Vandens ir smėlio staliukai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BIG Waterplay vandens kanalų trasa Funland
  Waterplay yra labai smagus užsiėmimas visiems vaikams, kurie mėgsta žaistu su vandeniu. BIG Waterplay rinkinys yra aukščiausios kokybės originalus produktas, kuris tarnaus vaikams daug metų. Puiki dovana bet kokiai progai! Vandens kanalų trasos rinkinį sudaro: kanalai ir jungtys, laivelis,..
  Mokestis: 33.88€ 41.00€
 • BIG Waterplay vandens kanalų trasa Niagara
  Big Waterplay vandens kanalų trasa Niagara – žaislas tinkantis žaisti net dviem ar daugiau vaikų. Trasoje įrengtos užtvaros, šliuzas ir siurblys. Rinkinyje yra vandens trasa su priedais: valtys ir žmonių figūrėlės. Svoris: 3,6 kg. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. Matmenys: 130 x ..
  Mokestis: 51.24€ 62.00€
 • BIG Waterplay vandens kanalų trasa Rotterdam
  Waterplay yra labai smagus užsiėmimas visiems vaikams, kurie mėgsta žaistu su vandeniu. BIG Waterplay rinkinys yra aukščiausios kokybės originalus produktas, kuris tarnaus vaikams daug metų. Vandens kanalų trasa Waterplay Rotterdam rinkinį sudaro: kanalai ir jungtys, 2 laiveliai, užtvan..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • BIG Waterplay vandens kanalų trasa su uostu Amsterdam
  Big Waterplay didelė vandens kanalų trasa su uostu ir laivais – žaislas tinkantis žaisti net dviem ar daugiau vaikų. Trasoje įrengtos užtvaros, šliuzas ir 2 siurbliai. Rinkinyje yra vandens trasa su priedais: 4 skirtingi laivai, uostas ir 3 žmonių figūrėlės. Svoris: 3,6 kg. Rekomenduo..
  Mokestis: 67.77€ 82.00€
 • FEBER smėlio ir vandens stalas su dangčiu
  Tinka vaikams nuo 2 m. ..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€ 79.00€
 • LITTLE TIKES smėlio ir vandens žaidimų stalas 2in1
  Sulankstomas dviejų dalių staliukas žaidimams su vandeniu ir smėliuku. Labai praktiškas staliukas, nes sulanksčius užima ne daug vietos. Sulanksčius staliuką jį galima naudoti kaip piešimo pagrindą, piešiniams piešti. Prie staliuko tvirtinamas specialus tinklelis žaislams susidėti. Pagamintas iš tvi..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€ 129.00€
 • LITTLE TIKES smėlio žaidimų stalas Sand&Sea
  LITTLE TIKES smėlio žaidimų stalas Sand&Sea pagamintas iš tvirto, kokybiško plastiko įvairiems žaidimams lauke su smėliu. Stalas sukomplektuotas kartu su skėčiu nuo saulės, kad karštom vasarom dienom Jūsų vaikas būtų apsaugotas nuo karštų saulės spindulių ar lietaus. Stalas sudėtas iš dviejų dal..
  Mokestis: 106.61€ 129.00€ 139.00€
 • Little Tikes vaikiškas vandens stalas su fontanu
  Little Tikes vaikiškas vandens stalas su fontanu – suteiks vaikams daug džiaugsmo žaidžiant vasarą lauke. Įdedame kamuoliukus į didžiulę spiralę ir jie spirale leidžiasi žemyn. Yra didelis ratas, kurį sukant su rankenėle, galima gaudyti kamuoliukus plaukiojančius vandenyje. Rinkinyje yra: P..
  Mokestis: 56.12€ 67.90€
 • LITTLE TIKES vaikiškas vandens stalas su fontanu
  Little Tikes vaikiškas vandens stalas su fontanu – suteiks vaikams daug džiaugsmo žaidžiant vasarą lauke. Įdedame kamuoliukus į didžiulę spiralę ir jie spirale leidžiasi žemyn. Yra didelis ratas, kurį sukant su rankenėle, galima gaudyti kamuoliukus plaukiojančius vandenyje. Rinkinyje yra: P..
