Traukiami žaislai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • TINY LOVE šuniukas Follow-me Fred
  Žavingas savaime riedantis šunytis sudomina kūdikį ir skatina jį šliaužti. „Follow me Fred“ turi keliomis kryptimis judantį, armonikos tipo kūną, kurį galima nustatyti judėti tiek tiesia linija, tiek ratu. Valdomas greitis ir spalvingi mygtukai perjungia muziką ir linksmus šuniuko skleidžiamus gar..
  Mokestis: 25.85€ 31.28€
 • TOMY ančiukų šeimynėlė Quack Along Ducks
  TOMY traukiami už virvelės ryškių, šviesių spalvų ančiukai linksmai krypuoja paskui savo mamytę, bet dar ir gražiai kreksi. Skatina vaikus mokytis vaikčioti, lavina koordinaciją. Tinka vaikams nuo 10 mėn. ..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • LITTLE TIKES traukiama kirmelytė rūšiuoklė su melodijomis
  LITTLE TIKES traukiama kirmelytė rūšiuoklė su melodijomis. Žaislas traukiamas už virvutės. Geometrinių formelių rūšiuoklė. Traukiant už virvelės žaislą groja linksmos melodijos. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (nepridedama). Rekomenduojama vaikams nuo 9 mėn. ..
  Mokestis: 21.31€ 25.78€
 • Medinis šunelis traukiamas už virvelės VIGA
  Nuostabus traukiamas žaislas šuniukas skirtas vaikams žengiantiems pirmuosius žingsnius. Traukiant vaikui šuniuką – jis linksmai važiuodamas judės ir vizgins uodegytę, tai suteiks daug džiaugsmo. Pagamintas iš lakuoto medžio ir nudažytas netoksiniais dažais. Žaidimas moko vaikus susipažint..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • Medinis už virvelės traukiamas šunelis
  Medinis už virvelės traukiamas šunelis kiekvieno vaiko svajonė. Traukiant šunelį už šniurelio priekyje esantis skambutis gražiai skamba. Šunelio matmenys: 17,5 x 14 x 8 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • Traukiamas medinis žaislas su virvele Dino
  Traukiamas medinis žaislas su virvele Dino. Žaislo matmenys: 17 x 11 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • Traukiamas medinis žaislas su virvele Doggy
  Traukiamas medinis žaislas su virvele Doggy. Žaislo matmenys: 17 x 11 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • Traukiamas už virvelės žaislas Antytės
  Laimingi ančiukai bus puiki dovana mažyliui, mokančiam vaikščioti. Traukiami žaislai puikiai skatina vaikus vaikščioti ir mokytis vaikščioti. Tvirta medinė konstrukcija garantuoja aukštą žaislo patvarumą. Gražios, išraiškingos spalvos buvo gautos naudojant saugius, netoksiškus vandens dažus. Ratuose..
  Mokestis: 12.77€ 15.45€
 • Traukimas medinis žaislas už virvelės Vienaragis
  Traukimas medinis žaislas už virvelės Vienaragis Vienaragis Lea su pliušiniu pomponu pagamintas iš natūralios medienos. Tai puikus žaislas, lydintis mažiausius žengiant pirmuosius žingsnius. Ratukai juosti gumele. Žaislas yra idealus sprendimas vaikams nuo 12 mėnesių amžiaus. Vienaragyje yra virv..
  Mokestis: 15.29€ 18.50€
 • Už šniūrelio traukiama Sraigė GOKI
  Už šniūrelio traukiama Sraigė GOKI. Traukiant už virvelės sraigę jos spalvotas kiautas su karoliukais sukasi ratu. Puiki aukštos kokybės mediena. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 11.61€ 14.05€
 • Už virvelės traukiamas žaislas
  Laimingos vištelės bus puiki dovana mažyliui, mokančiam vaikščioti. Traukiami žaislai puikiai skatina vaikus vaikščioti ir mokytis vaikščioti. Tvirta medinė konstrukcija garantuoja aukštą žaislo patvarumą. Gražios, išraiškingos spalvos buvo gautos naudojant saugius, netoksiškus vandens dažus. Medini..
  Mokestis: 13.14€ 15.90€