Veiklos staliukai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Arkadinis linksmas žaidimų stalas "Pagauk žuvelę"
  Šis unikalus stalas – tai vartai į nesibaigiančias pramogas visai šeimai ir draugams. Pagaminta iš tvirtos medžiagos, ji ne tik patvari, bet ir estetiška. Jo spalvingas dizainas patraukia dėmesį ir skatina žaisti kartu. Stalo šonuose padėti krepšeliai yra ne tik praktiškas priedas, bet ir konkurenci..
  Mokestis: 16.53€ 20.00€
 • Arkadinis linksmas žaidimų stalas "Pagauk žuvį"
  Šis unikalus stalas – tai vartai į nesibaigiančias pramogas visai šeimai ir draugams. Pagaminta iš tvirtos medžiagos, ji ne tik patvari, bet ir estetiška. Jo spalvingas dizainas patraukia dėmesį ir skatina žaisti kartu. Stalo šonuose padėti krepšeliai yra ne tik praktiškas priedas, bet ir konkurenci..
  Mokestis: 16.53€ 20.00€
 • BRIGHT STARTS veiklos staliukas 2-in-1 Laugh & Lights Activity Gym & Saucer™
  BRIGHT STARTS veiklos staliukas 2-in-1 Laugh & Lights Activity Gym & Saucer™. Veiklos staliukas reguliuojamas 3 aukščio lygiais. Kėdutė kurioje vaikas sėdi sukasi ratu 360 laipsnių kampu, todėl vaikas gales pasiekti visus aplink veiklos staliuką išdėstytus žaislus. Šviečia žaidimų lankas, sk..
  Mokestis: 131.41€ 159.00€
 • Edukacinis staliukas su melodijomis ir šviesomis 2in1
  Mokomasis edukacinis muzikinis staliukas yra labai smagus kiekvienam vaikui. Žaislas turi garsiakalbį, kuris skleidžia daug linksmų melodijų, kai vaikas liečia jo elementus. Staliuke yra:       Muzikinė klaviatūra – groja melodiją;       K..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€ 39.00€
 • Edukacinis staliukas su melodijomis ir šviesomis Zoo 2in1
  Edukacinis ZOO muzikinis stalas – elektroninė naujovė patiems mažiausiems. Staliukas aprūpintas garsiakalbiu, kuris groja skirtingas melodijas, priklausomai nuo žaislo elemento, su kuriuo vaikas žaidžia. Lentelėje yra:      Muzikinė klaviatūra – groja pasirinktus garsus;..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Edukacinis žaidimų staliukas Kelionė
  Šis medinis vystomas stalas iš Viga Toys ūkio yra ryškių spalvų ir apvalių formų, skatinančių vaikus pasitelkti vaizduotę ir kurti fantastiškas istorijas. Jis yra pakankamai didelis, kad vienu metu galėtų žaisti keli vaikai. Šis lavinantis stalas itin gausiai aprūpintas daugybe žaidimų. Stalą sudaro..
  Mokestis: 56.20€ 68.00€
 • Edukacinis žaidimų staliukas su garso ir šviesos efektais
  Lavinantis stalas – ne tik puikus laiko praleidimo būdas, bet ir vaiko raidos palaikymas. Žaislas turi daug manipuliuojančių žaislų, tokių kaip muzikinis tukanas, barškučiai, spalvingi karoliukai, besisukantys žaislai ir telefono ciferblatas, padėsiantis lavinti smulkiąją motoriką ir koordinaciją. ..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Interaktyvus mokomasis staliukas 2-in-1
  Lavinantis stalas – ne tik puikus laiko praleidimo būdas, bet ir vaiko raidos palaikymas. Žaislas turi daug manipuliuojančių žaislų, tokių kaip besisukantys krumpliaračiai, slankikliai, atidaroma knygelė, lankelis su karoliukais, kurie padės lavinti smulkiąją motoriką ir motorinę koordinaciją. Ne..
