Medinės dėlionės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • GOKI medinė dėlionė
  GOKI medinė dėlionė. Dėžutėje rasite 20 medinių kortelių iš kurių galima sudėlioti 5 skirtingus gyvūnus. Vienos kortelės išmatavimai: 4 x 4 cm.Tinka vaikams nuo 2 m. ..
  Mokestis: 5.98€ 7.24€
 • GOKI medinė dėlionė
  GOKI medinė dėlionė. Dėžutėje rasite 24 medinių kortelių iš kurių galima sudėlioti 6 skirtingus piešinėlius (pvz: nuotraukose). Vienos kortelės išmatavimai: 4 x 4 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 2 m. ..
  Mokestis: 8.18€ 9.90€
 • GOKI medinė dėlionė Jūros gyventojai
  GOKI medinė dėlionė Jūros gyventojai su medinėmis rankenėlėmis. Spalvingas dėlionės detales su jūros gyventojais sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti gyvūnus ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 30 x 21 cm. Tinka vaika..
  Mokestis: 8.14€ 9.85€
 • HAPE medinė raidelių dėlionė ABC
  Nuo 1983 m. HAPE dirba tam, kad skirtingo amžiaus vaikams sukurtų įdomius, aukštos kokybės bei ekologiškus žaislus. HAPE žaislai vysto vaikučių vaizduotę ir tuo pačiu metu lavina jų įgūdžius. Visi žaislai yra nepavojingi, natūralūs ir linksmi, pagaminti iš ekologiškų medžiagų. Dėlionės išmatavimai: ..
  Mokestis: 13.41€ 16.22€
 • Medinė dėlionė Miško gyventojai ClassicWorld
  Medinė dėlionė Miško gyventojai ClassicWorld su rankenėlėmis. Spalvingas dėlionės detales sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti gyvūnėlius, formas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 30 x 21 cm. Tinka vaikams nuo 18 mė..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • Medinė dėlionė puzzle
  Galima sudėlioti 4 skirtingus paveikslėlius su gyvūnėliais. Skatina vaiką pažinti gyvūnėlius ir lavina mąstyseną. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 5.74€ 6.95€
 • Medinė dėlionė puzzle
  Galima sudėlioti 4 skirtingus paveikslėlius su transporto priemonėmis. Skatina vaiką pažinti ir lavina mąstyseną. Tinka vaikams nuo 2 m. ..
  Mokestis: 4.31€ 5.21€
 • Medinė dėlionė puzzle BINO
  Galima sudėlioti 4 skirtingus paveikslėlius su gyvūnėliais. Skatina vaiką pažinti gyvūnėlius ir lavina mąstyseną. Dėžutės matmenys: 20 x 14 x 3,5cm.  Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 7.36€ 8.90€
 • Medinė geometrinių figūrų dėlionė
  Medinė geometrinių figūrų dėlionė. Viga geometrinių figūrų dėlionė sudomins mažuosius vaikus. Rinkinyje yra 19 skirtingų formų ir spalvų kaladėlių. Spalvingas žaidimas: lavina vaizduotę, gebėjimą mąstyti, vystyti akių ir rankyčių koordinaciją, smulkiąją motoriką, padeda atskirti spalvas ir formas. P..
  Mokestis: 18.10€ 21.90€
 • Medinė loginė dėlionė "Drugelis"
  Medinė loginė dėlionė "Drugelis" iš 21 elemento rinkinyje. Loginis žaidimas kuris skatins vaiką sudėlioti medinę dėlionę pagal eiliškumą į tam skirtą pagrindą.  Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 7.66€ 9.27€
 • Medinė loginė dėlionė "Varlytė"
  Medinė loginė dėlionė "Varlytė" iš 21 elemento rinkinyje. Loginis žaidimas kuris skatins vaiką sudėlioti medinę dėlionę pagal eiliškumą į tam skirtą pagrindą. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 7.66€ 9.27€
 • Medinės dėlionės komplekte 12 vnt. po 4 dalis
  Medinių dėlionių komplektas 12 vnt. po 4 detales. Viga vaikiškas medinių dėlionių žaidimas tikrai sudomins vaiką. Kiekviename rėmelyje yra dėlionė iš 4 detalių. Vaiko užduotis yra įdėti spalvingas dėliones į atitinkamą rėmelį. Paprastos formos, mieli piešiniai, gražios spalvos pritrauks vaikus žaist..
