Smulkioji motorika

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • FISHER PRICE pirmosios kaladėlės
  Daug veiklos ir užsiėmimo smalsiam mažyliui ! Žaislas vysto vaikučio akyčių bei rankyčių koordinaciją, ugdo mąstymą. Rinkinyje 3 kaladėlės, kurios turi skirtingas veiklas. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 17.95€ 21.72€
 • TOMY kiaušinukai Hide 'n Squeak Eggs
  TOMY Hide 'n Squeak Eggs rinkinyje Jūs rasite 6 kiaušinius - formų rūšiuokles su skirtinga veido išraiška. Paspaudus viščiukus, jie tyliai cypsi. Kiaušinių dėklo dydis: 5.8 x 12.5 x 8.6 cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn.   ..
  Mokestis: 12.31€ 14.90€
 • B-KIDS lavinamieji žiedai
  Universalus ir praktiškas žaisliukas kūdikiams - spalvoti lavinamieji žiedai su nelygiu paviršiumi. Galima naudoti įvairiais būdais: - suveriant keletą žiedų ant vieno, taip padarant barškutį - kramtuką; - sujungiant kiekvieną žiedą su kitu ir padarant grandinę; - naudojant žaisliukų prisegimui prie..
  Mokestis: 3.59€ 4.34€
 • BABY ONO žiedeliai LINK’N’PLAY
  „LINK ’N’ Play“ plastikiniai elementai specialiai sukurti ugdyti vaiko vaizduotę. Juos galima lengvai sujungti, kuriant įvairias trimates grandinėles. 4 skirtingos formos ir spalvos skatina griebti ir jungti – patrauklus būdas tenkinti mažiausiųjų raidos poreikius. Lengvi, nesunkiai valomi ir pagami..
  Mokestis: 4.95€ 5.99€
 • CHICCO transformuojamas spalvotas kamuoliukas 2in1
  CHICCO transformuojamas spalvotas kamuoliukas 2in1. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 12.23€ 14.80€
 • CHICCO transformuojamas spalvotas kamuoliukas ECO+ 2in1
  CHICCO transformuojamas spalvotas kamuoliukas ECO+ 2in1 „ECO +“ yra žaislai, pagaminti iš perdirbto plastiko ir bioplastiko, kurie gaminami Italijoje. Šie žaislai yra skirti įtraukti vaikus į žaidimus ir padėti jiems suprasti, kaip daiktai yra pagaminti ir kaip jie veikia kartu. Žaislų pakuotė yr..
  Mokestis: 13.97€ 16.90€
 • Darbastalis mažiausiems darbininkams
  Įrankiai su priedais, kad linksmybės pagerintų koordinaciją, loginį mąstymą ir vikrumą. Vaikas galės įsukti, atsukti, įkalti, tai labai įdomus ir linksmas užsiėmimas mažiems vaikams mėgdžiojantiems suaugusius. Stalas virsta įrankių dėže su praktiška rankena, kurios dėka vaikas gali ją pasiimti su sa..
  Mokestis: 11.49€ 13.90€
 • DIdelė edukacinė lavinamoji raketa iš medienos
  Mokomasis žaislas puikiai tinka žaisti. Raketa yra tvirta ir turi skirtingas veiklos sritis. Pratimai padės lavinti jūsų vaiko smulkiąją motoriką ir problemų sprendimo įgūdžius. Gaminys pagamintas iš aukštos kokybės medienos, saugios vaikams ir aplinkai. Reikalingas suaugusiųjų surinkimas. Skatina v..
  Mokestis: 21.49€ 26.00€
 • Didelis medinis manipuliacinis kubas ant ratukų
  Medinis manipuliavimo kubas yra interaktyvus įrankis, padedantis lavinti rankinius, suvokimo ir motorinius įgūdžius. Įvairūs jo elementai ir struktūros skatina pojūčius ir skatina tyrinėti, mokytis ir žaisti. Judindamas įvairius elementus nustatytais takais, vaikas lavina rankų ir akių koordinaci..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€
 • Dinozauro konstravimo komplektas + varžymo atsuktuvas
  Dinozauro konstravimo komplektas + varžymo atsuktuvas Brachiosaurus dinozauras iš gerai žinomo WOOPIE prekės ženklo yra puikus žaislas „pasidaryk pats“ entuziastams, kuris nukels jūsų vaiką į priešistorės laikus. Dino turi judančias dalis: galvą ir galūnes, o tai suteikia daugiau galimybių žaisti..
