Simuliatoriai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • SMOBY simuliatorius CARS XRS
  Automobilių vairavimo simuliatorius yra labai įdomus! Jis yra raudonas ir juodas su pilkais elementais ir dekoruotas filmo „Automobiliai“ motyvais! Jį sudaro stabilus rėmas, pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų su judamais pedalais, patogi kėdė ir vairas, virš kurio yra ekranas, kuriame rodomas ma..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€ 83.70€
 • Mažojo vairuotojo vairas
  Mes turime jums produktą, kuris tikrai pateisins lūkesčius ir džiugins visus vaikus. Interaktyvus žinomo gamintojo „Melissa and Doug“ vairas yra realistiškas vairas, sumontuotas ant medinės prietaisų skydelio. Visų pirma, svarbiausias elementas čia bus vairas, tiesiogiai sujungtas su dešinėje pus..
  Mokestis: 54.09€ 65.45€
 • SMOBY V8 Driver simuliatorius
  SMOBY V8 Driver piloto simuliatorius,  leis pasijusti tikru lenktyninku. Reguliuojama sėdynė, su elektroniniu vairu valdoma mašinėlė, kuri matoma ekrane. 2 važiavimo greičia, 15 įvairių mašinėlės garsų. Išmatavimai: 85 x 36 x 50 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 70.17€ 84.90€
 • SMOBY žaidimų simuliatorius Space Driver
  Vairavimo kosmose simuliatorius yra linksmų pramogų pasiūlymas mažiausiems kelionių į kosmosą mėgėjams. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai patogiai atsisėsti už vairo, uždėti kojas ant pedalų ir kosminį laivą išimti tiesiai į kosmosą. Sukdami vairą, mes keičiame transporto priemonės kryptį, vengda..
  Mokestis: 74.38€ 90.00€ 101.00€