Kaladėlės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Didelis kaladėlių konstruktorius Junior 110 elementų
  Marioinex statybiniai blokeliai – tai spalvingų plytų formos statybinių blokelių rinkinys, kuris buvo sukurtas taip, kad būtų kuo patogesnis ir saugus vaikams. Jie yra visiškai pagaminti iš plastiko. Jų forma ir dydis puikiai priderinti prie vaikų rankų formos ir dydžio, o naudojamos spalvos švelnio..
  Mokestis: 53.72€ 65.00€
 • INCASTRO kaladėlės 200 elementų
  Elegantiškos itališkos INCASTRO kaladėlės yra puiki idėja vyresniems nei 5 metų vaikams. Rinkinį sudaro 200 preciziškai pagamintų, kokybiškų, spalvingų kaladėlių, kurios leis pastatyti net ir pačias reikliausias konstrukcijas. Statyba naudojant Incastro blokus suteikia daug privalumų, įskaitant: ..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€
 • Kaladėlės-konstruktorius mini Waffle 300 vnt.
  Visiškai nauji Mini Waffle kaladėlės yra naujoviška, minkšta, panaši į gumą medžiaga, turinti pažįstamą formą. Sumažintas dydis suteikia daug daugiau mobilumo ir visiškai naujų galimybių. Galima surinkti tai ką sugalvoji ir įsivaizduoja vaikas savo fantazijose. Rinkinį sudaro 300 kaladėlių, kurių iš..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Kaladėlės-konstruktorius mini Waffle 500 vnt.
  Visiškai nauji Mini Waffle kaladėlės yra naujoviška, minkšta, panaši į gumą medžiaga, turinti pažįstamą formą. Sumažintas dydis suteikia daug daugiau mobilumo ir visiškai naujų galimybių. Galima surinkti tai ką sugalvoji ir įsivaizduoja vaikas savo fantazijose. Rinkinį sudaro 500 kaladėlių, kurių iš..
  Mokestis: 57.85€ 70.00€
 • Kaladėlių rinkinys MORPHUN 64 elementai
  Rinkinyje yra 64 elementai, kurių užtenka paprastesnėms konstrukcijoms ir modeliams statyti. Blokai būna kvadrato, trikampio, apskritimo arba pailgų pagaliukų formos. Morphun blokai pirmiausia skiriasi:      rinkinyje daug elementų, leidžiančių kurti įvairias struktūras ..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Konstruktorius SNAIGĖS 240 elementų
  Snaigių formos statybiniai kaladėlės yra nepaprastas rinkinys, suteikiantis vaikams kūrybišką pramogą ir išsilavinimą. Rinkinyje yra 240 įvairių formų elementų, iš kurių 72 kvadratiniai, 72 apvalūs ir 24 kitų formų, atstovaujantys 6 rūšių snaigėms. Blokeliai pagaminti iš šviesą praleidžiančio plasti..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • Medinės magnetinės kaladėlės 20 vnt.
  Pristatome jums prekės ženklą WABI ir 20 medinių-magnetinių kaladėlių rinkinį, kuris pradžiugins ir vaikus, ir tėvelius ! Pagrindiniai rinkinio pranašumai yra šie:      20 kaladėlių, suskirstytų pagal formą ir spalvą: 7 formos, pvz., kubas, cilindras arba diskas, ir 5 sp..
  Mokestis: 39.67€ 48.00€
 • Mega kaladėlių rinkinys MORPHUN 600 vnt.
  Į komplektą įeina neįtikėtinai daug šešių šimtų plytų, tad kuriant konstrukcijas nereikia savęs riboti. Net pažangiausius dizainus galima patobulinti! Blokai yra kvadrato, trikampio, raidės „X“, apskritimo arba pailgų įvairaus ilgio pagaliukų formos. Morphun blokai pirmiausia skiriasi: &nbs..
  Mokestis: 61.98€ 75.00€
 • MEGA pakuotė Waffle kaladėlių 180 vnt.
  MEGA pakuotė Waffle kaladėlių 180 vnt. Konstrukcinės kaladėlės jau ne pirmus metus padeda lavinti vaikų erdvinę vaizduotę. Originali vaflio forma suteikia daug dizaino galimybių. Rinkinys leidžia statyti neribotas konstrukcijas, kaip ir Jūsų vaiko fantazija neribota. Lavindamas vaizduotę, rankų į..
  Mokestis: 41.32€ 50.00€
 • MORPHUN kaladėlių rinkinys 260 vnt.
