Traktoriai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • DICKIE buldozeris Road Loader
  DICKIE buldozeris Road Loader su pakeliamu priekiniu kaušu, kuris veikia elementų pagalba. Ant ekskavatoriaus stogo yra 2 mygtukai, paspaudus vieną iš jų kaušas pasikelia, paspaudus kitą kaušas nusileidžia. Kaušas dirbdamas skleidžia tikroviškus garsus. Ant stogo esanti oranžinė lemputė mirksi. Rata..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • DICKIE ekskavatorius su pultu LIEBHERR 918 Compact
  DICKIE ekskavatorius su pultu dabar iškas net ir pačias giliausias duobes. Kasti duobes bus paprasta, nes akskavatoriaus kabina sukasi 45º kampu, todėl kaušas pasieks visas vietas. Kaušas kasimo metu dirba kaip tikrame ekskavatoriuje, atsilenkia ir užsilenkia, kad neišbyrėtų žemės. Kad ekskavatorius..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • BIG žaislinisekskavatorius 23 cm, Power Worker
  Big žaislinis ergonomiškas mini ekskavatorius su kaušu Power Worker yra patvarus, guminiais ratais, kurie kuri nepalieka jokių ženklų ant grindų. Mašina yra ryškiai geltonos spalvos, puikaus dizaino ir aptakių formų. BIG žaislai yra labai aukštos kokybės, jie gaminami Vokietijoje iš aukštos kok..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • DICKIE traktorius 41 cm Fendt 939 Vario
  Dickie „Fendt“ traktorius yra būtinas bet kuriam jaunam ūkininkui! Priekabos kėbulas rankiniu būdu pakeliamas ir nuleidžiamas. Traktorius su šviesos ir garso efektais. Savybės: rankinis priekabos kėbulo pakėlimas ir nuleidimas; judančios dalys; garso ir šviesos efektai; Reikalingos..
  Mokestis: 20.58€ 24.90€
 • DICKIE traktorius Claas Ares Set
  DICKIE traktorius Claas Ares Set su priekaba žemės ūkio gėrybėms vežti. Priekaba pasikelia. Priekabą galima atkabinti nuo traktoriaus. Pagaminta iš aukštos ir tvirtos kokybės plastmasės. Pagaminta Vokietijoje. Traktoriaus ilgis su priekaba 54 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 28.02€ 33.90€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • Ekskavatorius su distanciniu nuotoliniu valdymo pultu
  Nuotoliniu būdu valdomas ekskavatorius yra puikus žaislas kiekvienam mažam statybinės technikos gerbėjui. Transporto priemonė buvo pagaminta iš aukštos kokybės plastiko, ji taip pat turi plačius guminius vikšrus, kurių dėka žaislas gali susidoroti net su sudėtingiausiu reljefu. Be to, žaidžiant namu..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Ekskavatorius su distanciniu nuotoloniu valdymo pultu 544 elementai
  Rinkinys susideda iš 544 elementų ir leidžia patiems susikonstruoti nuotoliniu būdu valdomą ekskavatorių. Elementai yra suderinami su lego kaladėlėmis, todėl galima bet kokias žaislo modifikacijas. Blokai yra patvarūs ir daugelis komplekto elementų yra kilnojami. Suderinamas su LEGO kaladėlėmis. ..
  Mokestis: 52.07€ 63.00€
 • LENA buldozeris TRUXX
  LENA buldozeris TRUXX su darbininku kabinoje, kurį galima išimti. Kilnojasi kaušas. Buldozeris pagamintas iš itin patvarios plastmasės. Išmatavimai: 30 x 16 (IxA) cm. Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 9.57€ 11.58€
 • LENA didelis ekskavatorius su kaušu 70 cm.
  LENA didelis ekskavatorius su kaušu ant kurio vaikas galės atsisėsti ir kasti smėlį. Kaušas ir kabina sukiojasi. Kaušas dirba kaip tikro ekskavatoriaus. Kabiną galima užfiksuoti, kad nesisukiotų. Ekskavatoriaus bendras ilgis su kaušu 70 cm. Pagamintas iš kokybiško ir tvirto plastiko. Tinka vaikams n..
  Mokestis: 24.71€ 29.90€
 • LENA didelis traktorius su kaušu
  LENA ypatingai didelis traktorius su kaušu kuris kilnojasi, o su juo bus galima lengvai pasemti smėlio. Smėliui pasemti yra skirta speciali rankena, su kuria vaikas ir pakels kaušą. Galima atidaryti kabinos liuką. Traktorius ilgis 62 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.   ..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • MAJORETTE ekskavatorius/buldozeris Volvo Wheel Loader 21 cm.
  Majorette Grand serija pristato sunkiasvores komercines, gelbėjimo, statybines ir miesto transporto priemones. Vaikas bus sužavėtas visomis funkcijomis ir tiksliu mašinėlių atlikimu. Charakteristika:      - metalo ekskavatorius pagal Volvo licenciją     ..
  Mokestis: 20.25€ 24.50€
 • Mažojo fermerio traktorius su gyvūnais priekaboje ir garsais
  Nuspaudus traktoriaus vairiuką, traktorius ima važiuoti į priekį girdisi variklio gausmas, garso signalas. Pasodinus fermerį į traktorių pasigirsta linksma dainelė (lenkų kalba). Gyvūnus galima išimti ir žaisti atskirai. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 34.71€ 42.00€
 • Miško priežiūros darbų traktorius su priekaba Massey Ferguson MF8737
  Miško priežiūros darbų traktorius su priekaba Massey Ferguson MF8737 į kurią galima bus krauti miške "nupjautus" rąstus. Traktoriaus padangos guminės. Galimybė sukinti rąstų kėlimo žnyples. Traktoriaus priekinės lempos šviečia, girdimi realistiški traktoriaus garsai. Galimybė atkabinti priekabą. Rei..
