Skaičiai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BRIMAREX medinė dėlionė skaičiai
  Medinė dėlionė skaičiai su rankenėlėmis. Spalvingas dėlionės detales su skaičiais sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti skaičiukus, formas ir lavina mąstyseną. Sudėties, atimties, dalybos, daugybos ir ligybės ženklai..
  Mokestis: 4.07€ 4.92€
 • Medinė dėlionė skaičiai
  Medinė dėlionė skaičiai su rankenėlėmis. Spalvingas dėlionės detales su skaičiais sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti skaičiukus, formas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 30 x 22,5 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 3.35€ 4.05€
 • Medinė dėlionė skaičiai GOKI
  Medinė dėlionė skaičiai su medinėmis rankenėlėmis. Spalvingas dėlionės detales su skaičiais sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti skaičiukus, formas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 30 x 15 cm. Tinka vaikams nuo 2 m..
  Mokestis: 8.14€ 9.85€
 • Mediniai skaitliukai Goki
  Mediniai skaitliukai Goki. Skaitliukų matmenys: 16 x 18 x 5 cm. Mokinkitės skaičiuoti iki 100 su spalvotais mediniais skaitliukais.Tinka vaikams nuo 4 m. ..
  Mokestis: 8.12€ 9.83€
 • Mediniai spalvoti skaitliukai VIGA
  Mediniai spalvoti skaitliukai tai klasikinis žaislas, kuris ne tik padės vaikui išmokti pirmuosius matematinius veiksmus, bet ir palaikys motorinius įgūdžius, judesių koordinavimą, erdvinį suvokimą, logiką, vaizduotę, atmintį ir koncentraciją! Žaislas stimuliuoja vaizduotę, praktikuoja rankinius ..
  Mokestis: 13.64€ 16.50€
 • WOODY medinės kaladėlės su raidelėmis ir skaičiais
  WOODY medinių kaladėlių rinkinys iš 40 vnt. medinių spalvotų kaladėlių. Kaladėlės su skaičiais ir raidėmis. Žaidimas kaladėlėmis skatina loginio ir meninio intelekto vystymąsi. Padeda stiprinti nuoseklumo, konseptualizmo suvokimą, gebėjimą spręsti problemas, taip pat spalvų, formų, proporcingumo ir ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • Klasikinė dėlionė trupmenoms mokytis
  Klasikinė dėlionė trupmenoms mokytis, kurios dėka vaikai lengvai ir maloniai supras trupmenų reikšmę. Dėlionės pranašumai:  klasikinis ir paprastas vykdymas  aukštos kokybės  vienoje kaladėlių pusėje yra atspausdintos trupmenos, kita pusė tuščia - dėl to vaikai gali vizualiai ..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • Medinė dėlionė skaičiai Bigjigs
  Medinė dėlionė skaičiai Bigjigs. Iš atskirų, spalvotų dalių reikės sudėlioti skaičius nuo 1 iki 9. Dėliodamas vaikas pažins skaičius, mokysis susikaupti, pažinti jūros gyvūnūs ir spalvas. Dėlionė sudėta patogioje dėžutėje. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • Medinė mokomoji kirmelytė
  Medinė mokomoji kirmelytė kurią reikės sudėti eilės tvarka pagal užrašytus skaičiukus nuo 1 iki 10 ant kirmelytės kūno. Kirmelytės kūnas dedamas iš skirtingų spalvų dėlionės. Matmenys: 26 x 16 x 1,5 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • Medinės kaladėlės su raidėmis ir skaičiais VIGA
  Rinkinyje yra 100 spalvotų kaladėlių, sudarytų iš raidžių, skaičių, atimties ir daugybos simbolių. Tai puikus sprendimas jūsų vaikui mokytis per žaidimą abėcėlės ir skaičiuoti iki 10. Formų įvairovė leidžia vaikams sukurti unikalius pastatus, miestus ir įrenginius. Kaladėlės supakuotos į plastikinį ..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • Mediniai magnetiniai skaičiai medinėje dėžutėje Melissa & Doug
  Skaičiukai, kuriais galima skaičiuoti nuo 0 iki 20. Taip pat rinkinyje rasite 5 matematikos veiksmų ženklus. 37 spalvingi magnetiniai skaičiukai, kurie padės vaikučiams išmokti skaičiuoti ir padės suprasti matematikos pagrindus. Medinė dėžutė, kurioje yra daugybė spalvingų ir didelių, medinių ..
