Mediniai lavinamieji žaislai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Medinė lavinamoji dėlionė
  Spalvotos, medinės įvairių formų (kvadratas, trikampis, skritulys) formelės maunamos ant atitinkamų strypų, pagal formelėje esančias skylutes. Lavina smulkiąją motoriką, spalvų suvokimą, rankų, akių koordinaciją, fantaziją. Delionės ilgis 31 cm. Tinka vaikams nuo 18 mėn.   ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • Medinė loginė dėlionė 3D
  Medinė loginė dėlionė 3D įspūdis mokantis abėcėlę ir skaičius. Vienoje galvosūkio pusėje rasite abėcėlės raides, kitoje skaičius. Dėlionę sudaro 26 elementai. Matmenys: 17 x 15 x 2 cm. Rekomenduojamas amžius: nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 6.62€ 8.00€
 • Medinis lavinamasis namelis su formelių rūšiuokle
  Vaikiškas medinis namelis - rūšiuoklis. Vaikiškas medinis namelis-rūšiuoklis padeda vaikams mokytis atskirti figūras ir spalvas. Žaislas pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl yra saugus vaikui. Žaislo savybės: ant namo stogo yra angos skirtingoms kaladėlėms, į kurias vaikas turi sudėti ..
  Mokestis: 16.53€ 20.00€
 • WOODY medinis žaidimas 3D
  Mediniai galvosūkių žaidimai vaikams, padeda vystyti motorinius ir loginius įgūdžius. Tai vienas iš žaidimų, kuriame reikės geometrines figūras pravesti per virbus. Tam, kad žaidimas būtų sudėtingesnis ant virbų uždėtos specialios formelės, pro kurias reikės pravesti figūrėlę su tokia pačia išpjova ..
  Mokestis: 15.32€ 18.54€
 • WOODY medinių kaladėlių rūšiuoklė
  WOODY formelių rūšiuoklis pravers vaikučiui mokantis spalvas ir formas. Pagamintas iš natūralaus medžio. 12 skirtingų formų bei spalvų kaladėlių. Vaikutis turi pagal formeles teisingai sudėti figurėles į kubą. Yra dangtelis, kurį pakėlus galima išimti figūrėles. Išmatavimai 20 x 20 x 20 cm. Tinka va..
  Mokestis: 15.08€ 18.25€
 • CLASSIC WORLD medinis labirintas
  Medinis labirintas su 5 šablonais pagal kuriuos vaikas turės sustumti spalvotus kamuoliukus į jiems skirtas vietas, taip užpildant kirmelytės kūnelį. Centre esantis krumpliaratis pasunkina atliekamą žaidimą. Lavina vaiko mąstyseną, moko pažinti spalvas. Išmatavimai: 29 x 29 x 5,5 (IxPxA) cm. Tinka v..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • Daugiafunkcinė edukacinė lavinamoji raketa Rocket Ship
  Leiskitės į kelionę per kosmosą, atraskite naują galaktiką ir iš arčiau pažvelkite į kitas planetas naudodamiesi „Tooky Toy Space Sphipery“. Šis fantastiškas žaislas leis jūsų mažyliui susipažinti su kosmoso tema. Žaidimas su kosminiu laivu yra puikus lavinant vaizduotę ir intelektualinį vystymąsi. ..
  Mokestis: 51.98€ 62.90€ 64.90€
 • Edukacinis medinis manipuliacinis veiklos vairas
  Mūsų medinė manipuliacinė lenta yra nepaprastas gaminys, kuris pažadins jūsų vaiko pojūčius ir suteiks jam patrauklių edukacinių pramogų. Medinė lenta su vairu yra ne tik puikios pramogos garantas, bet ir įtakoja daugelio vaiko įgūdžių ugdymą, įskaitant rankų ir akių koordinaciją. Žaislas lavina kūr..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Edukacinis medinis Montessori rinkinys 6in1
  Edukacinis medinis Montessori rinkinys 6in1. Jame yra 6 Montessori mokomieji žaislai, kurie palaiko sveiką jūsų vaiko psichomotorinę raidą ir stimuliuoja jo pojūčius: regėjimą, lytėjimą ir klausą. Taip pat lavina loginį mąstymą bei rankų ir akių koordinaciją. Rinkinyje taip pat yra išsamus vadovas t..
