Mažasis daktaras

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BARBIE lėlės daktaro rinkinys
  Puikus rinkinys mokytis ir žaisti, kuris leis vaikams jaustis kaip tikram gydytojui! Vaidinimas gydytoju yra puikus būdas jūsų vaikui išmokti padėti kitiems, taip pat būdas sutramdyti baimę apsilankyti pas gydytoją. Rinkinyje naudojamos medicinos priemonės yra tikrų medicinos instrumentų imitacij..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • Daktaro chalatas mažajam daktarui
  Daktaro chalatas mažajam daktarui su daktaro įrankiais rinkinyje: stetoskopas, termometras, švirkštas, kaukė, plaktukas, ausų priežiūros stetoskopas. Širdies stetoskopas veikia nuo elekmentų, girdisi šiam įrankui būdingi garsai. Chalato išmatavimai: ilgis 52 cm, plotis 44 cm, rankovės 35 cm,  R..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Daktaro chalatas vaikams
  Patikimo prekės ženklo Woopie gydytojo apranga vaikams leis ugdyti vaiko aistrą padėti kitiems. Daug vaikų svajoja būti gydytojais, o drabužiai leis jiems taip jaustis. Atminkite, kad vaidmenų žaidimas lavina jūsų vaiko vaizduotę ir kūrybiškumą! Charakteristika:      - puik..
  Mokestis: 9.09€ 11.00€
 • Daktaro įrankių rinkinys iš medienos
  Gydytojo rinkinį sudaro 13 elementų:  medicininis dangtelis  stetoskopas  termometras  slėgio matuoklis  tvarstis  tepalo tūbelė  plaktukas  mentelė  recepto bloknotas  rentgenas  lipnūs tvarsčiai  vaistų buteliu..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Daktaro rinkinys su žaisliniu mobiliuoju telefonu
  Daktaro rinkinys su žaisliniu mobiliuoju telefonu pagalbos skambučiams priimti. Vaikas gali diagnozuoti, gydyti ir išgydyti mėgstamiausią lėlę ar meškutį. Rinkinyje yra 11 priedų tokie kaip: stetoskopas, termometras, švirkštas, žirklės, bintas, daktaro kortelė, pincetas. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€ 39.00€
 • Dantų priežiūros rinkinys iš medienos
  Dantų priežiūros rinkinys iš medienos dantukams taisyti ir juos prižiūrėti. Rinkinyje yra visi reikalingi dantų priežiūrai skirti medicininiai įrankiai. Patogi dėžutė visiems įrankiams susidėti. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 17.35€ 20.99€
 • Didelis daugiafunkcinis medicinos centras
  Daugiafunkcis medicinos centras iš gerai žinomo ir gerbiamo prekės ženklo Viga yra puikus žaislas, leisiantis jūsų vaikui daugiau sužinoti apie gydytojo ar slaugytojo profesiją. Į komplektą įeina gydytojo kabinetas, laukimo kambariai, kriauklė ir registratūra. Be to, buvo įtraukta pro..
  Mokestis: 322.31€ 390.00€
 • FISHER PRICE mažojo daktaro rinkinys
  FISHER PRICE mažojo daktaro rinkinys skirtas vaikams kurie nori būti tikrais gydytojais. Rinkinyje rasite stetoskopą, kraujo spaudimo matuoklį, termometrą, švirkštą, pleistrą bei ausų tikrinimo aparatą. Visus medicininius įrankius galima susidėti į tam skirtą daktaro tašę. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Gydytojo - veterinaro įrankių rinkinys vaikams iš medienos lagaminėlyje
  Gydytojo - veterinaro įrankių rinkinys vaikams iš medienos lagaminėlyje, kurių šiame rinkinyje net 17 vnt: stateskopas, vaistų buteliukas, švirkštas, termometras, pincetas ir kt. Visi elementai pagaminti iš aukštos kokybės medienos panaudojant netoksiškus ir saugius vaikams dažus. Rekomenduojama vai..
  Mokestis: 15.69€ 18.99€
 • Kiaulytės Pepp'os aksesuarų rinkinys lagamine
  Žaislų rinkinys iš įvairių aksesuarų su raudonu „Peppa“ lagaminu. Rinkinyje yra net 25 elementai, iš kurių daugelis turi „Peppa Pig“ logotipą. Komplektas leis vaikams atlikti įvairius vaidmenis, pradedant virėju ir baigiant gydytoju. Rinkinį sudaro: lagaminas, puodelis, karūna, karoliai, lazd..