  Mokestis: 34.71€ 42.00€
 • Medinės dėlionės komplekte 12 vnt. po 9 dalis
  Medinių dėlionių komplektas 12 vnt. po 9 detales. Viga vaikiškas medinių dėlionių žaidimas tikrai sudomins vaiką. Kiekviename rėmelyje yra dėlionė iš 9 detalių. Vaiko užduotis yra įdėti spalvingas dėliones į atitinkamą rėmelį. Paprastos formos, mieli piešiniai, gražios spalvos pritrauks vaikus žaist..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€
 • Medinės kaladėlės - delionė Bitė Maja (15 vnt.)
  Į rinkinį įeina 15 medinių kaladėlių iš kurių galima sudėlioti 6 skirtingus paveikslėlius. Kaladėlės praktiškai sudėtos į medinę dėžutę. Dėžutės išmatavimai: 20 x 5 x 13 cm. Kaladėlės išmatavimai: 4 x 4 cm. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 10.77€ 13.03€
 • Medinės kaladėlės - dėlionė GOKI
  Į rinkinį įeina 4 medinės kaladėlės iš kurių galima sudėlioti 6 skirtingus paveikslėlius. Kaladėlės praktiškai sudėtos į dėžutę. Kaladėlės išmatavimai 4 x 4 x 4 cm. Tinka vaikams nuo 2 m. ..
  Mokestis: 5.98€ 7.24€
 • Medinės kaladėlės - delionė Seahorse (9 vnt.)
  Į rinkinį įeina 9 medinės kaladėlės iš kurių galima sudėlioti 6 skirtingus paveikslėlius su jūros gyventojais. Kaladėlės praktiškai sudėtos į medinę dėžutę. Kaladėlės išmatavimai: 3,5 x 3,5 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 4.79€ 5.80€
 • Medinių kaladėlių dėlionė Cars
  Į rinkinį įeina 9 medinės kaladėlės iš kurių galima sudėlioti 6 skirtingus paveikslėlius su filmuko Cars personažais. Kaladėlės praktiškai sudėtos į medinę dėžutę. Tinka vaikams nuo 10 mėn. ..
  Mokestis: 5.74€ 6.95€
 • Medinių kaladėlių dėlionė Cars
  Į rinkinį įeina 9 medinės kaladėlės iš kurių galima sudėlioti 6 skirtingus paveikslėlius su filmuko Cars personažais. Kaladėlės praktiškai sudėtos į medinę dėžutę. Tinka vaikams nuo 10 mėn. ..
  Mokestis: 5.74€ 6.95€
 • Medinių kaladėlių dėlionė Liūtas Karalius
  Į rinkinį įeina 9 medinės kaladėlės iš kurių galima sudėlioti 6 skirtingus paveikslėlius su filmuko Liūtas Karalius personažais. Kaladėlės praktiškai sudėtos į medinę dėžutę. Tinka vaikams nuo 10 mėn. ..
  Mokestis: 5.74€ 6.95€
 • Medinių kaladėlių dėlionė Mickey
  Į rinkinį įeina 9 medinės kaladėlės iš kurių galima sudėlioti 6 skirtingus paveikslėlius su filmuko Mickey personažais. Kaladėlės praktiškai sudėtos į medinę dėžutę. Tinka vaikams nuo 10 mėn. ..
