Smulkioji motorika

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • FISHER PRICE pirmosios kaladėlės
  Daug veiklos ir užsiėmimo smalsiam mažyliui ! Žaislas vysto vaikučio akyčių bei rankyčių koordinaciją, ugdo mąstymą. Rinkinyje 3 kaladėlės, kurios turi skirtingas veiklas. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 17.95€ 21.72€
 • TOMY kiaušinukai Hide 'n Squeak Eggs
  TOMY Hide 'n Squeak Eggs rinkinyje Jūs rasite 6 kiaušinius - formų rūšiuokles su skirtinga veido išraiška. Paspaudus viščiukus, jie tyliai cypsi. Kiaušinių dėklo dydis: 5.8 x 12.5 x 8.6 cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn.   ..
  Mokestis: 12.31€ 14.90€
 • B-KIDS lavinamieji žiedai
  Universalus ir praktiškas žaisliukas kūdikiams - spalvoti lavinamieji žiedai su nelygiu paviršiumi. Galima naudoti įvairiais būdais: - suveriant keletą žiedų ant vieno, taip padarant barškutį - kramtuką; - sujungiant kiekvieną žiedą su kitu ir padarant grandinę; - naudojant žaisliukų prisegimui prie..
  Mokestis: 3.59€ 4.34€
 • BABY ONO žiedeliai LINK’N’PLAY
  „LINK ’N’ Play“ plastikiniai elementai specialiai sukurti ugdyti vaiko vaizduotę. Juos galima lengvai sujungti, kuriant įvairias trimates grandinėles. 4 skirtingos formos ir spalvos skatina griebti ir jungti – patrauklus būdas tenkinti mažiausiųjų raidos poreikius. Lengvi, nesunkiai valomi ir pagami..
  Mokestis: 4.95€ 5.99€
 • CHICCO transformuojamas spalvotas kamuoliukas 2in1
  CHICCO transformuojamas spalvotas kamuoliukas 2in1. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 12.23€ 14.80€
 • CHICCO transformuojamas spalvotas kamuoliukas ECO+ 2in1
  CHICCO transformuojamas spalvotas kamuoliukas ECO+ 2in1 „ECO +“ yra žaislai, pagaminti iš perdirbto plastiko ir bioplastiko, kurie gaminami Italijoje. Šie žaislai yra skirti įtraukti vaikus į žaidimus ir padėti jiems suprasti, kaip daiktai yra pagaminti ir kaip jie veikia kartu. Žaislų pakuotė yr..
  Mokestis: 13.97€ 16.90€
 • Darbastalis mažiausiems darbininkams
  Įrankiai su priedais, kad linksmybės pagerintų koordinaciją, loginį mąstymą ir vikrumą. Vaikas galės įsukti, atsukti, įkalti, tai labai įdomus ir linksmas užsiėmimas mažiems vaikams mėgdžiojantiems suaugusius. Stalas virsta įrankių dėže su praktiška rankena, kurios dėka vaikas gali ją pasiimti su sa..
  Mokestis: 11.49€ 13.90€
 • DIdelė edukacinė lavinamoji raketa iš medienos
  Mokomasis žaislas puikiai tinka žaisti. Raketa yra tvirta ir turi skirtingas veiklos sritis. Pratimai padės lavinti jūsų vaiko smulkiąją motoriką ir problemų sprendimo įgūdžius. Gaminys pagamintas iš aukštos kokybės medienos, saugios vaikams ir aplinkai. Reikalingas suaugusiųjų surinkimas. Skatina v..
  Mokestis: 21.49€ 26.00€
 • Dinozauro konstravimo komplektas + varžymo atsuktuvas
  Dinozauro konstravimo komplektas + varžymo atsuktuvas Brachiosaurus dinozauras iš gerai žinomo WOOPIE prekės ženklo yra puikus žaislas „pasidaryk pats“ entuziastams, kuris nukels jūsų vaiką į priešistorės laikus. Dino turi judančias dalis: galvą ir galūnes, o tai suteikia daugiau galimybių žaisti..
  Mokestis: 14.46€ 17.50€
 • Edukacinis drambliukas NINY
  Mėlynas drambliukas, pilnas įdomių užsiėmimų Jūsų kūdikiui. Šiame edukaciniame rinkinyje rasite daug žaidimui skirtų vietų: kilpos - karoliukų susipynimui viršuje. Įvairių formų, spalvų karoliukai su atspaudais paįvairins linksmybes. Karoliukų susipynimas po susuktų kilpų taip pat yra rankų - akių k..
