Magnetiniai konstruktoriai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Magnetinės kaladėlės-konstruktorius iš 128 elementų rinkinyje
  WOOPIE prekės ženklo storų magnetinių kaladėlių rinkinys sujungia pramogą ir mokymąsi! Jaunam konstruktoriui užtenka derinti elementus ir pradėti kurti puošnius pastatus bei daugybę kitų derinių, pvz., geometrinių figūrų ar mini namelio! Vienintelė riba yra jūsų vaizduotė. Rinkinį sudaro 128 element..
  Mokestis: 56.20€ 68.00€ 79.00€
 • Magnetinės kaladėlės-konstruktorius iš 52 elementų rinkinyje
  WOOPIE prekės ženklo storų magnetinių kaladėlių rinkinys sujungia pramogą ir mokymąsi! Jaunam konstruktoriui užtenka derinti elementus ir pradėti kurti puošnius pastatus bei daugybę kitų derinių, pvz., geometrinių figūrų ar mini namelio! Vienintelė riba yra jūsų vaizduotė. Rinkinį sudaro 52 elementa..
  Mokestis: 27.27€ 33.00€
 • Magnetinės kaladėlės-konstruktorius iš 76 elementų rinkinyje
  WOOPIE prekės ženklo storų magnetinių kaladėlių rinkinys sujungia pramogą ir mokymąsi! Jaunam konstruktoriui užtenka derinti elementus ir pradėti kurti puošnius pastatus bei daugybę kitų derinių, pvz., geometrinių figūrų ar mini namelio! Vienintelė riba yra jūsų vaizduotė. Rinkinį sudaro 76 elementa..
  Mokestis: 35.54€ 43.00€ 47.00€
 • Magnetinis konstruktorius iš 70 elementų
  Prekės ženklo WOOPIE magnetinių kaladėlių rinkinys apjungia linksmybes ir mokymąsi! Jaunam konstruktoriui užtenka derinti elementus ir pradėti kurti įmantrias struktūras bei daugybę kitų sistemų, pvz., geometrines figūras, raides ar skaičius ir net matematinius veiksmus! Vienintelė riba yra jūsų vai..
  Mokestis: 11.16€ 13.50€
 • MEGAFORMERS konstruktorius XL Neon 30 vnt.
  MEGAFORMERS konstruktorius XL Neon 30 vnt. MAGFORMERS NEON yra konstruktorius su įmontuotais stipriais neodimio magnetais su neoninėmis spalvomis, kurie visada traukia vienas kitą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai priartinti du blokus vienas prie kito ir jie iškart sudedami. Rekomenduojama vaika..
  Mokestis: 53.72€ 65.00€