  Mokestis: 47.93€ 58.00€
 • Edukacinis medinis Montessori rinkinys 6in1
  Tooky Toy mokomoji dėžutė skirta vaikams nuo 6 mėnesių ir vyresniems. Jame yra 6 sensoriniai ir Montessori mokomieji žaislai, kurie palaiko sveiką jūsų vaiko psichomotorinę raidą ir stimuliuoja jo pojūčius: regėjimą, lytėjimą ir klausą. Taip pat lavina loginį mąstymą bei rankų ir akių koordinaciją. ..
  Mokestis: 47.93€ 58.00€
 • Edukacinis pasaulio pažinimo žemėlapis vaikams 77 x 47 cm.
  Edukacinis pasaulio pažinimo žemėlapis vaikams Žaidimas su šia lenta reiškia daugybę skirtingų užsiėmimų dėl įrangos. Rinkinį sudaro 203 elementai:      magnetinis žemėlapis, kurį galima pakabinti ant pritvirtintos virvelės      magnetiniai galvosūk..
  Mokestis: 33.88€ 41.00€
 • Edukacinis veiklos centriukas Multi Acitivy Rocket
  Edukacinis veiklos centriukas Multi Acitivy Rocket su daugybe įdomios veiklos kuri laviną vaiko motorinius įgūdžius. Aukštos kokybės mediena. Matmenys: 62 x 34 cm. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • EICHHORN miela sraigė su kaladėlių rūšiuoklė
  EICHHORN miela sraigė su kaladėlių rūšiuoklė. Spalvotas kaladėles reikia sumesti į sraigės kiaute esančias ertmes pagal kaladėlės formą. Sraigę galima traukti už šniurelio. Sraigės matmenys: 24 x 19,5 (IxA) cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 20.35€ 24.62€
 • Galvosūkių žaidimas atkurkite Montessori spalvas ir figūras
  Prekės ženklo „Viga“ dėlionės žaidimas „Match Colors and Figures“ suteiks daug smagių valandų ! Stovimo žaidimo rėmas turi 12 dvipusių kaladėlių. Įvaldęs lengvesnę pusę su spalvingomis kaladėlėmis, vaikas gali padidinti sunkumo lygį žaisdamas kitoje pusėje su spalvingomis geometrinėmis figūrėlėmis. ..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • Geometrinių formų kaladėlės – Montessori žaislas
  Fantastiškas „Small Foot Design“ dėlionės žaidimas, kurio dėka jūsų vaikas galės praleisti ilgas valandas dėliodamas spalvotas kaladėles ant pridedamų šablonų rinkinyje. Į komplektą įeina:      medinė rakinama dėžė      15 dvipusių kortelių (iš viso..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • GOKI lavinamasis drugelis Montessori
  Įdomus lavinantis žaislas, sraigė formoms ir spalvoms rūšiuoti iš žinomo žaislų gamintojo Goki. Žaislas su linksmos sraigės, kurios kiautas yra spalvinga dėlionė, motyvu. Jo gale yra 5 įvairių formų stulpai (apskritimas, kvadratas, trikampis, stačiakampis ir puslankis), kurių kiekvienas turi 3 eleme..
  Mokestis: 12.27€ 14.85€
 • GOKI medinė formelių rūšiuoklė
  Dėlionės ir formų rūšiuotojas viename. Šis įdomus galvosūkis padės tiek mokantis atskirti formas, spalvas, tiek lavinant rankų ir akių koordinaciją. Rinkinį sudaro pagrindas ir 16 spalvotų kaladėlių. Žaislas dėl savo lavinamojo pobūdžio ir gero meistriškumo dažnai pripažįstamas kaip įranga dar..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Kaladėlių rūšiuoklė
  Ši spalvota miela sraigė su kaladėlių rūšiuokle. Spalvotas kaladėles reikia sumesti į sraigės kiaute esančias ertmes pagal kaladėlės formą. Sraigę galima traukti už šniurelio. Neslystantys ratukai. Sraigės matmenys: 24 x 19,5 (IxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 24 mėn. ..
