Elektriniai pientraukiai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • AVENT elektrinis pientraukis PLUS
  AVENT elektrinis pientraukis PLUS - krūties pientraukis palaiko optimalų pieno tekėjimą ir švelniai prisitaiko prie spenelio dydžio ir formos. Jam būdinga nauja siurbimo technologija, kurioje žindymas ir spaudimas speneliui puikiai atspindi kūdikio elgesį maitinimo metu. ĮKVĖPTA VAIKO, TOKIAI TIN..
  Mokestis: 119.83€ 145.00€
 • Elektrinis pientraukis FIDI
  „Lionelo Fidi“ elektrinis pientraukis - pažangios funkcijos efektyviam darbui ir rezultatui. Rankomis išreikštas pienas yra praeitis. Elektrinis prietaisas padidins pieno išsiskyrimo efektyvumą, efektyvumą ir komfortą, paskatins laktaciją ir padės patenkinti jūsų kūdikio mitybos poreikius. „Lione..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Elektrinis pientraukis Twee
  Patogus, lengvai naudojamas ir kompaktiškas elektrinis pientraukis Lionelo Twee. Savybės: Žindymo palaikomasis masažas. Lietimui jautrus, lengvai naudojamas LED skydelis. Platus priedų asortimentas  Tylus prietaiso valdymas ir veikimas. Įmontuotas akumuliatorius (ga..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • LANSINOH dvigubas elektrinis pientraukis 2in1
  Lansinoh dvigubas elektrinis pientraukis yra geriausias pasirinkimas mamoms, kurios nori komforto, lankstumo ir efektyvumo nutraukiant pieną. Patogaus dizaino ir lengvas pientraukis gali būti naudojamas kaip vienas arba dvigubas pientraukis, taip pat gali būti prijungtas prie elekt..
  Mokestis: 123.14€ 149.00€
 • LANSINOH elektrinis pientraukis Compact Single Electric Breast Pump
  Lansinoh kompaktiškas elektrinis pientraukis yra idealus šiandieninei užimtai mamai, kuriai nuolatos trūksta laisvo laiko. Apgalvotai suprojektuotas pientraukis yra lengvas, kompaktiškas, diskretiškas ir suderinamas su mikro USB kroviklio adapteriu arba standartiniu elektros lizd..
  Mokestis: 96.69€ 117.00€
 • MEDELA elektrinis dvigubas pientraukis Swing Maxi Flex
  Naujasis Medela elektrinis pientraukis Swing Maxi Flex skirtas mamoms, kurios ieško laiką taupančio pientraukio. Puikus pasirinkimas kasdieniam reguliariam naudojimui. Medela sukurta 2-Phase Expression® technologija atkartoja kūdikio elgseną žindymo metu. Su 2-Phase Expression ® nusitraukimas yra ef..
  Mokestis: 156.20€ 189.00€
 • MEDELA elektrinis dvigubas pientraukis Swing Maxi su įkraunama baterija
  MEDELA elektrinis pientraukis Swing Maxi, lengvai naudojamas pientraukis su įkraunama įmontuota baterija. 2 fazių „Expression®“ technologija ir „PersonalFit Flex ™“ krūtų gaubteliai. Idealiai tinka aktyvioms mamoms, kurios ieško paprasto ir laiką taupnčio sprendimo. Patirtis pagrįsta mokslu, klinišk..
  Mokestis: 152.89€ 185.00€
 • MEDELA elektrinis pientraukis Solo
  MEDELA elektrinis pientraukis Solo, kuris yra kompaktiškas, lengvai naudojamas, su įkraunama įmontuota baterija, 2 fazių „Expression®“ technologija ir „PersonalFit Flex ™“ krūtinės gaubteliu. Idealiai tinka aktyvioms mamoms. Patirtis pagrįsta mokslu, kliniškai, ištirta. SoloTM pietraukis s..
  Mokestis: 119.83€ 145.00€
 • MEDELA elektrinis pientraukis Swing Flex
  Medela elektrinis pientraukis Swing Flex patogus, kompaktiškas ir tyliai veikiantis elektrinis pientraukis. Dėl reguliuojamo traukimo režimo, juo galima nutraukti daugiau pieno per tą patį laiką, nei su rankiniu pientraukiu. Pagrindinės elektrinio pientraukio Medela Swing Flex savybės: Veik..
  Mokestis: 114.88€ 139.00€