SCHLEICH rinkiniai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • SCHLEICH arklidė
  „Farm World“ serijoje pateikiami gyvūnų, užaugintų viso pasaulio ūkiuose, egzemplioriai. Dabar dėl Schleicho figūrėlių ir daugybės papildomų priedų, tokių kaip: arklidės, fermos ar rogučių vežimėlis, mažieji gamtos mylėtojai gali susikurti savo tikrą ŪKIĄ savo kambaryje. Nauja spalvinga Schleich®..
  Mokestis: 72.73€ 88.00€
 • SCHLEICH dinozaurų šalis Volcano Expedition Base Camp
  Didelė ekspedicija į ugnikalnį 41462 – tai daugybės nuotykių ir puikių pramogų pažadas! Tyrėjas Yuki iš Schleich® dinozaurų didžiojo ugnikalnio ekspedicijos renka viską, kas susiję su dinozaurais, į savo tyrimų konteinerį. Staiga jis išgirsta stiprų griaustinį, visas kalnas dreba, o danguje dūmai! Y..
  Mokestis: 95.04€ 115.00€
 • SCHLEICH dinozaurų tyrimų stotis
  Didelė dinozaurų tyrimų stotis 41462 žada daug nuotykių ir linksmybių! Giliai Amazonės džiunglėse paslėpta tyrimų stotis, kurioje galima atlikti įvairius gyvų dinozaurų tyrimus. Komanda Dino, t.y. 3 broliai Colby: Maxx, Luis ir Flynn, eis ieškoti paslapčių. Maxx, lyderis, turi daug ką veikti didelėj..
  Mokestis: 83.47€ 101.00€
 • SCHLEICH Farm World vištidė ant ratų
  Sveiki atvykę į linksmą ir spalvingą FARM WORLD pasaulį. Ūkyje visada daug kas vyksta ir ką galima atrasti. Nešiojama vištidė su višta, gaidžiu ir jaunikliu yra puikus komplektas kiekvienam ūkininkui, norinčiam praplėsti savo ūkį gražia gyvūnų šeima. Kukuryk! Pabudęs juodasis gaidys praneša visie..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • SCHLEICH mobili gyvūnų klinika su kumeliuku
  „Horse Club“ serijoje yra įspūdinga žirgų figūrėlių kolekcija iš viso pasaulio, taip pat daugybė aksesuarų ir pastatų, tokių kaip: arklidės, gardai, transporto priemonės, raitelių figūrėlės, jodinėjimo reikmenys, turnyro elementai, arklidės įranga, gyvūnų maistas. Tokio gausaus pasiūlos dėka kolekci..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€
 • SCHLEICH namelis medyje
  „Farm Life“ serijoje pateikiami gyvūnų, užaugintų ūkiuose visame pasaulyje, egzemplioriai. Dabar dėl Schleicho figūrėlių ir daugybės papildomų priedų, tokių kaip: arklidės, fermos ar rogučių vežimėlis, mažieji gamtos mylėtojai gali susikurti savo tikrą ŪKIĄ savo kambaryje. Adventure Treehouse 424..
  Mokestis: 64.46€ 78.00€
 • SCHLEICH slaptų susitikimų namelis ant ratų
  Po valandos susitinkame slaptoje vietoje... Kur tai galėtų būti? Žinoma – „Schleich Horse Club“ namelyje ant ratų! Jis puikiai tinka slaptiems susitikimams, pavyzdžiui, kai reikia suplanuoti vakarėlį, kuris bus staigmena draugui! Vasarą čia smagu leisti laiką ant stogo, o žiemą – pagulėti ant patogi..
  Mokestis: 52.89€ 64.00€ 93.00€
 • SCHLEICH veterinaro automobilis
  „Farm World“ serijoje pateikiami gyvūnų, užaugintų viso pasaulio ūkiuose, egzemplioriai. Dabar dėl Schleicho figūrėlių ir daugybės papildomų priedų, tokių kaip: arklidės, fermos ar rogučių vežimėlis, mažieji gamtos mylėtojai gali susikurti savo tikrą ŪKIĄ savo kambaryje. 42503 Farm Vet Car puikia..
  Mokestis: 42.15€ 51.00€
 • SCHLEICH žirgų grožio salonas Sofia’s Beauties Salon
  SCHLEICH žirgų grožio salonas Sofia’s Beauties Salon Uff... Kai toks didžiulis pasirinkimas, net apsisuka galva. Vakarėlis žirgyne, gimtadienis ar pirmoji kumeliuko diena mokykloje – šiame žirgų grožio salone iš kolekcijos „Schleich® Horse Club Sofia´s Beauties“ rasi viską, ko reikia bet kokiai p..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€
 • SCHLEICH žirgų namai
  Sarah ir Tori iš priedų dėžutės išvalo Tennessee Walker kumelę ir Lusitano eržilą su kanopa, šukomis ir šepečiu. Nuo galinės arenos sienos jie atneša dekoratyvines širdeles, juosteles ir gėles, kurias galima pritvirtinti prie kamanų, nosies juostos ir tvarsčių. Merginos palapinėje pasidažė naudodamo..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€
 • SCHLEICH– surikatų piliakalnis
  „Wild Life“ serijoje yra gyvūnai iš viso pasaulio, kuriais vaikai dažnai žavisi zoologijos soduose. Dabar Šleicho figūrėlių dėka mažieji gamtos mylėtojai gali sukurti savo tikrą zoologijos sodą neišeidami iš namų. Surikatų piliakalnis 42530. Trys surikatos patiria daugybę nuotykių savo naujajame ..
  Mokestis: 21.49€ 26.00€