  Mokestis: 13.97€ 16.90€
 • Kaladėlių rūšiuoklė - žaidimų Ferma
  Sensorinis žaislas rūšiuotojo pavidalu užtikrina visapusišką vaikų vystymąsi. Viena vertus, vaikai lavina rankų ir akių koordinaciją, bandydami nukreipti bloką į skylę, kita vertus, lavina mąstymą ir suvokimą. Dėl skirtingų kaladėlių formų ir spalvų jie išmoksta juos atskirti, įgyja žinių apie juos ..
  Mokestis: 14.88€ 18.00€
 • Lavinamasis namelis "Išmok skaičius"
  Lavinamasis namelis "Išmok skaičius" padeda susipažinti su įvairiomis formomis, moko skaičius nuo 1 iki 9, padeda pažinti erdvės suvokimą, lavina motoriką, kūrybingumą. Padeda vaikui lavinti atmintį bei dėmesį. Rinkinyje mediniai skaičiai nuo 1 iki 9. Namo stege yra skaitliukai, kurie lavins vakučio..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • Lavinamoji sensorinė mokomoji pažinimų lenta Girl
  Susipažinkite su Ania, kuri mėgsta keliauti. Ji turi automobilį ir patogius batus, leidžiančius tyrinėti. Ania mėgsta gėles ir savo kačiuką, murkia. Visa tai rasite šiame mokomajame žaisle lentos pavidalu, pasakojančiame Anios istoriją. Šis žaislas visų pirma yra:      rank..
  Mokestis: 19.42€ 23.50€
 • Lavinamoji sensorinė mokomoji pažinimų veiklos lenta Boy
  Susipažinkite su Adamu, kuris mėgsta keliauti. Jis turi automobilį ir patogius batus, leidžiančius tyrinėti, vaikščioti (žinoma, vaikščioti su kuprine) ir žaisti futbolą. Visa tai rasite ant šio lavinamojo žaislo lentos pavidalu, pasakojančioje Adomo istoriją. Šis žaislas visų pirma yra: &n..
  Mokestis: 19.42€ 23.50€
 • Loginė dėlionė
  Fantastiška loginė dėlionė su mediniais žiedais ir smeigtukais, kurioje pagrindinė mažylio užduotis bus uždėti visus žiedus ant pagrindo. Skamba paprastai? Kiekvienam diskui išdėstyti reikia erdvinio susiejimo, atsiminti skylutes arba remiantis spalvomis. Kiekvienas iš aštuonių smeigtukų yra skirtin..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • Manipuliacinė lenta su spynų atidarymais ir uždarymas
  Spynų atidarymas ir uždarymas nėra lengva užduotis jūsų vaikui! Štai kodėl fantastiška Tooky Toy lenta yra paruoštas sprendimas įgyti šį įgūdį. Lenta susideda iš medinės lentos ir 3 atidaromų durelių, ant kurių galite treniruotis. Lenta lavina ne tik pagrindinius įgūdžius, bet ir akių-rankų koordina..
