Mediniai lavinamieji žaislai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Medinė lavinamoji dėlionė
  Spalvotos, medinės įvairių formų (kvadratas, trikampis, skritulys) formelės maunamos ant atitinkamų strypų, pagal formelėje esančias skylutes. Lavina smulkiąją motoriką, spalvų suvokimą, rankų, akių koordinaciją, fantaziją. Delionės ilgis 31 cm. Tinka vaikams nuo 18 mėn.   ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • Medinė lavinamoji dėlionė EICHHORN
  Spalvotos, medinės įvairių formų formelės maunamos ant atitinkamų strypų, pagal formelėje esančias skylutes. Lavina smulkiąją motoriką, spalvų suvokimą, rankų, akių koordinaciją, fantaziją. Delionės išmatavimai:  19 x 19 cm.  Tinka vaikams nuo 12 mėn.   ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • Medinė loginė dėlionė 3D
  Medinė loginė dėlionė 3D įspūdis mokantis abėcėlę ir skaičius. Vienoje galvosūkio pusėje rasite abėcėlės raides, kitoje skaičius. Dėlionę sudaro 26 elementai. Matmenys: 17 x 15 x 2 cm. Rekomenduojamas amžius: nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 6.62€ 8.00€
 • Medinis lavinamasis namelis su formelių rūšiuokle
  Vaikiškas medinis namelis - rūšiuoklis. Vaikiškas medinis namelis-rūšiuoklis padeda vaikams mokytis atskirti figūras ir spalvas. Žaislas pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl yra saugus vaikui. Žaislo savybės: ant namo stogo yra angos skirtingoms kaladėlėms, į kurias vaikas turi sudėti ..
  Mokestis: 16.53€ 20.00€
 • WOODY medinis žaidimas 3D
  Mediniai galvosūkių žaidimai vaikams, padeda vystyti motorinius ir loginius įgūdžius. Tai vienas iš žaidimų, kuriame reikės geometrines figūras pravesti per virbus. Tam, kad žaidimas būtų sudėtingesnis ant virbų uždėtos specialios formelės, pro kurias reikės pravesti figūrėlę su tokia pačia išpjova ..
  Mokestis: 15.32€ 18.54€
 • WOODY medinių kaladėlių rūšiuoklė
  WOODY formelių rūšiuoklis pravers vaikučiui mokantis spalvas ir formas. Pagamintas iš natūralaus medžio. 12 skirtingų formų bei spalvų kaladėlių. Vaikutis turi pagal formeles teisingai sudėti figurėles į kubą. Yra dangtelis, kurį pakėlus galima išimti figūrėles. Išmatavimai 20 x 20 x 20 cm. Tinka va..
  Mokestis: 15.08€ 18.25€
 • Balansinis žaidimas
  Balansinis žaidimas su medinėm pelėdom, kurias reikės sudėti ant pagrindo, kad jos nenukristų. Kad žaidimas būtų įdomesnis, pagrindas švytuoja pirmyn - atgal, todėl nebus taip paprasta sudėti. Rinkinyje yra 9 spalvotos kaladėlės. Žaidimas lavina vaiko rankų ir akių koordinaciją, mąstyseną, įgūdžius...
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • CLASSIC WORLD medinis labirintas
  Medinis labirintas su 5 šablonais pagal kuriuos vaikas turės sustumti spalvotus kamuoliukus į jiems skirtas vietas, taip užpildant kirmelytės kūnelį. Centre esantis krumpliaratis pasunkina atliekamą žaidimą. Lavina vaiko mąstyseną, moko pažinti spalvas. Išmatavimai: 29 x 29 x 5,5 (IxPxA) cm. Tinka v..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • Daugiafunkcinė edukacinė lavinamoji raketa Rocket Ship
  Leiskitės į kelionę per kosmosą, atraskite naują galaktiką ir iš arčiau pažvelkite į kitas planetas naudodamiesi „Tooky Toy Space Sphipery“. Šis fantastiškas žaislas leis jūsų mažyliui susipažinti su kosmoso tema. Žaidimas su kosminiu laivu yra puikus lavinant vaizduotę ir intelektualinį vystymąsi. ..
  Mokestis: 51.98€ 62.90€ 64.90€
 • Edukacinis veiklos centriukas Multi Acitivy Rocket
  Edukacinis veiklos centriukas Multi Acitivy Rocket su daugybe įdomios veiklos kuri laviną vaiko motorinius įgūdžius. Aukštos kokybės mediena. Matmenys: 62 x 34 cm. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • EICHHORN miela sraigė su kaladėlių rūšiuoklė
  EICHHORN miela sraigė su kaladėlių rūšiuoklė. Spalvotas kaladėles reikia sumesti į sraigės kiaute esančias ertmes pagal kaladėlės formą. Sraigę galima traukti už šniurelio. Sraigės matmenys: 24 x 19,5 (IxA) cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 20.35€ 24.62€
 • GOKI lavinamasis drugelis Montessori
  Įdomus lavinantis žaislas, sraigė formoms ir spalvoms rūšiuoti iš žinomo žaislų gamintojo Goki. Žaislas su linksmos sraigės, kurios kiautas yra spalvinga dėlionė, motyvu. Jo gale yra 5 įvairių formų stulpai (apskritimas, kvadratas, trikampis, stačiakampis ir puslankis), kurių kiekvienas turi 3 eleme..