  Mokestis: 31.40€ 38.00€
 • Interaktyvus mokomasis žaidimų staliukas 4in1
  Prekės ženklo WOOPIE interaktyvus mokomasis staliukas – tai unikalus žaidimų ir žaislų rinkinys, suteikiantis ne tik pramogų, bet ir lavinantis Jūsų vaiko įgūdžius. Dėl savo daugiafunkciškumo, daugiafunkcis staliukas leidžia vaikui smagiai praleisti laiką ir garantuoja, kad žaislas greitai nenuobodž..
  Mokestis: 21.49€ 26.00€
 • Interaktyvus tuneliukas mažiausiems
  „Little Tikes“ tunelis „du viename“ yra puikus žaislas vaikams nuo vienerių metų. Dviejų žaidimo būdų – šliaužiojimo tuneliu ir žaidimo su bokšteliais su kamuoliukais dėka vaikas linksminsis valandų valandas. Charakteristika: - Žaislas vaikams nuo 12 mėnesių, - Vaikai gali šliaužti tuneliu ar..
  Mokestis: 78.51€ 95.00€
 • Interaktyvus žaidimų staliukas
  „WOOPIE“ prekės ženklo „Active Table“ edukacinis stalas yra linksmas ir lavinantis stalas vaikams, suteikiantis jiems valandų valandas kūrybiškai praleisti laiką. Vaikai gali žaisti su spalvingais kamuoliukais ir stebėti, kaip kamuoliukai krenta takeliu. Jie taip pat gali paspausti skirtingus mygtuk..
  Mokestis: 42.98€ 52.00€
 • Lavinamasis staliukas Montessori
  TOOKY TOY prekės ženklo medinis užsiėmimų stalas gali ilgiau patraukti vaiko dėmesį dėl siūlomų žaidimų įvairovės. Žaislas skatina vaiko stovėjimą, lavina smulkiąją motoriką, koordinaciją, loginį mąstymą ir kūrybiškumą. Įvairūs šio stalo atrakcionai apima variklio kilpą, rūšiavimo įrenginį, krumplia..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • Linksmybių ir žaidimų staliukas Ready to Roll
  „Bright Starts“ yra pasirengęs pradėti veikti mobiliajame veiklos centre! Prieš pat kūdikio akis yra traukinio takelis, kuriame ji gali čiulbėti ir leistis į juoko ratus, o žaislinis traukinukas atsiskiria ir žaisti ant grindų! Norite persikelti į svetainę ar ruošti maistą virtuvėje? Galite perkelti..
  Mokestis: 123.14€ 149.00€
 • LITTLE TIKES edukacinis centriukas
  LITTLE TIKES edukacinis centriukas su ypatingai daug veiklos, papuoštas gražiomis pastelinėmis spalvomis. Centriukas yra visiškai saugus, tinka tiek mergaitėms, tiek ir berniukams. Augant vaikui šį centriuką galima išskirti į dvi skirtingas dalis. Edukaciniame centriuke yra: teleskopas, pašto dėžutė..
  Mokestis: 105.79€ 128.00€ 139.00€
 • LITTLE TIKES veiklos staliukas Discover & Learn Activity Center™
  LITTLE TIKES veiklos staliukas Discover & Learn Activity Center™ su daugybe įdomios veiklos aplink visą staliuką, kurių net 12. Žaidžiant šiame interaktyviame veiklos centre, formuojasi ir stiprėja vaiko kojų ir kaklo raumenys. Aplink staliuka važiuoja garvežiukas. Tinka vaikams nuo 6 mėn. &n..
  Mokestis: 95.04€ 115.00€ 129.00€
 • MASTERKIDZ medinis edukacinis stalas su priedais ir 563 kaladėlėmis
  Masterkidz edukacinis stalas ir priedai leidžia smagiai praleisti laiką ir tyrinėti mokslo pasaulį. Stalas turi skydelį su skylutėmis, į kurias galite sukurti gražius raštus, įsmeigus spalvingus ir geometrinius kaiščius, varžtus ir krumpliaračius. Be to, rinkinyje yra 4 lentos kaladėlėmd, kurių išma..