  Mokestis: 29.67€ 35.90€
 • Edukacinis veiklos centriukas Multi Acitivy Rocket
  Edukacinis veiklos centriukas Multi Acitivy Rocket su daugybe įdomios veiklos kuri laviną vaiko motorinius įgūdžius. Aukštos kokybės mediena. Matmenys: 62 x 34 cm. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • Interaktyvi manipuliacinė virtuvėlė su garso ir šviesos efektais
  WOOPIE prekės ženklo virtuvės laikrodis „Manipulation Board“ yra puikus žaislas, lavinantis vaiko pojūčius ir motorinius įgūdžius. Lenta turi garso ir šviesos funkciją, pvz., jos įsijungia, kai vaikas prijungia antgalį prie rozetės arba pasuka viryklės čiaupą. Galite nustatyti 2 garsumo lygius ir vi..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€
 • Interaktyvus lavinamasis žaidimų kubas
  Stebuklingas kubas, kupinas nuostabių ir smagių linksmybių. Penkios skirtingos žaidimų aikštelės leidžia vaikui vienu metu sutelkti dėmesį į vieną veiklą, taip palaikoma koncentracija. Paspaudus mygtuką atsidaro dangtelis, o mažasis šuo iššoka. Staigmenos efektas garantuotas! Sukant gėlę bitė apl..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • Lavinamasis kamuolys Panda
  „Panda“ veiklos rutulys puikiai tinka smalsiems mažiesiems tyrinėtojams. Trys tekstūruoti rutuliai viduje stimuliuoja kūdikio klausą, nes jie girdi rutuliuojančius rutulių ritinėlius ir paspaudžiamų gnybtų granules. Skatinami tiek smulkiosios, tiek bendrosios motorikos įgūdžiai, kai kūdikis sugriebi..
  Mokestis: 10.58€ 12.80€
 • Lavinamasis kubas Mikė Pūkuotukas ir draugai
  Lavinamasis kubas Mikė Pūkuotukas ir draugai mažylis ras įvairios veiklos išdėstytos aplink visas kubo kraštines: pasukti, paspausti, patraukti. Lavina vaizduotę, smulkiają motoriką. Kiekvienos kubo kraštinės aukštis 10 cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 12.31€ 14.90€
 • Lavinamasis kubas su daugybe barškančių elementų
  Lavinamasis kubas su daugybe barškančių elementų, kurie stimuliuoja vaiko motorinius įgūdžius: klausą, regą, lytėjimą. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • Lavinamasis žaislas Baby Garden
  Lavinamasis žaislas Baby Garden Tikras malonumas mažiesiems sodininkams. Spalvingas sodas išsiskiria intensyviomis spalvomis, kurios pritrauks kiekvieno vaiko dėmesį. Žaislas lavina vaiko vaizduotę ir skatina rankinius įgūdžius. Vaikų užduotis - derinti įvairias formas tinkamose vietose. Tinkamos..
  Mokestis: 10.70€ 12.95€
 • Lavinamosios kaladėlės
  Daug veiklos ir užsiėmimo smalsiam mažyliui ! Žaislas vysto vaikučio akyčių bei rankyčių koordinaciją, ugdo mąstymą. Rinkinyje 3 kaladėlės, kurios turi skirtingas veiklas. Rekomenduojama vaikams nuo 3 mėn. ..
  Mokestis: 13.14€ 15.90€
 • LELIN motorinių įgudžių kilpos
  Mokomasis, motorinių įgudžių lavinimo žaislas vaikams. Žaislas padeda formuoti vaikučių motorikos įgūdžius bei mastymą. Matmenys: 18 x 17,5 x 12,5cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 22.23€ 26.90€
 • Magnetinis labirintas Transportas
  Šis magnetinis žaislas skirtas rutulių tempimui po labirintą magnetine lazdele. Dėl to vaikas lavina motorinius įgūdžius, bet visų pirma puikiai leidžia laiką. Magnetinis labirintas – tai medinė lenta su gražiu spaudiniu, ant kurios užklijuotas permatomas plastikinis stiklas. Kartu jie neleidžia ..
  Mokestis: 15.70€ 19.00€
 • Magnetinis vaismedžių labirintas Mokymasis skaičiuoti
  TOOKY TOY vaismedžių labirintas suteikia vaikams lavinamųjų pramogų ieškant tinkamo kelio. Jauniausiųjų užduotis – surasti teisingą labirinto maršrutą spalvingiems, magnetiniams karoliukams į jiems tinkamas vietas. Žaidimo forma lavinami problemų sprendimo įgūdžiai, smulkioji motorika, lavinami skai..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • Medinė ferma rūšiuoklė
  Sensorinis žaislas rūšiuoklės pavidalu užtikrina visapusišką kūdikių vystymąsi. Viena vertus, vaikai lavina rankų ir akių koordinaciją, bandydami nukreipti bloką į skylę, kita vertus, mąstymą ir suvokimą. Dėl skirtingų kaladėlių formų ir spalvų jie išmoksta juos atskirti, įgyja žinių apie juos supan..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Medinė kamuoliukų linksmybių trasa
  Medinis kamuoliukų takelis su medžio formos čiuožykla ir veikiančiu ksilofonu leis vaikams įsijausti! Rinkinį sudaro 44 dalys ir linksmi elementai, kurių dėka vaikai kasdien kuria skirtingą takelį su kamuoliukais. Kamuolys rieda medžio formos trasa, groja ksilofonu, prasilenkia po skliautais, peršok..
