Traktoriai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BIG žaislinis ekskavatorius 23 cm, Power Worker
  Big žaislinis ergonomiškas mini ekskavatorius su kaušu Power Worker yra patvarus, guminiais ratais, kurie kuri nepalieka jokių ženklų ant grindų. Mašina yra ryškiai geltonos spalvos, puikaus dizaino ir aptakių formų. BIG žaislai yra labai aukštos kokybės, jie gaminami Vokietijoje iš aukštos kok..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • CLASS Axion 870 traktorius su priekaba, šviesos ir garso efektais
  Traktor Class Kids rinkinį sudaro traktorius ir priekaba. Traktorius ir priekaba yra žalios spalvos su juodais ratais su raudonais priedais. Paspaudus atitinkamą mygtuką ant stogo, traktorius skleidžia variklio garsą ir užsidega įspėjamieji žibintai. Cargo priekaba turi atsidarantį galinį liuką, o v..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • DICKIE traktorius Claas Ares Set
  DICKIE traktorius Claas Ares Set su priekaba žemės ūkio gėrybėms vežti. Priekaba pasikelia. Priekabą galima atkabinti nuo traktoriaus. Pagaminta iš aukštos ir tvirtos kokybės plastmasės. Pagaminta Vokietijoje. Traktoriaus ilgis su priekaba 54 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 28.02€ 33.90€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • Ekskavatorius su distanciniu nuotoliniu valdymo pultu
  Nuotoliniu būdu valdomas ekskavatorius yra puikus žaislas kiekvienam mažam statybinės technikos gerbėjui. Transporto priemonė buvo pagaminta iš aukštos kokybės plastiko, ji taip pat turi plačius guminius vikšrus, kurių dėka žaislas gali susidoroti net su sudėtingiausiu reljefu. Be to, žaidžiant namu..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Ekskavatorius su distanciniu nuotoloniu valdymo pultu 544 elementai
  Rinkinys susideda iš 544 elementų ir leidžia patiems susikonstruoti nuotoliniu būdu valdomą ekskavatorių. Elementai yra suderinami su lego kaladėlėmis, todėl galima bet kokias žaislo modifikacijas. Blokai yra patvarūs ir daugelis komplekto elementų yra kilnojami. Suderinamas su LEGO kaladėlėmis. ..
  Mokestis: 52.07€ 63.00€
 • Ekskavatorius su frikcinės pavaros garsu 39 cm.
  Šis puikus žaislas yra didelis ekskavatorius, kuris stebina savo tikroviška išvaizda ir įspūdingomis funkcijomis. Ryškiai geltona spalva daro jį patraukliu ir patraukia kiekvieno mažojo statybininko dėmesį. Ekskavatorius buvo kruopščiai suprojektuotas taip, kad atkartotų tikrą statybinio ekskavat..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€
 • LENA buldozeris TRUXX 37 cm.
  LENA buldozeris TRUXX su darbininku kabinoje, kurį galima išimti. Kilnojasi kaušas. Buldozeris pagamintas iš itin patvarios plastmasės. Buldozerio ilgos 37 cm. Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • LENA didelis ekskavatorius su kaušu 70 cm.
  LENA didelis ekskavatorius su kaušu ant kurio vaikas galės atsisėsti ir kasti smėlį. Kaušas ir kabina sukiojasi. Kaušas dirba kaip tikro ekskavatoriaus. Ekskavatoriaus bendras ilgis su kaušu 70 cm. Pagamintas iš kokybiško ir tvirto plastiko. Maksimali apkrova 25 kg. Tinka vaikams n..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • LENA didelis traktorius su kaušu 62 cm.
  LENA ypatingai didelis traktorius su kaušu kuris kilnojasi, o su juo bus galima lengvai pasemti smėlio. Smėliui pasemti yra skirta speciali rankena, su kuria vaikas ir pakels kaušą. Galima atidaryti kabinos liuką. Traktorius ilgis 62 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.   ..
  Mokestis: 28.10€ 34.00€
 • MAJORETTE ekskavatorius/buldozeris Volvo Wheel Loader 21 cm.
  Majorette Grand serija pristato sunkiasvores komercines, gelbėjimo, statybines ir miesto transporto priemones. Vaikas bus sužavėtas visomis funkcijomis ir tiksliu mašinėlių atlikimu. Charakteristika:      - metalo ekskavatorius pagal Volvo licenciją     ..
  Mokestis: 20.25€ 24.50€
 • Mažojo fermerio traktorius su gyvūnais priekaboje ir garsais
  Nuspaudus traktoriaus vairiuką, traktorius ima važiuoti į priekį girdisi variklio gausmas, garso signalas. Pasodinus fermerį į traktorių pasigirsta linksma dainelė (lenkų kalba). Gyvūnus galima išimti ir žaisti atskirai. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 34.71€ 42.00€
 • Statybinis buldozeris su griebtuvu valdomas pultu 2,4 G R/C vikšriniai ratai 1:18
  Jei norite pasijusti kaip tikroje statybvietėje, turime jums tobulą rinkinį. Komplekte esantis valdiklis leidžia neįtikėtinai smagiai su daugybe funkcijų, ką šis rinkinys garantuoja. Šis griebtuvas patiks jaunesniam vairuotojui ir papildys statybinių mašinų komplektą. Dabar jis gali turėti savo mini..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Statybvietės sunkiasvoriai automobiliai VOLVO 5 vnt.
