Kepsninės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • SMOBY kepsninė su priedais 18 vnt. Barbecue Grill
  Puiki Smoby Barbekiu kepsninė su dirbtine liepsna smagiems žaidimams tiek namuose, tiek lauke pikniko metu su tėvais. Leiskite vaikui pasijusti tikru virėju ir linksmintis prie kepsninės kepant kepsnius. Kepsninėje yra: grotelės; stalviršis, ant kurio galima paruošti skanius patiekalus; prakti..
  Mokestis: 35.95€ 43.50€
 • SMOBY kepsninė su priedais ir dirbtine liepsna
  Puiki kepsninė su dirbtine liepsna smagiems žaidimams tiek namuose, tiek lauke pikniko metu su tėvais. Leiskite savo vaikui pasijusti tikru virėju ir linksminkitis prie kepsninės komplekto. Kepsnynėje yra grotelės, stalviršis, ant kurio galite paruošti skanius patiekalus, praktiška lentyna, kab..
  Mokestis: 28.10€ 34.00€ 40.26€
 • Vaikiškas lauko grilius su 25 priedais
  Kepsninė yra puiki pramoga visiems vaikams, ji puikiai tinka sodui, tačiau ją galima naudoti ir viduje. Pagaminta iš aukštos kokybės plastiko. Tai realus kepsninės vaizdavimas. Kepsninėje yra dangtis, praktiška lentyna ir 25 priedų rinkinys. Rinkinį sudaro:      grotelės..
  Mokestis: 12.31€ 14.90€
 • Vaikiškas lauko grilius su 32 priedais
  Puikus Lenkijos kompanijos „Mochtoys“ gaminys: kepsninių rinkinys puikiai tinka smagiai praleisti laiką tiek namuose, tiek lauke po pikniko su tėvais. Leiskite savo vaikui pasijusti tikru virėju ir linksminkitės prie kepsninės komplekto. Nuimamas gaubtas leidžia Jums apsaugoti "karštas" groteles po ..
  Mokestis: 13.93€ 16.86€