  Mokestis: 12.27€ 14.85€
 • GOKI medinė formelių rūšiuoklė
  Dėlionės ir formų rūšiuotojas viename. Šis įdomus galvosūkis padės tiek mokantis atskirti formas, spalvas, tiek lavinant rankų ir akių koordinaciją. Rinkinį sudaro pagrindas ir 16 spalvotų kaladėlių. Žaislas dėl savo lavinamojo pobūdžio ir gero meistriškumo dažnai pripažįstamas kaip įranga dar..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Kaladėlių rūšiuoklė
  Ši spalvota miela sraigė su kaladėlių rūšiuokle. Spalvotas kaladėles reikia sumesti į sraigės kiaute esančias ertmes pagal kaladėlės formą. Sraigę galima traukti už šniurelio. Neslystantys ratukai. Sraigės matmenys: 24 x 19,5 (IxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 24 mėn. ..
  Mokestis: 13.97€ 16.90€
 • Lavinamasis namelis "Išmok skaičius"
  Lavinamasis namelis "Išmok skaičius" padeda susipažinti su įvairiomis formomis, moko skaičius nuo 1 iki 9, padeda pažinti erdvės suvokimą, lavina motoriką, kūrybingumą. Padeda vaikui lavinti atmintį bei dėmesį. Rinkinyje mediniai skaičiai nuo 1 iki 9. Namo stege yra skaitliukai, kurie lavins vakučio..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • Lavinamoji sensorinė mokomoji pažinimų lenta Boy
  Susipažinkite su Adamu, kuris mėgsta keliauti. Jis turi automobilį ir patogius batus, leidžiančius tyrinėti, vaikščioti (žinoma, vaikščioti su kuprine) ir žaisti futbolą. Visa tai rasite ant šio lavinamojo žaislo lentos pavidalu, pasakojančioje Adomo istoriją. Šis žaislas visų pirma yra:  ..
  Mokestis: 19.42€ 23.50€
 • Lavinamoji sensorinė mokomoji pažinimų lenta Girl
  Susipažinkite su Ania, kuri mėgsta keliauti. Ji turi automobilį ir patogius batus, leidžiančius tyrinėti. Ania mėgsta gėles ir savo kačiuką, murkia. Visa tai rasite šiame mokomajame žaisle lentos pavidalu, pasakojančiame Anios istoriją. Šis žaislas visų pirma yra:      rank..
  Mokestis: 19.42€ 23.50€
 • Manipuliacinė raketa 6in1
  „CLASSIC WORLD“ prekės ženklo manipuliavimo lenta „6 viename“ yra puikus žaislas vaikams. Lentoje yra labirintas, karoliukai, besisukantis ratas, mygtukai, magnetinis elementas ir rankenėlės, kurios trauks mažylio dėmesį valandų valandas. Vaikai mėgsta mėgdžioti savo tėvus kasdienėje veikloje ir šio..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • Mano pirmasis medinis fotoaparatas LELIN
  Išmatavimai:: 10 x 8 x 7 cm Rekomenduojamas vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 9.01€ 10.90€
 • Medinė kaladėlių formelių rūšiuoklė
  Medinė kaladėlių formelių rūšiuoklė kaladėlėms rūšiuoti pagal formas, į joms priklausančias ertmes, mediniame pagrinde. Dėlionė moko susikaupti, pažinti formas ir spalvas. Išmatavimai: 33 x 8,5 cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 8.62€ 10.43€
 • Medinė kaladėlių rūšiuoklė
  Spalvinga Vigos rūšiuoklis yra žaislas, kurį pamėgs kiekvienas vaikas. Subtilios pastelinės spalvos ir darbo estetika paskatins kiekvieną mažylį žaisti. Gaminio matmenys 16 x 16,2 x 14 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. Charakteristika:      - Vaiko užduotis yra su..
  Mokestis: 15.70€ 19.00€
 • Medinė kaladėlių rūšiuoklė
  Lavinantis kaladėlių rūšiiuoklis iš PolarB serijos iš Viga yra idealus žaislas lavinant vaiko koncentraciją, motoriką ir daugelį kitų vertybių. Jo dėka vaikas išmoks ne tik formų ir spalvų, bet ir gyvūnų. Charakteristika:      - yra 7 įvairių formų blokai - 3 pagrindinės ge..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Medinė lavinamoji dėlionė Goki
  Spalvotos, medinės įvairių formų formelės maunamos ant atitinkamų strypų, pagal formelėje esančias skylutes. Lavina smulkiąją motoriką, spalvų suvokimą, rankų, akių koordinaciją, fantaziją. Delionės išmatavimai:  35 x 7,5 x 7cm.  Tinka vaikams nuo 24 mėn.   ..