  Mokestis: 14.46€ 17.50€
 • Dvipusis manipuliavimo ir žaidimų stovas 2in1
  Smoby veiklos sienelė – tai dvipusė manipuliavimo lenta, siūlanti vaikams net šešias veiklas. Ši Montessori stiliaus edukacinė programėlė palaiko natūralų kūdikio vystymąsi. Vienoje sienos pusėje išmanusis mažylis ras latakų komplektą, ant kurio gali tekėti vanduo arba riedėti kamuolys. Vaikai ža..
  Mokestis: 78.51€ 95.00€ 112.00€
 • Edukacinė sienelė - spynos ir apsaugos
  Už kiekvienų durų ir spynų slypi turinys. Taigi automobilyje matome bagažinę, tvarte – pasakišką kraštovaizdį, o seife – mėgstamiausius vaiko žaislus. Į komplektą įeina keturių tipų durys: automobilis ir jo bagažinė, tvartas, seifas ir stebuklinga skrynia. Kiekviena spyna atidaroma skirtingu būdu: r..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€
 • Edukacinis drambliukas NINY
  Mėlynas drambliukas, pilnas įdomių užsiėmimų Jūsų kūdikiui. Šiame edukaciniame rinkinyje rasite daug žaidimui skirtų vietų: kilpos - karoliukų susipynimui viršuje. Įvairių formų, spalvų karoliukai su atspaudais paįvairins linksmybes. Karoliukų susipynimas po susuktų kilpų taip pat yra rankų - akių k..
  Mokestis: 29.67€ 35.90€
 • Edukacinis medinis manipuliacinis veiklos vairas
  Mūsų medinė manipuliacinė lenta yra nepaprastas gaminys, kuris pažadins jūsų vaiko pojūčius ir suteiks jam patrauklių edukacinių pramogų. Medinė lenta su vairu yra ne tik puikios pramogos garantas, bet ir įtakoja daugelio vaiko įgūdžių ugdymą, įskaitant rankų ir akių koordinaciją. Žaislas lavina kūr..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Edukacinis medinis Montessori rinkinys 6in1
  Edukacinis medinis Montessori rinkinys 6in1. Jame yra 6 Montessori mokomieji žaislai, kurie palaiko sveiką jūsų vaiko psichomotorinę raidą ir stimuliuoja jo pojūčius: regėjimą, lytėjimą ir klausą. Taip pat lavina loginį mąstymą bei rankų ir akių koordinaciją. Rinkinyje taip pat yra išsamus vadovas t..
  Mokestis: 47.93€ 58.00€
 • Edukacinis medinis Montessori rinkinys 6in1
  Tooky Toy mokomoji dėžutė skirta vaikams nuo 6 mėnesių ir vyresniems. Jame yra 6 sensoriniai ir Montessori mokomieji žaislai, kurie palaiko sveiką jūsų vaiko psichomotorinę raidą ir stimuliuoja jo pojūčius: regėjimą, lytėjimą ir klausą. Taip pat lavina loginį mąstymą bei rankų ir akių koordinaciją. ..
