Lavinamieji kubai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • EICHHORN lavinamasis kubas 5in1
  Mediniame lavinamajame kube yra 5 skirtingi žaidimai: medinės formelės, spalvoti skaitliukai, besisukančios spalvotos lentelės, labirintas pirštukams lavinti, viršutinė kubo kraštinė apsiverčia į orientaciją ir erdvės suvokimą lavinančias kilpas. Naudojamas smulkiajai motorikai, erdvės suvokimui, kū..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Ergoterapinis lavinamasis kubas 5in1 VIGA
  Mediniame lavinamajame kube yra 5 skirtingi žaidimai: medinės formelės, laikrodukas, piešimo kreidelėmis pagrindas, labirintas pirštukams lavinti, viršutinė kubo kraštinė apsiverčia į orientaciją ir erdvės suvokimą lavinančias kilpas. Naudojamas smulkiajai motorikai, erdvės suvokimui, kūrybingumui, ..
  Mokestis: 61.99€ 75.01€
 • CLASSIC WORLD medinis edukacinis kubas
  Daugiafunkcinis žaislas, suteiksiantis įdomios ir įvairios linksmybės jūsų vaikui. Tikslus apdirbimas ir įdomus dizainas pavers ilgą laiką žaislu. Kiekviena žaislo pusė skirtingai traukia vaiką. Įdomios ir edukacinės savybės: viršuje trys kilpos, ant kurių galima perkelti karoliukus. Puikiai s..
  Mokestis: 34.63€ 41.90€
 • Daugiafunkcinė edukacinė lavinamoji raketa Rocket Ship
  Leiskitės į kelionę per kosmosą, atraskite naują galaktiką ir iš arčiau pažvelkite į kitas planetas naudodamiesi „Tooky Toy Space Sphipery“. Šis fantastiškas žaislas leis jūsų mažyliui susipažinti su kosmoso tema. Žaidimas su kosminiu laivu yra puikus lavinant vaizduotę ir intelektualinį vystymąsi. ..
  Mokestis: 51.98€ 62.90€ 64.90€
 • Didelis medinis lavinamasis kubas Gigant XXL
  Medinis lavinantis kubas yra puikus žaislas, kuris suteiks jūsų vaikui daug valandų įdomių ir lavinamųjų pramogų. Šis daugiafunkcis žaislas buvo sukurtas lavinti mažylio rankinius, motorinius ir pažintinius įgūdžius. Jis tinka 18 mėnesių ir vyresniems vaikams, suteikiant jiems galimybę tyrinėti ir a..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Didelis medinis manipuliacinis kubas ant ratukų
  Medinis manipuliavimo kubas yra interaktyvus įrankis, padedantis lavinti rankinius, suvokimo ir motorinius įgūdžius. Įvairūs jo elementai ir struktūros skatina pojūčius ir skatina tyrinėti, mokytis ir žaisti. Judindamas įvairius elementus nustatytais takais, vaikas lavina rankų ir akių koordinaci..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€
 • Edukacinis lavinamasis kubas 5 in 1 Classic World
  Edukacinis lavinamasis kubas 5 in 1 Classic World su daugybe išdėstytos veiklos ant kiekvienos kubo šoninės kraštinės. Matmenys: 30 x 30 x 55 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 69.17€ 83.70€
 • Edukacinis mokomasis kubas Little Frog
  Mokomasis kubas padeda tinkamai atpažinti formas ir spalvas, išmokti raides, skaičiuoti ir koordinuoti plaštaką. Mūsų modelis turi 6 funkcines sienas, susikertančias viršuje, o populiarų kinų žaidimą - apačioje. Kiekviena siena turi skirtingą, unikalią funkciją, kad jūsų vaikas galėtų žaisti ir išmo..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • EICHHORN medinis lavinamasis kubas
  EICHHORN medinis lavinamasis kubas padeda vaikui lavinti atmintį bei dėmesį. Kube yra skirtingi žaidimai: besisukančios raidelės A,B,C,D,E,F ir skaičiai nuo 1 iki 6, kaladėlių labirintas, kur specialią formelę reikia vedžioti raitytais takeliais, viršutinė kubo kraštinė apsiverčia į orientaciją..