  Mokestis: 5.74€ 6.95€
 • PLAYME medinė dėlionė Gyvūnėliai
  PLAYME medinė dėlionė Gyvūnėliai. Spalvingas dėlionės detales sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti gyvūnėlius, formas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 15 x 15 cm. Tinka vaikams nuo 10 mėn. ..
  Mokestis: 1.68€ 2.03€
 • Antspaudukai su Miško gyventojais 8 vnt.
  8 antspaudų rinkinys su miško žvėries motyvu. Supakuota į patogų indelį. Amžius: 3+ Pakuotės matmenys: 8,5 x 9,5 x 7 cm Antspaudo matmenys: 2,9 cm, skersmuo 2,2 cm Nuoroda: 15570 CE atitikties deklaracija ..
  Mokestis: 7.44€ 9.00€
 • BIGJIGS medinės kaladėlės dėlionė Ferma
  Į rinkinį įeina 9 medinės kaladėlės iš kurių galima sudėlioti 6 skirtingus paveikslėlius su fermos gyventojais. Dėžutės išmatavimai: 12,5 x 12,5 cm. Kaladėlės išmatavimai: 3,5 x 3,5 x 3,5cm. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 4.55€ 5.50€
 • CLASSIC WORLD medinė dėlionė Montessori Mandala Blocks
  Mandalos yra piešiniai ant apskritimo plano, kilę iš budizmo, išpopuliarėję ir Europoje, nes džiugina formomis ir spalvomis. Pasak vienuolių, mandala simbolizuoja darnų apskritimo ir kvadrato derinį. Komplekte yra: - medinis pagrindas su specialiai paruoštomis nuožulnomis briaunomis viduje, kad ..
  Mokestis: 15.70€ 19.00€
 • Dėlionė Aprenk lokių šeimą
  Medinė dėlionė Aprenk meškiukų šeimyną – puiki mankšta, lavinanti vaiko rankinius įgūdžius ir vaizduotę. Dėlionė susideda iš:      meškiukų galvos – kiekvienas iš trijų meškiukų turi 6 galimas minas, iš viso 18 elementų      palaidinės / suknelės - ..
  Mokestis: 10.74€ 13.00€
 • Dėlionė iš medinių kaladėlių "Gyvūnai"
  Dėlionė iš medinių kaladėlių "Gyvūnai". Į rinkinį įeina 4 medinės kaladėlės iš kurių galima sudėlioti 6 skirtingus paveikslėlius su jūros gyventojais. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 7.36€ 8.90€
 • Dėlionė su garso efektais pagal gyvūną
  Dėlionė pagaminta iš natūralios medienos, sudaryta iš pagrindo ir 8 ūkio gyvūnų. Čia rasite: šunį, katę, arklį, kiaulę, karvę, avį, antį ir vištą. Įstačius gyvūną į jam skirtą vietą pasigirsta tam gyvūnui būdingi garsai. Žaislui reikalingos 2 AAA baterijos – baterijos į komplektą neįeina. Matm..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • Dėlionė su struktūromis 3D Miško Gyventojai
  Pristatome linksmą daugiafunkcį galvosūkį su miško gyventojais. Žaisle yra 6 gyvūnėliai, kuriuos vaikas priderina prie dėlionės formos. Čia rasite elniuką, zuikį, voveraitę, ežį, lapę ir mešką. Be to, po kiekvienu galvosūkiu atrasite skirtingos struktūros medžiagą. Dėlionė pagaminta iš malonių sp..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Dėlionė su struktūromis 3D Safari Gyventojai
  Pristatome linksmą daugiafunkcį safari galvosūkį. Žaisle yra 6 gyvūnėliai, kuriuos vaikas priderina prie dėlionės formos. Čia rasite beždžionę, papūgą, gepardą, krokodilą, žirafą ir liūtą. Be to, po kiekvienu galvosūkiu atrasite skirtingos struktūros medžiagą. Dėlionė pagaminta iš malonių spalvų ..