  Mokestis: 32.15€ 38.90€
 • KLEIN daktaro rinkinys su 10 priedų
  KLEIN daktaro rinkinyje yra visko ko reikia mažajam daktarui. Vaikas gali diagnozuoti, gydyti ir išgydyti mėgstamiausią lėlę ar meškutį. Rinkinyje yra 10 priedų tokie kaip: stetoskopas, termometras, švirkštas, žirklės, bintas, daktaro kortelė, pincetas. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€ 36.00€
 • KLEIN daktaro rinkinys su 10 priedų
  KLEIN daktaro rinkinyje yra visko ko reikia mažajam daktarui. Vaikas gali diagnozuoti, gydyti ir išgydyti mėgstamiausią lėlę ar meškutį. Rinkinyje yra 10 priedų tokie kaip: stetoskopas, termometras, švirkštas, žirklės, pleistras, daktaro kortelė ir kt. Tinka vaikams nuo 3 m.   ..
  Mokestis: 14.05€ 17.00€ 21.00€
 • KLEIN daktaro rinkinys su 10 priedų
  KLEIN daktaro rinkinyje yra visko ko reikia mažajam daktarui. Vaikas gali diagnozuoti, gydyti ir išgydyti mėgstamiausią lėlę ar meškutį. Rinkinyje yra 10 priedų tokie kaip: stetoskopas, termometras, švirkštas, žirklės, bintas, daktaro kortelė, pincetas. Tinka vaikams nuo 3 m.   ..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€ 34.00€
 • KLEIN mažojo daktaro chalatas
  KLEIN mažojo daktaro chalatas, pagamintas garsios įmonės Klein, leis Jūsų vaikui pasijusti tikru daktaru. Išmatavimai: ilgis - 57 cm, pečių plotis - 29,2 cm, plotis po pažastim - 40 cm, plotis apačioje - 41,5 cm. rankovių ilgis - 18,5 cm. Medžiaga: 100% poliesteris. Vaikams 3-5 m. ..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€ 26.00€
 • KLEIN vaikiškas daktaro rinkinys su 13 priedų
  KLEIN daktaro rinkinyje yra visko ko reikia mažajam daktarui. Vaikas gali diagnozuoti, gydyti ir išgydyti mėgstamiausią lėlę ar meškutį. Rinkinyje yra 10 priedų tokie kaip: stetoskopas, kraujo spaudimo matuoklis, termometras, švirkštas, žirklės, bintas, daktaro kortelė, pincetas. Puikus lagaminas ku..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€ 39.00€
 • KLEIN vaikiškas daktaro stetoskopas
  KLEIN vaikiškas daktaro stetoskopas. Pagamintas iš metalo, veikia kaip tikras daktarų stetoskopas, todėl galima girdėti širdies plakimą. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.   ..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€ 18.00€
 • Mažojo daktaro gydymo instrumentų rinkinys lagaminėlyje 14 vnt.
  Šis rinkinys yra puikus žaislas vaikams, besidomintiems gydytojo darbu. Dabar apsilankymas kabinete nebebus toks baisus. Su žaisliniu švirkštu net injekcijos taps smagesnės. Visas daiktas pagamintas iš tvirto plastiko ir įdėtas į patogų dėklą, kad būtų lengviau laikyti rinkinį. Žaislas padeda vaikam..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Mažojo daktaro medicinos įrankių rinkinys 25 vnt.
  25 dalių „Melissa & Doug“ su kuriuo greitai pasveiksite! „Doctor's Kit Play Play“ rinkinys siūlo tikroviškus priedus, kad maži gydytojai padėtų pacientams pasveikti! Trys ir vyresni vaikai gali apsimesti, kad tikrina temperatūrą, širdies plakimą, kraujospūdį, regėjimą, klausą ir dar daugiau. Yra..
  Mokestis: 27.27€ 33.00€
 • Mažojo daktaro pirmosios pagalbos rinkinys lagaminėlyje
  Mažojo daktaro pirmosios pagalbos rinkinys lagaminėlyje Pirmosios pagalbos rinkinys yra puikus ir linksmas pasiūlymas patiems mažiausiems. Žaisdami vaikai gali sužinoti apie empatiją, rūpestį ir atsakomybę apsimesdami, kad rūpinasi savo draugais ir šeima, turėdami realistišką pirmosios pagalbos r..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€
 • Mažojo daktaro rinkinys iš 8 medinių daktaro įrankių
  Mažojo daktaro rinkinys iš 8 medinių daktaro įrankių medžiaginėje daktaro tašytėje. Rinkinyje: stetoskopas, daktaro raištis, termometras, švirkštas, vaistų buteliukas, tepaliuko tūtelė, daktaro užrašų knygelė. Visi įrankiai pagaminti iš kokybiškos sertifikuotos medienos. Tašytės išmatavimai: 23 x 15..
