Higienai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BABY ONO įklotai daugkartinėms sauskelnėms 100 vnt
  BABY ONO įklotai daugkartinėms sauskelnėms 100 vnt. Įdėklai dažniausiai yra naudojami kartu su tradiciniais marlės vystiklais. Padėti ant vystiklų įklotai leidžia drėgmei persisunkti, bet sulaiko stambesnius nešvarumus. Tuo pačiu palengvina jų pašalinimą ir apsaugo vystiklus nuo suteršimo. Paklotai ..
  Mokestis: 1.45€ 1.75€
 • BABY ONO higieniniai vatos diskeliai kūdikiams
  BABY ONO higieniniai vatos diskeliai kūdikių ir mažylių kūno puosėlijimui. Tamponai 100% pagaminti iš natūralios medvilnės, struktūra užtikrina minkštumą, švelnumą ir tuo pat metu patvarumą. Kartu su kosmetiniu aliejumi arba balzamu idealiai valo ir drėkina kūdikio odą. Jie bekvapiai ir nesukelia su..
  Mokestis: 2.07€ 2.50€
 • BABY ONO saugūs higieniniai pagaliukai
  BABY ONO saugūs higieniniai pagaliukai: Ausų krapštukai BabyOno yra saugus ir natūralus produktas skirtas kasdieniai kūdikio priežiūrai. Ausų krapštukų forma užtikrina saugų jų naudojimą; Pagaminti iš 100% medvilnės; Praktiška pakuotė kasdienį naudojimą padarys dar patogesniu; Rinkinyje 56 vnt. ..
  Mokestis: 1.48€ 1.79€
 • BELLA BABY kūdikio higieniniai vatos pagaliukai 56 vnt.
  BELLA BABY kūdikio higieniniai vatos pagaliukai 56 vnt. Vatos antgaliukai iš 100% medvilnės. Minkšti ir švelnūs. Ideliai tinka kasdieniam naudojimui. Galima naudoti akyčių, nosies ar ausų higienai. Be kvapo. ..
  Mokestis: 0.96€ 1.16€
 • Cleanic Kindii vatos diskeliai kūdikiams BAMBOO 60 vnt.
  Minkšti vatos diskeliai kūdikiams skirti kūdikio priežiūrai naudojant vandenį, aliejuką, kremą ar talką. Pagaminti iš medvilnės ir bambuko pluošto, todėl jie yra ypač minkštI. Pakuotė yra visiškai perdirbama. Pakuotėje 60 vnt. ..
  Mokestis: 2.23€ 2.70€
 • Kūdikio higieniniai vatos pagaliukai 200vnt.
  Kūdikio higieniniai vatos pagaliukai 200 vnt. Vatos antgaliukai iš 100% medvilnės. Minkšti ir švelnūs. Ideliai tinka kasdieniam naudojimui. Galima naudoti akyčių, nosies ar ausų higienai. Be kvapo. ..
  Mokestis: 1.61€ 1.95€
 • Kūdikio higieniniai vatos pagaliukai 60vnt.
  Kūdikio higieniniai vatos pagaliukai 60vnt. Vatos antgaliukai iš 100% medvilnės. Minkšti ir švelnūs. Ideliai tinka kasdieniam naudojimui. Galima naudoti akyčių, nosies ar ausų higienai. Be kvapo. ..
  Mokestis: 0.96€ 1.16€
 • Kūdikio higieniniai vatos pagaliukai BAMBOO 60vnt.
  Kūdikio higieniniai vatos pagaliukai 60vnt. Vatos antgaliukai iš 100% medvilnės. Minkšti ir švelnūs. Patys pagaliukai pagaminti iš bambuko. Ideliai tinka kasdieniam naudojimui. Galima naudoti akyčių, nosies ar ausų higienai. Be kvapo. ..
  Mokestis: 0.96€ 1.16€