  Mokestis: 10.74€ 13.00€
 • Didelė medinė dėlionė naminiai gyvūnai LELIN
  Didelė medinė dėlionė naminiai gyvūnai su rankenėlėmis. Spalvingas dėlionės detales sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti gyvūnėlius, formas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 40 x 30 cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • Didelė medinė dėlionė transporto priemonės LELIN
  Didelė medinė dėlionė su transporto priemonėmis ir su rankenėlėmis. Spalvingas dėlionės detales sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti transporto priemones, formas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 40 x 30 cm. Tinka v..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • Geometrinių formų kaladėlės – Montessori žaislas
  Fantastiškas „Small Foot Design“ dėlionės žaidimas, kurio dėka jūsų vaikas galės praleisti ilgas valandas dėliodamas spalvotas kaladėles ant pridedamų šablonų rinkinyje. Į komplektą įeina:      medinė rakinama dėžė      15 dvipusių kortelių (iš viso..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • GOKI dėlionė
  GOKI dėlionė su žvėreliais. Rinkinyje 2 kubeliai ant kurių kraštinių žvėrelių atskiros dalys. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 4.05€ 4.90€
 • GOKI medinė dėlionė Žvėreliai
  Vaikams patinka galvosūkiai, įrišimai ir dėlionės. Jie skatina mąstymą ir lavina vaizduotę. Gaminys visiškai pagamintas iš ekologiškos medienos. Amžius: 1+ Matmenys: 17,5 x 17,5 x 2,5 cm Nuoroda: 57497 Atitikties deklaracija: CE ..
  Mokestis: 7.44€ 9.00€
 • LELIN medinė dėlionė Ferma
  LELIN medinė dėlionė Ferma su medinėmis rankenėlėmis. Spalvingas dėlionės detales su fermos gyventojais sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti gyvūnus ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 30 x 22,5 cm. Tinka vaikams nuo ..
  Mokestis: 8.18€ 9.90€
 • LELIN medinė dėlionė Safari
  LELIN medinė dėlionė Safari su medinėmis rankenėlėmis. Spalvingas dėlionės detales su Safari gyventojais sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti gyvūnus ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 30 x 22,5 cm. Tinka vaikams nuo..
  Mokestis: 8.18€ 9.90€
 • LELIN medinė dėlionė Skraidantys gyvūnai
  LELIN medinė dėlionė Gyvūnai su medinėmis rankenėlėmis. Spalvingas dėlionės detales su skraidančiais mūsų planetos gyventojais sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti gyvūnus ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 30 x 22,5..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • Magnetinė dėlionė
  Didelė magnetinė lenta, kurios matmenys yra 30 x 30 cm, leis jums sukurti tikrai įdomius ir originalius modelius. Rinkinyje yra magnetinė bazė, 26 spalvingų spalvų magnetinės formos ir 15 raštų kortelių. Šis elementų skaičius leidžia sukurti beveik neribotą skaičių nuotraukų. Pradžioje galite naudot..
  Mokestis: 13.97€ 16.90€
 • Medinė dėlionė Aprenk meškučius
  Žaidimas "Aprenk šiuos mielus meškiukus" su rinkinyje esančiais skirtingais rūbeliais. Rinkinyje medinės skirtingos dalys, kuriomis naudojantis reikės papuošti vis skirtingą meškiuką. Visos dalys pagamintos iš natūralios medienos. Dėlionės išmatavimai 28 x 14 x 4 cm Rekomenduojama vaikams..
  Mokestis: 10.66€ 12.90€
 • Medinė dėlionė Butterfly
  Medinė dėlionė drugelis „Viga Butterfly“. Dėlionė susideda iš įvairių formų ir spalvų. Puikus ir įdomus užsiėmimas vaikams. Aukštos kokybės mediena. Matmenys: 21,5 x 19,5 x 3,5 cm. Rekomenduojamas amžius nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • Medinė dėlionė CARS 3
  Dėžutėje rasite 24 medinių kortelių iš kurių galima sudėlioti 6 skirtingus CARS 3 automobiliai. Surinktos dėlionės išmatavimai: 11 x 11 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 10 mėn. ..
