Pristatymo informacija

 GREITAS PREKIŲ PRISTATYMAS

Dauguma Neidukas.lt užsakymų klientams pristatomi per 1-2 darbo dienas po užsakymo pateikimo (Lietuvoje), jei "Prekės būsena" yra (PARDUOTUVĖJE).

Išimtiniais atvejais užsakymo terminas gali pailgėti iki 3-5 darbo dienų jei "Prekės būsena" yra (TIEKĖJO SANDĖLYJE), tačiau apie tokią išimtį Neidukas.lt atsakingas asmuo informuoja tvirtindamas Jūsų užsakymą, telefonu arba el. paštu.

• Renkantis prekę visada atkreipkite dėmesį į prekės pristaymo terminą, kuris nurodytas prekės aprašymo laukelyje PRISTATYMAS 1-2 d.d. arba 3-5 d.d..

Prekes pristatome tik Lietuvos Respublikos teritorijoje. Prekių į užsienio valstybes nesiunčiame.

• Jūs visada galite susitarti dėl Jums patogios pristatymo datos ir laiko. Jei kurjeriui informavus apie pristatymą, Jūs manote, kad negalėsite tuo metu būti Jūsų nurodytoje vietoje, turite susisiekti su kurjeriu, arba Neidukas.lt darbuotoju el. paštu: info@neidukas.lt arba telefonu +37067580814, pakoreguoti pristatymą ir pakeisti Jums patogią pristatymo datą ir laiką. 

Užsisakyti prekes (-ę) galite ir labai paprastu būdu, tiesiog Jums reikia paskambinti telefonu +37067580814 ir už Jus atsakingas asmuo užpildys visą reikiamą informaciją, kuri reikalinga siunčiant Jūsų pasirinktas prekes ir informuos Jus apie Jūsų užsakymo tolimesnes vykdymo detales. Malonaus apsipirkimo mūsų parduotuvėje !

 

PRISTATYMO LAIKAS

Mes įsipareigojame dėti visas pastangas, kad Jūsų išsirinkta prekė būtų pristatyta kaip įmanoma greičiau, todėl pirkdami mūsų el. parduotuvėje prekes, kurių pristatymo terminas nurodytas 1-2 d. d., 99% atvejų šias prekes gausite per 1-2 darbo dienas. Jūsų nurodytu adresu prekes pristatys siuntų gabenimo tarnyba ( DPD kurjerių tarnyba).

Siekdami užtikrinti, kad prekės būtų pristatomos sklandžiai ir operatyviai, prašome Jūsų papildomos informacijos laukelyje nurodyti tokius pristatymą galinčius palengvinti duomenis, kaip pvz.: rakinama laiptinė, durų kodas, rakinami vartai, būtinybė atvažiavus paskambinti ir pan. Tai lemia greitą ir kokybiška pristatymą.

 

ATSISKAITYMAS UŽ PREKES

Iškart po užsakymo pateikimo mūsų el. parduotuvėje Jūs savo nurodytu elektroniniu paštu gausite patvirtinimą su prisegtuke esančia išankstine sąskaita faktūra, kad užsakymas gautas ir sėkmingai priimtas.

1. Apmokėjimą galite atlikti elektroninės bankininkystės būdu, į gavėjo nurodytą banko sąskaitą - išankstinėje sąskaitoje faktūroje į paskirtį įrašant užsakymo numerį.

2. Apmokėti grynaisiais arba banko kortele galima pristačius Jums prekę (-es), tačiau tai kainuos 1,45 papildomai, neįskaičiuojant siuntimo išlaidų. Už prekes bus galima atsiskaityti ir banko kortele pristačius kurjeriui prekę (-es), tai labai patogus ir praktiškas atsiskaitymo būdas.

3. Už išsirinktas prekes galite atsiskaityti grynais arba banko kortele, atvykę tiesiai pas mus į parduotuvę adresu: V. KRĖVĖS G. 13A, KAUNAS, 49488.

 

 

PREKIŲ SIUNTIMAS IR SIUNTIMO SĄLYGOS

Parduotuvėje Neidukas.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną.

1. Prekes galime pristatyti Jums tiesiai į namus, darbovietę ar kitą Jūsų pasirinktą adresą (Lietuvoje).

2. Siuntas Jums pristatys kurjerių tarnyba

3. Galimybė atsiimti siuntas geografiškai patogiose didžiųjų ir mažųjų miestų DPD PICKUP siuntų taškuose. Norėdami sužinoti apie artimiausius Jūsų siuntų taškus spausti nuorodą čia >>> DPD Pickup siuntų taškai.

4. Apie tai, kad prekę norite atsiimti DPD Pickup siuntų taške, pildant užsakymą el. svetainėje reikia paminėti "kliento žinutėje" su tiksliu adresu į kurį PICKUP terminalą pristatoma Jūsų siunta.

5. Ribojimai siuntų išmatavimams ir svoriui siunčiant iš Pickup siuntų taškų ir terminalų: 

  • Ilgis – 61 cm
  • Plotis – 44 cm
  • Aukštis – 37 cm
  • Maksimalus siuntos svoris - 20 kg