Gaisrinės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • DICKIE gaisrinė mašina
  DICKIE gaisrinė mašina su garso ir šviesos efektais. Šviečia švytūrėlis, girdisi tai mašinai būdingi garsai. Pripylus į  gaisrinę mašiną vandens ir pompuojant galima "gesinti gaisrą", nes iš gaisrinės švirkšto ima bėgti vanduo. Keliasi gelbėjiomosi kopėčios. Mašinėlė 18 cm ilgio. Tinka vaikams ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • LENA didelė gaisrinė mašina Starke Riesen
  LENA tai ypatingai didelė gaisrinė mašina su galimybe purkšti vandens čiurkšlę net 8 metrus į tolį, o visa tai daroma paprastai: tereikės vaikui pompuojant gaisrinės šone esančią svirtį ir užgesinti, bet kokį kylantį "didelį gaisrą". Į mašiną prisipila 1,5 litro vandens, kuris ir yra išpurškiamas. A..
  Mokestis: 35.66€ 43.15€
 • Dickie gaisrinė mašina Fire Patrol
  Gaisrinė mašina su gelbėjimo kopėčiomis, kurios su pultelio pagalba išsitiesia arba susileidžia, kopėčias galima sukioti į visas puses. Gaisrinis švirkštas esantis ant kopečių purškia vandenį, tereikia ant pultelio nuspausti mygtuką. Ant stogo mirksi švytūrėliai, girdisi įspėjamasis garso signalas. ..
  Mokestis: 35.66€ 43.15€ 51.84€
 • Dickie gaisrinė mašina vaikams
  Dickie aisrinė mašina vaikams su pakeliamomis kopėčiomis, mirksinčiais švytūrėliais ir garso sirena, o kas svarbiausia, kad su šia gaisrine mašina galima bus užgesinti net smarkiai įsismarkavusią ugnį. Mašinoje esantis rezervuaras pasipildo vandeniu, o ant mašinos pompuojant specialių įrenginį ant k..
  Mokestis: 35.66€ 43.15€ 48.95€
 • Gaisrinė mašina Jupiter Mega Deluxe su 2 figūrėlėmis
  Gaisrinę mašiną „Ultimate Jupiter“ sukūrė labai populiari „Simba“ įmonė. Interaktyvioji gaisrinė mašina taip pat įsižiebia, kol skamba gaisrininko sirena. Rinkinį sudaro: gaisrinė mašina, dvi figūros ir jų priedai. Viskas pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų. Charakteristika: - Priešgais..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€
 • Gaisrinė mašina su garso ir šviesos efektais
  Gaisrinė mašina su garso ir šviesos efektais, o taip par ir su vandens laistymo funkcija. Atidaroma šoninė gaisrininkų pagalbinių įrankių panelė. Kilnojamos ir ištraukiamos kopėčios. Gaisrinės dydis 37 cm. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (rinkinyje yra). Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 27.27€ 33.00€
 • Gaisrinė mašina su priedais mažajam gaisrininkui
  Gaisrinė mašina su priedais mažajam gaisrininkui. Rinkinyje: gesintuvas, prožektorius, racija, gaisrininko ženkliukas, švilpukas, žiuronai. Garso ir šviesos efektai. Mašinos ilgis 30 cm. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (rinkinyje nėra). Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€
 • Gaisrinė mašina su šviesos ir garso efektais 54 cm.
  Garsios vokiečių firmos „Dickie“ žaislų vaikams gamintojo 54 cm gaisrinis automobilis tiksliai atspindi originalius MAN gaisrinius automobilius. Automobilyje buvo įrengti šviesos ir garso efektai. Kilnojamos kopėčios leis ugniagesiui patekti į viršutinius aukštus. Rinkinys tikrai patiks visiems maži..
