Kepsninės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Griliaus rinkinys su įvairiais 69 priedais
  Grilio rinkinys – tikras skanėstas mažiesiems šefams, 69 elementai linksmybes pavers be galo įdomias. Žaislo dėka jūsų vaikas praleis ilgas valandas ruošdamas skanius ant grotelių keptus patiekalus. Į komplektą įeina bent:      Grilis      įvairių r..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€
 • Grilius su šviesos ir garso efektais
  WOOPIE Barbecue Grill yra kaip tikra šašlykinė! Rinkinyje yra viskas, ko reikia kepsniui gaminti: anglis, žiebtuvėlis, žnyplės, dešrelės, kepsniai, vištiena, žuvis ir kukurūzai. Šviesos ir garso efektai suteikia tikroviškumo. Užtenka tikros apšvietimo funkcijos, kad žiebtuvėlis būtų arčiau ir pasigi..
  Mokestis: 27.27€ 33.00€
 • Medinė griliaus kepsninė BBQ
  Medinės kepsninės yra ideali ir neįprasta alternatyva laisvalaikiui leisti su vaiku. Neįprasta žaislo prigimtis tikrai pradžiugins kiekvieną mažylį ir jo artimiausius draugus! Kepsninė Jūsų vaike pažadins tikrą MasterChefą, o vėliau - kvalifikuotą pagalbininką savaitgalio šašlykų metu. Gaminys pagam..
  Mokestis: 61.98€ 75.00€
 • Medinis griliaus stovas su priedais BBQ
  Medinės kepsninės su BBQ priedais yra labai reguliuojamos, puikiai tinka vaikų kambario ar žaidimų kambario įrangai, turi judamus ratukus, todėl lengvai juda. Tai vienas iš „baldų tipo žaislų“, kuris, be puikios išvaizdos ir teikiamų pramogų, suteikia papildomos vietos virtuvės žaislams laikyti. Sut..
  Mokestis: 39.67€ 48.00€
 • SMOBY kepsninė su priedais 18 vnt. Barbecue Grill
  Puiki Smoby Barbekiu kepsninė su dirbtine liepsna smagiems žaidimams tiek namuose, tiek lauke pikniko metu su tėvais. Leiskite vaikui pasijusti tikru virėju ir linksmintis prie kepsninės kepant kepsnius. Kepsninėje yra: grotelės; stalviršis, ant kurio galima paruošti skanius patiekalus; prakti..
  Mokestis: 42.98€ 52.00€ 59.00€
 • Vaikiškas lauko grilius su 25 priedais
  Kepsninė yra puiki pramoga visiems vaikams, ji puikiai tinka sodui, tačiau ją galima naudoti ir viduje. Pagaminta iš aukštos kokybės plastiko. Tai realus kepsninės vaizdavimas. Kepsninėje yra dangtis, praktiška lentyna ir 25 priedų rinkinys. Rinkinį sudaro:      grotelės..
  Mokestis: 12.31€ 14.90€
 • Vaikiškas lauko grilius su 32 priedais
  Puikus Lenkijos kompanijos „Mochtoys“ gaminys: kepsninių rinkinys puikiai tinka smagiai praleisti laiką tiek namuose, tiek lauke po pikniko su tėvais. Leiskite savo vaikui pasijusti tikru virėju ir linksminkitės prie kepsninės komplekto. Nuimamas gaubtas leidžia Jums apsaugoti "karštas" groteles po ..
  Mokestis: 15.70€ 19.00€