Elektroninės mašinėlių trasos

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Didelė lenktynių trasa 8 metrų su sportinėmis AUDI mašinėlėmis
  Itin ilga automobilių lenktynių trasa – kiekvieno mažojo ralio ir automobilių lenktynių gerbėjo svajonė. Iki 8 m ilgio trasa su dviem automobiliais, ekstremaliomis kilpomis ir posūkiais suteiks daug įspūdžių smagiai leidžiantis. Du itin greiti automobiliai, turintys „Audi“ licenciją, buvo pagaminti ..
  Mokestis: 61.98€ 75.00€
 • Dinozaurų šalies trasa 240 elementų
  WOOPIE prekės ženklo nuosavas dinozaurų parkas su kliūčių ruožu, kuris puikiai tiks mažam danui šių priešistorinių gyvūnų. Daugybė elementų leidžia paleisti savo vaizduotę ir sukurti svajonių kliūčių ruožą. Dėl trasos lankstumo automobilis turi geresnį sukibimą. Išradęs takelį vaikas lavina savo vai..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Elektroninė lenktynių trasa su 2 mašinėlėmis
  Namų lenktynės dar niekada nebuvo taip stebinusios! Norite sužinoti, ką jūsų vaikas gali rasti šiame rinkinyje? Greičio, adrenalino, sveikos konkurencijos ir geriausių pramogų derinys! Pristatome tikrovišką lenktynių trasą, susidedančią iš įspūdingų, bauginančių kilpų. „Slot-Car“ rinkinys iš kitų tr..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€
 • Lenktynių trasa 4.5 m.
  Ilga automobilių lenktynių trasa – kiekvieno mažojo ralio ir automobilių lenktynių gerbėjo svajonė. Daug įspūdžių smagiai leidžiantis suteiks 4,5 m ilgio trasa su dviem automobiliais ir ekstremaliomis kilpomis. Du itin greiti automobiliai, turintys „Audi“ licenciją, buvo pagaminti atkreipiant dėmesį..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • Lenktynių trasa CARS 2,4m
  Žaidimas su Carrera trasomis – tai puikių emocijų, greičio ir gero linksmumo derinys, kuris suvaldys didelius ir mažus. Kiekvienam berniukui ir merginai patiks lenktynės. Trasų dėka jie jausis tikrais ralio vairuotojais. Carrera 1.FIRST yra startiniai rinkiniai, skirti Carrera Racing World.   ..
  Mokestis: 46.78€ 56.60€
 • Lenktynių trasa Paw Patrol Ready for Action 2,4 m.
  Žaidimas su Carrera trasomis – tai puikių emocijų, greičio ir gero linksmumo derinys, kuris suvaldys didelius ir mažus. Kiekvienam berniukui ir merginai patiks lenktynės. Trasų dėka jie jausis tikrais ralio vairuotojais. Carrera 1.FIRST yra startiniai rinkiniai, skirti Carrera Racing World. „PAW ..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • Mašinėlių elektroninė lenktynių trasa su pultais
  Lenktynės dar niekada nebuvo tokios įdomios! Įdomu, ką jūsų vaikas ras šiame rinkinyje? Greičio, adrenalino, konkurencijos ir linksmybių derinys viename. Pristatome tikrovišką lenktynių trasą, kurios ilgis – 1420 cm! Didelis Slot-Car rinkinys iš kitų trasų išsiskiria specialiu pagrindu su gidais, ku..
  Mokestis: 59.50€ 72.00€
 • Mašinėlių lenktynių trasa su pultu STAR WARS
  Mašinėlių lenktynių trasa su pultu STAR WARS kurioje lenktyniauja 2 mašinėlės valdomos pultais. Puikus ir įdomus žaidimas mėgstantiems lenktynes. Trasos išmatavimai: 93 x 45 cm. Bendras lenktynių trasos ilgis 2,4 m. Reikalingi 4 x C tipo elementai (rinkinyje nėra). Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 33.06€ 40.00€
 • Šviečianti lenktynių trasa su 1 lenktyniniu modeliuku
  Švytinti automobilių trasa – puiki dovana patiems mažiausiems automobilių lenktynių entuziastams. Produktą lengva surinkti ir jis leis ilgai praleisti laiką. Rinkinį sudaro trasa su 32 elementais ir 1 pakraunamas automobilis su žibintais. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€