  Mokestis: 15.55€ 18.82€
 • Mažojo dantisto priežiūros rinkinys
  Mažojo dantisto priežiūros rinkinys. Dantų rinkinį sudaro 25 elementai:      tikroviškas sąkandis su judančiais dantimis      paketas su užklotais ir breketais dantims      ertmių lipdukai      dantų tyrim..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Mažojo dantisto rinkinys "Sutaisyk dantis"
  Padovanok savo vaikui nuostabią dovaną! Plastilino masės rinkinys „Stomatologas“ padės vaikams priprasti prie pirmo vizito pas odontologą ar plauti dantis ir tuo pačiu leis fantastiškai praleisti laiką! Komplekte rasite odontologijos įrankius, kurie yra reikalingi dantims gydyti, gręžti, taisyt..
  Mokestis: 14.79€ 17.90€
 • Mažojo gydytojo kabinetas su 27 priedais
  Mažasis gydytojo kabinetas yra idealus žaislas mūsų mažiausiems šio pasaulio tyrinėtojams. Gydytojo rinkinyje yra 27 žaidimui gydytojas reikalingi priedai, kurie puikiai tiks mažų vaikų rankutėms. Elementai yra skirtingi ir labai spalvingi, ir jie tikrai sulauks jūsų vaiko susidomėjimo. Viskas pagam..
  Mokestis: 53.72€ 65.00€
 • Mažojo veterinarijos gydytojo rinkinys su katinėliu
  Mažasis veterinarijos gydytojo rinkinys iš WOOPIE prekės ženklo yra puikus pasiūlymas visiems gyvūnų mylėtojams ir žaidžiantiems veterinarams. Rinkinį sudaro 15 daiktų, tarp kurių: katinėlis, stetoskopas, vaistai, švirkštas, antkaklis ir daugelis kitų. Rinkinys leis išgydyti mėgstamą gyvūną, o tuo p..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • Mažojo veterinarijos gydytojo rinkinys su šuneliu
  Mažasis veterinarijos gydytojo rinkinys iš WOOPIE prekės ženklo yra puikus pasiūlymas visiems gyvūnų mylėtojams ir žaidžiantiems veterinarams. Rinkinį sudaro 15 daiktų, tarp kurių: šunelis, stetoskopas, vaistai, švirkštas, antkaklis ir daugelis kitų. Rinkinys leis išgydyti mėgstamą gyvūną, o tuo pač..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • Mažojo veterinaro gydytojo stalas su šuniuku ir 18 elementų
  WOOPIE prekės ženklo mažas veterinarijos gydytojo kabinetas yra idealus pasiūlymas visiems gyvūnų mylėtojams ir žaidžiantiems veterinarams. Rinkinį sudaro 18 elementų, įskaitant: minkštas žaislas / šuo, stetoskopas, vaistai, švirkštas, antkaklis ir daugelis kitų. Rinkinys leis išgydyti mėgstamą augi..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Mažųjų gydytojų kabinetas su priedais
  Mažųjų gydytojų kabinetas su priedais yra rinkinys vaikams nuo ikimokyklinio amžiaus. Jos dėka vaikai galės atlikti gydytojo ar paciento vaidmenį. Rinkinys bus puikus pagrindas paruošti vaikus vizitui pas gydytoją. Rinkinio dėka vaikas sužinos apie kūno dalis, žmogaus vystymosi stadijas ir medicinin..
  Mokestis: 86.78€ 105.00€ 119.00€
 • Medicininis gydytojo krepšys su spaudimo matavimo aparatu KLEIN
  Klein žaislinis medicininis gydytojo krepšys su priedais yra puikus žaislas vaikams, mėgstantiems žaisti gydytojais. Rinkinyje yra: užrakinamas krepšys, stetoskopas, otoskopas, termometras, plaktukas, manometras, spaudimo matavimo aparatas ir kt. Krepšio petnešos yra reguliuojamos dirželiais..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€ 36.00€
 • Medicinos įrankių rinkinys
  Medicinos įrankių rinkinys. Daktaro rinkinyje yra visko ko reikia mažajam daktarui. Vaikas gali diagnozuoti, gydyti ir išgydyti mėgstamiausią lėlę ar meškutį. Rinkinyje yra 18 priedų tokie kaip:  termometras, švirkštas, bintas, žirklės, skalpelis, akinukai ir kt. (žr paveikslėlyje) . Visi įrank..
  Mokestis: 11.16€ 13.50€
 • Medicinos įrankių rinkinys lagaminėlyje
  Medicininis krepšys leidžia vaikams įgyvendinti svajonę išgydyti žmones, o jauną gydytoją paruošia medicininiams iššūkiams. Vaidinimas gydytoju ugdo vaiko savarankiškumą ir atkaklumą įgyvendinant prisiimtas užduotis. Gydytojo lagamine yra viskas, ko reikia jaunam gydytojui gydant savo pacientus. Gyd..
