Gaisrinės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • DICKIE gaisrinė mašina
  DICKIE gaisrinė mašina su garso ir šviesos efektais. Šviečia švytūrėlis, girdisi tai mašinai būdingi garsai. Pripylus į  gaisrinę mašiną vandens ir pompuojant galima "gesinti gaisrą", nes iš gaisrinės švirkšto ima bėgti vanduo. Keliasi gelbėjiomosi kopėčios. Mašinėlė 18 cm ilgio. Tinka vaikams ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • Akumuliatorinė gaisrinė - skirta surinkimui, suvaržymui bei valdymui
  Elegantiškas Čekijos žaislų gamintojo Plastica gaisrinis automobilis su akumuliatoriumi yra puikus pasiūlymas kiekvienam 3 metų vaikui. Dabar rinkinyje, be paties automobilio, dar gausite ir akumuliatoriaus atsuktuvą (kuris tarnauja ir kaip nuotolinio valdymo pultelis), taip pat atsuktuvą ir 3 keiči..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Dickie gaisrinė mašina Fire Patrol
  Gaisrinė mašina su gelbėjimo kopėčiomis, kurios su pultelio pagalba išsitiesia arba susileidžia, kopėčias galima sukioti į visas puses. Gaisrinis švirkštas esantis ant kopečių purškia vandenį, tereikia ant pultelio nuspausti mygtuką. Ant stogo mirksi švytūrėliai, girdisi įspėjamasis garso signalas. ..
  Mokestis: 35.66€ 43.15€ 51.84€
 • Dickie gaisrinė mašina vaikams
  Dickie aisrinė mašina vaikams su pakeliamomis kopėčiomis, mirksinčiais švytūrėliais ir garso sirena, o kas svarbiausia, kad su šia gaisrine mašina galima bus užgesinti net smarkiai įsismarkavusią ugnį. Mašinoje esantis rezervuaras pasipildo vandeniu, o ant mašinos pompuojant specialių įrenginį ant k..
  Mokestis: 35.66€ 43.15€ 48.95€
 • Didelė vaikiška gaisrinė mašina MAN Rescue Firetruck
  Fantastiška vokiečių kompanijos Dickie gaisrinė mašina supažindins mažąjį ugniagesį į didelių nuotykių ir nepamirštamų įspūdžių pasaulį. Ištikimai atkurtame automobilyje, licencijuotame MAN, sumontuotos kilnojamos, besisukančios kopėčios su krepšiu su vandens patranka. Transporto priemonėje įrengtas..
  Mokestis: 34.63€ 41.90€
 • Gaisrinė mašina SAM Jupiter Mega Deluxe su 2 figūrėlėmis
  Gaisrinę mašiną „Ultimate Jupiter“ sukūrė labai populiari „Simba“ įmonė. Interaktyvioji gaisrinė mašina taip pat įsižiebia, kol skamba gaisrininko sirena. Rinkinį sudaro: gaisrinė mašina, dvi figūros ir jų priedai. Viskas pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų. Charakteristika: - Priešgais..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€
 • Gaisrinė mašina su garso ir šviesos efektais
  Gaisrinė mašina su garso ir šviesos efektais, o taip par ir su vandens laistymo funkcija. Atidaroma šoninė gaisrininkų pagalbinių įrankių panelė. Kilnojamos ir ištraukiamos kopėčios. Gaisrinės dydis 37 cm. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (rinkinyje yra). Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 27.27€ 33.00€
 • Gaisrinė mašina su priedais mažajam gaisrininkui
  Gaisrinė mašina su priedais mažajam gaisrininkui. Rinkinyje: gesintuvas, prožektorius, racija, gaisrininko ženkliukas, švilpukas, žiuronai. Garso ir šviesos efektai. Mašinos ilgis 30 cm. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (rinkinyje nėra). Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€
 • Gaisrinė mašina su valdymo pultu SCANIA Fire Engine
  Gaisrinė mašina su valdymo pultu SCANIA Fire Engine su garso ir šviesos efektais. Mašina valdoma su pulteliu. Reikalingi 7 x AA tipo elementai (rinkinyje nėra). Gaisrinės mašinos matmenys: 27 x 11 x 15 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 45.24€ 54.74€
 • Gaisrinė mašina vaikams su nuotoliniu pultu DICKIE
  Gaisrinė mašina vaikams su pakeliamomis kopėčiomis, mirksinčiais švytūrėliais ir garso sirena, o kas svarbiausia, kad su šia gaisrine mašina galima bus užgesinti net smarkiai įsismarkavusią ugnį. NAUJIENA: visi gaisrinės agregatai valdomi distanciniu pultu: pakeliamos ir nuleidžiamos kopėčios, sukio..
  Mokestis: 54.81€ 66.32€
 • Gaisrinė su nuotoliniu valdymo pultu Call 112 (40cm)
  Ar jūsų vaikas mėgsta nuotoliniu būdu valdomas transporto priemones ir yra ugniagesių gerbėjas? Tada turime jam didelį gaisrinį automobilį, kurį jis gali vairuoti pats. Ne tik mažyliui bus smagu, bet ir suaugusieji jame kažką sau atras. Su tokiu automobiliu tikrai pavyks kiekviena gelbėjimo operacij..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • Gaisrinės stotis su dviem pagalbos automobiliais
  Gaisrinės stotis su dviem pagalbos automobiliais, veikiančia radijo stotele, šviesos ir aliarmo efektais. Gaisrinė mašina gali purkšti vandenį kaip tikra gaisrinė mašina, tereikia užpildyti gaisrinės talpą vandeniu ir spaudžiant ant stogo esantį mygtuką - gesinti "gaisrą". Su šiuo rinkiniu fantastin..