  Jį sukūrė gerbiama įmonė Majorette, kuri specializuojasi automobilių žaislų, tokių kaip garažai ir įvairūs žaisliniai automobiliai, dizaino. Žaislai sukurti labai tiksliai ir tiksliai atspindi tikras transporto priemones. Į šį rinkinį įeina „Volvo“ automobiliai:      Ekskav..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Traktorius su distanciniu pultu 38 cm.
  Pristatome nuostabų žalią didelį nuotoliniu būdu valdomą traktoriuką, kuris vaikams suteiks daug valandų nepamirštamų pramogų. Šis įspūdingas akumuliatorinis traktorius turi daug funkcijų ir tikroviškų detalių. Traktorius turi 4,8 V įtampos ir 500 mAh talpos bateriją, kuri užtikrina pakankamai ga..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€
 • Traktorius su nuotolinio valdymo pultu FENDT 1050 VARIO
  Modelis buvo pagamintas Jamara gamintojo, kuris yra žinomas dėl mašinų ir transporto priemonių modelių, primenančių jų viso dydžio kolegas, modelių. „Fendt“ traktorius buvo atkurtas 1:16 mastu. Korpusas buvo pagamintas iš tvirto plastiko, kaip ir nuotolinio valdymo pultas. Modelis skleidžia tikroviš..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€
 • Traktorius su priekaba 90 cm.
  Galingas traktorius su priekaba. Bendras traktoriaus ilgis su priekaba 90 cm. - stumdomas stoglangis virš kabinos; - pagamintas iš tvirto, kokybiško plastiko; - maksimali apkrova 100 kg. - Rekomenduojamas vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • Traktorius su priekaba ir distanciniu pultu 1:24
  Nuotoliniu būdu valdomas traktorius turi mėlyną korpusą su juodais elementais. Kartu su traktoriumi komplekte yra priekaba, kurią galima nuimti nuo transporto priemonės. Jis valdomas nuotolinio valdymo pulteliu, leidžiančiu važiuoti bet kuria kryptimi, užvesti priekabą ir įjungti priekinius žib..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • Traktorius su priekaba ir distanciniu pultu 1:24
  Nuotoliniu būdu valdomas traktorius turi mėlyną korpusą su juodais elementais. Kartu su traktoriumi komplekte yra priekaba, kurią galima nuimti nuo transporto priemonės. Jis valdomas nuotolinio valdymo pulteliu, leidžiančiu važiuoti bet kuria kryptimi, užvesti priekabą ir įjungti priekinius žib..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • Traktorius su priekaba ir kaušu 108 cm.
  Galingas traktorius su priekaba. Bendras trakoriaus su priekaba ir kašu ilgis 108 cm. - stumdomas stoglangis virš kabinos; - pagamintas iš tvirto, kokybiško plastiko; - maksimali apkrova 100 kg. - Rekomenduojamas vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Traktorius Worxx Deutz-Fahr Agrotron 45 cm.
  LENA® Worxx Traktorius Deutz-Fahr Agrotron yra tikroviška kopija. Tvirtas 45 cm ilgio traktorius, ryškiomis smulkiomis detalėmis tinka žaisti viduje ir lauke. Svirtimis keliamas ir verčiamas kaušas, atidaromas stogo liukas su 2 ašimis suteikia mažiesiems statybininkams smagaus žaidimo. 6 mm..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€
 • Vaikiškas traktorius Grip Truck
  Vaikiškas traktorius Grip Truck su guminiais ratais, šieno ritinių kėlimo įrenginiu ir ekskavatoriumi įvairiems žemės ūkio darbams atlikti. Aukštos kokybės plastmasė užtikrina žaislo ilgaamžiškumą ir patvarumą. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 14.79€ 17.90€
 • WADER traktorius su kaušu ir priekaba
  WADER traktorius su kaušu ir priekaba tai masyvus ir didelis traktorius su judančiu kaušu priekyje. traktoriaus stogas išlaiko iki 100 kg., priekaba - 60 kg. svorį. Atsisėdus galima spirtis kojomis ir smagiai važinėtis. Priekaba gali būti atkabinama ir naudojama kaip traukiamas karutis. Bendras rink..
  Mokestis: 47.93€ 58.00€ 68.00€
 • Žaislinis kombainas vaikams Class Lexion 780
  Kombainas žalias su juodais ratais ir raudonais priedais. Paspaudus atitinkamą mygtuką ant stogo, kombainas skleidžia variklio garsą ir užsidega įspėjamieji žibintai. Kombaino ilgis apie 16 cm. CLAAS Mini automobiliai žavi mažuosius savo mielomis akimis ir kelia šypseną jų veiduose. Žaislas yra pato..
  Mokestis: 9.09€ 11.00€