Traktoriai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • DICKIE buldozeris Road Loader
  DICKIE buldozeris Road Loader su pakeliamu priekiniu kaušu, kuris veikia elementų pagalba. Ant ekskavatoriaus stogo yra 2 mygtukai, paspaudus vieną iš jų kaušas pasikelia, paspaudus kitą kaušas nusileidžia. Kaušas dirbdamas skleidžia tikroviškus garsus. Ant stogo esanti oranžinė lemputė mirksi. Rata..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • DICKIE ekskavatorius su pultu LIEBHERR 918 Compact
  DICKIE ekskavatorius su pultu dabar iškas net ir pačias giliausias duobes. Kasti duobes bus paprasta, nes akskavatoriaus kabina sukasi 45º kampu, todėl kaušas pasieks visas vietas. Kaušas kasimo metu dirba kaip tikrame ekskavatoriuje, atsilenkia ir užsilenkia, kad neišbyrėtų žemės. Kad ekskavatorius..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • DICKIE traktorius Claas Ares Set
  DICKIE traktorius Claas Ares Set su priekaba žemės ūkio gėrybėms vežti. Priekaba pasikelia. Priekabą galima atkabinti nuo traktoriaus. Pagaminta iš aukštos ir tvirtos kokybės plastmasės. Pagaminta Vokietijoje. Traktoriaus ilgis su priekaba 54 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • DICKIE traktorius su priekaba
  DICKIE traktorius su pieno cisterna. Priekabos dangtis atsidaro, galima pripilti vandens, priekaba pasikelia, galima vandenį išpilti per cisternos galą. Paspaudus traktoriaus kaminą pasigirsta traktoriaus burzgimas, gieda gaidys, loja šuo, mirksi lempos. Priekabą galima atkabinti nuo traktoriaus. Ra..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • LENA didelis ekskavatorius su kaušu 70 cm.
  LENA didelis ekskavatorius su kaušu ant kurio vaikas galės atsisėsti ir kasti smėlį. Kaušas ir kabina sukiojasi. Kaušas dirba kaip tikro ekskavatoriaus. Kabiną galima užfiksuoti, kad nesisukiotų. Ekskavatoriaus bendras ilgis su kaušu 70 cm. Pagamintas iš kokybiško ir tvirto plastiko. Tinka vaikams n..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€ 27.51€
 • LENA didelis traktorius su kaušu
  LENA ypatingai didelis traktorius su kaušu kuris kilnojasi, o su juo bus galima lengvai pasemti smėlio. Smėliui pasemti yra skirta speciali rankena, su kuria vaikas ir pakels kaušą. Galima atidaryti kabinos liuką. Traktorius ilgis 62 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų.   ..
  Mokestis: 22.74€ 27.51€
 • LENA didelis traktorius su kaušu (Red)
  LENA ypatingai didelis traktorius su kaušu kuris kilnojasi, o su juo bus galima lengvai pasemti smėlio. Smėliui pasemti yra skirta speciali rankena, su kuria vaikas ir pakels kaušą. Galima atidaryti kabinos liuką. Traktorius ilgis 62 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 22.74€ 27.51€
 • WADER traktorius su kaušu ir priekaba
  WADER traktorius su kaušu ir priekaba tai masyvus ir didelis traktorius su judančiu kaušu priekyje. traktoriaus stogas išlaiko iki 100 kg., priekaba - 60 kg. svorį. Atsisėdus galima spirtis kojomis ir smagiai važinėtis. Priekaba gali būti atkabinama ir naudojama kaip traukiamas karutis. Bendras rink..
  Mokestis: 51.22€ 61.98€
 • DICKIE traktorius 41 cm Fendt 939 Vario
  Dickie „Fendt“ traktorius yra būtinas bet kuriam jaunam ūkininkui! Priekabos kėbulas rankiniu būdu pakeliamas ir nuleidžiamas. Traktorius su šviesos ir garso efektais. Savybės: rankinis priekabos kėbulo pakėlimas ir nuleidimas; judančios dalys; garso ir šviesos efektai; Reikalingos..
