Magnetinės piešimo lentos

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • LENA magnetinė lenta
  Rinkinyje yra 4 skirtingų formų antspaudukai, kurie padės nupiešti įdomius piešinius. Naudojant magnetinę lentą, jums nereikės rūpintis vaiko ir namų švara. Magnetinis pieštukas nepalieka žymių ant drabužių ir baldų, tik ant magnetinio pado. Lenta išsivalo vienu perbraukimu. Magnetinės piešimo lento..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • CLEMENTONI magnetinė piešimo lenta TOP WING
  Piešimo malonumas niekada nesibaigs, nuvalykite lentą ir pieškite toliau. Piešinius piešti teks specialiu pieštuku. Rinkinyje taip pat yra 3 skirtingų formų antspaudukai, kurie padės nupiešti įdomius piešinius. Naudojant magnetinę lentą, jums nereikės rūpintis vaiko ir namų švara. Magnetinis pieštuk..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • Elektroninė planšetinė piešimo lenta
  „Tootti CreoTab“ kompaktiško dydžio skaitmeninis piešimo planšetinis kompiuteris vaikams ir suaugusiems. Šis planšetinis kompiuteris turi 8,5 colių skystųjų kristalų ekraną ir jis leidžia dažyti žalios spalvos spalvas ir bet kuriuo metu norite ištrinti vaizdą tik vienu mygtuko paspaudimu. Šis skystų..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • Interaktyvi magnetinė piešimo lenta su priedais
  Interaktyvi magnetinė piešimo lenta su priedais     Spalvota lenta, skirta mokytis piešti ir rašyti, su nuimamomis liniuotėmis ir šablonais, skirta pirmiesiems pratimams ruošiantis rašyti, didinti rankų miklumą ir akių-rankų koordinaciją.     Lenta taip pat yra ..
  Mokestis: 33.02€ 39.95€
 • Interaktyvi mokomoji piešimo lenta su melodijomis ir šviesos efektais
  Interaktyvi mokomoji piešimo lenta su garsais, melodijomis ir šviesos efektais. Mokina skaičių, raidžių, formų, spalvų (anglų/lenkų kalba) Rinkinyje 3 nuimamos, magnetinės formos,  3 magnetinės raidelės ir rašymo/piešimo pieštukas. Išmatavimai: 9.5 x 58 x 38 cm Rekomenduojama vaika..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • LCD piešimo ir rašymo lenta
  Elektroninė LCD piešimo planšetė su 12 "LCD ekranu, ant kurios galite pakartotinai rašyti ar piešti naudodami pridėtą rašiklį. Norėdami ištrinti tekstą, tiesiog paspauskite valymo mygtuką ir vaizdas dings. Grafinė planšetė yra puikus prietaisas kasdieniems užrašams, piešiniams ir taip pat kaip žai..
  Mokestis: 10.33€ 12.50€
 • LCD piešimo ir rašymo lenta 10''
  Elektroninė LCD piešimo planšetė su 10 "LCD ekranu, ant kurios galite pakartotinai rašyti ar piešti naudodami pridėtą rašiklį. Norėdami ištrinti tekstą, tiesiog paspauskite valymo mygtuką ir vaizdas dings. Grafinė planšetė yra puikus prietaisas kasdieniems užrašams, piešiniams ir taip pat kaip žai..
  Mokestis: 9.50€ 11.50€
 • LCD piešimo lenta
  Spalvinga, elektroninė piešimo planšetė su 8,5 colių LCD ekranu, ant kurios galite pakartotinai rašyti ar piešti naudodamiesi rašikliu. Norėdami ištrinti išsaugotą tekstą, tiesiog paspauskite išvalymo mygtuką - šypsenėlę - vaizdas dings. Grafinė planšetė yra puikus prietaisas kasdieniams užrašams, p..
