ONO higieniniai vatos diskeliai kūdikių ir mažylių kūno puosėlijimui. Tamponai 100% pagaminti iš natūralios medvilnės, struktūra užtikrina minkštumą, švelnumą ir tuo pat metu patvarumą. Kartu su kosmetiniu aliejumi arba balzamu idealiai valo ir drėkina kūdikio odą. Jie bekvapiai ir nesukelia su..
  Mokestis: 2.07€ 2.50€
 • BABY ONO saugūs higieniniai pagaliukai
  BABY ONO saugūs higieniniai pagaliukai: Ausų krapštukai BabyOno yra saugus ir natūralus produktas skirtas kasdieniai kūdikio priežiūrai. Ausų krapštukų forma užtikrina saugų jų naudojimą; Pagaminti iš 100% medvilnės; Praktiška pakuotė kasdienį naudojimą padarys dar patogesniu; Rinkinyje 56 vnt. ..
  Mokestis: 1.48€ 1.79€
 • BELLA BABY kūdikio higieniniai vatos pagaliukai 56 vnt.
  BELLA BABY kūdikio higieniniai vatos pagaliukai 56 vnt. Vatos antgaliukai iš 100% medvilnės. Minkšti ir švelnūs. Ideliai tinka kasdieniam naudojimui. Galima naudoti akyčių, nosies ar ausų higienai. Be kvapo. ..
  Mokestis: 1.65€ 2.00€
 • CANPOL BABIES ausų krapštukai 200 vnt
  Kūdikio higieniniai vatos pagaliukai 200 vnt. Vatos antgaliukai iš 100% medvilnės. Minkšti ir švelnūs. Ideliai tinka kasdieniam naudojimui. Galima naudoti akyčių, nosies ar ausų higienai. Be kvapo. ..
  Mokestis: 3.22€ 3.90€
 • Drėgnų servetėlių dėžutė su dangteliu
  Praktiška ir funkcionali talpykla drėgnoms ir sausoms servetėlėms laikyti. CHARAKTERISTIKOS:      didelis mygtukas leidžia be problemų atidaryti viena ranka.      kompaktiškas dydis.      dangtelis apsaugotas nuo atidarymo. &..
  Mokestis: 3.31€ 4.00€
 • Higieniniai medvilniniai ausų krapštukai 56 vnt.
  Kūdikio higieniniai vatos pagaliukai 56 vnt. Vatos antgaliukai iš 100% medvilnės. Minkšti ir švelnūs. Ideliai tinka kasdieniam naudojimui. Galima naudoti akyčių, nosies ar ausų higienai. Be kvapo. ..
  Mokestis: 1.98€ 2.40€
 • Kūdikio higieniniai vatos pagaliukai 60vnt.
  Kūdikio higieniniai vatos pagaliukai 60vnt. Vatos antgaliukai iš 100% medvilnės. Minkšti ir švelnūs. Ideliai tinka kasdieniam naudojimui. Galima naudoti akyčių, nosies ar ausų higienai. Be kvapo. ..
  Mokestis: 1.82€ 2.20€
 • Kūdikio higieniniai vatos pagaliukai BAMBOO 60vnt.
  Kūdikio higieniniai vatos pagaliukai 60vnt. Vatos antgaliukai iš 100% medvilnės. Minkšti ir švelnūs. Patys pagaliukai pagaminti iš bambuko. Ideliai tinka kasdieniam naudojimui. Galima naudoti akyčių, nosies ar ausų higienai. Be kvapo. ..
  Mokestis: 2.07€ 2.50€
 • Medvilniniai vatos diskeliai kūdikiams KINDII BAMBOO, 60 vnt.
  Medvilniniai vatos diskeliai kūdikiams KINDII BAMBOO, 60 vnt. Kosmetiniai diskeliai yra skirti kasdieniniam kūdikių kūno puoselėjimui. Diskeliai yra itin minkšti ir švelnūs, todėl tinka jautriai kūdikio odelei. Kartu su kosmetiniu aliejumi arba balzamu idealiai valo ir drėkina švelnią kūdi..
  Mokestis: 4.05€ 4.90€
 • Medvilniniai vatos diskeliai kūdikiams KINDII PURE, 60 vnt.
  Medvilniniai vatos diskeliai kūdikiams KINDII PURE, 60 vnt. Kosmetiniai diskeliai yra skirti kasdieniniam kūdikių kūno puoselėjimui. Diskeliai yra itin minkšti ir švelnūs, todėl tinka jautriai kūdikio odelei. Kartu su kosmetiniu aliejumi arba balzamu idealiai valo ir drėkina švelnią kūdiki..
  Mokestis: 3.88€ 4.70€