Pliušiniai žaislai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • LITTLE TIKES pliušinis šuniukas su rinkiniu skirtu maudynėms
  LITTLE TIKES pliušinis šuniukas su rinkiniu skirtu maudynėms „Little Tikes“ šunų kirpimo rinkinys padės jums rūpintis savo augintiniu! Linksminkitės su vonios rinkiniu ir savo mažu šunimi. Supilkite vandenį į vonią, sušlapinkite dušo žarną ir papurkškite ją savo šuniui. Tada naudokite šampūną, te..
  Mokestis: 36.28€ 43.90€
 • Minkštas pliušinis žaislas migdukas Zuikis
  Pirmasis jūsų kūdikio žaisliukas, su kuriuo galima žaisti ir prisiglauati kaip liūdna.. Galima skalbti 300 temperatūroje. Žaislo dydis 36 cm. cm. Sudėtis: 100% poliesteris. Rekomenduojama vaikams nuo gimimo. ..
  Mokestis: 13.18€ 15.95€
 • Minkštas pliušinis žaislas/barškutis Zuikis
  Minkštas pliušinis žaislas/barškutis Zuikis. Papurčius mielai skamba. Matmenys: 12 x 18 x 23 (IxPxA) cm. Sudėtis: 100% poliesteris. Rekomenduojama vaikams nuo 3 mėn. ..
  Mokestis: 11.49€ 13.90€
 • Minkstas, mielas pliušinis triušiukas su kramtuku
  Itin minkštas triušiukas bus pirmasis kūdikio palydovas ir lydės jį miegant. Minkštas antialerginis audinys pasižymi tuo, kad sugeba sugerti kvapus, ramindamas kūdikį atsiskyrimo fazėje. Motina gali „palikti“ savo kvapą pliušiniam zuikiui, kuris lydės kūdikį dienos metu ar miegos metu. Rekomenduojam..
  Mokestis: 14.79€ 17.90€
 • Muzikinis pliušinis žaislas Bezdžionėlė
  Muzikinis pliušinis žaislas Bezdžionėlė su įvairiomis smagiomis melodijomis. Linksmos melodijos aktyvuojamos kai vaikas papurto žaislą. Čiažantys ir barškantys elementai, sodrios ir gražios spalvos patrauks vaiko dėmesį. Galima skalbti 30o temperatūroje. Matmenys: 14,5 x 14,5 cm. Rekomenduojama vaik..
  Mokestis: 7.85€ 9.50€
 • Muzikinis pliušinis žaislas Ėžiukas
  Muzikinis pliušinis žaislas Ėžiukas su įvairiomis smagiomis melodijomis. Linksmos melodijos aktyvuojamos kai vaikas papurto žaislą. Čiažantys ir barškantys elementai, sodrios ir gražios spalvos patrauks vaiko dėmesį. Galima skalbti 30o temperatūroje. Matmenys: 14,5 x 14,5 cm. Rekomenduojama vaikams ..
  Mokestis: 7.85€ 9.50€
 • Pledukas-migdukas-pliušinis žaislas Owl Cuddly 3in1
  „Owl Cuddly“ pledukas yra minkšto švelnaus žaislo - žaislo su antklode ar pagalve - derinys. Antklodė padės nuraminti kūdikį, ji puikiai tiks vaikiška lovelė kasdienių miegų metu, o vežimėlyje - pasivaikščiojimų ar kelionių metu. Antklodė tikrai taps geriausiu kiekvieno mažylio draugu. Svarbiausi..
  Mokestis: 13.14€ 15.90€
 • Pliušinė piramidė vaikams Fox (25 cm.)
  Pliušinė piramidė yra puikus lavinantis žaislas, pagamintas iš itin minkšto ir malonaus pliušinio. Yra viskas, ko reikia vaikui. Jis yra gražus ir minkštas, subtilių spalvų, tai tikrai žaislas, kuris daugelį metų taps geriausiu pirmuoju draugu. Tai puiki dovana naujagimiui, idealus pasiūlymas pirmam..
  Mokestis: 11.98€ 14.50€