  Mokestis: 47.93€ 58.00€
 • Edukacinis veiklos centriukas Multi Acitivy Rocket
  Edukacinis veiklos centriukas Multi Acitivy Rocket su daugybe įdomios veiklos kuri laviną vaiko motorinius įgūdžius. Aukštos kokybės mediena. Matmenys: 62 x 34 cm. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • Interaktyvi manipuliacinė virtuvėlė su garso ir šviesos efektais
  WOOPIE prekės ženklo virtuvės laikrodis „Manipulation Board“ yra puikus žaislas, lavinantis vaiko pojūčius ir motorinius įgūdžius. Lenta turi garso ir šviesos funkciją, pvz., jos įsijungia, kai vaikas prijungia antgalį prie rozetės arba pasuka viryklės čiaupą. Galite nustatyti 2 garsumo lygius ir vi..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€
 • Interaktyvus lavinamasis žaidimų kubas
  Stebuklingas kubas, kupinas nuostabių ir smagių linksmybių. Penkios skirtingos žaidimų aikštelės leidžia vaikui vienu metu sutelkti dėmesį į vieną veiklą, taip palaikoma koncentracija. Paspaudus mygtuką atsidaro dangtelis, o mažasis šuo iššoka. Staigmenos efektas garantuotas! Sukant gėlę bitė apl..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • Lavinamasis kamuolys Panda
  „Panda“ veiklos rutulys puikiai tinka smalsiems mažiesiems tyrinėtojams. Trys tekstūruoti rutuliai viduje stimuliuoja kūdikio klausą, nes jie girdi rutuliuojančius rutulių ritinėlius ir paspaudžiamų gnybtų granules. Skatinami tiek smulkiosios, tiek bendrosios motorikos įgūdžiai, kai kūdikis sugriebi..
  Mokestis: 10.58€ 12.80€
 • Lavinamasis kubas Mikė Pūkuotukas ir draugai
  Lavinamasis kubas Mikė Pūkuotukas ir draugai mažylis ras įvairios veiklos išdėstytos aplink visas kubo kraštines: pasukti, paspausti, patraukti. Lavina vaizduotę, smulkiają motoriką. Kiekvienos kubo kraštinės aukštis 10 cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 12.31€ 14.90€
 • Lavinamasis kubas su daugybe barškančių elementų
  Lavinamasis kubas su daugybe barškančių elementų, kurie stimuliuoja vaiko motorinius įgūdžius: klausą, regą, lytėjimą. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 14.88€ 18.00€
 • Lavinamasis sensorinis žaislas 3in1
  WOOPIE prekės ženklo suktukų rinkinys paliks jūsų vaikui puikų įspūdį. Rinkinyje yra 3 suktukai: morkos, bitės ir saulės. Dėka guminių siurbtukų, suktukus galima pasiimti bet kur ir pritvirtinti bet kur. Suktuką galite pritvirtinti tiek prie koto keliaujant, tiek prie vonios maudantis (žaisliuką gal..
  Mokestis: 10.74€ 13.00€
 • Lavinamasis žaislas Baby Garden
  Lavinamasis žaislas Baby Garden Tikras malonumas mažiesiems sodininkams. Spalvingas sodas išsiskiria intensyviomis spalvomis, kurios pritrauks kiekvieno vaiko dėmesį. Žaislas lavina vaiko vaizduotę ir skatina rankinius įgūdžius. Vaikų užduotis - derinti įvairias formas tinkamose vietose. Tinkamos..
  Mokestis: 10.70€ 12.95€
 • Lavinamosios kaladėlės
  Daug veiklos ir užsiėmimo smalsiam mažyliui ! Žaislas vysto vaikučio akyčių bei rankyčių koordinaciją, ugdo mąstymą. Rinkinyje 3 kaladėlės, kurios turi skirtingas veiklas. Rekomenduojama vaikams nuo 3 mėn. ..