  Mokestis: 51.59€ 62.42€
 • Medinė pažinimo ir veiklos lenta Pasakų namelis
  Miela lenta su užsegimais yra puikus lavinantis žaislas smulkiajai motorikai lavinti. Čia rasite įvairių tipų spynų:      duryse įrengta įdomi spyna su segtuku;      klasikinis fiksatorius;      langas pirmame aukšte uždarytas kab..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • Medinės įgūdžių kilpos Miško labirintas
  Medinės įgūdžių kilpos yra puiki vieta lavinti vaiko rankų ir pirštų judesių tikslumą. Gražiai pagaminta lenta iš medžio ir karoliukų, vaizduojanti mielus gyvūnėlius, vilioja savo spalvomis ir meistriškumu. Iš pirmo žvilgsnio taip pat galite pastebėti, kad neštis nors vieną karoliuką ar gyvūną ..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Motorinių įgūdžių lavinamasis Autobusas
  Motorinių įgūdžių lavinamasis Autobusas kurį galima padėti priešais vaiką, kad sužinotų jos funkcijas, arba pakabinti ant lovos krašto. Yra trys specialūs užsegimai su Velcro tipo lipdukais. Čia rasite šias motorines pramogas:      besisukantys veidrodžio ratai  &..
  Mokestis: 14.05€ 17.00€
 • Pliušinis edukacinis lavinamasis kamuolys
  Spalvingas, minkštas kamuolys skatina mažyli judėti siekti žaislo, apsiversti, ropoti. Patogu laikyti mažomis rankelėmis. Yra veidrodėlis ir barškutis. Skirtas vaikams nuo gimimo. ..
  Mokestis: 6.61€ 8.00€
 • Sensorinis pažinimų traukinukas Soft Clemmy
  Sensorinis pažinimų traukinukas Soft Clemmy Sensorinis traukinukas kūdikiams su minkštomis Clemmy kaladėlėmis. Traukinukas yra minkštas su įvairaus tipo paviršiais, todėl mažylis liesdamas žaislą yra skatinamas pažinti pasaulį. Rinkinyje garvežys ir 3 traukinio vagonai; Bendras trauki..
  Mokestis: 19.26€ 23.30€
 • Smulkiosios motorikos lavinamasis medis
  „TOOKY TOY“ edukacinių žaislų veiklos medis yra gražus medinis medis, su kuriuo galima žaisti. Medis yra tvirtas ir turi skirtingas veiklos sritis. Pratimai padės lavinti vaiko motoriką ir problemų sprendimo įgūdžius. Produktas pagamintas iš aukštos kokybės medienos, saugios vaikams ir aplinkai. Vei..
  Mokestis: 39.59€ 47.90€ 49.00€
 • Smulkiosios motorikos lavinamasis žaislas Raketa
  Kiekvienas tėvas nori, kad jų vaikas vystytųsi tinkamai ir subalansuotai. Mokomoji raketa leis jūsų vaikui vystytis įvairiais lygmenimis, visa tai dėka jos konstrukcijos, kurioje kiekviena sienelė turi visiškai skirtingą funkcionalumą ir charakterį. Mūsų žaislas skatina mažylio vystymąsi formų atpaž..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • TOMY lavinamasis žaidimas Toomies
  Sudėkite keksiukus į jiems skirtas vietas, pagal geometrines figūrėles. Rinkinyje 6 skirtingi keksiukai, kurie įsidės tik į jiems skirtas vietas. Padeda lavinti loginį mąstymą, smulkiosios motorikos įgūdžius. Prekės matmenys: 20.3 x 12.7 x 15.2 cm. Rekomenduojamas vaikams nuo 10 mėn. ..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • Žaidimų ir veiklos interaktyvus vairiukas Mickey Mouse
  Žaidimų ir veiklos interaktyvus vairiukas Mickey Mouse Spalvingame vaire įrengta daugybė mechaninių veiklų, todėl galėsite smagiai leisti laiką. Pavarų svirtis su spalvotais rutuliais turi girgždėjimą. Sukant vairą skleidžia mielus garsus. Veidrodį galima pakelti arba nuleisti. Kūdikio..
  Mokestis: 14.26€ 17.25€