  Mokestis: 56.12€ 67.90€
 • LITTLE TIKES vandens piratų laivas
  LITTLE TIKES vandens piratų laivas su daugybe įvairios veiklos. Prie staliuko vienu metu gali žaisti keli vaikai. Nuleidžiamas inkaras, vandens patrankos, bokštas ir t.t. Išmatavimai: 102 x 74 x 48 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 66.12€ 80.00€ 98.18€
 • STEP2 dviejų aukštų vandens stalas Laguna Splash
  Step2 dviejų aukštų vandens stalas džiugins vaikus šiltą vasaros dieną. Stalas atrodo kaip kruizinis laivas. Vienu metu gali žaisti keli vaikai. Yra daug įdomių užsiėmimų, skatinančių vaikus kūrybiškai mąstyti. Yra kamštis, leidžiantis lengvai išleisti vandenį. Komplekte yra 13 priedų ža..
  Mokestis: 156.20€ 189.00€ 205.00€
 • STEP2 dviejų aukštų vandens stalas Unicorn
  Step2 dviejų aukštų vandens stalas džiugins vaikus šiltą vasaros dieną. Stalas atrodo kaip kruizinis laivas. Vienu metu gali žaisti keli vaikai. Yra daug įdomių užsiėmimų, skatinančių vaikus kūrybiškai mąstyti. Yra kamštis, leidžiantis lengvai išleisti vandenį. Komplekte yra priedų žaidi..
  Mokestis: 139.67€ 169.00€
 • STEP2 linksmybių paplūdimys
  Turi dangtį, kuris atskiria smėlio pusę nuo vandens Sujunkite vandens bokštą ir nusileidimo takelį, kad sukurtumėte krioklį Dangtį galima naudoti atskirai arba kartu 5 dalių rinkinį sudaro vandens bokštas su čiuožykla, nusileidimo takelis ir nuimamas puodelis, ryklio formos semtuvas, puodel..
  Mokestis: 97.52€ 118.00€ 138.00€
 • STEP2 sėmlio ir vandens stalas su skėčiu
  ..
  Mokestis: 185.95€ 225.00€ 240.10€
 • STEP2 smėlio ir vandens stalas su skėčiu ir dangčiu
  Smėlio ir vandens stalas su skėčiu ir dangčiu džiugins vaikus šiltą vasaros dieną. Vienu metu gali žaisti keli vaikai. Yra daug įdomių užsiėmimų, skatinančių vaikus kūrybiškai mąstyti. Baigus žaisti uždengiama dangčiu. Yra kamštis, leidžiantis lengvai išleisti vandenį. Komplekte yra 6 ..
  Mokestis: 147.93€ 179.00€
 • WADER vandens žaidimas - Pagauk antytę
  Nuostabus Wader vandens žaidimas, reikia su meškere sugauti antytę. Komplekte yra: baseiniukas, 2 meškerės su kabliukais, 12 antyčių, malūnas ir kt. Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 12 mėn. Matmenys: 53 x 35 x 23 cm. ..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€
 • WADER vandens žaidimų trasa su priedais
  Wader kompanijos vandens žaidimas tinka žaisti tiek namuose, tiek kieme. Vandens takas įrengtas su judančiais elementais, dėl kurių žaidimas taps patrauklesnis. Komplekte yra: vandens rezervuaras su kanalų tinklu vandens malūnas pertvaros pakeliami tiltai keliai transporto priemonė..
  Mokestis: 38.84€ 47.00€
 • BIG lauko fontanas Aštuonkojis Aqua Nauti
  Nuostabus lauko fontanas „Aštuonkojis“ suteiks vaikui daugybę džiaugsmo valandų šiltą vasaros dieną. „Aqua Nauti“ vaikų vandens purkštuvą galima prijungti prie bet kokios sodo žarnos. Priklausomai nuo slėgio, vanduo aštuonkojo kepurėlę pakelia iki dviejų metrų aukščio ir paskirsto vandenį apli..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • SMOBY vandens ir smėlio pramogų staliukas
  SMOBY vandens ir smėlio pramogų staliukas pagamintas iš tvirto, kokybiško plastiko, įvairiems žaidimams lauke su smėliu ir vandeniu. Stalas sudėtas iš dviejų dalių, vienoje dalyje smėlis, kitoje vanduo. Rinkinyje: grėbliukas, kastuvėlis, 2 smėlio formelės ir laivelis. Vienu metu prie stalo gali žais..
  Mokestis: 47.02€ 56.90€ 69.00€
 • STEP2 smėlio ir vandens stalas Fiesta Cruise
  Smėlio ir vandens stalas Fiesta Cruise – džiugins vaikus šiltą vasaros dieną. Stalas atrodo kaip kruizinis laivas. Vienu metu gali žaisti keli vaikai. Yra daug įdomių užsiėmimų, skatinančių vaikus kūrybiškai mąstyti. Laivo priekinė dalis yra kaip smėlio dėžė su dangčiu. Kiekvienoje yra k..