  Mokestis: 16.53€ 20.00€
 • Manipuliacinė veiklos lenta Raketa 6in1
  „CLASSIC WORLD“ prekės ženklo manipuliavimo lenta „6 viename“ yra puikus žaislas vaikams. Lentoje yra labirintas, karoliukai, besisukantis ratas, mygtukai, magnetinis elementas ir rankenėlės, kurios trauks mažylio dėmesį valandų valandas. Vaikai mėgsta mėgdžioti savo tėvus kasdienėje veikloje ir šio..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • Manipuliacinis žaidimų vairas
  Lenta pagaminta iš medžio, be aštrių briaunų, joje yra daug įdomių su automobiliu susijusių elementų, tokių kaip vairas, apsauginis veidrodėlis, radijas, pavarų svirtis, fiksatorius, uždegimo jungiklis su raktu, šviesos jungiklis, oro kondicionierius ir avarinių žibintų mygtukas. Produktas padeda la..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Mano pirmasis medinis fotoaparatas LELIN
  Išmatavimai:: 10 x 8 x 7 cm Rekomenduojamas vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 9.01€ 10.90€
 • Medinė ferma rūšiuoklė
  Sensorinis žaislas rūšiuoklės pavidalu užtikrina visapusišką kūdikių vystymąsi. Viena vertus, vaikai lavina rankų ir akių koordinaciją, bandydami nukreipti bloką į skylę, kita vertus, mąstymą ir suvokimą. Dėl skirtingų kaladėlių formų ir spalvų jie išmoksta juos atskirti, įgyja žinių apie juos supan..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Medinė geometrinių figūrų rūšiuoklė
  Viga medinis geometrinis rūšiuotojas yra lavinantis žaislas, skirtas mokytis skaičiuoti ir atskirti formas bei spalvas. Ant kiekvieno iš keturių velenų turi būti dedamos atitinkamos formos, o šį, atrodytų, paprastą žaidimą apsunkina tai, kad kaladėlės turi būti priderintos prie atitinkamų išsikišimų..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Medinė kaladėlių formelių rūšiuoklė
  Medinė kaladėlių formelių rūšiuoklė kaladėlėms rūšiuoti pagal formas, į joms priklausančias ertmes, mediniame pagrinde. Dėlionė moko susikaupti, pažinti formas ir spalvas. Išmatavimai: 33 x 8,5 cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 8.62€ 10.43€
 • Medinė kaladėlių rūšiuoklė
  Lavinantis kaladėlių rūšiiuoklis iš PolarB serijos iš Viga yra idealus žaislas lavinant vaiko koncentraciją, motoriką ir daugelį kitų vertybių. Jo dėka vaikas išmoks ne tik formų ir spalvų, bet ir gyvūnų. Charakteristika:      - yra 7 įvairių formų blokai - 3 pagrindinės ge..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Medinė kaladėlių rūšiuoklė
  Spalvinga Vigos rūšiuoklis yra žaislas, kurį pamėgs kiekvienas vaikas. Subtilios pastelinės spalvos ir darbo estetika paskatins kiekvieną mažylį žaisti. Gaminio matmenys 16 x 16,2 x 14 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. Charakteristika:      - Vaiko užduotis yra su..
  Mokestis: 15.70€ 19.00€
 • Medinė lavinamoji dėlionė Goki
  Spalvotos, medinės įvairių formų formelės maunamos ant atitinkamų strypų, pagal formelėje esančias skylutes. Lavina smulkiąją motoriką, spalvų suvokimą, rankų, akių koordinaciją, fantaziją. Delionės išmatavimai:  35 x 7,5 x 7cm.  Tinka vaikams nuo 24 mėn.   ..
  Mokestis: 16.45€ 19.90€
 • Medinė lavinamoji dėžutė su daugybe įvairios veiklos
  Tai lavinantis žaislas, lavinantis vaiko rankinius įgūdžius. Jis turi tvirtą ir saugią medinę konstrukciją. Žaislo sienelės aprūpintos įvairiais užsegimais, o rankena leidžia lengvai nešiotis. Dėl įvairių pilių vaikai gali lavinti pažintinius ir motorinius įgūdžius. Kubo viršuje yra kaladėlių rūšiuo..
  Mokestis: 24.79€ 30.00€
 • Medinė lavinamoji žaidimų mašinėlė 5 in 1
  Medinė lavinamoji žaidimų mašinėlė 5 in 1 yra daugiafunkcinis  žaislas kuris suteiks vaikui daugybę valandų linksmybių, pilnų pramogų. Automobilis turi virvelę, kurią reikia traukti, ir mielai leisis į kelionę su mažyliu. Vaikštant juda juokingos akys mašinėlės priekyje. Ant transporto priemonė..
