Laipiojimo rinkiniai 3in1

Patirkite neribotus žaidimo nuotykius su mūsų Peltes kolekcijos universaliais laipiojimo rinkiniais 3in1 – tikri žaidimo keitikliai begalinėms pramogoms! Išsirinkite tinkamiausią rampą iš visų turimų!

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Laipiojimo rinkinys 3in1 Montessori (Natural)
  Laipiojimo rinkinys 3in1 Montessori transformuojamas laipiojimo rinkinys sukurtas kaip universalus rinkinys, skirtas vaikams tyrinėti savo kūną, lavinti stambiąją motoriką, pusiausvyros valdymą, drąsą, judrumą ir kt. Sumanaus dizaino, aukštos kokybės medžiagų ir begalinių galimybių ši laipiojimo tre..
  Mokestis: 289.26€ 350.00€
 • Pakabinama laipynė
  Kopėčios pagamintos kvadrato formos, kad vaikas galėtų jomis lipti, lavinant koordinaciją, bet ne tik. Fitneso pratimai, fizinio pasirengimo didinimas ir jėgų didinimas yra labai svarbūs tinkamam mūsų vaikų vystymuisi. Kopėčios skirtos privačiam naudojimui patalpose arba lauke, tačiau nėra atsparios..
  Mokestis: 28.10€ 34.00€
 • VIGA medinė laipiojimo siena - čiuožykla 2in1
  Medinė čiuožykla iš VIGA prekės ženklo yra daugiafunkcis namų žaidimų aikštelės elementas, derinama su siūbuokliu (44710) ir laipiojimo trikampiu (44708). Vienoje pusėje yra lygus paviršius, kurį galima naudoti kaip čiuožyklą ar lieptelį. Kitoje pusėje yra laipiojimo sienelė. Charakteristika: ..
  Mokestis: 47.11€ 57.00€