Lėlių aksesuarai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • SMOBY Baby Nurse priežiūros rinkinys + lėlė
  Rinkinyje daugybė priedų: lėlė 32 cm, švirkštas, termometras, tvarstis,  šaukštelis,  vystyklas, maitinimo buteliukas, elektroninis mini kompiuteris su garso efektais ir šviesa, kuris parodys, ko kūdikiui reikia šiuo metu ir kiti preidai. Reikalingos baterijos: 2 x LR03 / AAA-1.5 V ..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€ 65.00€
 • Automobilinė kėdutė lėlei Baby Huggies
  Automobilinė kėdutė lėlei Baby Huggies kuri nuo šiol galės kartu keliauti automobilyje su Jūsų vaiku. Automobilinė kėdutė su saugos diržais, kuriais reikės prisegti savo mėgstamą lėlytę. Tinka lėlytėms kurių dydis iki 46 cm. Automobilinės kėdutės matmenys: 37 x 24,5 x 6 cm. Rekomenduojama vaikams nu..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • BABY ANNABELL krepšys su priedais lėlės pervystymui
  BABY ANNABELL krepšys su priedais lėlės pervystymui. Rikinyje: krepšys, pervystymo kilimėlis, vystyas, "talko" buteliukas ir barškutis. Tinka 43 cm. Baby Annabell lėlytėms. Rekomenduojama vaikams nuo 3 iki 8 m. ..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€ 25.78€
 • BABY ANNABELL lėlės naktipuodis su priedais
  BABY ANNABELL lėlės naktipuodis su priedais. Naktipuodis; Sauskelnės 3 vnt.; Pudros buteliukas; Avytės formos dėžutė servetėlėms;  Tinka vaikams nuo 3 m.   ..
  Mokestis: 14.79€ 17.90€
 • BABY BORN lėlės arkliukas Unicorn (Vienaragis)
  Interaktyvus vienaragis BABY BORN lėlėms yra puikus žaidimų draugas. Jis pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, žaislas malonus liesti. Tai nudžiugins kiekvieną stebuklingų gyvūnų gerbėją. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.   Rinkinį sudaro: interaktyvus, judantis vienaragis;..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€ 70.00€
 • BABY BORN lėlės dviratis
  Garsus žaislų vaikams gamintojo „Zapf Creation“ rausvas dviratis, skirtas lėlėms „Baby Born“, 43 cm aukščio, puikiai tiks kelionei dviračiu saulėtą dieną ! Dviratis turi mielo ančiuko pavidalo skambutį, vandens butelį ir jo gabenimo rankeną. Dviračio priekyje yra žiburys mielo meškiuko pavidalu. Dvi..
  Mokestis: 38.02€ 46.00€ 59.00€
 • BABY BORN lėlės kėdutė
  Baby born lėlėms skirti aksesuarai paįvairina jūsų vaiko žaidimus ir dar labiau paverčia rūpestingos „mamos“ vaidmenį! Prekės savybės:      tinka Baby Born lėlėms, kurių dydis 36 cm ir 43 cm (lėlės nėra)      ekologiška pakuotė (be plastikinių eleme..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Baby Born lėlės maitinimo kėdutė
  Maitinimo kėdutė Baby Born skirta 43 cm dydžio lėlėms; Sėdynė pagaminta iš minkštos ir švelnios medžiagos; Kėdutę lengvai galima pritvirtinti prie bet kokio stalo; Kompaktiška, vaikas galės pasiimti su savimi; Susilanksto; Išmatavimai: 33 x 10 x 25 cm; Rekomenduojama vaikams nuo 3 met..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • BABY BORN lėlės motociklas su pultu
  Nuotoliniu būdu valdomas miesto motoroleris yra rožinė transporto priemonė, kuria mažoji Baby Born gali vaikščioti savo miestelio gatvėmis. Motociklas valdomas nuotolinio valdymo pulteliu, kuris yra intuityvus ir paprastas naudoti. Automobilis važiuoja į priekį, o sukant į dešinę ir į kairę įsiju..
  Mokestis: 38.84€ 47.00€
 • BABY BORN lėlės tualetas Poo-Poo
  Poo-Poo tualetas nėra paprastas puodukas! Nuspauskite nuplovimo mygtuką ir kibirkščiuojantys kakai išnyks kaip magija! Interaktyvios funkcijos apima garso efektus, vaivorykštės blizgesį ir nuplovimo funkciją. Tinka naudoti su lėlėmis iki 43cm. Reikalingos 2 x AA baterijos (į komplektą neįei..