  Mokestis: 825.62€ 999.00€
 • Medinis edukacinis motorinių įgūdžių stovas su žaisliukais
  Viskas, ko Jums reikia, yra mokomasis medinis edukacinis motorinių įgūdžių stovas su žaisliukais, o gulėti ant nugaros bus įdomiau. Pirmiausia vaikas pažvelgs į spalvingus žaislus. Tada pabandykite juos paliesti, o galiausiai pagauti ir pažaisti su jais. Todėl tokie žaislai yra vieni pirmųjų, dažn..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€
 • Medinis lavinamasis žaidimų stovas Bruno
  Medinis lavinamasis žaidimų stovas Bruno su kabančiais pliušiniais žaisliukais. Puikus ir tvirtas medinis žaidimų stovas skatins vaiką liesti rankytėmis ir kojytėmis kabančius žaisliukus, o tuo pačiu lavins ir fizinę koordinaciją. Kabantis pliušinis šunelis su kramtuku, čiažanti žvaigždutė. Ant stov..
  Mokestis: 33.06€ 40.00€ 55.00€
 • Medinis lavinamosios veiklos staliukas Montessori
  Spalvingų ir subtilių pastelinių spalvų natūralaus medžio Tooky Toy Activity Table yra puikus pasirinkimas vaikams, suteikiantis ne tik pramogų, bet ir lavinant įgūdžius bei gebėjimus. Stalelyje integruoti Montessori elementai užtikrina, kad kiekvienas vaikas ras kažką įdomaus. Karoliukų labirintas ..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Medinis mokomasis manipuliavimo stalas
  Daug džiaugsmo vaikams suteiks medinis lavinamasis stalas, o žaisdami vaikai lavins rankinius įgūdžius bei spalvų ir formų suvokimą. Ant metalinių kilpų – medinės, spalvingos kaladėlės ir trys kaladėlės su gyvūnų atvaizdu – meškiukas, lapė ir ežiukas. Mažylis gali bet kokiu būdu judinti kaladėles, t..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€ 65.00€
 • Motorinių įgūdžių lavinamasis medinis staliukas
  Motorinių įgūdžių lavinamasis medinis staliukas TOOKY TOY prekės ženklo medinis užsiėmimų stalas gali ilgiau patraukti vaiko dėmesį dėl siūlomų žaidimų įvairovės. Žaislas skatina vaiko stovėjimą, lavina smulkiąją motoriką, koordinaciją, loginį mąstymą ir kūrybiškumą. Tarp įvairių šio stalo atrakc..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • Sensorinis žaidimų staliukas
  Staliukas, kuriame siūlomos įvairios veiklos Clemmy minkštajame pasaulyje! Namelis yra praktiškas minkštųjų blokelių konteineris, o stoge esantis plyšys naudojamas jų įdėjimui į namo vidų. Kūdikis gali žaisti juos išėmęs arba sudėjęs. Tarp daugybės atrakcionų yra ir katapulta, kurios dėka Cl..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • SKIP HOP interaktyvus lavinamasis staliukas Let's Roll E&M
  SKIP HOP interaktyvus lavinamasis staliukas Let's Roll E&M kuriame vaikai atras daug įvairių žaidimų ir vystančių atrakcijų. Dviejų žaidimo režimų dėka – kaip ant stalo arba ant grindų, žaislas gali būti lengvai pritaikomas prie situacijos. Stalelyje įrengta 20 lavinimo veiklų, tokių kaip spalvo..
  Mokestis: 70.25€ 85.00€ 98.00€
 • SMOBY veiklos foteliukas Little Interactive Seat
  „Little Smoby“ foteliukas buvo sukurtas galvojant apie mažiausius vaikus su daugybe įvairios veiklos ir užsiėmimų. Charakteristika:      - pripučiama sėdynė su galvos atrama ir porankiais su audinio danga,      - turi nuimamą stalą ant 3 kojų su daugybe..
  Mokestis: 70.25€ 85.00€
 • SMOBY žaidimų namelis Cotoons Discovery House
  SMOBY žaidimų namelis Cotoons su garso ir šviesos efektais. Aplink namelį išdėstyta daug vaikams įdomios veiklos. Atidaromos durelės. Kaladėlių rūšiuoklė. Skambutis. Išmatavimai: 72 x 70 x 90 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 1 metų. ..