  Mokestis: 30.88€ 37.36€
 • LENA didelė gaisrinė mašina Starke Riesen
  LENA tai ypatingai didelė gaisrinė mašina su galimybe purkšti vandens čiurkšlę net 8 metrus į tolį, o visa tai daroma paprastai: tereikės vaikui pompuojant gaisrinės šone esančią svirtį ir užgesinti, bet kokį kylantį "didelį gaisrą". Į mašiną prisipila 1,5 litro vandens, kuris ir yra išpurškiamas. A..
  Mokestis: 35.66€ 43.15€
 • PAW PATROL gaisrinė mašina Ultimate Fire Truck
  PAW PATROL gaisrinė mašina Ultimate Fire Truck su garso ir šviesos efektais. Rinkinyje figūrėlė gaisrininko Marshall'o, mini gaisrinė mašinėlė, vandens patrankos. Gaisrinės kopėčios išsiskleidžia į 60 cm aukštį. Reikalingi 2 x AAA tipo elementai (pridedama). Gaisrinės mašinos matmenys: 64 x 16 ..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€
 • SAM'o gaisrinė mašina
  SAM'o gaisrinė mašina su įvariais gaisrininko priedais kurių šiame rinkinyje net 15. Pakeliamos kopečios, ant stogo šviečia naktinio matymo lempa, mirksi įspėjamieji švytūrėliai, girdisi gaisrinės mašinos sirena, atidaromas instrumentų skyrius. Gaisrinės mašinos ilgis 28 cm. Rekomenduojama vaikams n..
  Mokestis: 36.62€ 44.31€
 • Su pultu valdoma gaisrininko SAM gaisrinė mašina HERO JUPITER
  Su pultu valdoma gaisrininko SAM gaisrinė mašina HERO JUPITER. Važiuoja visomis kryptimis. Speciali talpa į kurią pripildoma vandens, o ant pulto nuspaudus mygtuką pradeda purkšti vandenį, todėl galima "gesinti gaisrą". Šviečia švytūrėliai, girdisi sirenos. Su pulteliu valdomos kopėčios. Gaisrinės m..
  Mokestis: 66.78€ 80.80€
 • Ugniagesio Semo gaisrinės automobilis Jupiter su priedais
  Ugniagesys Semas – humoro kupina animacija, kurios personažai užkariauja mažųjų žiūrovų širdis visame pasaulyje. Žavingo Pontipandžio miestelio kasdienę ramybę dažnai paįvairina stebinančios situacijos ir nuotykiai. Titulinis veikėjas ne tik gesina gaisrus, bet ir padeda gyventojams spręsti jų probl..
  Mokestis: 53.72€ 65.00€
 • Vaikiška gaisrinė mašina valdoma radijo bangomis
  Vaikiška gaisrinė mašina valdoma radijo bangomis ir šviečiančiais švytūrėliais ant stogo. Gaisrinė mašina veikia 27 MHz dažniu. Reikalingi 3 x AA (pulteliui) ir 3 x AAA (gaisrinei mašinai) - tipo elementai (rinkinyje nėra). Gaisrinės mašinos ilgis 22 cm. Kokybiška plastmasė, tvirta mašina. Tinka vai..
  Mokestis: 35.66€ 43.15€
 • Žaislinė gaisrinė mašina City Fire Ladder Truck
  Ugniagesių komanda su kopėčiomis Light Sound 3714011 priklauso SOS gelbėtojų mašinų kolekcijai – vokiečių kompanijai Dickie. Šis fantastiškas Rosenbauer gaisrinis automobilis supažindins mažąjį ugniagesį į didelių nuotykių ir nepamirštamų įspūdžių pasaulį. Ištikimai atkurtas automobilis su šviesos i..
  Mokestis: 21.03€ 25.45€
 • Žaislinė gaisrinė mašina Giant Fire Engine MAN 54 cm.
  Didelė 54 cm gaisrinė mašina iš garsaus vaikų žaislų gamintojo, Vokietijos kompanijos Dickie, yra tikslus originalių MAN gaisrinių mašinų atvaizdas. Automobilis buvo aprūpintas šviesos ir garso efektais. Kilnojamos kopėčios leis ugniagesiui patekti į viršutinius aukštus. Rinkinys tikrai patiks visie..
  Mokestis: 31.32€ 37.90€ 38.90€
 • Žaislinis gaisrinės automobilis Volvo Truck Fire Engine 19 cm.
  Majorette Grand serija pristato sunkiasvores komercines, gelbėjimo, statybines ir miesto transporto priemones. Vaikas bus sužavėtas visomis funkcijomis ir tiksliu mašinėlių atlikimu. Charakteristika:      - „Volvo“ licencijuota gaisrinė mašina      - tu..
  Mokestis: 22.73€ 27.50€
 • Žaislinis kranas vaikams Giga Fire Truck 112
  Lena Giga Trucks gaisrinis automobilis su lipdukais, modernaus detalaus dizaino raudonas, tikroviškų spalvų, Mercedes Actros važiuoklė, 3 pakopų kėlimo svirtis, ištraukiama iki 105 cm su trosine gervė, 270° pasukama krano konstrukcija, su 4 ištraukiamais laikikliais ir 2 pleištai ratams stabilizuoti..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€