  Mokestis: 16.45€ 19.90€
 • Medinė lavinamoji žaidimų mašinėlė 5 in 1
  Medinė lavinamoji žaidimų mašinėlė 5 in 1 yra daugiafunkcinis  žaislas kuris suteiks vaikui daugybę valandų linksmybių, pilnų pramogų. Automobilis turi virvelę, kurią reikia traukti, ir mielai leisis į kelionę su mažyliu. Vaikštant juda juokingos akys mašinėlės priekyje. Ant transporto priemonė..
  Mokestis: 18.84€ 22.80€
 • Medinė loginė dėlionė VIGA
  Medinė loginė dėlionė su spalvotomis įvairių formų (stačiakampis, apskritimas, kavdratas, trikampis) formelėmis, kurios maunamos ant atitinkamų strypų, pagal formelėje esančius išpjovimus. Lavina smulkiąją motoriką, spalvų suvokimą, rankų, akių koordinaciją, fantaziją. Delionės ilgis 31 cm. Medis pa..
  Mokestis: 9.67€ 11.70€ 14.48€
 • Medinė manipuliacinė lenta "Ferma ir jo gyventojai"
  Manipuliacinė sensorinė lenta vaikams – pasiūlymas kiekvienam vaikui. Lentoje yra šešios rakinamos durys. Už kiekvienų durų vaiko laukia staigmena gyvūnų pavidalu. Kiekvienas namas yra sunumeruotas numeriu, o duotas skaičius atitinka už durų paslėptų gyvūnų skaičių. Norėdami patekti į gyvūną, vaikas..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Medinė manipuliacinė lenta Firetruck 6in1
  „CLASSIC WORLD“ prekės ženklo manipuliavimo lenta „6 viename“ yra puikus žaislas vaikams. Lentą sudaro atidaromos durelės, karoliukai/kilpos, verpimo ratelis, kopėčios, varpelis ir rankenėlė, kuri ištisas valandas išlaikys Jūsų mažylio dėmesį. Vaikai mėgsta ugniagesius, todėl žaislas jiems ypač pati..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • Medinis edukacinis žaislas Elephant
  Vaikų skatinimas mokytis yra viena iš sunkiausių užduočių, su kuria susiduria dauguma tėvų ir globėjų. Žinių perdavimas žaidžiant yra geriausias būdas! Susipažinkite su laimingu drambliu, pagamintu iš natūralios medžiagos – medžio. Daugiafunkcis, lavinantis dramblys patrauks kiekvieno mažylio dėmesį..
  Mokestis: 11.98€ 14.50€
 • Medinis policijos automobiliukas su kaladėlių rūšiuokle
  Medinis policijos automobiliukas su kaladėlių rūšiuokle. Rinkinyje 6 geometrinių figūrų kaladėlės (apskritimas, kvadratas, žvaigždė) kurias vaikui reikės sumesti į automobiliuko vidų pagal formas. Automobiliuką galima traukti už virvelės. Matmenys:18 x 14 x 13 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo ..
  Mokestis: 16.45€ 19.90€
 • Medinis žaidimų vairas su įvairia veikla
  Centrinis ir svarbiausias elementas, žinoma, bus vairas, kurį galima laisvai pasukti į kairę ir į dešinę, o žaislas turi daug kitų įdomių funkcijų. Jie yra čia:     garsas vairo centre, kuris paspaudus skleidžia juokingą garsą;     oro kondicionieriaus rankenėlė..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€
 • Medinis žvejybos rinkinukas mažiausiems
  Medinis žvejybos rinkinukas mažiausiems su kuriuo reikės gaudyti jūros gyventojus. Rinkinyje meškerytė su magnetu, kuris puikiai limpa prie jūros gyventojų. Žvejybos pagrindo matmenys: 22 x 30 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • Medinių karoliukų labirintas kilpose
  Pagrindas yra pilkos spalvos, o karoliukai – subtilių Polar B serijos spalvų. Karoliukai ant kilpos yra dviejų formų, o didžiausias patrauklumas yra gyvūno formos karoliukai: liūtas, lapė ir koala. Viskas gražiai supakuota - puikiai tinka dovanai mažyliui. Amžius: 18m+ Matmenys: 18 x 17,5 x 12..
  Mokestis: 12.73€ 15.40€
 • Vaikiška medinė mozaika
  Viga Toys 2in1 vaikiškas medinis žaidimas ir mozaika. Tinka žaisti vaikų darželyje ir namuose. Komplekte yra 24 kortelės su vaizdais, kuriomis gali pasinaudoti dėliodami mozaiką iš spalvingų medinių karoliukų. Apvertus korteles yra žaidimas ­„Ludo“, kuris užtikrins nepamirštamas akimirkas vaikams. Ž..
  Mokestis: 21.49€ 26.00€