Vandens šautuvai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • NERF vandens šautuvas SUPER SOAKER
  NERF SUPER SOAKER yra visiškai saugūs ginklai ir paleidimo įrenginiai, šaudantys vandens srove. Puiki alternatyva žaisti su Nerf paleidimo įrenginiais šiltomis vasaros dienomis. Tegul linksmybės prasideda su NERF Super Soaker vandens pūtikliais! Tai mėgstamiausias vaikų ir suaugusiųjų lauko žaidi..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Vandens pistoletas vaikams Water Heroes
  Vandens pistoletas vaikams Water Heroes Vandens pistoletas yra puikus žaislas karštomis saulėtoms dienoms, jis taip pat tarnaus kaip įdomus rekvizitas žaidžiant. Su mūsų rinkiniu galite būti tikri, kad suteiksite savo vaikui daug linksmybių, suteikdami galimybę žaisti kare su vandens šautuvais. N..
  Mokestis: 14.88€ 18.00€
 • Vandens šautuvas Combat Watergun 1000ml
  Žaisliniai vandens pistoletai yra vienas iš populiariausių žaislų, kuriuos vaikai naudoja vasaros laikotarpiu, nesvarbu, ar tai būtų pajūris, kiemas, ar baseinas. Žaisti su jų naudojimu yra didelis džiaugsmas visiems vaikams, bet ne tik suaugusiems taip pat patinka vandens kovos. Privalumas yra vėsu..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€ 22.00€
 • Vandens šautuvas Shoot Gun Set
  WOOPIE prekės ženklo vandens pistoletas yra vandens žaislas, sukurtas vaikams, suteikiantis daug valandų pramogų lauke, ypač šiltomis dienomis. Pagrindinis šio vandens pūtiklio skiriamasis bruožas yra oro slėgiu pagrįstas pavaros mechanizmas. Vaikas pumpuoja vandenį į rezervuarą, taip sukurdamas slė..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • Vandens šautuvas su vandens rezervuaru ant nugaros Dino
  WOOPIE prekės ženklo vandens pistoletas DINO yra jaudinančių nuotykių karštomis dienomis pradžia! Šis žaislas yra puiki idėja vaikams, kurie mėgsta veiklą lauke ir vandens žaidimus. Mielas dinozauras ir ryškios spalvos tikrai patiks jūsų vaikui. Tiesiog užpildykite žaislo rezervuarą vandens ir užsid..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Vandens šautuvas Water Gun
  Super vandens šautuvas, vamzdis turi dvi skyles, leidžiančias šauti dvi vandens sroves. Galbūt du žmonės gali nukentėti vienu metu.! Laikas linksmybėms ilgomis vasaros dienomis su bendraamžiais ar šeima. Galinėje dalyje, pistoleto viršuje, yra žaliai atsuktas bakas, atidarykite jį ir užpildykite ..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€ 19.00€
 • Vasaros linksmybių žaislas fontanas Malūnsparnis
  WOOPIE prekės ženklo sraigtasparnio formos purkštuvas 2-in-1 sujungia dvi funkcijas, puikiai tiks kaip žaislas vaikui ir laistys jūsų sodą. Purškimo svirtis, kaip ir uodeginis rotorius, sukasi 360 laipsnių.Pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagos, kuri tikrai pravers per beprotiškus žaidimus. Pur..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Vasaros linksmybių žaislas fontanas Vėžliukas
  WOOPIE prekės ženklo vėžlio formos purkštuvas 2 viename sujungia dvi funkcijas, puikiai tiks kaip žaislas vaikui ir palaistys jūsų sodą. Purškimo svirtis sukasi 360 laipsnių. Jis pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagos, kuri tikrai pravers per beprotiškus žaidimus. Purkštukas yra lengvas, o kra..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€