  Mokestis: 13.14€ 15.90€
 • Lavinantis žaislas "Iššokantys Gyvūnai"
  Iššokantys gyvūnai iš WOOPIE prekės ženklo neabejotinai yra mokymosi ir pramogų derinys mažiesiems tyrinėtojams. Suaktyvinus jungiklį, rankenėlę ar mygtukus, augintinis iššoka! Interaktyvus iššokantis žaislas yra gerai pagamintas, absoliučiai patvarus ir nesugadinamas. Tai puiki dovana įvairioms pro..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • LELIN motorinių įgudžių kilpos
  Mokomasis, motorinių įgudžių lavinimo žaislas vaikams. Žaislas padeda formuoti vaikučių motorikos įgūdžius bei mastymą. Matmenys: 18 x 17,5 x 12,5cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 22.23€ 26.90€
 • Magnetinis labirintas Miestas
  TOOKY TOY Magnetinė lenta Miestas yra interaktyvus labirintas. Rinkinyje yra magnetinė lazdelė ir spalvingi karoliukai viduje. Gaminys pagamintas iš medžio, ekologiškas ir saugus vaikams. Miesto tema su žmonėmis, kelio ženklais ir įvairiomis transporto priemonėmis skydelyje patrauks kiekvieno vaiko ..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Magnetinis labirintas Miestas
  Garsaus prekės ženklo „Classic World“ dėlionė „City Magnetic Labyrinth“ yra puikus žaidimas, skirtas jūsų vaiko rankiniams įgūdžiams tobulinti. Magnetine lazdele perkeliame spalvotą rutulį į atitinkamos spalvos objektą. Puikus produktas, skirtas pagerinti jūsų vaiko rankų ir akių koordinaciją. Ch..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Magnetinis labirintas Transportas
  Šis magnetinis žaislas skirtas rutulių tempimui po labirintą magnetine lazdele. Dėl to vaikas lavina motorinius įgūdžius, bet visų pirma puikiai leidžia laiką. Magnetinis labirintas – tai medinė lenta su gražiu spaudiniu, ant kurios užklijuotas permatomas plastikinis stiklas. Kartu jie neleidžia ..
  Mokestis: 15.70€ 19.00€
 • Magnetinis labirintas Transportas 28 x 28 cm.
  Spalvingas magnetinis labirintas su miestelio motyvu. Mažylis naudoja lazdelę, pritvirtintą prie lentos, kad nukreiptų kamuolį labirinto takais. Žaidimas lavina smulkiąją motoriką, motorinę koordinaciją ir spalvų atpažinimą. Amžius: 3+ Matmenys: 28 x 28 x 1,8 cm Nuoroda: 58379 CE atitikt..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Magnetinis vaismedžių labirintas Mokymasis skaičiuoti
  TOOKY TOY vaismedžių labirintas suteikia vaikams lavinamųjų pramogų ieškant tinkamo kelio. Jauniausiųjų užduotis – surasti teisingą labirinto maršrutą spalvingiems, magnetiniams karoliukams į jiems tinkamas vietas. Žaidimo forma lavinami problemų sprendimo įgūdžiai, smulkioji motorika, lavinami skai..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • Manipuliacinė lenta su spynų atidarymais ir uždarymas
  Spynų atidarymas ir uždarymas nėra lengva užduotis jūsų vaikui! Štai kodėl fantastiška Tooky Toy lenta yra paruoštas sprendimas įgyti šį įgūdį. Lenta susideda iš medinės lentos ir 3 atidaromų durelių, ant kurių galite treniruotis. Lenta lavina ne tik pagrindinius įgūdžius, bet ir akių-rankų koordina..
  Mokestis: 16.53€ 20.00€
 • Manipuliacinė motorinių įgūdžių sienelė Laputė 55 x 40 cm.
  Medinė manipuliavimo lenta buvo sukurta galvojant apie mažiausius naudotojus – lapę primenanti žaislo forma kartu su atskirais jo elementais lavina vaiko loginį mąstymą, kantrybę ir žaidime atliekamos veiklos perkėlimą į kasdienybę. Monochromatinės spalvos per daug nestimuliuoja vaiko, todėl mažylis..
  Mokestis: 54.55€ 66.00€
 • Manipuliacinis namelis su daugybe motorinių veiklų
  Medinis manipuliacijų namelis – žaislas, lavinantis vaikų pojūčius ir smulkiąją motoriką. Judindamas įvairius elementus nustatytais takais, vaikas lavina rankų ir akių koordinaciją bei fizinį pasirengimą. Žaislas taip pat skatins lytėjimo ir regos pojūtį, lavins rankinius įgūdžius, erdvinę vaizduotę..