  Mokestis: 20.58€ 24.90€
 • Gigantiškas buldozeris/traktorius su priekaba
  Ekskavatorius su priekaba, kuris paįvairins bet kokias pramogas paplūdimyje smėlio dėžėje ar kieme. Rinkinys yra tikrai įspūdingo dydžio ir puikiai pagamintas. Ekskavatorius su judančiu kaušu, kurį galima naudoti statybinėms medžiagoms krauti. Ekskavatorius turi minkštus guminius ratus, dėl kur..
  Mokestis: 23.88€ 28.90€
 • LENA buldozeris TRUXX
  LENA buldozeris TRUXX su darbininku kabinoje, kurį galima išimti. Kilnojasi kaušas. Buldozeris pagamintas iš itin patvarios plastmasės. Išmatavimai: 30 x 16 (IxA) cm. Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 9.57€ 11.58€
 • LITTLE TIKES ūkininko traktorius su žvėreliais
  LITTLE TIKES stumdomas traktoriukas mažiausiems su linksmais ir nuotaikingais garso efektais. Ūkininko traktoriukas su priekaba ir dviem žvėreliais: šunukiukas ir karvė. Patogi rankena suimti traktoriuką ir jį stumti. Mygtukais garso efektams aktyvuoti. Priekabą galima atkabinti. Reikalingi 2 x AA t..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • Mažojo fermerio traktorius su gyvūnais priekaboje ir garsais
  Nuspaudus traktoriaus vairiuką, traktorius ima važiuoti į priekį girdisi variklio gausmas, garso signalas. Pasodinus fermerį į traktorių pasigirsta linksma dainelė (lenkų kalba). Gyvūnus galima išimti ir žaisti atskirai. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 27.19€ 32.90€
 • Miško priežiūros darbų traktorius su priekaba Massey Ferguson MF8737
  Miško priežiūros darbų traktorius su priekaba Massey Ferguson MF8737 į kurią galima bus krauti miške "nupjautus" rąstus. Traktoriaus padangos guminės. Galimybė sukinti rąstų kėlimo žnyples. Traktoriaus priekinės lempos šviečia, girdimi realistiški traktoriaus garsai. Galimybė atkabinti priekabą. Rei..
  Mokestis: 19.75€ 23.90€
 • Traktorius su nuotolinio valdymo pultu FENDT 1050 VARIO
  Modelis buvo pagamintas Jamara gamintojo, kuris yra žinomas dėl mašinų ir transporto priemonių modelių, primenančių jų viso dydžio kolegas, modelių. „Fendt“ traktorius buvo atkurtas 1:16 mastu. Korpusas buvo pagamintas iš tvirto plastiko, kaip ir nuotolinio valdymo pultas. Modelis skleidžia tikroviš..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€
 • Traktorius su priekaba 90 cm.
  Galingas traktorius su priekaba. Bendras traktoriaus ilgis su priekaba 90 cm. - stumdomas stoglangis virš kabinos; - pagamintas iš tvirto, kokybiško plastiko; - Rekomenduojamas vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 23.88€ 28.90€
 • Traktorius su priekaba ir kaušu 90 cm.
  Galingas traktorius su priekaba. Bendras trakoriaus su priekaba ir kašu ilgis 90 cm. - stumdomas stoglangis virš kabinos; - pagamintas iš tvirto, kokybiško plastiko; - Rekomenduojamas vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 28.02€ 33.90€
 • Traktorius Worxx Deutz-Fahr Agrotron 7250
  LENA® Worxx Traktorius Deutz-Fahr Agrotron 7250 yra tikroviška kopija. Tvirtas 45 cm ilgio traktorius, ryškiomis smulkiomis detalėmis tinka žaisti viduje ir lauke. Svirtimis keliamas ir verčiamas kaušas, atidaromas stogo liukas su 2 ašimis suteikia mažiesiems statybininkams smagaus žaidimo. 6 mm ašy..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • Vaikiškas traktorius Grip Truck
  Vaikiškas traktorius Grip Truck su guminiais ratais, šieno ritinių kėlimo įrenginiu ir ekskavatoriumi įvairiems žemės ūkio darbams atlikti. Aukštos kokybės plastmasė užtikrina žaislo ilgaamžiškumą ir patvarumą. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 14.79€ 17.90€