Pliušiniai žaislai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Didelis pliušinis meškinas 50 cm.
  Didelis pliušinis meškinas 50 cm. – kiekvieno vaiko svajonės išsipildymas. Minkštas pliušas buvo sukurtas glostymui ir glaustymuisi. Meškiukui galite atskleisti didžiausias savo paslaptis, tačiau jis jų tikrai niekam neatskleis. Vakare lengviau užmigs, o naktį iš spintos išvaikys monstrus. Jis bus t..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€
 • Kempiniukas plačiakelnis 35 cm.
  Kempiniukas Plačiakelnis licencijuotas talismanas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės pliušo. Pliušinis žaislas atkuria populiarius ir vaikų mėgstamus pasakų personažus. Talismanai yra minkšti ir puikiai tinka glaustis. Jis buvo sukurtas pagal populiarų anglų animacinį serialą „Kempiniukas Plačia..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • LITTLE TIKES pliušinis šuniukas su rinkiniu skirtu maudynėms
  LITTLE TIKES pliušinis šuniukas su rinkiniu skirtu maudynėms „Little Tikes“ šunų kirpimo rinkinys padės jums rūpintis savo augintiniu! Linksminkitės su vonios rinkiniu ir savo mažu šunimi. Supilkite vandenį į vonią, sušlapinkite dušo žarną ir papurkškite ją savo šuniui. Tada naudokite šampūną, te..
  Mokestis: 36.28€ 43.90€
 • Mielas pliušinis žaislas kapibara 33 cm.
  Beppe talismanai iš ZOO serijos simbolizuoja gyvūnus, žinomus iš mūsų namų, kiemų ir zoologijos sodų. Kapibara yra didžiausias graužikas pasaulyje, kurio akys, ausys ir nosis yra viršugalvyje. Tarp pirštų turi tinklelį, leidžiantį plaukti, o iš stačiakampio galo snukio kyšo stiprūs smilkiniai. Kapib..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Minkšta pliušine Lama Alpaka 30 cm.
  Lamos ir alpakos – gyvūnai, suradę daugybę gerbėjų visame pasaulyje. Švelnus alpakos talismanas žavingu veidu gali tapti geriausiu draugu, žaidimų draugu ir paslapčių patikėtiniu. ZOO serijos žaislas yra ekologiškas – jis pagamintas iš aukščiausios kokybės ekologiškų medžiagų, atkreipiant dėmesį į s..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Minkštas pliušinis žaislas migdukas Zuikis
  Pirmasis jūsų kūdikio žaisliukas, su kuriuo galima žaisti ir prisiglauati kaip liūdna.. Galima skalbti 300 temperatūroje. Žaislo dydis 36 cm. cm. Sudėtis: 100% poliesteris. Rekomenduojama vaikams nuo gimimo. ..
  Mokestis: 13.18€ 15.95€
 • Minkštas pliušinis žaislas/barškutis Zuikis
  Minkštas pliušinis žaislas/barškutis Zuikis. Papurčius mielai skamba. Matmenys: 12 x 18 x 23 (IxPxA) cm. Sudėtis: 100% poliesteris. Rekomenduojama vaikams nuo 3 mėn. ..
  Mokestis: 11.49€ 13.90€
 • Minkstas, mielas pliušinis triušiukas su kramtuku
  Itin minkštas triušiukas bus pirmasis kūdikio palydovas ir lydės jį miegant. Minkštas antialerginis audinys pasižymi tuo, kad sugeba sugerti kvapus, ramindamas kūdikį atsiskyrimo fazėje. Motina gali „palikti“ savo kvapą pliušiniam zuikiui, kuris lydės kūdikį dienos metu ar miegos metu. Rekomenduojam..
  Mokestis: 14.79€ 17.90€
 • Muzikinis pliušinis žaislas Bezdžionėlė
  Muzikinis pliušinis žaislas Bezdžionėlė su įvairiomis smagiomis melodijomis. Linksmos melodijos aktyvuojamos kai vaikas papurto žaislą. Čiažantys ir barškantys elementai, sodrios ir gražios spalvos patrauks vaiko dėmesį. Galima skalbti 30o temperatūroje. Matmenys: 14,5 x 14,5 cm. Rekomenduojama vaik..