  Mokestis: 27.27€ 33.00€ 35.00€
 • Medicinos įrankių rinkinys vaikams
  „Woopie“ mažasis daktaro rinkinys yra kiekvieno mažo vaiko, norinčio tapti gydytoju, svajonė! Rinkinyje yra daugybė prietaisų gydymui, įskaitant: stetoskopą, kraujospūdžio matuoklį, termometrą ir daugelį kitų priedų. Instrumentai atlieka ypatingą funkciją, kad vaikas jaustųsi tikru gydytoju. Stetosk..
  Mokestis: 14.88€ 18.00€
 • Medicinos vežimėlis su priedais ir garsais
  Gausiai įrengtas komplektas leis užsiimti įvairia veikla gydytojo kabinete, o ratukų dėka leis tiesiai prieiti prie pliušinio paciento. Mažasis gydytojas gali apžiūrėti savo meškiukus ir lėles. Po vizito mažasis daktaras susirenka įrankius. Lentynėlė ir raudona dėžutė priedams leis greitai atnešti š..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€ 69.00€
 • Mediniai gydytojo įrankiai dėžutėje 16 el.
  Nešiojamame medicinos rinkinyje rasite šiuos elementus (iš viso 16):      medinis atviras lagaminas su skląsčiais      stetoskopas      paciento kortelę      kraujospūdžio matuoklis medinėje dėžutėje  ..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€
 • Mediniai medicinos gydytojo priežiūros įrankiai
  Šiame nešiojamame medicinos rinkinyje rasite šiuos elementus (iš viso 10 vnt.):      medinis atviras dėklas su skląsčiais      stetoskopas      mini sąsiuvinis paciento kortelei išrašyti ir pieštukas      slė..
  Mokestis: 20.25€ 24.50€
 • Mediniai medicinos įrankiai mažajam daktarui lagaminėlyje VIGA
  Mediniai medicinos instrumentai mažajam daktarui lagaminėlyje. Rinkinyje 10 vnt medicinos įrankių: švirkštas, plaktukas, termometras, stateskopas, tabletės ir kt. Tinka vaikams nuo 36 mėn. ..
  Mokestis: 12.31€ 14.90€
 • Nešiojamas šunelio grožio salonas 2in1
  WOOPIE nešiojamas šunų priežiūros rinkinys leis jūsų vaikui pasirūpinti savo mėgstamu augintiniu. Patogioje nešiojamoje kuprinėje šunį galėsite pasiimti visur: į kelionę, į žaidimų aikštelę ar į darželį. Kuprinė turi pakeliamą rankeną ir specialų užsegimą, kuris neleis kabinai atsidaryti pernešimo m..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • SMOBY medicinos vežimėlis su priedais ir garsais
  SMOBY medicinos vežimėlis su priedais ir garsais. Rinkinyje 16 įvairių medicinos įrankių lėlytės gydymui. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (nepridedama). Išmatavimai: 31 x 31 x 55 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų.   ..
  Mokestis: 41.32€ 50.00€ 58.00€
 • SMOBY vaikiškas gydytojo lagaminas su 19 priedų
  Vaidindamas gydytoją moko funkcionuoti visuomenėje ir bendrauti su kitais. Ugdo vaiko charakterį ir požiūrį į pasaulį. Lagaminas mergaitei ar berniukui su medicinos reikmenimis yra būtinas dalykas kiekvienam mažam gydytojui. Lagamino matmenys: 24x 19,5 x 6 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų...
  Mokestis: 23.14€ 28.00€ 35.00€
 • Vaikiškas daktaro chalatas
  Daktaro chalatas yra puikus aksesuaras žaidžiant vaidmenimis, tačiau ją galima naudoti ir kitomis progomis. Kostiumų vakarėliai, pasirodymai, linksmybės namuose, tereikia apsivilkti kostiumą ir tampame kažkuo kitu. Prijuostė priekyje užsegama velcro lipduku. Ant nugaros yra raudonas kryžius su Escul..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • Vaikiškas dantisto žaidimų rinkinys lagaminėlyje
  Dantisto rinkinys vaikams, leidžiantis žaisti su gydytoju ir pacientu. Be kita ko, žaislas apima: dirbtiniai dantys, veidrodis, dantų šepetėlis, pasta, grąžtas ir švirkštas. Rinkinyje taip pat yra žaislinis ryklys, turintis ir sveikus dantis, ir sergančius dantis, kuriems reikia skubios medicininės ..
  Mokestis: 21.49€ 26.00€ 29.00€