  Mokestis: 15.62€ 18.90€
 • Mediniai spalvoti skaitliukai LELIN
  Mediniai spalvoti skaitliukai tai klasikinis žaislas, kuris ne tik padės vaikui išmokti pirmuosius matematinius veiksmus, bet ir palaikys motorinius įgūdžius, judesių koordinavimą, erdvinį suvokimą, logiką, vaizduotę, atmintį ir koncentraciją! Žaislas stimuliuoja vaizduotę, praktikuoja rankinius ..
  Mokestis: 12.31€ 14.90€
 • Medinių magnetinių skaičių rinkinys LELIN
  Medinių magnetinių raidelių rinkinys, kuriame yra 60 el.  po 5 vnt. skaitmenų nuo 0 iki 9; po 2 vnt. simbolių: lygybė, sudėtis, atimtis, daugyba ir dalyba; Raidelės limpa prie metalinio pagrindo. Raidelės išmatavimai: ~5.5 x 4 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • Pirmoji daugybos mokomoji lentelė
  Ant medinio pagrindo yra 81 medinis kubelis, vienoje pusėje matematinė užduotis, kitoje atsakymas. Tiesiog pasukite kauliuką ir rezultatas pasirodys vaiko akyse. Matmenys: 17x17 cm Kubelio matmenys: 1 x 1 cm. Amžius: 6+ Nuoroda: 7583 CE atitikties deklaracija ..
  Mokestis: 8.26€ 10.00€
 • Skaičių dėlionė Dinozauras
  Medinis dinozauras su skaičių rinkiniu nuo 1 iki 15. Naudinga mokantis skaičiuoti. Spalvingus galvosūkius galima uždėti ant dinozauro nugaros, o tai palengvina laikymą. Pakuotės matmenys: 25 x 13,5 x 5 cm CE atitikties deklaracija ..
  Mokestis: 7.44€ 9.00€
 • VIGA medinė lenta su skaičių atitikmenimis Montessori
  Viena iš medinių lentelių serijos su miela meškiuko galvute. Lenta su apvaliais blokais, ant kurių yra atitinkamas taškų skaičius, kuris turi būti suderintas su atitinkamu skaičiumi lentoje. Žaislas padeda lavinti vaikų loginį mąstymą, taip pat padeda mokytis spalvų ir skaičių. Produktas idealiai ti..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • Žadimas "Pažink skaičius - Išmok skaičiuoti"
  Medinis kūrybinis „Viga“ gamintojo žaislas yra vienas iš pirmaujančių žaislų, kuris tarnaus ilgą laiką ir suteiks jūsų vaikui daugelį metų įdomios ir kūrybingos linksmybės. Tokio žaislo pagalba vaikas išmoks skaičiuoti bus paprasta ir malonu. Medinę skaičiavim sudaro 55 diskai, 20 kaladėlių su skaič..
  Mokestis: 10.95€ 13.25€
 • Žaidimas iš medienos "Išmok skaičiuoti"
  Žaidimas iš medienos "Išmok skaičiuoti" Puikus mokymasis pradinių klasių mokiniams. Padeda vaikams išmokti pagrindinių pridėtinių ir atimties funkcijų, naudojant jų smulkiosios motorikos įgūdžius. Gerina matematikos įgūdžius. Aukštos kokybės mediena suapvalintais kraštais ir dažyta vaika..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€