Transporto varžymo konstruktoriai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Akumuliatorinė gaisrinė - skirta surinkimui, suvaržymui bei valdymui
  Elegantiškas Čekijos žaislų gamintojo Plastica gaisrinis automobilis su akumuliatoriumi yra puikus pasiūlymas kiekvienam 3 metų vaikui. Dabar rinkinyje, be paties automobilio, dar gausite ir akumuliatoriaus atsuktuvą (kuris tarnauja ir kaip nuotolinio valdymo pultelis), taip pat atsuktuvą ir 3 keiči..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Akumuliatorinis betonvežis - skirtas surinkimui, suvaržymui bei valdymui
  Čekijos žaislų gamintojo Plastica elegantiška baterijomis varoma betono maišyklė yra puikus pasiūlymas kiekvienam 3 metų vaikui. Dabar rinkinyje, be pačios betono maišyklės, dar gausite atsuktuvą su baterijomis (taip pat tarnauja ir kaip nuotolinio valdymo pultelis), taip pat atsuktuvą ir 3 keičiamu..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Akumuliatorinis savivartis - skirtas surinkimui, suvaržymui bei valdmui
  Čekijos žaislų gamintojo Plastica elegantiškas baterijomis varomas savivartis yra puikus pasiūlymas kiekvienam 3 metų vaikui. Dabar rinkinyje, be paties savivarčio, ​​dar gausite ir akumuliatorinį atsuktuvą (kuris tarnauja ir kaip nuotolinio valdymo pultas), taip pat atsuktuvą ir 3 keičiamus antgali..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • CaDA konstruktorius Dark Knight GTR 2088 elementai
  CaDA konstruktorius Dark Knight GTR 2088 elementai Produktą paruošė Cada prekės ženklas. Jis žinomas dėl savo aukštos kokybės konstrukcinių blokelių, kurių dėka galite sukurti nuotoliniu būdu valdomus komplektus ar dekoratyvinius pastatus, figūrėles ar transporto priemones! Su Master rinkiniais l..
  Mokestis: 67.77€ 82.00€
 • CaDA konstruktorius Farm Tractor su pultu iš 1675 elementų
  Nuotoliniu būdu valdomas traktorius nėra mažas malonumas transporto priemonių ir galvosūkių gerbėjams. Rinkinį sudaro 1675 elementai, įskaitant galios modulius, leidžiančius transporto priemonei judėti. Traktorius turi raudoną kėbulą, didelius juodus guminius ratus ir prie galo pritvirtintą kombainą..
  Mokestis: 95.04€ 115.00€
 • CaDA konstruktorius kovinis sraigtasparnis su pultu CW-10 989 elementai
  CaDA konstruktorius kovinis sraigtasparnissu pultu CW-10 989 elementai Produktą paruošė Cada prekės ženklas. Jis žinomas dėl savo aukštos kokybės konstrukcinių blokelių, kurių dėka galite sukurti nuotoliniu būdu valdomus komplektus ar dekoratyvinius pastatus, figūrėles ar transporto priemones! Su..
  Mokestis: 63.64€ 77.00€
 • CaDA konstruktorius Tank Panther WW 2 German su pultu 907 elementai
  CaDA konstruktorius Tank Panther WW 2 German su pultu 907 elementai Produktą paruošė Cada prekės ženklas. Jis žinomas dėl savo aukštos kokybės konstrukcinių blokelių, kurių dėka galite sukurti nuotoliniu būdu valdomus komplektus ar dekoratyvinius pastatus, figūrėles ar transporto priemones! Su Ma..
  Mokestis: 70.25€ 85.00€
 • CaDA konstruktorius tankas Tiger 1 su pultu iš 313 elementų
  Pagaminta „Double Eagle“ prekės ženklo kaladėlės, skirtos nuotoliniu būdu valdomų transporto priemonių statybai. Tiger 1 RC tankas Rinkinys susideda iš 313 elementų ir leidžia patiems susikonstruoti tanką Tiger 1. Elementai yra suderinami su kitais „Cada“ rinkiniais ir „Lego“ kaladėlėmis, todė..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • KLEIN Bosch mašinėlių varžymo konstruktorius 3in1
  KLEIN Bosch mašinėlių varžymo konstruktorius 3in1 skirtas vaikams, kurie mėgsta konstruoti ir rinkti įvairaus tipo mašinas. Kad būtų įdomiau, mašinos renkamos elektriniu atsuktuvu. Galima varžyti ir su rankiniu atsuktuvu. Su šiuo rinkiniu galima surinkti tris skirtingo tipo mašinas: džipą, pagalbos ..
