Lavinamieji kubai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • EICHHORN lavinamasis kubas 5in1
  Mediniame lavinamajame kube yra 5 skirtingi žaidimai: medinės formelės, spalvoti skaitliukai, besisukančios spalvotos lentelės, labirintas pirštukams lavinti, viršutinė kubo kraštinė apsiverčia į orientaciją ir erdvės suvokimą lavinančias kilpas. Naudojamas smulkiajai motorikai, erdvės suvokimui, kū..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Ergoterapinis lavinamasis kubas 5in1 VIGA
  Mediniame lavinamajame kube yra 5 skirtingi žaidimai: medinės formelės, laikrodukas, piešimo kreidelėmis pagrindas, labirintas pirštukams lavinti, viršutinė kubo kraštinė apsiverčia į orientaciją ir erdvės suvokimą lavinančias kilpas. Naudojamas smulkiajai motorikai, erdvės suvokimui, kūrybingumui, ..
  Mokestis: 61.99€ 75.01€
 • CLASSIC WORLD medinis edukacinis kubas
  Daugiafunkcinis žaislas, suteiksiantis įdomios ir įvairios linksmybės jūsų vaikui. Tikslus apdirbimas ir įdomus dizainas pavers ilgą laiką žaislu. Kiekviena žaislo pusė skirtingai traukia vaiką. Įdomios ir edukacinės savybės: viršuje trys kilpos, ant kurių galima perkelti karoliukus. Puikiai s..
  Mokestis: 34.63€ 41.90€
 • Daugiafunkcinė edukacinė lavinamoji raketa Rocket Ship
  Leiskitės į kelionę per kosmosą, atraskite naują galaktiką ir iš arčiau pažvelkite į kitas planetas naudodamiesi „Tooky Toy Space Sphipery“. Šis fantastiškas žaislas leis jūsų mažyliui susipažinti su kosmoso tema. Žaidimas su kosminiu laivu yra puikus lavinant vaizduotę ir intelektualinį vystymąsi. ..
  Mokestis: 51.98€ 62.90€ 64.90€
 • Edukacinis lavinamasis kubas 5 in 1 Classic World
  Edukacinis lavinamasis kubas 5 in 1 Classic World su daugybe išdėstytos veiklos ant kiekvienos kubo šoninės kraštinės. Matmenys: 30 x 30 x 55 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 69.17€ 83.70€
 • Edukacinis mokomasis kubas Little Frog
  Mokomasis kubas padeda tinkamai atpažinti formas ir spalvas, išmokti raides, skaičiuoti ir koordinuoti plaštaką. Mūsų modelis turi 6 funkcines sienas, susikertančias viršuje, o populiarų kinų žaidimą - apačioje. Kiekviena siena turi skirtingą, unikalią funkciją, kad jūsų vaikas galėtų žaisti ir išmo..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • EICHHORN medinis lavinamasis kubas
  EICHHORN medinis lavinamasis kubas padeda vaikui lavinti atmintį bei dėmesį. Kube yra skirtingi žaidimai: besisukančios raidelės A,B,C,D,E,F ir skaičiai nuo 1 iki 6, kaladėlių labirintas, kur specialią formelę reikia vedžioti raitytais takeliais, viršutinė kubo kraštinė apsiverčia į orientaciją..
  Mokestis: 21.31€ 25.79€
 • Lavinamasis edukacinis kubas The Nature Activity Cube
  Medinis edukacinis lavinamasis kubas 5 in 1 padeda vaikui lavinti atmintį bei dėmesį. Kube yra skirtingi žaidimai: žvėrelių labirintas, spalvoti skaitliukai surinkti piešinėlį, kaladėlių labirintas, kaladėlių rūšiuoklė pagal formeles, sukami krumpliaračiai, viršutinė kubo kraštinė apsiverčia į orien..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€
 • Lavinamasis edukacinis trikampis
  Trikampio formos aktyvaus žaidimo centras su daugybe elementų: įvairių formų, karoliukų, rankenėlių. Tai tinka žaisti tiek namuose, tiek lauke. Trikampė žaislo forma leidžia lengvai pasiimti su savimi ir nešiotis. Kiekviena pusė yra skirtingas malonumas. ..
  Mokestis: 14.87€ 17.99€
 • Lavinamasis kubas Wild Garden 5 in 1
  Mediniame lavinamajame kube yra 5 skirtingi žaidimai: medinės formelės, spalvoti skaitliukai, besisukančios spalvotos lentelės, labirintas pirštukams lavinti, viršutinė kubo kraštinė apsiverčia į orientaciją ir erdvės suvokimą lavinančias kilpas. Naudojamas smulkiajai motorikai, erdvės suvokimui, kū..
  Mokestis: 18.83€ 22.78€
 • Lavinamasis medinis trikampis
  Lavinamasis medinis trikampis su išdėstyta veikla aplink jį. Trikampis lavina smulkiają motoriką, erdvės suvokimą, atmintį ir dėmesį. Išmatavimai: 25 x 21 x 18 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • Medinis edukacinis lavinamasis kubas 5 in 1 Lelin
  Medinis edukacinis lavinamasis kubas 5 in 1 padeda vaikui lavinti atmintį bei dėmesį. Kube yra skirtingi žaidimai: laikrodukas su stumdomomis rodyklėlėmis, spalvoti skaitliukai surinkti piešinėlį, kaladėlių labirintas, kaladėlių rūšiuoklė pagal formeles, viršutinė kubo kraštinė apsiverčia į orientac..
  Mokestis: 61.99€ 75.01€
 • Medinis edukacinis Tigriukas
  Vaikų noras mokytis gali būti viena iš sudėtingiausių užduočių, su kuriomis susidurs dauguma tėvų ir globėjų. Mes žinome paslaptį, kuri neleis vaikams net pasijusti mokomais - žaidimas tam yra geriausias. Susipažinkite su nuostabiu rinkiniu, pagamintu iš natūralios medžiagos, tai yra medžio. Visi..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • Medinis multifunkcinis veiklos kubas
  Šiame kūrybiniame kube yra gražių pastelinių spalvų, judančių dalių, rankenėlės, kaladėlės ir labirintai, atitinkantys jautrias Jūsų kūdikio pojūčius. Susipažinkite su gyvūnais ir skaičiais, sukite krumpliaračius ir judinkite karoliukus aplink labirintą. Tai tikras linksmybių ir užsiėmimų centras, i..
  Mokestis: 40.91€ 49.50€
 • Motorinių įgūdžių lavinimo centras
  Šiame lavinamajame centre rasite šiuos elementus: du metaliniai strypai su karoliukais viršuje persipynimui ir rankų mankštai; siena su krentančiu liūtu - liūto galva, uždėta ant zigzago, nukrenta žemyn, kai ji pakeliama aukštyn. Tokių labirintų dėka vaikas praktikuoja gebėjimą užčiuopti ir ..
  Mokestis: 22.23€ 26.90€