Krepšinio stovai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • CHICCO linksmas muzikinis krepšinis
  CHICCO krepšinis su šviesos ir garso efektais. Po kiekvieno taiklaus vaiko metimo aktyvuojami garso ir šviesos efektai. Pataikytų metimų elektroninis skaičiuotuvas (1,2,3). Reguliuojamas krepšinio aukštis iki 58 cm. Komplekte minkštas krepšinio kamuoliukas. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 35.45€ 42.90€
 • Krepšinio lankas į batutą
  Atsparus dėvėjimuisi ir blukimui. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Svarbiausios savybės: - Cinkuoti vamzdžiai - Galima montuoti ant visų tipų batutų - Atsparus korozijai ir besikeičiančioms oro sąlygoms - Yra pridėtas kamuolys ..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€
 • Krepšinio lenta ant SMOBY čiuožyklos arba sienos
  Prekės ženklo Smoby krepšinio lankas yra sportinis žaislas vaikams nuo trejų metų. Mesti kamuolį į krepšį yra labai smagu, be to, tai puiki treniruotė. Spalvingą krepšelį galima montuoti ant Megagliss čiuožyklos (820200), Smoby XL čiuožyklos (820302) ir XL čiuožyklos iš Green linijos (820303). Jei n..
  Mokestis: 39.67€ 48.00€
 • Krepšinio stovas
  Atraskite krepšinio žaidimo džiaugsmą su mūsų vaikišku krepšiniu, sukurtu specialiai jauniesiems sportininkams. Reguliuojamas trijų lygių aukštis leidžia krepšeliui augti kartu su vaiku, prisitaikant prie jo ūgio ir įgūdžių. Reguliarios krepšinio treniruotės lavina greitį ir vikrumą, o tai teigiamai..
  Mokestis: 33.88€ 41.00€
 • Krepšinio stovas
  „Woopie“ krepšinio privalumai: Galima žaisti su tikru krepšiniu kamuoliu; Galima reguliuoti aukštį nuo 145 iki 231 cm; Galima naudoti lauke, padidinant svorį, užpildžius dugno konteinerį smėliu; Ratų sistema palengvina judėjimą, perstumiant iš vienos vietos į kitą; Lengvas aukščių nustatymas;..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€
 • Krepšinio stovas - reguliuojamas 200-305cm
  Tikram krepšinio megėjui, tvirtas, stabilus ir kokybiškas krepšinio stovas. Norint padidinti stabilumą, pagrindas turi būti užpildytas vandeniu arba smėliu. Rinkinio aukštis reguliuojamas, todėl galėsite išsirinkti tinkamą dydį patogiausiam žaidimui. Į rinkinį įeina: - stovas, - lenta, - lanka..
  Mokestis: 177.69€ 215.00€
 • Krepšinio stovas mažiausiems krepšininkams 93 cm.
  Gaminys pagamintas iš aukščiausios kokybės, aplinkai nekenksmingų medžiagų ir yra visiškai saugus vaiko sveikatai. Krepšinio žaidimas padės jūsų vaikui išsiugdyti vadinamąjį stambiosios motorikos įgūdžius, kurie idealiai tinka tinkamam vaiko vystymuisi. Charakteristika:     ..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Krepšinio stovas su kamuoliu 117cm
  Woopie krepšinio ir kamuolio rinkinys yra puikus sportinis rinkinys patiems mažiausiems vaikams! Rinkinys skatina vaiką sportuoti. Užsiėmimas suteiks jūsų vaikui vadinamųjų vystymąsi stambiosios motorikos įgūdžius, kurie idealiai tinka tinkamam vaiko vystymuisi. Didelis privalumas yra tas, kad gamin..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • LITTLE TIKES krepšinio stovas
  LITTLE TIKES krepšinio stovas puikiai tinkantis visai šeimai. Reguliuojamas 5 lygių aukštis nuo 150 iki 210 cm. Lanko skersmuo 31 cm. Su ratukais, galima lengvai perstumti į bet kurią vietą. Susilanksto, patogu laikyti tiek namuose, tiek lauke. Rinkinyje yra pripučiamas minkštas kamuoliukas. Išmatav..