  Mokestis: 18.84€ 22.80€
 • Medinė loginė dėlionė VIGA
  Medinė loginė dėlionė su spalvotomis įvairių formų (stačiakampis, apskritimas, kavdratas, trikampis) formelėmis, kurios maunamos ant atitinkamų strypų, pagal formelėje esančius išpjovimus. Lavina smulkiąją motoriką, spalvų suvokimą, rankų, akių koordinaciją, fantaziją. Delionės ilgis 31 cm. Medis pa..
  Mokestis: 9.67€ 11.70€ 14.48€
 • Medinė manipuliacinė veiklos lenta "Ferma ir jos gyventojai"
  Manipuliacinė sensorinė veiklos lenta vaikams – pasiūlymas kiekvienam vaikui. Lentoje yra šešios rakinamos durys. Už kiekvienų durų vaiko laukia staigmena gyvūnų pavidalu. Kiekvienas namas yra sunumeruotas numeriu, o duotas skaičius atitinka už durų paslėptų gyvūnų skaičių. Norėdami patekti į gyvūną..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Medinė manipuliacinė veiklos lenta Firetruck 6in1
  „CLASSIC WORLD“ prekės ženklo manipuliavimo lenta „6 viename“ yra puikus žaislas vaikams. Lentą sudaro atidaromos durelės, karoliukai/kilpos, verpimo ratelis, kopėčios, varpelis ir rankenėlė, kuri ištisas valandas išlaikys Jūsų mažylio dėmesį. Vaikai mėgsta ugniagesius, todėl žaislas jiems ypač pati..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • Medinė manipuliavimo lenta Montessori
  Medinė manipuliavimo lenta Montessori Įvairių spynų ir užsegimų atidarymas ir uždarymas nėra lengva užduotis jūsų vaikui! Štai kodėl fantastiška Tooky Toy lenta yra paruoštas sprendimas įgyti šį įgūdį. Lenta susideda iš medinės lentos su dviem užraktais, užsegimu, slankikliu, sagute ir raišteliai..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Medinė pažinimo ir veiklos lenta Pasakų namelis
  Miela lenta su užsegimais yra puikus lavinantis žaislas smulkiajai motorikai lavinti. Čia rasite įvairių tipų spynų:      duryse įrengta įdomi spyna su segtuku;      klasikinis fiksatorius;      langas pirmame aukšte uždarytas kab..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • Medinė sensorinė manipuliacinė lenta Meškutis
  Medinė manipuliavimo lenta buvo sukurta galvojant apie pačius mažiausius naudotojus – meškiuką primenanti žaislo forma kartu su atskirais jo elementais lavina vaiko loginį mąstymą, kantrybę ir žaidime atliekamos veiklos perkėlimą į kasdienybę. Medinėje manipuliavimo lentoje yra:   ..
  Mokestis: 41.32€ 50.00€
 • Medinė sensorinė manipuliacinė lenta Meškutis
  Medinė manipuliavimo lenta buvo sukurta galvojant apie pačius mažiausius naudotojus – meškiuką primenanti žaislo forma kartu su atskirais jo elementais lavina vaiko loginį mąstymą, kantrybę ir žaidime atliekamos veiklos perkėlimą į kasdienybę. Natūralios spalvos per daug nestimuliuoja vaiko, todėl v..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€
 • Medinė spalvota loginė formelių dėlionė
  Elegantiška dėlionė su spalvingais elementais. Ant pagrindo yra 9 skylės, į kurias reikia įdėti 18 spalvotų kaladėlių. Be to, kad elementai turi skirtingus pagrindus, jie skiriasi ir išpjova viduryje, nes kiekvienoje skylėje reikia įdėti 2 elementus. Puikus užsiėmimas protui ir rankoms. Dėl savo ..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • Medinės kaladėlės – balansuojanti Vaivorykštė
  Neįprastas vaivorykštinis lavinantis žaislas iš medžio. Šis iš pažiūros paprastas galvosūkis siūlo daugybę galimybių. Išlenktus blokus galima išdėstyti spirale, sukuriant įvairaus tipo bangas, sūkurius ar sraiges. Vaivorykštės blokai siūlo daugybę galimybių: Medinės kaladėlės yra patogios liesti ..