  Mokestis: 103.31€ 125.00€
 • Manipuliacinis žaidimų vairas
  Lenta pagaminta iš medžio, be aštrių briaunų, joje yra daug įdomių su automobiliu susijusių elementų, tokių kaip vairas, apsauginis veidrodėlis, radijas, pavarų svirtis, fiksatorius, uždegimo jungiklis su raktu, šviesos jungiklis, oro kondicionierius ir avarinių žibintų mygtukas. Produktas padeda la..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Manipuliacinis žaislas vaikams
  Lenta susideda iš vientisos medinės lentos, ant kurios uždedamos trys skirtingos spynos. Už jų – mielos gyvūnų nuotraukos, kurios dar labiau įkvepia mažylio vaizduotę. Be to, plokštė aprūpinta interaktyviomis pavaromis, kurios suteikia papildomos linksmybės. Vaikas jas gali laisvai sukti, lavindamas..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • Medinė ferma rūšiuoklė
  Sensorinis žaislas rūšiuoklės pavidalu užtikrina visapusišką kūdikių vystymąsi. Viena vertus, vaikai lavina rankų ir akių koordinaciją, bandydami nukreipti bloką į skylę, kita vertus, mąstymą ir suvokimą. Dėl skirtingų kaladėlių formų ir spalvų jie išmoksta juos atskirti, įgyja žinių apie juos supan..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Medinė kamuoliukų linksmybių trasa
  Medinis kamuoliukų takelis su medžio formos čiuožykla ir veikiančiu ksilofonu leis vaikams įsijausti! Rinkinį sudaro 44 dalys ir linksmi elementai, kurių dėka vaikai kasdien kuria skirtingą takelį su kamuoliukais. Kamuolys rieda medžio formos trasa, groja ksilofonu, prasilenkia po skliautais, peršok..
  Mokestis: 51.59€ 62.42€
 • Medinė lavinamoji dėžutė su daugybe įvairios veiklos
  Tai lavinantis žaislas, lavinantis vaiko rankinius įgūdžius. Jis turi tvirtą ir saugią medinę konstrukciją. Žaislo sienelės aprūpintos įvairiais užsegimais, o rankena leidžia lengvai nešiotis. Dėl įvairių pilių vaikai gali lavinti pažintinius ir motorinius įgūdžius. Kubo viršuje yra kaladėlių rūšiuo..
  Mokestis: 24.79€ 30.00€
 • Medinė manipuliacinės lenta Frog Abacus FSC Montessori
  Medinis sieninis lavinantis žaislas yra vienas iš pirmaujančių žaislų, kuris leis jūsų vaikui patekti į įdomaus ir kūrybiško žaidimo pasaulį. Žaislas supažindins jūsų vaiką su įdomiomis pramogomis ir padės išmokti matematikos pagrindus. Tai privalumai, kurių negali pakeisti joks kitas žaislas. Spalv..
  Mokestis: 38.84€ 47.00€
 • Medinė pažinimo ir veiklos lenta Pasakų namelis
  Miela lenta su užsegimais yra puikus lavinantis žaislas smulkiajai motorikai lavinti. Čia rasite įvairių tipų spynų:      duryse įrengta įdomi spyna su segtuku;      klasikinis fiksatorius;      langas pirmame aukšte uždarytas kab..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • Medinė sensorinė manipuliacinė lenta Meškutis
  Medinė manipuliavimo lenta buvo sukurta galvojant apie pačius mažiausius naudotojus – meškiuką primenanti žaislo forma kartu su atskirais jo elementais lavina vaiko loginį mąstymą, kantrybę ir žaidime atliekamos veiklos perkėlimą į kasdienybę. Medinėje manipuliavimo lentoje yra:   ..