  Mokestis: 21.31€ 25.79€
 • Interaktyvus mokomasis kubas garso ir kaladėlių rūšiuoklis 6in1
  Vienoje iš žaislo sienelių yra mygtukai su linksmomis melodijomis ir garsais. Paspaudus bet kurį mygtuką sienos viduryje, melodijų ritmu nušvis skirtingos spalvos. Tokia bendravimo forma tikrai patiks kiekvienam mažyliui. Didžiausias vidurinis mygtukas imituoja būgno garsą, kuris leis groti mėgstamu..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • Lavinamasis edukacinis kubas Ferma XXL
  Edukacinis kubas pagamintas ryškiomis spalvomis ir papuoštas mielų ūkio gyvūnų paveikslėliais. Kiekviena kubo pusė turi skirtingą patrauklumą:      didelis vištienos formos karoliukų labirintas;      formų derinimo žaidimas;      ..
  Mokestis: 52.89€ 64.00€
 • Lavinamasis edukacinis kubas The Nature Activity Cube
  Medinis edukacinis lavinamasis kubas 5 in 1 padeda vaikui lavinti atmintį bei dėmesį. Kube yra skirtingi žaidimai: žvėrelių labirintas, spalvoti skaitliukai surinkti piešinėlį, kaladėlių labirintas, kaladėlių rūšiuoklė pagal formeles, sukami krumpliaračiai, viršutinė kubo kraštinė apsiverčia į orien..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€
 • Lavinamasis edukacinis kubas Vandenynas XXL
  Edukacinis kubas buvo pagamintas ryškiomis spalvomis ir papuoštas mielo ruonio bei koralinio rifo augalų paveikslais. Kiekviena kubo pusė turi skirtingą patrauklumą:      karoliukų labirintas su ruonių atvaizdais;      formų derinimo žaidimas;   ..
  Mokestis: 61.98€ 75.00€
 • Lavinamasis įvairios veiklos kubas 6in1
  WOOPIE prekės ženklo „6-in-1 Activity Box“ yra žaislas, siūlantis jūsų vaikui daug įvairių ir įdomių užsiėmimų. Kiekviena dėžutės sienelė atlieka skirtingą funkciją, todėl žaislas yra universalus ir pritaikytas įvairiems vaiko pomėgiams bei raidos etapams. Dėžutėje yra fortepijonas, ant kurio vaikas..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€
 • Lavinamasis kubas Little 13in1
  Little Smoby serijos motorinės ir sensorinės veiklos kubas, skirtas mažiausiems, yra daugiafunkcis žaislas, kuris natūraliai palaiko vaiko vystymąsi nuo 12 mėnesių. Įvairios funkcijos suteikia daug linksmybių ir atradimo džiaugsmo! Spalvingas kubas siūlo trylika patrauklių veiklų. Žaislas padeda vys..
  Mokestis: 30.58€ 37.00€
 • Lavinamasis kubas Montessori
  ..
  Mokestis: 46.28€ 56.00€
 • Lavinamasis kubas su daugybe veiklos
  TOOKY TOY kubas yra puikus gaminys, suteiksiantis valandų valandas linksmybių mažiems vaikams, kai jie tyrinėja įvairią veiklą. Žaislo daugiafunkciškumo dėka vaikas mokosi įvairiai atpažinti formas, spalvas ir gyvūnus. Žaislas aprūpintas veikla, kuri lavins motoriką, rankų ir akių koordinaciją bei l..
  Mokestis: 59.50€ 72.00€
 • Lavinamasis kubas su daugybe veiklos 5in1
  Lavinantis Vigos kubas – žaislas, lavinantis vaikų pojūčius ir motoriką. Judindamas įvairius elementus nustatytais takais, vaikas lavina rankų ir akių koordinaciją bei fizinį pasirengimą. Žaislas puikiai tinka mokytis skaičiuoti. Įvairios figūros padeda vaikui lavinti žodyną, apibrėžti formas ir emo..