  Mokestis: 10.74€ 13.00€
 • Medinis edukacinis veiklos vairas
  Medinis vairas yra puikus rinkinys kiekvienam automobiliu susižavėjusiam vaikui! Produktas stebina savo estetika ir geru atlikimu. Dėl teisingo elementų išdėstymo jūsų mažylis jausis kaip tikrame automobilyje! Medinis vairas buvo sukurtas Montessori ugdymo dvasia – lavina vaiko motoriką ir moko prak..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Medinis edukacinis žaislas Elephant
  Vaikų skatinimas mokytis yra viena iš sunkiausių užduočių, su kuria susiduria dauguma tėvų ir globėjų. Žinių perdavimas žaidžiant yra geriausias būdas! Susipažinkite su laimingu drambliu, pagamintu iš natūralios medžiagos – medžio. Daugiafunkcis, lavinantis dramblys patrauks kiekvieno mažylio dėmesį..
  Mokestis: 11.98€ 14.50€
 • Medinis formelių rūšiuoklis 16 elementų
  TOOKY TOY medinis vežimėlio rūšiuotojas leidžia daug valandų smagiai derinti figūras mažiausiems. Medinėje dėžėje su penkiomis sienelėmis yra aštuoniomis kaladėlių spalvomis pažymėtos skylutės, kad būtų lengviau rasti tinkamas vietas vienai iš 14 spalvotų kaladėlių. Vežimėlyje yra pritvirtinti ratuk..
  Mokestis: 16.53€ 20.00€
 • Medinis lavinamasis edukacinis veiklos medis 57 cm.
  Medinis lavinamasis medis – žaislas, padedantis vaiko vystymuisi įvairiais lygmenimis. Kiekviena žaislo sienelė atlieka skirtingą funkciją ir charakterį, o tai leidžia visapusiškai vystytis mažyliui. Žaislas yra visiškai saugus, pagamintas iš natūralių medžiagų ir nudažytas vaikams patogiais dažais...
  Mokestis: 53.72€ 65.00€
 • Medinis policijos automobiliukas su kaladėlių rūšiuokle
  Medinis policijos automobiliukas su kaladėlių rūšiuokle. Rinkinyje 6 geometrinių figūrų kaladėlės (apskritimas, kvadratas, žvaigždė) kurias vaikui reikės sumesti į automobiliuko vidų pagal formas. Automobiliuką galima traukti už virvelės. Matmenys:18 x 14 x 13 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo ..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Medinis žaidimų vairas su įvairia veikla
  Centrinis ir svarbiausias elementas, žinoma, bus vairas, kurį galima laisvai pasukti į kairę ir į dešinę, o žaislas turi daug kitų įdomių funkcijų. Jie yra čia:     garsas vairo centre, kuris paspaudus skleidžia juokingą garsą;     oro kondicionieriaus rankenėlė..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€
 • Medinis žvejybos rinkinukas mažiausiems
  Medinis žvejybos rinkinukas mažiausiems su kuriuo reikės gaudyti jūros gyventojus. Rinkinyje meškerytė su magnetu, kuris puikiai limpa prie jūros gyventojų. Žvejybos pagrindo matmenys: 22 x 30 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • Medinių karoliukų labirintas kilpose
  Pagrindas yra pilkos spalvos, o karoliukai – subtilių Polar B serijos spalvų. Karoliukai ant kilpos yra dviejų formų, o didžiausias patrauklumas yra gyvūno formos karoliukai: liūtas, lapė ir koala. Viskas gražiai supakuota - puikiai tinka dovanai mažyliui. Amžius: 18m+ Matmenys: 18 x 17,5 x 12..