  Mokestis: 41.32€ 50.00€
 • Medinė sensorinė manipuliacinė lenta Meškutis
  Medinė manipuliavimo lenta buvo sukurta galvojant apie pačius mažiausius naudotojus – meškiuką primenanti žaislo forma kartu su atskirais jo elementais lavina vaiko loginį mąstymą, kantrybę ir žaidime atliekamos veiklos perkėlimą į kasdienybę. Natūralios spalvos per daug nestimuliuoja vaiko, todėl v..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€
 • Medinės geometrinės kaladėlės balansavimui 52 elementai
  Tradicinės puikios formos ir modernios bei spalvingos Viga prekės ženklo kaladėlės leis Jūsų vaikui įveikti vis sunkesnius iššūkius. Vaikai gali atrasti kaladėlių savybes, sužinoti dydžius, formas, spalvų derinius ir raštus. Begalinės dizaino galimybės vos keliais blokeliais. Pastatykite nuostabius ..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Medinės įgūdžių kilpos Miško labirintas
  Medinės įgūdžių kilpos yra puiki vieta lavinti vaiko rankų ir pirštų judesių tikslumą. Gražiai pagaminta lenta iš medžio ir karoliukų, vaizduojanti mielus gyvūnėlius, vilioja savo spalvomis ir meistriškumu. Iš pirmo žvilgsnio taip pat galite pastebėti, kad neštis nors vieną karoliuką ar gyvūną ..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Medinis edukacinis veiklos vairas
  Medinis vairas yra puikus rinkinys kiekvienam automobiliu susižavėjusiam vaikui! Produktas stebina savo estetika ir geru atlikimu. Dėl teisingo elementų išdėstymo jūsų mažylis jausis kaip tikrame automobilyje! Medinis vairas buvo sukurtas Montessori ugdymo dvasia – lavina vaiko motoriką ir moko prak..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Medinis lavinamasis edukacinis veiklos medis 57 cm.
  Medinis lavinamasis medis – žaislas, padedantis vaiko vystymuisi įvairiais lygmenimis. Kiekviena žaislo sienelė atlieka skirtingą funkciją ir charakterį, o tai leidžia visapusiškai vystytis mažyliui. Žaislas yra visiškai saugus, pagamintas iš natūralių medžiagų ir nudažytas vaikams patogiais dažais...
  Mokestis: 53.72€ 65.00€
 • Montessori žaidimas "Pagauk kirminą obuolyje" 2in1
  Obuolys su kirmėlėmis yra puikus, kūrybingas žaislas, kurio dėka vaikas gali lavinti rankinius įgūdžius, susikaupimą ir akių-rankų koordinaciją. Pasilinksminti galima dviem būdais. Žaislas pagamintas iš medžio, todėl yra tvirtas ir patvarus. Komplekte yra: - medinis, trijų dalių obuolys, - 10..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Montessori žaidimas "Pagauk kirminą sūryje" 2in1
  Sūris su kirmėlėmis yra puikus, kūrybingas žaislas, kurio dėka vaikas gali lavinti rankinius įgūdžius, susikaupimą ir akių-rankų koordinaciją. Pasilinksminti galima dviem būdais. Žaislas pagamintas iš medžio, todėl yra tvirtas ir patvarus. Komplekte yra: - medinis, trijų dalių sūris, - 10 kir..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Motorinių įgūdžių daugiafunkcinis žaislas
  Įdomus daugiafunkcis žaislas, skirtas lavinti mažylio rankų ir akių koordinaciją bei motoriką. Penki skirtingi kuoliukai ant pagrindo su derančiomis formomis. Dėlionė taip pat moko atpažinti formas: apskritimą, stačiakampį ir trikampį. Visas daiktas pagamintas iš medžio. Rinkinį sudaro pagrindas ir ..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Motorinių įgūdžių lavinamasis Autobusas
  Motorinių įgūdžių lavinamasis Autobusas kurį galima padėti priešais vaiką, kad sužinotų jos funkcijas, arba pakabinti ant lovos krašto. Yra trys specialūs užsegimai su Velcro tipo lipdukais. Čia rasite šias motorines pramogas:      besisukantys veidrodžio ratai  &..
