Staliukai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • LITTLE TIKES vaikiškas stalas XXL
  LITTLE TIKES vaikiškas stalas, kuris tarnaus žaidžiant vaikams tiek lauke, tiek ir namuose. Staliukas yra vientisas, sujungtas kartu su suoliukais, stalo kampai užapvalinti. Vienu metu prie staliuko gali sėdėti iki 6 vaikų. Lengvai surenkamas, lengvai ir paprastai nusivalo. Ant šio staliuko bus gali..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€ 99.00€
 • LITTLE TIKES vaikiškas stalas XXL
  LITTLE TIKES vaikiškas stalas, kuris tarnaus žaidžiant vaikams tiek lauke, tiek ir namuose. Staliukas yra vientisas, sujungtas kartu su suoliukais, stalo kampai užapvalinti. Vienu metu prie staliuko gali sėdėti iki 6 vaikų. Lengvai surenkamas, lengvai ir paprastai nusivalo. Ant šio staliuko bus gali..
  Mokestis: 95.04€ 115.00€ 139.00€
 • LITTLE TIKES vaikiškas staliukas
  LITTLE TIKES vaikiškas staliukas, kuris tarnaus žaidžiant vaikams tiek lauke, tiek ir namuose. Staliukas yra vientisas, sujungtas kartu su suoliukais, stalo kampai užapvalinti. Vienu metu prie staliuko gali sėdėti iki 4 vaikų. Lengvai surenkamas, lengvai ir paprastai nusivalo. Ant šio staliuko bus g..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€ 99.00€
 • LITTLE TIKES vaikiškas staliukas XXL
  LITTLE TIKES vaikiškas staliukas, kuris tarnaus žaidžiant vaikams tiek lauke, tiek ir namuose. Staliukas yra vientisas, sujungtas kartu su suoliukais, stalo kampai užapvalinti. Lengvai surenkamas, lengvai ir paprastai nusivalo. Ant šio staliuko bus galima valgyti, piešti ar žaisti įvairius žaidimus...
  Mokestis: 107.44€ 130.00€ 139.00€
 • FEBER staliukas - siūbuoklis Mesa Picnic Fantasmas
  FEBER staliukas - siūbuoklis Mesa Picnic Fantasmas skirtas pasisedėjimams ar net linksmiems žaidimams, nes staliukas transformuojasi į siūbuoklę. Prie staliuko gali sėdėti keturi vaikai vienu metu. Siūbuojant šone esančios akys juda. Plastmasė ir spalvos atsparios UV spinduliams ir oro pokyčiams, to..
  Mokestis: 147.93€ 179.00€ 199.00€
 • KIDKRAFT žaidimų stalas LEGO
  Mokytis su Kidkraft yra smagu – jūsų vaikui tikrai patiks šis rinkinys, kurį sudaro net 200 kaladėlių, suderinamų su klasikiniu LEGO (nesuderinama su DUPLO), stalas ir 3 laikymo indai. Stalas yra unikalus ir daugiafunkcinis, nuvalius konstrukciją ant stalo galima žaisti su kitais žaislais. 3 patvari..