  Mokestis: 19.75€ 23.90€
 • Statybvietės sunkiasvoriai automobiliai VOLVO 5 vnt.
  Jį sukūrė gerbiama įmonė Majorette, kuri specializuojasi automobilių žaislų, tokių kaip garažai ir įvairūs žaisliniai automobiliai, dizaino. Žaislai sukurti labai tiksliai ir tiksliai atspindi tikras transporto priemones. Į šį rinkinį įeina „Volvo“ automobiliai:      Ekskav..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Traktorius su nuotolinio valdymo pultu FENDT 1050 VARIO
  Modelis buvo pagamintas Jamara gamintojo, kuris yra žinomas dėl mašinų ir transporto priemonių modelių, primenančių jų viso dydžio kolegas, modelių. „Fendt“ traktorius buvo atkurtas 1:16 mastu. Korpusas buvo pagamintas iš tvirto plastiko, kaip ir nuotolinio valdymo pultas. Modelis skleidžia tikroviš..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€
 • Traktorius su priekaba 90 cm.
  Galingas traktorius su priekaba. Bendras traktoriaus ilgis su priekaba 90 cm. - stumdomas stoglangis virš kabinos; - pagamintas iš tvirto, kokybiško plastiko; - Rekomenduojamas vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 23.88€ 28.90€
 • Traktorius su priekaba ir distanciniu pultu 1:24
  Nuotoliniu būdu valdomas traktorius turi mėlyną korpusą su juodais elementais. Kartu su traktoriumi komplekte yra priekaba, kurią galima nuimti nuo transporto priemonės. Jis valdomas nuotolinio valdymo pulteliu, leidžiančiu važiuoti bet kuria kryptimi, užvesti priekabą ir įjungti priekinius žib..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • Traktorius su priekaba ir distanciniu pultu 1:24
  Nuotoliniu būdu valdomas traktorius turi mėlyną korpusą su juodais elementais. Kartu su traktoriumi komplekte yra priekaba, kurią galima nuimti nuo transporto priemonės. Jis valdomas nuotolinio valdymo pulteliu, leidžiančiu važiuoti bet kuria kryptimi, užvesti priekabą ir įjungti priekinius žib..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • Traktorius su priekaba ir kaušu 90 cm.
  Galingas traktorius su priekaba. Bendras trakoriaus su priekaba ir kašu ilgis 90 cm. - stumdomas stoglangis virš kabinos; - pagamintas iš tvirto, kokybiško plastiko; - Rekomenduojamas vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 28.02€ 33.90€
 • Traktorius su pultu JCB (31cm)
  Ūkio žaislai yra puiki pramoga kiekvienam vaikui. Didžiulės, garsios mašinos yra labai smagu priartėti prie kaimo gyvenimo. Tačiau dažnai žaislai iš ūkio yra maži arba tiesiog nuobodūs pasaulyje. Tačiau to negalima pasakyti apie šį nuotoliniu būdu valdomą traktorių. Mūsų traktorius atrodo puikiai ir..
  Mokestis: 52.89€ 64.00€
 • Traktorius valdomas distanciniu pultu Massey Ferguson MF 5713SL
  Dickie Farm – Massey Ferguson MF 5713SL 3739002 traktorius yra puikus pasiūlymas vaikams. Lengvai naudojamas nuotolinio valdymo pultelis ant laido leidžia smagiai praleisti laiką net mažesniems žemės ūkio mašinų gerbėjams. Traktorius turi judantį, funkcionalų kaušą. Transporto priemonė važiuoja pirm..
  Mokestis: 57.77€ 69.90€
 • Traktorius Worxx Deutz-Fahr Agrotron 7250
  LENA® Worxx Traktorius Deutz-Fahr Agrotron 7250 yra tikroviška kopija. Tvirtas 45 cm ilgio traktorius, ryškiomis smulkiomis detalėmis tinka žaisti viduje ir lauke. Svirtimis keliamas ir verčiamas kaušas, atidaromas stogo liukas su 2 ašimis suteikia mažiesiems statybininkams smagaus žaidimo. 6 mm ašy..
  Mokestis: 23.00€ 27.83€
 • Vaikiškas traktorius Grip Truck
  Vaikiškas traktorius Grip Truck su guminiais ratais, šieno ritinių kėlimo įrenginiu ir ekskavatoriumi įvairiems žemės ūkio darbams atlikti. Aukštos kokybės plastmasė užtikrina žaislo ilgaamžiškumą ir patvarumą. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 14.79€ 17.90€
 • WADER traktorius su kaušu ir priekaba
  WADER traktorius su kaušu ir priekaba tai masyvus ir didelis traktorius su judančiu kaušu priekyje. traktoriaus stogas išlaiko iki 100 kg., priekaba - 60 kg. svorį. Atsisėdus galima spirtis kojomis ir smagiai važinėtis. Priekaba gali būti atkabinama ir naudojama kaip traukiamas karutis. Bendras rink..
  Mokestis: 47.93€ 58.00€ 68.00€