  Mokestis: 61.98€ 75.00€
 • Lavinamasis kubas Wild Garden 5 in 1
  Mediniame lavinamajame kube yra 5 skirtingi žaidimai: medinės formelės, spalvoti skaitliukai, besisukančios spalvotos lentelės, labirintas pirštukams lavinti, viršutinė kubo kraštinė apsiverčia į orientaciją ir erdvės suvokimą lavinančias kilpas. Naudojamas smulkiajai motorikai, erdvės suvokimui, kū..
  Mokestis: 18.83€ 22.78€
 • Lavinamasis medinis trikampis
  Lavinamasis medinis trikampis su išdėstyta veikla aplink jį. Trikampis lavina smulkiają motoriką, erdvės suvokimą, atmintį ir dėmesį. Išmatavimai: 25 x 21 x 18 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • Lavinamasis veiklos kubas
  Lavinamasis kubas, susideda iš 6 veiklų, iš kurių 5 yra su atrakcijomis. Žemiau pateikiame kiekvieną iš sienų:      Pirmoje sienoje pavaizduotas užuomina ir skaičiai nuo 1 iki 10 kartu su paveikslėliais, atitinkančiais nurodytą skaičių, pvz., "4" = 4 drugeliai arba "7" = 7 ..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Medinė lavinamoji dėžutė su daugybe įvairios veiklos
  Tai lavinantis žaislas, lavinantis vaiko rankinius įgūdžius. Jis turi tvirtą ir saugią medinę konstrukciją. Žaislo sienelės aprūpintos įvairiais užsegimais, o rankena leidžia lengvai nešiotis. Dėl įvairių pilių vaikai gali lavinti pažintinius ir motorinius įgūdžius. Kubo viršuje yra kaladėlių rūšiuo..
  Mokestis: 24.79€ 30.00€
 • Medinis edukacinis lavinamasis kubas 5 in 1 Lelin
  Medinis edukacinis lavinamasis kubas 5 in 1 padeda vaikui lavinti atmintį bei dėmesį. Kube yra skirtingi žaidimai: laikrodukas su stumdomomis rodyklėlėmis, spalvoti skaitliukai surinkti piešinėlį, kaladėlių labirintas, kaladėlių rūšiuoklė pagal formeles, viršutinė kubo kraštinė apsiverčia į orientac..
  Mokestis: 61.99€ 75.01€
 • Medinis lavinamasis edukacinis kubas
  Medinis edukacinis kubas turi daug atrakcijų, kurios tikrai pradžiugins ir sudomins mažylį. Visi elementai sukurti taip, kad tiktų mažoms vaiko rankytėms. Tvirtas, medinis multikubas pagamintas skiriant dėmesį detalėms, o žavinga grafika žadina vaiko vaizduotę ir dėmesį. Judėjimo, judinimo ir spaudi..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Medinis lavinamasis edukacinis veiklos medis 57 cm.
  Medinis lavinamasis medis – žaislas, padedantis vaiko vystymuisi įvairiais lygmenimis. Kiekviena žaislo sienelė atlieka skirtingą funkciją ir charakterį, o tai leidžia visapusiškai vystytis mažyliui. Žaislas yra visiškai saugus, pagamintas iš natūralių medžiagų ir nudažytas vaikams patogiais dažais...
  Mokestis: 53.72€ 65.00€
 • Medinis lavinamasis kubas 5in1
  Prekės ženklo CLASSIC WORLD veiklos dėžutė 5in1 – tai spalvingas meninis kubas, susidedantis iš besisukančių kaladėlių su skaičiais ir paveikslėliais, karoliukų labirinto, slankiklių, geometrinių formų ir rato su bitėmis. Vaikai atras daugybę spalvų, formų ir naujų atradimų. Įdomi žaislo išvaizda ir..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • Medinis lavinamasis kubas 7in1
  Medinis lavinamasis kubas 7in1 Medinis daugiafunkcis šešiakampis su 7 funkcijomis iš TOOKY TOY prekės ženklo lavinamasis kubas yra interaktyvus lavinamasis žaislas, kurio kiekviena iš septynių pusių siūlo daug įvairių pramogų. Vaikai gali judinti karoliukus labirintuose, pasukti pavaras, derinti ..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • Medinis lavinamasis kubas 8in1
  Žaislas turi šešias sienas su įvairiais atrakcionais, su kuriais galima žaisti, viršuje – labirintas, o apačioje – stalo žaidimas. Rinkinys buvo pagamintas iš medžio su metaliniu labirintu spalvingiems karoliukams perkelti. Fantastiškos spalvos ir atrakcionai ant kiekvienos žaislo sienelės skatins k..