  Mokestis: 37.11€ 44.90€
 • Gaisrinė mašina su valdymo pultu SCANIA Fire Engine
  Gaisrinė mašina su valdymo pultu SCANIA Fire Engine su garso ir šviesos efektais. Mašina valdoma su pulteliu. Reikalingi 7 x AA tipo elementai (rinkinyje nėra). Gaisrinės mašinos matmenys: 27 x 11 x 15 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 45.24€ 54.74€
 • Gaisrinė mašina vaikams su nuotoliniu pultu DICKIE
  Gaisrinė mašina vaikams su pakeliamomis kopėčiomis, mirksinčiais švytūrėliais ir garso sirena, o kas svarbiausia, kad su šia gaisrine mašina galima bus užgesinti net smarkiai įsismarkavusią ugnį. NAUJIENA: visi gaisrinės agregatai valdomi distanciniu pultu: pakeliamos ir nuleidžiamos kopėčios, sukio..
  Mokestis: 54.81€ 66.32€
 • Gaisrinės stotis su dviem pagalbos automobiliais
  Gaisrinės stotis su dviem pagalbos automobiliais, veikiančia radijo stotele, šviesos ir aliarmo efektais. Gaisrinė mašina gali purkšti vandenį kaip tikra gaisrinė mašina, tereikia užpildyti gaisrinės talpą vandeniu ir spaudžiant ant stogo esantį mygtuką - gesinti "gaisrą". Su šiuo rinkiniu fantastin..
  Mokestis: 30.88€ 37.36€
 • PAW PATROL gaisrinė mašina Ultimate Fire Truck
  PAW PATROL gaisrinė mašina Ultimate Fire Truck su garso ir šviesos efektais. Rinkinyje figūrėlė gaisrininko Marshall'o, mini gaisrinė mašinėlė, vandens patrankos. Gaisrinės kopėčios išsiskleidžia į 60 cm aukštį. Reikalingi 2 x AAA tipo elementai (pridedama). Gaisrinės mašinos matmenys: 64 x 16 ..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€
 • SAM'o gaisrinė mašina
  SAM'o gaisrinė mašina su įvariais gaisrininko priedais kurių šiame rinkinyje net 15. Pakeliamos kopečios, ant stogo šviečia naktinio matymo lempa, mirksi įspėjamieji švytūrėliai, girdisi gaisrinės mašinos sirena, atidaromas instrumentų skyrius. Gaisrinės mašinos ilgis 28 cm. Rekomenduojama vaikams n..
  Mokestis: 36.62€ 44.31€
 • Su pultu valdoma gaisrininko SAM gaisrinė mašina HERO JUPITER
  Su pultu valdoma gaisrininko SAM gaisrinė mašina HERO JUPITER. Važiuoja visomis kryptimis. Speciali talpa į kurią pripildoma vandens, o ant pulto nuspaudus mygtuką pradeda purkšti vandenį, todėl galima "gesinti gaisrą". Šviečia švytūrėliai, girdisi sirenos. Su pulteliu valdomos kopėčios. Gaisrinės m..
  Mokestis: 66.78€ 80.80€
 • Vaikiška gaisrinė mašina valdoma radijo bangomis
  Vaikiška gaisrinė mašina valdoma radijo bangomis ir šviečiančiais švytūrėliais ant stogo. Gaisrinė mašina veikia 27 MHz dažniu. Reikalingi 3 x AA (pulteliui) ir 3 x AAA (gaisrinei mašinai) - tipo elementai (rinkinyje nėra). Gaisrinės mašinos ilgis 22 cm. Kokybiška plastmasė, tvirta mašina. Tinka vai..
  Mokestis: 35.66€ 43.15€
 • Ypatingai didelė gaisrinės pagalbos mašina/kranas
  Ypatingai didelė gaisrinės pagalbos mašina/kranas. Strėlė sukasi 270o kampu. Galima nuleisti ir pakelti kablį. Galima atsisėsti ant mašinos kuri laiko 100kg apkrovą. Bendri matmenys: 65 x 26 x 40 (IxPxA) cm. Aukštis su ištiesta kano strėle 115 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 40.45€ 48.95€