Traukiami žaislai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Medinis šunelis traukiamas už virvelės VIGA
  Nuostabus traukiamas žaislas šuniukas skirtas vaikams žengiantiems pirmuosius žingsnius. Traukiant vaikui šuniuką – jis linksmai važiuodamas judės ir vizgins uodegytę, tai suteiks daug džiaugsmo. Pagamintas iš lakuoto medžio ir nudažytas netoksiniais dažais. Žaidimas moko vaikus susipažint..
  Mokestis: 13.97€ 16.90€
 • Medinis už virvelės traukiamas šunelis
  Medinis už virvelės traukiamas šunelis kiekvieno vaiko svajonė. Traukiant šunelį už šniurelio priekyje esantis skambutis gražiai skamba. Šunelio matmenys: 17,5 x 14 x 8 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • TOMY ančiukų šeimynėlė Quack Along Ducks
  TOMY traukiami už virvelės ryškių, šviesių spalvų ančiukai linksmai krypuoja paskui savo mamytę, bet dar ir gražiai kreksi. Skatina vaikus mokytis vaikčioti, lavina koordinaciją. Tinka vaikams nuo 10 mėn. ..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • Traukiamas medinis žaislas su virvele Dino
  Traukiamas medinis žaislas su virvele Dino. Žaislo matmenys: 17 x 11 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 9.01€ 10.90€
 • Traukiamas medinis žaislas su virvele Doggy
  Traukiamas medinis žaislas su virvele Doggy. Žaislo matmenys: 17 x 11 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 9.01€ 10.90€
 • Traukiamas medinis žaislas už virvelės Vienaragis
  Traukiamas medinis žaislas už virvelės Vienaragis Vienaragis Lea su pliušiniu pomponu pagamintas iš natūralios medienos. Tai puikus žaislas, lydintis mažiausius žengiant pirmuosius žingsnius. Ratukai juosti gumele. Žaislas yra idealus sprendimas vaikams nuo 12 mėnesių amžiaus. Vienaragyje yra vir..
  Mokestis: 15.29€ 18.50€
 • Traukiamas už virvelės medinis vikšras nuo 18 mėn.
  Žinomo žaislų gamintojo „Woodyland“ gaminamas medinis vikšras yra visiškai pagamintas iš medžio su priekyje pritvirtinta virvele. Vikšras turi 8 natūralius, medinės spalvos ratus ir judantį korpusą, susidedantį iš daugybės spalvingų, judančių segmentų. Šios jungties dėka žaislas traukiamas juda kaip..
  Mokestis: 14.88€ 18.00€
 • Traukiamas už virvelės žaislas
  ..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • Traukiamas už virvelės žaislas Antytės
  Laimingi ančiukai bus puiki dovana mažyliui, mokančiam vaikščioti. Traukiami žaislai puikiai skatina vaikus vaikščioti ir mokytis vaikščioti. Tvirta medinė konstrukcija garantuoja aukštą žaislo patvarumą. Gražios, išraiškingos spalvos buvo gautos naudojant saugius, netoksiškus vandens dažus. Ratuose..
  Mokestis: 12.77€ 15.45€
 • Už šniūrelio traukiama Sraigė GOKI
  Už šniūrelio traukiama Sraigė GOKI. Traukiant už virvelės sraigę jos spalvotas kiautas su karoliukais sukasi ratu. Puiki aukštos kokybės mediena. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 11.61€ 14.05€
 • Už virvelės traukiamas žaislas
  Laimingos vištelės bus puiki dovana mažyliui, mokančiam vaikščioti. Traukiami žaislai puikiai skatina vaikus vaikščioti ir mokytis vaikščioti. Tvirta medinė konstrukcija garantuoja aukštą žaislo patvarumą. Gražios, išraiškingos spalvos buvo gautos naudojant saugius, netoksiškus vandens dažus. Medini..
  Mokestis: 13.14€ 15.90€