  Mokestis: 23.88€ 28.90€
 • BABY BORN lėlės vystymo staliukas su priedais
  Gimusio kūdikio vystymo staliukas iš žinomo „Zapf Creation“ prekės ženklo padės jūsų vaikui pakeisti lėlės vystyklą, rūbelius ir kt. Tinka 43 cm lėlei ir bus naudojama kitoms jūsų vaiko lėlėms keisti. Į komplektą įeina rožinis keičiamas įklotas su minkštu įklotu, geltonas ančiukas ir nosinės. Ančiuk..
  Mokestis: 38.84€ 47.00€
 • BARBIE lėlės kemperis su aksesuarais 50 cm.
  Fantastiškas didelis kemperio tipo turistinis automobilis, puikiai tinkantis ilgoms kelionėms visai lėlių Barbių šeimai. Didelis, erdvus automobilis turi sulankstomus automobilio šonus, kad būtų sukurta erdvi patalpa kasdieniam naudojimui. Automobilio viduje yra funkcionali virtuvė su atidaromomis s..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • Didelis lėlės priežiūros rinkinys su priedais
  Mažos mergaitės mėgsta prižiūrėti savo lėles: jas renkasi, maitina ir skalbia jų rūbelius. Rinkinyje rasite viską, ko reikia tikram kūdikiui prižiūrėti. Komplekte yra: lėlė, sėdynė, persirengimo vieta, kurią galima pakeisti į vonią, puodą, drabužių rinkinį, pakabą. Taip pat buvo lentynos, kuriose ma..
  Mokestis: 41.32€ 50.00€ 84.90€
 • KLEIN lėlės priežiūros rinkinys
  KLEIN lėlės vonelė su priedais, kad lėlytė visada būtų nuprausta, prižiūrėta ir švari. Rinkinyjė 11 priedų: naktipuodis, šepetys, termometras, vata, rankšluostis ir kt. Lėlytės rinkinyje nėra. Vonelė tinka lėlėms iki 50 cm. Išmatavimai: 50 x 28 x 16 (IxPxA) cm.  Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€ 29.00€
 • Lėlės priežiūros rinkinys Baby Nurse
  Elektroninis auklės kampelis su 19 priedų. Rinkinį sudaro trys skirtingos zonos: virtuvė su kėde, lėlių priežiūros zona ir miegamasis su karusele. Į rinkinį įeina manekeno kamera ir elektroninė auklė su garsu, kad lėlė būtų dar tikroviškesnė. Matmenys: 43 x 59 x 48 cm. Rekomenduojama vaikams nu..
  Mokestis: 64.46€ 78.00€ 89.00€
 • Lėlės priežiūros rinkinys ROYAL 5 in 1
  ROYAL serijos Woopie prekės ženklo Baby Sitter 5in1 rinkinys yra idealus pasiūlymas mažoms mergaitėms, norinčioms atlikti mamos vaidmenį. Dėl dizaino ir kokybės šeimos pramogos tampa dar tikroviškesnės ir linksmesnės. Lėlių rinkinys yra puiki dovana mergaitei, kuri jau turi savo svajonių lėlę. Rinki..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Lėlės priežiūros rinkinys ROYAL 5 in 1
  ROYAL serijos Woopie prekės ženklo Baby Sitter 5in1 rinkinys yra idealus pasiūlymas mažoms mergaitėms, norinčioms atlikti mamos vaidmenį. Dėl dizaino ir kokybės šeimos pramogos tampa dar tikroviškesnės ir linksmesnės. Lėlių rinkinys yra puiki dovana mergaitei, kuri jau turi savo svajonių lėlę. Rinki..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€ 54.95€
 • Lėlės priežiūros rinkinys su priedais 3in1
  Ecoiffier Nursery – tai žaislų linija, skirta lėlės priežiūrai. Pasiūlyme yra viskas, ko reikia, kad vaikas prisiimtų mažosios mamytės vaidmenį ir galėtų atsidavusiai rūpintis kūdikiu. Nursery rnkinys 3in1 – tai praktiški baldeliai lėlėms. Jie padės rūpestingai mergaitei ypatingai rūpintis savo k..
  Mokestis: 35.54€ 43.00€
 • Lėlės priežiūros rinkinys su priedais Nursery 3in1
  Ecoiffier Nursery – tai žaislų linija, skirta lėlės priežiūrai. Pasiūlyme yra viskas, ko reikia, kad vaikas prisiimtų mažosios mamytės vaidmenį ir galėtų atsidavusiai rūpintis kūdikiu. Lėlių auklės kampelyje yra viskas, ko reikia kūdikio priežiūrai. Rūpestingos mamos čia ras persirengimo stalą su..