  Rinkinyje net 260 elementų, todėl kuriamos struktūros gali būti didesnės arba vienu metu galite kurti kelias idėjas. Blokai būna kvadrato, trikampio, raidės „X“, apskritimo arba pailgų pagaliukų formos.      rinkinyje daug elementų, leidžiančių kurti įvairias struktūras &..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • MORPHUN konstruktorius 334 elementų
  Rinkinyje yra net 334 elementai, todėl kuriamos struktūros gali būti didesnės arba vienu metu galite kurti kelias idėjas. Blokai būna kvadrato, trikampio, raidės „X“, apskritimo arba pailgų pagaliukų formos. Morphun blokai pirmiausia skiriasi:      rinkinyje daug element..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • MORPHUN statybinių blokelių rinkinys 200 vnt
  Rinkinyje net 200 elementų, todėl kuriamos struktūros gali būti didesnės arba vienu metu galite kurti kelias idėjas. Blokai būna kvadrato, trikampio, raidės „X“, apskritimo arba pailgų pagaliukų formos. Morphun blokai pirmiausia skiriasi:      rinkinyje daug elementų, le..
  Mokestis: 33.06€ 40.00€
 • Spalvingas lankstomų lazdelių konstruktorius 100 elementų
  Mublo kaladėlės, spalvingos lankstomos šešių gražių, intensyvių spalvų lazdelės leis sukurti daugybę nuostabių struktūrų. Rinkinį sudaro 100 elementų ir instrukcijos su pavyzdiniais raštais, kuriuos reikia išdėstyti. Yra vienodo ilgio kaladėlės šių spalvų: mėlyna, violetinė, žalia, geltona, rožinė i..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Spalvotų minkštų guminių kaladėlių traukinukas
  „Woopie“ prekės ženklo „Smiling Puppet“ yra puikus žaislas ilgoms valandoms. Traukinukas turi spalvingas, itin minkštas kaladėles iš gumos, kurių dėka mažylis gali nesunkiai susikurti pirmąsias savo konstrukcijas. Lengvai sujungiamos kaladėlės puikiai tinka mažoms rankutėms. Pažaidęs vaikas gali pas..
  Mokestis: 27.27€ 33.00€
 • WABI magnetinio konstruktoriaus padėklas 35 x 25 cm.
  Medinis magnetinio konstruktoriaus padėklas puikiai papildo bet kokį magnetinių blokelių rinkinį. WABI trinkelės privalumai:      Tai bus stabilus pagrindas statybai – magnetinis padėklo paviršius suteikia stabilų pagrindą konstrukcijoms iš magnetinių blokelių  &n..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • WABI medinės magnetinės kaladėlės 40 vnt.
  Pristatome jums prekės ženklą WABI ir 40 medinių-magnetinių kaladėlių rinkinį, kuris pradžiugins ir vaikus, ir tėvelius :) Pagrindiniai rinkinio pranašumai yra šie:      40 kaladėlių, suskirstytų pagal formą ir spalvą: 7 formos, pvz., kubas, cilindras arba diskas, ir 5 s..
  Mokestis: 66.12€ 80.00€
 • WADER Baby kaladėlės 30 el. su krepšiu
  Kaladėlių rinkinys, patogiame krepšyje su rankena. 30 skirtingų spalvų ir formų detalių rinkinys, kuris leidžia sukonstruoti įvairių formų pastatus, bokštus, medžius ir pan. Rekomenduoma vaikams nuo 12 mėn.     ..
  Mokestis: 12.81€ 15.50€
 • WADER kaladėlės 140vnt. nuo 12 mėn.
  Viduriniai blokai „Super Big“ yra blokų rinkinys dėžutėje, kuriame pateikiamos įdomios spalvos ir grafika (lipdukai, vaizduojantys skaičius, raides, simbolius, vaisius, daržoves, gyvūnus iš Afrikos savanos ir kt.), Kurie sudomins kiekvieną vaiką.Į „Super Big“ komplektą taip pat įeina lipdukai su m..
  Mokestis: 37.11€ 44.90€
 • WADER kaladėlės kibirėlyje 134 vnt.
  Tai didelis kibirėlis su 134 kaladėlėmis rinkinyje. Rinkinyje įvairių dydžių ir formų kaladėlės, todėl galima sukonstruoti daugybę įvairių formų pastatų. Dėžutėje patogiai laikysite kaladėles, jos neišsimėtis. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 14.79€ 17.90€
 • WADER kaladėlės su dėže Middle 132 el.
  Tai didelė dėžė su 132 kaladėlėmis. Rinkinyje įvairių dydžių ir formų kaladėlės, todėl galima sukonstruoti daugybę įvairių formų pastatų. Dėžutėje patogiai laikysite kaladėles, jos neišsimėtis. Tinka vaikams nuo 12 mėn. PASTABA: suskaldytas dėžutės kampas, žr.nuotraukas. ..
  Mokestis: 28.10€ 34.00€
 • WADER konstruktorius 90 el. 12+
  Rinkinyje įvairių dydžių ir formų kaladėlės, todėl galima sukonstruoti daugybę įvairių formų pastatų, mašinėlių, robotų. Dėžutėje patogiai laikysite kaladėles, jos neišsimėtis. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€