  Mokestis: 7.85€ 9.50€
 • Muzikinis pliušinis žaislas Ėžiukas
  Muzikinis pliušinis žaislas Ėžiukas su įvairiomis smagiomis melodijomis. Linksmos melodijos aktyvuojamos kai vaikas papurto žaislą. Čiažantys ir barškantys elementai, sodrios ir gražios spalvos patrauks vaiko dėmesį. Galima skalbti 30o temperatūroje. Matmenys: 14,5 x 14,5 cm. Rekomenduojama vaikams ..
  Mokestis: 7.85€ 9.50€
 • Pledukas-migdukas-pliušinis žaislas Owl Cuddly 3in1
  „Owl Cuddly“ pledukas yra minkšto švelnaus žaislo - žaislo su antklode ar pagalve - derinys. Antklodė padės nuraminti kūdikį, ji puikiai tiks vaikiška lovelė kasdienių miegų metu, o vežimėlyje - pasivaikščiojimų ar kelionių metu. Antklodė tikrai taps geriausiu kiekvieno mažylio draugu. Svarbiausi..
  Mokestis: 7.44€ 9.00€ 15.90€
 • Pliušinė piramidė vaikams Fox (25 cm.)
  Pliušinė piramidė yra puikus lavinantis žaislas, pagamintas iš itin minkšto ir malonaus pliušinio. Yra viskas, ko reikia vaikui. Jis yra gražus ir minkštas, subtilių spalvų, tai tikrai žaislas, kuris daugelį metų taps geriausiu pirmuoju draugu. Tai puiki dovana naujagimiui, idealus pasiūlymas pirmam..
  Mokestis: 11.98€ 14.50€
 • Pliušinis meškiukas 46 cm.
  Gražus meškiukas bus puiki dovana vaikui. Ypač tinka glaustytis ir kaip miegui skirtas žaislas, nes jo kailis labai malonus liesti ir būdingai besisukantis. Klasikinių rudų spalvų meškiukas su lankeliu ir raudona širdele po kaklu. Kad žaislas būtų švarus, jį galima skalbti rankomis 30 laipsnių te..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • Pliušinis talismanas Patrick Starfish 35cm
  Pliušinis talismanas Patrick Starfish 35cm licencijuotas talismanas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės pliušo. Pliušinis žaislas atkuria populiarius ir vaikų mėgstamus pasakų personažus. Talismanai yra minkšti ir puikiai tinka glaustis. Jis buvo sukurtas pagal populiarų anglų animacinį serialą „..
  Mokestis: 15.70€ 19.00€
 • Pliušinis žaislas kiaulytė Peppa 30 cm.
  Pliušinis žaislas kiaulytė Peppa 30 cm., talismanas, sukurtas žinomo Simba prekės ženklo. Ją sukurti įkvėpė vaikų pamėgta pasaka „Kiaulė Peppa“ Šioje pasakoje pasakojama apie titulinės herojės – Kiaulės Pepos, jos šeimos ir draugų kasdienius nuotykius, kurių metu paršiukas mokosi ir atranda pasaulį...
  Mokestis: 15.70€ 19.00€
 • Pliušinis žaislas Lama Bella 35 cm.
  Pliušinis žaislas Lama Bella 35 cm. Amžius: 0+ ..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Pliušinis žaislas Liūtas 35 cm.
  Pliušinis liūtas bus puiki dovana vaikui. Ypač tinka glaustytis ir kaip miegojimo žaislas, nes jo kailis labai malonus liesti. Klasikinių rudų spalvų liūto talismanas su lankeliu ir raudona širdele po kaklu. Kad žaislas būtų švarus, jį galima skalbti rankomis 30 laipsnių temperatūroje. Amžius:..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • Pliušinis žaislas Meškiukas 43cm.
  Mielas meškiukas bus puiki dovana vaikui. Ypač tinka glaustytis ir kaip miegui skirtas žaislas, nes jo kailis labai malonus liesti su būdingomis raukšlelėmis. Rudos spalvos meškiukas su lankeliu ir raudona širdele po kaklu. Kad žaislas būtų švarus, jį galima skalbti rankomis 30 laipsnių temperatū..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€