  Mokestis: 39.67€ 48.00€
 • Lėlės sulankstoma lovytė su gultuku 2in1
  Rinkinį sukūrė bendrovė „HTI“, vertinama už savo produktų kokybę, licencijuota pagal „Joie“ prekės ženklą. Lovytė ištikimai atkartoja tikrą kelioninę lovelę kūdikiams. Lovelė yra šviesiai rožinė su juodais elementais, todėl atrodo labai stilingai. Jame yra juodas tinklelis, ant lovelės pritvirtin..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • Lėlės vonelė su masažu, dušu, šviesa ir priedais SMOBY Baby Nurse
  Lėlės vonelė su masažu, dušu, šviesa ir priedais SMOBY Baby Nurse Kiekvienai mažajai mergaitei reikia ir šilumos, ir meilės, kad numalšintų savo liūdesį ar ašaras. Mūsų „mamytės“ stebi mūsų elgesį ir elgesio modelius perkelia į savo žaidimą, per kurį mokosi gyvenimo ir parodo jausmus, empatiją. ..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€
 • Medinė lėlės lovytė su lingėmis
  Balta, elegantiška lėlės lovytė su lingėmis yra būtina įranga vaiko kambaryje prižiūrint savo mėgstamas lėles. Dėl didelių lovytės matmenų ji tinka maždaug 46 cm ilgio lėlėms (žaislams). Medžiaga: balta lakuota mediena. Surinktos lovytės matmenys: 52 x 30 x 26 cm. CE atitikties deklaracija.  ..
  Mokestis: 47.02€ 56.90€
 • Medinė lėlės maitinimo kėdutė
  VIGA medinė maitinimo kėdutė lėlėms. Pasodinkite lėlę ant šios žavingos kėdės ir ją pamaitinkite. Žaislas skatins jūsų vaiko kūrybiškumą ir smalsumą, suteikdamas ilgas fantastiško linksmybių valandas. Tinka iki 38 cm ūgio lėlėms. Žaislas skirtas vaikams nuo 3 metų amžiaus. Charakteristika: &nb..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • SMOBY Baby Care medicinos centras, skirtas lėlių priežiūrai su elektronine planšete + 24 priedais
  Smoby Baby Care centras yra puikus žaislas, kuris leis vaikams atlikti mažojo pediatro vaidmenį. Dabar jie gali išgydyti visus savo linksmybių negalavimus, išmokdami daug vertingų įgūdžių. Elektroninė planšetė suteikia jaunam gydytojui informaciją, siūlo, kokį gydymą galima taikyti. Charakteristi..
  Mokestis: 55.37€ 67.00€ 79.00€
 • SMOBY Baby Nurse dvipusis tualetinis vonios kambarys lėlėms su priedais
  Šis žavus lėlių tualetinis staliukas yra dvipusis, kiekvienas iš jų siūlo skirtingas žaidimo galimybes. Vienoje pusėje yra kilnojamas klozetas su klozeto sėdyne ir besisukančiu tualetinio popieriaus ritiniu, o kitoje – praustuvas su veidrodžiu ir puodelis su dantų šepetėliu. Lėlių baldų komplektas y..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€ 35.00€
 • SMOBY Baby Nurse lėlės vonelė su priedais
  SMOBY lėlės vonelė su priedais, kad lėlytė visada būtų nuprausta, prižiūrėta ir švari.      - Gražių spalvų vonelė su priedais, licencijuota Baby Nurse.      - Į komplektaciją įeina: vonia, puodukas, buteliukas, termometras, vairas, dantų šepetėlis, dušo g..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€ 35.00€
 • SMOBY Baby Nurse pervystymo krepšys + lėlės priedai
  Pervystymo krepšys užsegamas Velcro lipdukais su reguliuojamu dirželiu. Turi patogią nešiojimo rankeną. Komplekte 7 priedai: sauskelnės, seilinukas, termometras, maitinimo buteliukas, arbatinis šaukštelis ir 2 indeliai. Tinka lėlėms iki 42 cm, lėlės rinkinyje nėra. Rekoenduojama vaikam..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€ 39.00€
 • SMOBY didelis lėlės priežiūros rinkinys Baby Nurse
  SMOBY mažosios mamytės rinkinys  - dabar lėlytės neliks be priežiūros. Mažosios mamytės rinkinuką sudaro: mini virtuvėlė su mikrobangų krosnele, kurioje maža mamytė galės maitinti lėlę maitinimo kėdutėje. Kriauklė, kurioje galima išplauti indelius. Vonios kambarėlis, kuriame galima išmaudyti lė..