  Mokestis: 14.05€ 17.00€
 • Motorinių įgūdžių lavinamosios kilpos Rocket
  Prekės ženklo CLASSIC WORLD karoliukai Space Orbits Beads yra žavus žaislas, lavinantis vaiko motoriką. Klasikinis persipynimas šiuolaikiškame pasteliniame leidime. Jame yra judančių elementų, tokių kaip kaladėlės ir karoliukai. Vaikai gali žaisti bet kur ir bet kada, lavindami reikiamus rankinius į..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • Sensorinis pažinimų traukinukas Soft Clemmy
  Sensorinis pažinimų traukinukas Soft Clemmy Sensorinis traukinukas kūdikiams su minkštomis Clemmy kaladėlėmis. Traukinukas yra minkštas su įvairaus tipo paviršiais, todėl mažylis liesdamas žaislą yra skatinamas pažinti pasaulį. Rinkinyje garvežys ir 3 traukinio vagonai; Bendras trauki..
  Mokestis: 19.26€ 23.30€
 • Smulkiosios motorikos lavinamasis medis
  „TOOKY TOY“ edukacinių žaislų veiklos medis yra gražus medinis medis, su kuriuo galima žaisti. Medis yra tvirtas ir turi skirtingas veiklos sritis. Pratimai padės lavinti vaiko motoriką ir problemų sprendimo įgūdžius. Produktas pagamintas iš aukštos kokybės medienos, saugios vaikams ir aplinkai. Vei..
  Mokestis: 39.59€ 47.90€ 49.00€
 • Smulkiosios motorikos lavinamasis žaislas Raketa
  Kiekvienas tėvas nori, kad jų vaikas vystytųsi tinkamai ir subalansuotai. Mokomoji raketa leis jūsų vaikui vystytis įvairiais lygmenimis, visa tai dėka jos konstrukcijos, kurioje kiekviena sienelė turi visiškai skirtingą funkcionalumą ir charakterį. Mūsų žaislas skatina mažylio vystymąsi formų atpaž..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Spalvingas veiklos skydelis Montessori manipuliavimo lenta
  Spalvingas Woopie prekės ženklo veiklos skydelis yra žavus vystantis žaislas, sukurtas palaikyti vaikų jutimo ir motorikos vystymąsi. Skydas susideda iš įvairių interaktyvių elementų, kuriuos galima laisvai pritvirtinti ir nuimti, kaip ir blokelius. Į komplektaciją įeina ir katės formos mašinėlė, pr..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • TOMY lavinamasis žaidimas Toomies
  Sudėkite keksiukus į jiems skirtas vietas, pagal geometrines figūrėles. Rinkinyje 6 skirtingi keksiukai, kurie įsidės tik į jiems skirtas vietas. Padeda lavinti loginį mąstymą, smulkiosios motorikos įgūdžius. Prekės matmenys: 20.3 x 12.7 x 15.2 cm. Rekomenduojamas vaikams nuo 10 mėn. ..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • Užsiėmimų lenta mažyliams 41 x 31 cm.
  Gražus darbas ir originalus dizainas yra šios lentos pranašumai. Tai serijos „Pasaulio vaikai“ naujovė, skatinanti ne tik aktyvų, lavinantį žaidimą, bet ir toleranciją bei atvirumą aplinkiniams. Jūsų vaikas turės galimybę:      perkelkite žaislinius automobilius keliu iš di..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Žaidimų ir veiklos interaktyvus vairiukas Mickey Mouse
  Žaidimų ir veiklos interaktyvus vairiukas Mickey Mouse Spalvingame vaire įrengta daugybė mechaninių veiklų, todėl galėsite smagiai leisti laiką. Pavarų svirtis su spalvotais rutuliais turi girgždėjimą. Sukant vairą skleidžia mielus garsus. Veidrodį galima pakelti arba nuleisti. Kūdikio..
  Mokestis: 14.26€ 17.25€
 • Žaislas skirtas smlukiajai motorikai lavinti Miško labirintas
  Miško labirinto motorinė kilpa iš TOOKY TOY prekės ženklo yra puiki vieta lavinti vaiko rankų ir pirštų judesių tikslumą. Gražiai pagaminta medinė lenta ir mielus gyvūnėlius vaizduojantys karoliukai patraukia dėmesį savo spalvomis ir meistriškumu. Taip pat iš pirmo žvilgsnio matote, kad neštis nors ..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€