  Mokestis: 164.46€ 199.00€
 • Lauko staliukas su skėčiu ir kėdutėmis BABY SHARK
  Lauko staliukas su skėčiu ir kėdutėmis BABY SHARK Stalas puikiai tinka terasai, kempingui ir sodui. Lengva surinkti ir išardyti. Gražios ir ryškios spalvos bei patvari medžiaga. Jūsų vaikui patiks žaisti sode. Komplekte yra 2 kėdės su stalu ir skėčiu. Stalas pagamintas iš metalo, plastik..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€
 • Lauko staliukas su skėčiu ir kėdutėmis DINO
  Lauko staliukas su skėčiu ir kėdutėmis DINO Stalas puikiai tinka terasai, kempingui ir sodui. Lengva surinkti ir išardyti. Gražios ir ryškios spalvos bei patvari medžiaga. Jūsų vaikui patiks žaisti sode. Komplekte yra 2 kėdės su stalu ir skėčiu. RINKINYS PAGAL DISNEY LICENCIJĄ Stalas p..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€
 • Lauko staliukas su skėčiu ir kėdutėmis MINNIE
  Lauko staliukas su skėčiu ir kėdutėmis MINNIE Stalas puikiai tinka terasai, kempingui ir sodui. Lengva surinkti ir išardyti. Gražios ir ryškios spalvos bei patvari medžiaga. Jūsų vaikui patiks žaisti sode. Komplekte yra 2 kėdės su stalu ir skėčiu. RINKINYS PAGAL DISNEY LICENCIJĄ Stalas..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€
 • Lauko staliukas su skėčiu ir kėdutėmis PEPPA PIG
  Lauko staliukas su skėčiu ir kėdutėmis PEPPA PIG Stalas puikiai tinka terasai, kempingui ir sodui. Lengva surinkti ir išardyti. Gražios ir ryškios spalvos bei patvari medžiaga. Jūsų vaikui patiks žaisti sode. Komplekte yra 2 kėdės su stalu ir skėčiu. RINKINYS PAGAL DISNEY LICENCIJĄ Sta..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€
 • Lauko staliukas su skėčiu ir kėdutėmis UNICORN
  Lauko staliukas su skėčiu ir kėdutėmis UNICORN Stalas puikiai tinka terasai, kempingui ir sodui. Lengva surinkti ir išardyti. Gražios ir ryškios spalvos bei patvari medžiaga. Jūsų vaikui patiks žaisti sode. Komplekte yra 2 kėdės su stalu ir skėčiu. RINKINYS PAGAL DISNEY LICENCIJĄ Stala..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€
 • Medinis lauko staliukas su skėčiu Paw Patrol
  Medinis lauko staliukas su skėčiu Paw Patrol      Medinis sodo komplektas su dviem suolais, stalu ir skėčiu Vienaragis      Puikiai tinka vakarėliams ir žaidimams lauke.      Apsauga nuo saulės: komplekte esantis skėtis apsaugo va..
  Mokestis: 66.12€ 80.00€ 99.00€
 • Medinis lauko staliukas su skėčiu Vienaragis
  Medinis lauko staliukas su skėčiu Vienaragis      Medinis sodo komplektas su dviem suolais, stalu ir skėčiu Vienaragis      Puikiai tinka vakarėliams ir žaidimams lauke.      Apsauga nuo saulės: komplekte esantis skėtis apsaugo va..
  Mokestis: 66.12€ 80.00€ 99.00€
 • Medinis pikniko staliukas su 4-iomis sėdimomis vietomis
  Medinis iškylų ​​​​stalas "UFO" iš žinomo Axi prekės ženklo. Gaminys pagamintas iš aukštos kokybės medienos, nudažytas netoksišku impregnavimu, visiškai saugus vaikams. Suoliukai su stalu yra susukti „UFO“ forma, kuri užtikrina tvirtesnę struktūrą. Staliuko matmenys: 120 x 120 x 56 (IxPxA) cm. Ch..
  Mokestis: 172.73€ 209.00€
 • Medinis pikniko staliukas su skėčiu
  Medinis pikniko staliukas su skėčiu. Staliuko stalviršis atsidaro, o ten galima rasti dvi ertmes žaidimui su smėliu arba vandeniu. Matmenys: aukštis iki sėdimosios dalies 28 cm. Aukštis iki staliuko paviršiaus 54 cm. Skėčio aukštis 180 cm., skersmuo 160 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 189.26€ 229.00€
 • SMOBY dvivietis suoliukas (raudonas)
  SMOBY vaikiškas suoliukas puikiai tiks naudoti tiek namuose, tiek ir lauke. Tvirto plastiko, stabilus. Matmenys: 62,5 x 33,5 x 26,5 cm, Maksmimali apkrova 50 kg. ..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€
 • STEP2 iškylų stalas su skėčiu
  Iškylų stalelis su skėčiu tobulai tinka užkandžiauti, spalvinti ar net užsiimti menais ir amatais. Šis vaikiškas iškylų stalelis yra pritaikytas ikimokyklinio amžiaus vaikams ir prie jo gali laisvai susėsti šeši vaikai. Karštais vasaros mėnesiais naudojamas lauke, kieme už namo, skėtis suteikia pavė..
  Mokestis: 247.11€ 299.00€ 319.00€