  Mokestis: 9.83€ 11.90€
 • LCD piešimo planšetė 10"
  LCD piešimo planšetės paviršius turi jautrų paviršių, leidžia brėžti įvairaus storio linijas su pridedamu rašikliu, kuris yra planšetės viršuje. Apačioje yra patogus trynimo mygtukas vienu paspaudimu. Pieškite, pažymėkite ir pieškite! Tai garantuoja gerą pramogą. Specifikacija: - 10 colių LCD ..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • LCD piešimo planšetė 8.5"
  LCD piešimo planšetės paviršius turi jautrų paviršių, leidžia brėžti įvairaus storio linijas su pridedamu rašikliu, kuris yra planšetės viršuje. Apačioje yra patogus trynimo mygtukas vienu paspaudimu. Pieškite, pažymėkite ir pieškite! Tai garantuoja gerą pramogą. Specifikacija: - 8,5 colio LCD..
  Mokestis: 8.26€ 10.00€
 • Magnetinė lenta su skaičiais
  Magnetinė lenta su skaičiais ir matematiniais simboliais. Puikiai limpa prie lentos pagrindo. Lenta pastatoma ant rinkinyje esančių stovelių. Rinkinyje 48 vnt., skaičių ir simbolių. Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • Magnetinė lenta vaikams Montessori MagPad
  WOOPIE prekės ženklo MagPad magnetinė lenta atveria jūsų vaikui duris į kūrybiškumo ir ugdymo pasaulį. Šios unikalios lentos dėka jūsų vaikas turi galimybę kurti unikalius raštus ir mozaikas. Rinkinyje, be pačios lentos, yra magnetinis žymeklis ir 110 magnetinių mygtukų kūrimui. Vienintelis apriboji..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • Magnetinė piešimo lenta
  Rinkinyje yra 3 skirtingų formų antspaudukai, kurie padės nupiešti įdomius piešinius. Piešia spalvotai. Naudojant magnetinę lentą, jums nereikės rūpintis vaiko ir namų švara. Magnetinis pieštukas nepalieka žymių ant drabužių ir baldų, tik ant magnetinio pado. Lenta išsivalo vienu perbraukimu. Rinkin..
  Mokestis: 16.00€ 19.36€
 • Magnetinė piešimo lenta CARS
  Naudojant magnetinę lentelę, jums nereikės rūpintis vaiko ir namų švara. Magnetinis pieštukas nepalieka žymių ant drabužių ir baldų, tik ant magnetinio pado. Lenta išsivalo vienu perbraukimu. Išmatavimai: 11,5 x 7,5 (IxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 4.88€ 5.90€
 • Magnetinė piešimo lenta su molbertu ir priedais
  Magnetinė piešimo lenta su molbertu ir priedais. Vienoje pusėje galima bus piešti kraidelėmis, kitoje pusėje lipinti raideles ir skaičiukus, bei piešti flomasteriu, kuris lengvai nusivalo su kempinėle. Rikinyje: 36 magnetinių raidelių ir skaičiukų, kurie limpa prie lentos, spalvotos kraidelės ir flo..
  Mokestis: 27.19€ 32.90€
 • Mano pirmoji piešimo magnetinė lenta Transporto priemonės + priedai 2in1
  Magnetinė lenta su transporto priemonių tema iš WOOPIE yra unikalus langas į švietimo ir pramogų pasaulį kiekvienam mažajam tyrinėtojui. Ši lenta su magnetiniu paviršiumi skatina vaikus interaktyviai mokytis žaidimuose ir užsiėmimuose su raidėmis, skaičiais ir kt. Rinkinys suteikia daug galimybių..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • Spalvota magnetinė piešimo lenta su 4 antspaudukais
  Magnetinė lenta suteikia galimybę kūrybiškai leisti laiką ilgai! Lenta skatina rašyti ir piešti. Piešimas padės susikaupti, nusiraminti ir nuraminti vaiką. „Scribble“ leidžia sukurti be galo daug paveikslėlių – tiesiog perkelkite specialų slankiklį ir piešinys išnyks ir galėsite piešti dar kartą! Ko..
  Mokestis: 14.88€ 18.00€