  Mokestis: 97.52€ 118.00€ 149.00€
 • Stumdukas - veiklos staliukas Spark 2in1
  „Spark“ stumdukas, veiklos staliukas yra lavinamasis žaislas iš „TOYZ Activity“ linijos, puikiai tinkantis vaikui, kuris jau pradėjo žengti pirmuosius žingsnius. Dėl kelių žaislo galimybių derinimo mažylis galės daug valandų žaisti su šiuo žaislu. Jis gali veikti kaip stumdukas arba interaktyvus sta..
  Mokestis: 31.41€ 38.00€ 46.00€
 • Stumdukas - veiklos staliukas Spark 2in1
  „Spark“ stumdukas, veiklos staliukas yra lavinamasis žaislas iš „TOYZ Activity“ linijos, puikiai tinkantis vaikui, kuris jau pradėjo žengti pirmuosius žingsnius. Dėl kelių žaislo galimybių derinimo mažylis galės daug valandų žaisti su šiuo žaislu. Jis gali veikti kaip stumdukas arba interaktyvus sta..
  Mokestis: 31.41€ 38.00€ 46.00€
 • Užsiėmimų stalas su gyvūnėliais
  Medinis veiklos stalas iš Melissa & Doug yra puikus pasiūlymas mažajam tyrinėtojui, kuris ne tik linksmina, bet, svarbiausia, lavina daug svarbių įgūdžių. Šios formos lavinamasis žaislas lavina rankinius įgūdžius, moko griebimo reflekso, mankština mažuosius pirštelius. Tai taip pat žadina smalsu..
  Mokestis: 53.72€ 65.00€
 • Veiklos ir žaidimų staliukas LITTLE
  „Little Smoby“ buvo sukurtas galvojant apie mažiausius vaikus. Čia galime rasti daugybę žaislų – garažų, automobilių, virtuvių ir mažų žaislų. Viskas išlaikyta pastelinėmis spalvomis. Tai vaikų pamėgti žaislai – visiškai nauja versija. Charakteristika:      - interaktyvus s..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€ 67.00€
 • Veiklos žaidimų centriukas nuo 6mėn
  Veiklos žaidimų centriukas Baby Move Activity Center skirtas vaikams nuo 6mėn      2-in-1 veiklos centras ir stalas      Įdėkite kūdikį į minkštą sėdynės pagalvėlę, kad galėtumėte saugiai žaisti stacionariame veiklos centre    &nb..
  Mokestis: 57.85€ 70.00€ 89.00€
 • Žaidimų staliukas su muzikos ir šviesos efektais
  Žaidimų staliukas su muzikos ir šviesos efektais interaktyvus „Toyz“ stalas, kuris suteiks daug malonumo mažiesiems. Stalo viršuje yra mini fortepijonas su „DO RE MI“ klavišais, 3 mygtukai (kiekvienas veikia skirtingai), įjungiantys skirtingas melodijas, ir rankenėlė su pavaromis. Ryškios spalv..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • Žaidimų veiklos centras Rainbow
  Žaidimų centras Rainbow, pilnas ryškių spalvų. Tai suteiks daug pramogų ir padės tinkamai vystytis vaikui. Specialiai sukurta konstrukcija ir kokybiškos spyruoklės leidžia kūdikiui saugiai šokinėti aukštyn ir žemyn, išliekant vienoje vietoje. Spalvomis prisotinti žaislai skatina lytėjimo ir regos po..
  Mokestis: 66.12€ 80.00€ 95.00€
 • Žaidimų veiklos centras Rainbow
  Žaidimų centras Rainbow, pilnas ryškių spalvų. Tai suteiks daug pramogų ir padės tinkamai vystytis vaikui. Specialiai sukurta konstrukcija ir kokybiškos spyruoklės leidžia kūdikiui saugiai šokinėti aukštyn ir žemyn, išliekant vienoje vietoje. Spalvomis prisotinti žaislai skatina lytėjimo ir regos po..
  Mokestis: 66.12€ 80.00€ 95.00€