  Mokestis: 123.14€ 149.00€ 169.00€
 • LITTLE TIKES krepšinio stovas TotSports Easy Score
  LITTLE TIKES krepšinio stovas TotSports Easy Score krepšinio stovas puikiai tinkantis visai šeimai. Reguliuojamas krepšinio aukštis nuo 76 iki 120 (cm). Rinkinyje yra minkštas kamuoliukas. Galima žaisti ir kieme. Kad krepšinio pagrindas būtų stabilesnis į krepšinio stovą pilamas vanduo arba smėlis. ..
  Mokestis: 47.93€ 58.00€
  Paremta 2 įvertinimais.
 • LITTLE TIKES mažojo sportininko centriukas 3in1
  LITTLE TIKES mažojo sportininko centriukas 3in1 su daugybe įdomios veiklos mažiausiems. Skamba daugybė linksmų melodijų po kiekvieno sėkmingo metimo į krepšinį, ar spyrio į vartus. Reguliuojamas krepšinio lanko aukštis. Pasirenkami 3 žaidimo rėžimai.  Rinkinyje yra 3 kamuoliai, kiekvienai skirt..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • LITTLE TIKES pakabinamas krepšinio lankas
  LITTLE TIKES krepšinio lankas puikiai tinkantis visai šeimai. Reguliuojamas. Galima žaisti ir kieme. Išmatavimai: 42,5 x 23 cm Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 23.06€ 27.90€
 • Mini sporto kompleksas mažiausiems 2in1
  Woopie rinkinys 2in1 yra aukštos kokybės rinkinys, kuriame dera dvi disciplinos – futbolas ir krepšinis. Sportinis rinkinys vaikams yra puikus būdas paskatinti vaikus būti fiziškai aktyviems. Surinkimas lengvas, o konstrukcija stabili. Gamyboje naudojamos medžiagos yra draugiškos vaikams. Krepšinio ..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€
 • Pakabinama krepšinio lenta
  Rinkinys pagamintas iš plastiko, pasižymi puikiu dizainu, yra itin patvarus ir idealiai tinka kabinti kieme.Krepšinio lenta kiekvienam krepšinio entuziastui. Matmenys: - Lenta: 90 cm x 60 cm x 28 cm. - Lanko skersmuo: 430 mm. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų amžiaus.   ..
  Mokestis: 49.59€ 60.00€
 • Pakabinama krepšinio lenta
  „Classic Hanging Basketball by Woopie“ yra puiki vieta mankštintis mažam sportininkui! Žaidimas suteikia daug naudos jūsų vaikui, vystosi vadinamieji stambiosios motorikos įgūdžiai veiklos metu. Didelis pliusas, kad gaminį lengva nešiotis iš bet kurios vietos, be to, jį galima naudoti tiek viduje, t..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • Pakabinama mini krepšinio lenta su kamuoliuku
  WOOPIE prekės ženklo krepšinio rinkinys yra puiki idėja, jei norite supažindinti su sportu savo vaiko gyvenimą išlaikant erdvę namuose ar lauke. Dėl lengvo surinkimo jums nebus jokių problemų surinkti rinkinį! Dėl kokybiškų medžiagų rinkinys tinka visoms oro sąlygoms. Patvari krepšelio lenta ilgai i..
  Mokestis: 10.74€ 13.00€
 • Pakabinamas krepšinis su kamuoliuku rinkinyje
  Pakabinamas krepšinis su kamuoliuku yra puikus rinkinys mažam sportininkui! Rinkinys paskatins jūsų vaiką sportuoti ir gali būti pirmasis krepšinis jūsų vaiko kelyje į puikią karjerą. Krepšinio žaidimas padės jūsų vaikui išsiugdyti vadinamąjį stambiosios motorikos įgūdžius, kurie idealiai tinka tink..
  Mokestis: 14.88€ 18.00€