  Mokestis: 35.54€ 43.00€ 49.00€
 • KLEIN John Deere traktorius-konstruktorius 6215R
  KLEIN John Deere traktorius-konstruktorius 6215R, kurį iš daugybės smulkių dalių vaikui reikės suvaržyti su rinkinyje esančiu atsuktuvu. Įdomus ir kruopštumo reikalaujantis žaislas. Traktoriaus matmenys: 25 x 10 x 12 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 27.27€ 33.00€ 36.00€
 • KLEIN konstruktorius BOSCH Tool Truck
  Sunkvežimis posūkiui bus labai smagu! Rinkinys susideda iš 86 dalių ir leidžia sukurti daugybę transporto priemonių, kurių dėka linksmybės niekada nesibaigs. Sunkvežimis aprūpintas nuimama įrankių dėže, kurios dėka patekti į vietą, kur reikia remonto, bus itin paprasta. Transporto priemonę galima su..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€ 69.00€
 • KLEIN konstruktorius Tuning Car
  KLEIN konstruktorius Tuning Car. Mašinos modernizavimas, prisukant naujus ratlankius, keičiant mašinos išvaizdą ir spalvą. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 21.49€ 26.00€ 32.00€
 • KLEIN mašinėlės varžymo ir modeliavimo rinkinys
  Tai rinkinys, kurį sukūrė „Klein“ - kompanija, kurią myli vaikai visame pasaulyje. Šis rinkinys yra pagamintas iš „Bosch mini“ licencijuotų žaislų serijos, todėl jo elementai yra tiksli „Bosch“ prietaisų kopija. Šios serijos žaislai leidžia vaikams bendrauti su įvairaus tipo įrankiais saugiomis są..
  Mokestis: 28.10€ 34.00€ 38.00€
 • KLEIN varžymo konstruktorius Bosch Ixolino
  KLEIN varžymo konstruktorius Bosch Ixolino skirtas rinkti skirtingoms 11 tipų transporto priemonių: laivui, lėktuvui, garvežiui, ekskavatoriui ir pan. Kad darbas būtų įdomesnis rinkinyje yra elektrinis atsuktuvas varžtams sukti ir išsukti. Labai kokybiškas ir patvarus žaislas. Puiki pramoga, ne tik ..
  Mokestis: 36.36€ 44.00€ 49.00€
 • Konstruktorius CaDA ekskavatorius iš 1702 elementų
  Pagaminta pagal prekės ženklą Double Eagle, blokeliai transporto priemonėms statyti, ginklai, figūrėlės ir daug daugiau. Komplektas susideda iš 1702 elementų ir leidžia savarankiškai surinkti, atkurtą tikrąją išvaizdą, funkcionalų 1:20 mastelio ekskavatorių. Statydami galite praktikuoti prakti..
  Mokestis: 86.78€ 105.00€
 • Konstruktorius CaDA Mobile Crane 658 elementai
  Konstruktorius CaDA Mobile Crane 658 elementai Produktą paruošė Cada prekės ženklas. Jis žinomas dėl savo aukštos kokybės konstrukcinių blokelių, kurių dėka galite sukurti nuotoliniu būdu valdomus komplektus ar dekoratyvinius pastatus, figūrėles ar transporto priemones! Su Master rinkiniais links..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Konstruktorius CaDA surenkamas gigantiškas tankas iš 1891 dalių
  „Cada deTech Bricks“ nuotoliniu būdu valdomi RC Tank 1498 elementai Produktą paruošė „Cada“ prekės ženklas. Jis žinomas dėl savo aukštos kokybės konstrukcinių blokelių, kurių dėka galite sukurti nuotoliniu būdu valdomus komplektus ar dekoratyvinius pastatus, figūrėles ar transporto priemones..
  Mokestis: 103.31€ 125.00€
 • Konstruktorius iš 130 skirtingų dalių CLEMENTONI
  Konstruktorius iš 130 skirtingų dalių su kuriomis vaikui teks surinkti du skirtingų tipų motociklus. Konstruktoriaus rinkimo šablonai. Rekomenduojama vaikams nuo 8 metų. ..
  Mokestis: 13.97€ 16.90€
 • Konstruktorius iš kaladėlių CaDA Heavy Buldozer su pultu iš 2826 elementų
  Konstruktorius iš kaladėlių CaDA Heavy Buldozer su pultu iš 2826 elementų Produktą paruošė Cada prekės ženklas. Jis žinomas dėl savo aukštos kokybės konstrukcinių blokelių, kurių dėka galite sukurti nuotoliniu būdu valdomus komplektus ar dekoratyvinius pastatus, figūrėles ar transporto priemones!..
  Mokestis: 189.26€ 229.00€
 • Mašinos varžymo konstruktorius lagaminėlyje Spidey
  Smoby įrankių dėklas Spidey leis jums džiaugsmingai ir nepriekaištingai lavinti mažojo meistro rankinius ir kūrybinius įgūdžius. Programėlė dekoruota Žmogui vorui būdingomis mėlyna ir raudona spalvomis. Dėžutės viduje vaikas ras atsuktuvą ir be galo bei kištukinį veržliaraktį, kuris padės jam pačiam..
  Mokestis: 27.27€ 33.00€ 39.00€
 • Smoby Black & Decker įrankių lagaminas + automobilio dalys
  „Black & Decker“ įrankių dėklas yra kūrybingas rinkinys vaikams, kurie mėgsta statyti ir dirbti. Į komplektą įeina atsuktuvas, veržliarakčiai ir varžtai įvairioms pramogoms. Žaislai pritaikyti mažoms vaikų rankytėms, kad jos galėtų konstruoti intuityviai ir patogiai. Žaidimas su Black & Deck..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€ 46.00€
 • Varžymo konstruktorius
  Woopie Tinker rinkinys leis jūsų vaikui tapti dizaineriu ir be galo žaisti su transporto priemonėmis! Vaikas turi visą surinkimo komplektą, įskaitant: šalmas galvai apsaugoti, atsuktuvas ir 3 varžtai. Vaikui duodama surinkti 2 sanitarines transporto priemones: sunkvežimį/šiukšliavežį ir sunkvežimį/s..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€