  Mokestis: 12.73€ 15.40€
 • MONTESSORI medinės manipuliavimo lentos labirintas
  MONTESSORI medinės manipuliavimo lentos labirintas TOOKY TOY prekės ženklo medinė manipuliavimo lenta „du viename“ yra lavinantis žaislas, sukurtas begalinėms pramogoms. Puikiai tinka pirštų treniruotėms. Jame yra varpelis, skleidžiantis garsus ir skatinantis klausos įgūdžių ugdymą. Charakteri..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • Motorinių įgūdžių daugiafunkcinis žaislas
  Įdomus daugiafunkcis žaislas, skirtas lavinti mažylio rankų ir akių koordinaciją bei motoriką. Penki skirtingi kuoliukai ant pagrindo su derančiomis formomis. Dėlionė taip pat moko atpažinti formas: apskritimą, stačiakampį ir trikampį. Visas daiktas pagamintas iš medžio. Rinkinį sudaro pagrindas ir ..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Motorinių įgūdžių lavinamasis Autobusas
  Motorinių įgūdžių lavinamasis Autobusas kurį galima padėti priešais vaiką, kad sužinotų jos funkcijas, arba pakabinti ant lovos krašto. Yra trys specialūs užsegimai su Velcro tipo lipdukais. Čia rasite šias motorines pramogas:      besisukantys veidrodžio ratai  &..
  Mokestis: 14.05€ 17.00€
 • Simetriška dėlionė su veidrodžiu
  Garsaus prekės ženklo Small Foot Design geometrinė dėlionė su veidrodžiu. Nors žaidimą sudaro tik 4 elementai, jis nėra toks paprastas, kaip atrodo. Dėl neįprastų formų naudojimo, įskaitant: trapecijos ir trikampio pavidalu formų, kurias galite išdėstyti, skaičius yra tikrai įspūdingas. Rinkinyje..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Užsiėmimų lenta mažyliams 41 x 31 cm.
  Gražus darbas ir originalus dizainas yra šios lentos pranašumai. Tai serijos „Pasaulio vaikai“ naujovė, skatinanti ne tik aktyvų, lavinantį žaidimą, bet ir toleranciją bei atvirumą aplinkiniams. Jūsų vaikas turės galimybę:      perkelkite žaislinius automobilius keliu iš di..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Vaikiška medinė mozaika
  Viga Toys 2in1 vaikiškas medinis žaidimas ir mozaika. Tinka žaisti vaikų darželyje ir namuose. Komplekte yra 24 kortelės su vaizdais, kuriomis gali pasinaudoti dėliodami mozaiką iš spalvingų medinių karoliukų. Apvertus korteles yra žaidimas ­„Ludo“, kuris užtikrins nepamirštamas akimirkas vaikams. Ž..
  Mokestis: 21.49€ 26.00€
 • VIGA medinė lenta su labirintu Montessori
  Viena iš medinių lentelių serijos su miela meškiuko galvute. Dėl besisukančio disko lenta leidžia plieniniam rutuliui paeiliui pasiekti kiekvieną skaičių nuo 0 iki 9. Žaislas padeda lavinti rankų ir akių koordinaciją, mokytis skaičiuoti ir spręsti problemas – tai labai svarbu tolimesniame kiekvieno ..
  Mokestis: 31.40€ 38.00€
 • VIGA medinė lenta su skaičių atitikmenimis Montessori
  Viena iš medinių lentelių serijos su miela meškiuko galvute. Lenta su apvaliais blokais, ant kurių yra atitinkamas taškų skaičius, kuris turi būti suderintas su atitinkamu skaičiumi lentoje. Žaislas padeda lavinti vaikų loginį mąstymą, taip pat padeda mokytis spalvų ir skaičių. Produktas idealiai ti..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€