Gaisrinės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • DICKIE gaisrinė mašina
  DICKIE gaisrinė mašina su garso ir šviesos efektais. Šviečia švytūrėlis, girdisi tai mašinai būdingi garsai. Pripylus į  gaisrinę mašiną vandens ir pompuojant galima "gesinti gaisrą", nes iš gaisrinės švirkšto ima bėgti vanduo. Keliasi gelbėjiomosi kopėčios. Mašinėlė 18 cm ilgio. Tinka vaikams ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • Akumuliatorinė gaisrinė - skirta surinkimui, suvaržymui bei valdymui
  Elegantiškas Čekijos žaislų gamintojo Plastica gaisrinis automobilis su akumuliatoriumi yra puikus pasiūlymas kiekvienam 3 metų vaikui. Dabar rinkinyje, be paties automobilio, dar gausite ir akumuliatoriaus atsuktuvą (kuris tarnauja ir kaip nuotolinio valdymo pultelis), taip pat atsuktuvą ir 3 keiči..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Dickie SOS gaisrinė su vandens patranka, šviesomis ir garsais 60 cm.
  Didžiulis Dickie gaisrinis automobilis su vandens patranka yra funkcionalus automobilis, suteiksiantis vaikams valandų valandas smagiai praleisti laiką. Tai kiekvieno mažojo herojaus svajonės išsipildymas! Transporto priemonė skatina vaikus imtis ugniagesio vaidmens ir atlikti įdomias gelbėjimo o..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • Gaisrinė mašina Fire Fighter su šviesos ir garso efektais 36 cm
  Ugniagesių automobilis aprūpintas kopėčiomis su vandens patranka, kuri pakeliama naudojant siurblį. Transporto priemonės detalės buvo pagamintos labai kruopščiai, todėl ugniagesio vaidinimas tapo nepakartojamu nuotykiu. Atsidaro šoninės durys, už kurių – gaisro gesinimo technikos imitacija. Garso ir..
  Mokestis: 35.54€ 43.00€
 • Gaisrinė mašina SAM Jupiter Mega Deluxe su 2 figūrėlėmis
  Gaisrinę mašiną „Ultimate Jupiter“ sukūrė labai populiari „Simba“ įmonė. Interaktyvioji gaisrinė mašina taip pat įsižiebia, kol skamba gaisrininko sirena. Rinkinį sudaro: gaisrinė mašina, dvi figūros ir jų priedai. Viskas pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų. Charakteristika: - Priešgais..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€ 65.00€
 • Gaisrinė mašina su kopėčiomis ir purškiamu vandeniu
  Fantastiška gaisrinė mažam ugniagesiui. Transporto priemonėje daug atrakcionų: šviesos ir garso efektai, judantys elementai, vandens išpylimas iš gaisrinės mašinos, kas leis smagiai praleisti laiką. Gaisrinis automobilis buvo pagamintas atkreipiant dėmesį į kiekvieną smulkmeną, todėl atrodo labai ti..
  Mokestis: 14.88€ 18.00€
 • Gaisrinės pagalbos automobilis Fire Fighter 38 cm.
  Didelė gaisrinė mašina vaikams nuo 3 metų – su tikra vandens patranka! Šis 37,5 x 13,5 x 18,5 cm gaisrinis automobilis su mirksinčiomis lemputėmis ir tikroviška sirena yra pilnai įrengtas bet kokiai gelbėjimo misijai: • Ištraukiamos kopėčios • Laisvai judanti griebtuvo rankena • Patranka su ..
  Mokestis: 30.58€ 37.00€
 • LENA didelė gaisrinė mašina Starke Riesen 64 cm.
  LENA tai ypatingai didelė gaisrinė mašina su galimybe purkšti vandens čiurkšlę net 8 metrus į tolį, o visa tai daroma paprastai: tereikės vaikui pompuojant gaisrinės šone esančią svirtį ir užgesinti, bet kokį kylantį "didelį gaisrą". Į mašiną prisipila 1,5 litro vandens, kuris ir yra išpurškiamas..
  Mokestis: 42.98€ 52.00€
 • Mažojo gaisrininko apranga su priedais
  Kiekvienas mažas berniukas svajoja tapti gaisrininku ir užgesinti liepsnas, o šioms svajonėms įgyvendinti siūlome fantastišką kostiumą mažajam herojui. Be gražios raudonos striukės ir šalmo, aprangoje yra daug reikalingų aksesuarų, įskaitant plaktuką, raciją... Gaisrininko kostiumas su daugybe pr..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • PAW PATROL gaisrinė mašina Ultimate Fire Truck
  PAW PATROL gaisrinė mašina Ultimate Fire Truck su garso ir šviesos efektais. Rinkinyje figūrėlė gaisrininko Marshall'o, mini gaisrinė mašinėlė, vandens patrankos. Gaisrinės kopėčios išsiskleidžia į 60 cm aukštį. Reikalingi 2 x AAA tipo elementai (pridedama). Gaisrinės mašinos matmenys: 64 x 16 ..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€
 • Žaislinė gaisrinė mašina City Fire Ladder Truck
  Ugniagesių komanda su kopėčiomis Light Sound 3714011 priklauso SOS gelbėtojų mašinų kolekcijai – vokiečių kompanijai Dickie. Šis fantastiškas Rosenbauer gaisrinis automobilis supažindins mažąjį ugniagesį į didelių nuotykių ir nepamirštamų įspūdžių pasaulį. Ištikimai atkurtas automobilis su šviesos i..
  Mokestis: 21.03€ 25.45€
 • Žaislinis gaisrinės automobilis Volvo Truck Fire Engine 19 cm.
  Majorette Grand serija pristato sunkiasvores komercines, gelbėjimo, statybines ir miesto transporto priemones. Vaikas bus sužavėtas visomis funkcijomis ir tiksliu mašinėlių atlikimu. Charakteristika:      - „Volvo“ licencijuota gaisrinė mašina      - tu..
  Mokestis: 22.73€ 27.50€
 • Žaislinis kranas vaikams Giga Fire Truck 70 cm.
  Lena Giga Trucks gaisrinis automobilis su lipdukais, modernaus detalaus dizaino raudonas, tikroviškų spalvų, Mercedes Actros važiuoklė, 3 pakopų kėlimo svirtis, ištraukiama iki 105 cm su trosine gervė, 270° pasukama krano konstrukcija, su 4 ištraukiamais laikikliais ir 2 pleištai ratams stabilizuoti..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€