  Mokestis: 98.35€ 119.00€ 130.04€
 • SMOBY Disney Princess vežimėlis su indais + 17 priedų
  „Smoby“ stalo indų vežimėlis „Disney Princess“ leis mažiesiems šeimininkams linksminti draugus gardžia arbata. Žavingas stalas su praktiška rankena ir nuimamu padėklu, kuriame telpa visi indai. Patogaus vežimėlio dėka šį paslaugų rinkinį galite lengvai perkelti į bet kurią vietą. Oficialus Disney li..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€ 54.00€
 • SMOBY gydytojo priežiūros rinkinys su lėle ir priedais 27 vnt.
  Smoby gydytojo priežiūros rinkinys su lėle ir priedais – nuostabus žaislas vaikams mėgstantiems rūpintis savo lėlėmis. Priežiūros centras yra puikus žaislas vaikams kurie mėgsta imituoti gydytojus. Jie galės apžiūrėti lėlę, pasverti ir išmatuoti. Tinka lėlėms iki 38 cm. Rinkinyje yra nuima..
  Mokestis: 61.16€ 74.00€ 79.00€
 • SMOBY lėlės nešioklė Maxi Cosi Quinny 2in1
  Maxi Cosi Quinny licencijuotas lėlių nešioklė yra būtinas aksesuaras jaunai mamai. Dėl modernaus dizaino nešioklė yra itin patraukli ir stabili, o kartu ir labai lengva. Nešioklė turi dvi funkcijas – tradicinė lėlytei nešioti arba kaip automobilinė kėdutė, kuri suteikia lėlei patogų ir saugų važiavi..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€ 36.00€
 • SMOBY lėlės nešioklė Maxi Cosi Quinny 2in1
  SMOBY lėlės nešioklė/automobilinė kėdutė Maxi Cosi skirta lėlytėms kurių dydis iki 42 cm. Išmatavimai: 47 x 32 x 35 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 31.40€ 38.00€ 45.00€
 • SMOBY lėlės nešioklė, kėdutė ir supynė Maxi Cosi
  SMOBY lėlės nešioklė, maitinimo kėdutė ir supynė Maxi Cosi skirta lėlytėms kurių dydis iki 43 cm. Iš nešioklės ir vieno rėmo galima sukonstruoti supynes ir maitinimo kėdutę. Nešioklę galima naudoti kaip gultuką ar automobilinę kėdutę. Maitinimo kėdutės išmatavimai: 43 x 41 x 72 cm (IxPxA) cm. Nešiok..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€ 56.00€
 • SMOBY lėlės nešioklė, kėdutė ir supynė Maxi Cosi
  SMOBY lėlės nešioklė, maitinimo kėdutė ir supynė Maxi Cosi skirta lėlytėms kurių dydis iki 43 cm. Iš nešioklės ir vieno rėmo galima sukonstruoti supynes ir maitinimo kėdutę. Nešioklę galima naudoti kaip gultuką ar automobilinę kėdutę. Maitinimo kėdutės išmatavimai: 43 x 41 x 72 cm (IxPxA) cm. Nešiok..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€ 56.00€
 • SMOBY lėlės priežiūros rinkinys lagaminėlyje Baby Nurse 3in1
  Kiekvienam mažam vaikui reikia ir šilumos, ir meilės, kad numalšintų savo sielvartą ar ašaras. Mūsų „mamytės“ stebi mūsų elgesį ir elgesio modelius perkelia į savo žaidimą, per kurį mokosi gyventi ir parodyti jausmus, empatiją. Charakteristika:     - daugiafunkcis lagaminas - 3i..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€ 58.00€
 • SMOBY žaidimų kampelis lėlei Baby Nurse su 27 priedais
  Lėlių žaidimų kampelis – tai žavus baldas su penkiomis žaidimo zonomis, suteikiantis vaikams nuo trejų metų nuostabią galimybę atkurti mažųjų kasdienybę darželyje. Darželyje yra penkios skirtingos veiklos sritys. Įvairios veiklos, kurių galima imtis Smoby Baby Nurse darželyje, palaiko vaiko vystymąs..
  Mokestis: 81.82€ 99.00€
 • Suknelė su galvos juosta 38 cm lėlei
  Suknelė iki kelių, pasiūta iš švelnaus medvilninio audinio, pievos raštu. Tiesi, sutraukta ties juosmeniu, užsegama Velcro lipduku, kad būtų patogiau uždėti. Sukurta ir pasiūta specialiai 38 cm lėlės modeliui. Gali tikti ir kitoms panašaus dydžio lėlėms. Suknelę galima skalbti 30 laipsnių temperatūr..
  Mokestis: 10.74€ 13.00€