  Mokestis: 147.93€ 179.00€
 • STEP2 vandens stalas su kamuoliukais
  Step2 vandens stalas su kamuoliukais „Discovery Ball Table“ džiugins vaikus šiltą vasaros dieną. Vienu metu gali žaisti keli vaikai. Yra daug įdomių užsiėmimų, skatinančių vaikus kūrybiškai mąstyti. Yra kamštis, leidžiantis lengvai išleisti vandenį. Komplekte yra: vandens stalas, 10 kamu..
  Mokestis: 131.40€ 159.00€
 • STEP2 vandens stalas su skėčiu Spill & Splash Seaway
  Dviejų lygių vandens stalas su skėčiu – džiugins vaikus šiltą vasaros dieną. Galimybė sukurti krioklį. Jūrų būtybių pagalba mes galime aplankyti undinėlių lagūną arba plaukti su delfinais. Vandens malūnėlis žvaigždės formos. Galima pilti vandenį ir smėlį. Komplekte yra skėtis, sietelis..
  Mokestis: 129.75€ 157.00€
 • Vandens ir smėlio žaidimų stalas
  „Step2 Ball Buddies“ nuotykių centro dviejų aukštų vaikiškas stalas! Be klasikinio sunkvežimio „Ball Buddies“, šiame vaikų žaidimų lauke yra sraigtasparnis „Ball Buddies“, valtis ir traukinys - kuriais vienu metu galima gabenti du žaidimo kamuolius! Rutulinių bičiulių laukia nuotykiai aplink upę a..
  Mokestis: 152.89€ 185.00€
 • Vandens pramogų ir žaidimų stalas Battle Splash Water Table
  Vandens pramogų ir žaidimų stalas Battle Splash Water Table linksmiems žaidimams vasaros kaitroje. Matmenys: 75 x 75 x 92 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 85.93€ 103.97€
 • Vandens žaidimų parkas BIG Adventure Land 138x88x47 cm
  Vandens žaidimų parkas BIG Adventure Land Jį sukūrė vertinamas „Big“ prekės ženklas, priklausantis „Simba Dickie“ grupei. „Aquaplay“ serija atsirado Švedijoje, o šiuo metu gaminama Vokietijoje. Jis skirtas 3-7 metų vaikams. Rinkinyje iš viso yra 57 elementai, iš kurių, be kanalų, galite statyt..
  Mokestis: 75.95€ 91.90€
 • Vandens žaidimų parkas BIG Mega Most Bridge
  Vandens žaidimų parkas BIG Mega Most Bridge Jį sukūrė vertinamas „Big“ prekės ženklas, priklausantis „Simba Dickie“ grupei. „Aquaplay“ serija atsirado Švedijoje, o šiuo metu gaminama Vokietijoje. Jis skirtas 3-7 metų vaikams. Rinkinyje yra 49 elementai, iš kurių, be kanalų, galite papildomai k..
  Mokestis: 61.90€ 74.90€
 • Vandens žaidimų parkas BIG Mountain Lake 126x88x35 cm.
  „Aquaplay Mountain Lake“ farvaterį sukūrė vertinamas „Big“ prekės ženklas, priklausantis „Simba Dickie“ grupei. „Aquaplay“ serija atsirado Švedijoje, o šiuo metu gaminama Vokietijoje. Jis skirtas 3-7 metų vaikams. Iš viso yra 70 elementų, iš kurių, be kanalų, galite papildomai statyti, be kitų ti..
  Mokestis: 75.95€ 91.90€
 • Vandens žaidimų parkas BIG Serious Water Channel System 145x160cm
  Vandens žaidimų parkas BIG Serious Water Channel System Sukūrė vertinamas „Big“ prekės ženklas, priklausantis „Simba Dickie“ grupei. „Aquaplay“ serija atsirado Švedijoje, o šiuo metu gaminama Vokietijoje. Jis skirtas 3-7 metų vaikams. Iš viso yra 56 elementai, kurie, be kanalų, gali būti papil..
  Mokestis: 81.74€ 98.90€
 • WADER vandens žaidimų staliukas
  Wader vandens staliukas tinka žaisti namuose ir lauke. Vandens stalas su judančiais elementais, dėl kurių žaidimas taps įdomesnis. Vaikas gali įpilti vandens į žaislus, kurie pritvirtinti prie stalo ir užblokuoti vandens koridorius. Komplekte yra: stalas vandens pompa 2 vandens malūn..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€