  Mokestis: 36.36€ 44.00€
 • Medinis lavinamasis kubas Jumbo XXL
  VIGA Educational Jumbo Cube yra daugiafunkcis žaislas, kurio dėka jūsų vaikui nebus nuobodu! Daugybė laisvalaikio praleidimo būdų tikrai sudomins kiekvieną vaiką. Didelį mokomąjį kubą sudaro labirintas, rūšiuotojas su gyvūnais, įrankiais ir gaisrinis automobilis, kurio dėka nedidelis ugniagesys..
  Mokestis: 111.57€ 135.00€
 • Medinis lavinamasis kubas XL 30 cm.
  Prekės savybės: amžius: nuo 18mėn + aukštis: 30 cm medžiaga: mediena kilpa, esanti žaislo viršuje abakas labirintas edukacinis laikrodis vaikiška rašymo lenta rūšiuoklė bendri matmenys: 44 x 25 x 25 cm. Rankinių įgūdžių ugdymas Žaislas padeda lavinti vaiko rankinius i..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Medinis lavinamasis veiklos kubas 10in1
  Prekės ženklo CLASSIC WORLD medinis manipuliavimo kubas 10-in-1 yra žaislas, kuriame dera daugybė vaikų mėgstamų funkcijų, tokių kaip: ksilofonas, labirintas, karoliukų stovai, krumpliaračiai, rūšiuoklis ir kt. Žaislas suteikia kūdikiui galimybę mokytis smagiai, lavina vaizduotę ir skatina kūrybišku..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • Medinis lavinamasis veiklos kubas 5in1
  Kiekvienas tėvas nori, kad jų vaikas vystytųsi tinkamai ir subalansuotai. Lavinamasis žaislas leis Jūsų vaikui vystytis įvairiais lygiais, visa tai dėka savo struktūros, kurioje kiekviena sienelė turi visiškai skirtingą funkcionalumą ir charakterį. DAUG FUNKCIJŲ VIENAME ŽAISLE Žaislas pilnas j..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • Medinis lavinantis kubas (Rožinis)
  Medinis lavinantis kubas – tai žaislas, lavinantis vaikų pojūčius ir smulkiąją motoriką. Judindamas įvairius elementus nustatytais takais, vaikas lavina rankų ir akių koordinaciją bei fizinį pasirengimą. Žaislas taip pat skatins lytėjimo ir regos pojūtį, lavins rankinius įgūdžius, erdvinę vaizduotę ..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Medinis lavinantis kubas (Rožinis)
  Medinis lavinantis kubas – tai žaislas, lavinantis vaikų pojūčius ir smulkiąją motoriką. Judindamas įvairius elementus nustatytais takais, vaikas lavina rankų ir akių koordinaciją bei fizinį pasirengimą. Žaislas taip pat skatins lytėjimo ir regos pojūtį, lavins rankinius įgūdžius, erdvinę vaizduotę ..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Medinis multifunkcinis veiklos kubas
  Šiame kūrybiniame kube yra gražių pastelinių spalvų, judančių dalių, rankenėlės, kaladėlės ir labirintai, atitinkantys jautrias Jūsų kūdikio pojūčius. Susipažinkite su gyvūnais ir skaičiais, sukite krumpliaračius ir judinkite karoliukus aplink labirintą. Tai tikras linksmybių ir užsiėmimų centras, i..
  Mokestis: 40.91€ 49.50€
 • Motorinių įgūdžių lavinimo centras
  Šiame lavinamajame centre rasite šiuos elementus: du metaliniai strypai su karoliukais viršuje persipynimui ir rankų mankštai; siena su krentančiu liūtu - liūto galva, uždėta ant zigzago, nukrenta žemyn, kai ji pakeliama aukštyn. Tokių labirintų dėka vaikas praktikuoja gebėjimą užčiuopti ir ..
  Mokestis: 22.23€ 26.90€