Simuliatoriai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Mažojo vairuotojo vairas
  Mes turime jums produktą, kuris tikrai pateisins lūkesčius ir džiugins visus vaikus. Interaktyvus žinomo gamintojo „Melissa and Doug“ vairas yra realistiškas vairas, sumontuotas ant medinės prietaisų skydelio. Visų pirma, svarbiausias elementas čia bus vairas, tiesiogiai sujungtas su dešinėje pus..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€
 • SMOBY kosmoso platybės ir jo pažinimas su 68 aksesuarais
  Smoby yra interaktyvus rinkinys, kuris leis jūsų vaikui tapti tikru astronautu. Žinių ir linksmybių ištroškusio mažylio laukia penkiolika veiklų! Motorinį mokymą užtikrins tokios misijos kaip taikymasis į ateivius ir meteoritus, raketos valdymas ar erdvėlaivio remontas. Vaikai gali sužinoti apie ..
  Mokestis: 83.47€ 101.00€
 • SMOBY V8 Driver simuliatorius
  SMOBY  V8 Driver simuliatorius Simuliatoriuje yra:      - reguliuojamas fotelis      - vairas su 6 mygtukais      - šviečiantys posūkio signalai      - 15 skirtingų garsų      - galimyb..
  Mokestis: 66.12€ 80.00€ 99.00€
 • SMOBY žaidimų simuliatorius Space Driver
  Vairavimo kosmose simuliatorius yra linksmų pramogų pasiūlymas mažiausiems kelionių į kosmosą mėgėjams. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai patogiai atsisėsti už vairo, uždėti kojas ant pedalų ir kosminį laivą išimti tiesiai į kosmosą. Sukdami vairą, mes keičiame transporto priemonės kryptį, vengda..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€ 101.00€