  Mokestis: 5.98€ 7.24€
 • Medinė dėlionė Crocodile A,B,C....
  Medinis krokodilas yra puikus būdas išmokti abėcėlę ir pirmuosius žodžius. Raidžių jungimas ir žodžių kūrimas yra labai smagu, lavina loginį mąstymą. Rinkinį sudaro 26 mediniai spalvingi elementai su atspausdintomis raidėmis ant kiekvieno. Verta atkreipti dėmesį į apdailos kokybę ir tokias detale..
  Mokestis: 17.56€ 21.25€
 • Medinė dėlionė Dinoland
  Puikus medinių galvosūkių rinkinys iš „Melissa & Doug“ suteiks Jūsų vaikui daug džiaugsmo ir malonumo. Yra 4 skirtingi piešiniai su dinozaurų motyvais. Kiekvienas iš jų turi skirtingą žanrą, kad keli vaikai galėtų dalyvauti žaidime - pavyzdžiui, laiku sudėlioti paveikslėlius. Mažylis taip pat..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • Medinė dėlionė iš 11 spalvotų elementų
  Medinę geometrinių raštų dėlionę sukūrė vertinamas medinių žaislų gamintojas - Viga Toys vaikams nuo 12 mėn. Šis medinis galvosūkis supažindina kūdikį su įvairiomis formomis ir spalvomis, taip pat su dalies ir visumos sampratomis. Žaislas teigiamai veikia vaiko intelektualinį vystymąsi. Charakter..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • Medinė dėlionė Meškiukai
  Dėlionė yra praktiškoje medinėje dėžutėje, todėl dėlionės dalelės nepasimes. Dėžutės viršuje yra įdubimai dėlionės dalelėms. Dėl įdubos vaikas turi derinti atitinkamus elementus prie formos. Be to, įdėjus elementai neatsiskiria. Medžiaga: natūrali mediena Matmenys: 27 x 13,5 x 3,5 cm Amžius..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Medinė delionė su garsais Ferma
  Medinė delionė su garsais "Ferma". Įstačius žvėrelį į jam skirtą vietą mediniame pagrinde, pasigirsta to žvėrelio būdingas skleidžiamas garsas. Puiki edukacinė priemonė supažindinti vaiką su gyvūnais. Matmenys: 33 x 23 x 3 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 16.45€ 19.90€
 • Medinė delionė su garsais Transportas
  Medinė delionė su garsais "Transportas". Įstačius transporto priemonę į jai skirtą vietą mediniame pagrinde, pasigirsta tos transporto priemonės skleidžiamas būdingas garsas. Matmenys: 33 x 23 x 3 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • Medinė dėlionė su gyvūnais Ferma
  Naujas įdomus Goki galvosūkis su mėgstamais ūkio gyvūnais. Šį kartą ūkio gyventojus rasite ant medinio pagrindo, kuris turi būti priderintas prie atitinkamų skylių. Viduje rasite tipišką galvosūkį, sudarytą iš šešių elementų, vaizduojančių gyvenimą ūkyje. Dėlionė susideda iš 15 dalių ir pagrindo...
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Medinė dėlionė su gyvūnais Zoo
  Naujas įdomus Goki galvosūkis su mėgstamais ūkio gyvūnais. Šį kartą ūkio gyventojus rasite ant medinio pagrindo, kuris turi būti priderintas prie atitinkamų skylių. Viduje rasite tipišką galvosūkį, sudarytą iš šešių elementų, vaizduojančių gyvenimą ūkyje. Dėlionė susideda iš 15 dalių ir pagrindo...
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Medinė dėlionė Tetris
  Klasikinis tetris žaidimas naujoje versijoje, šį kartą pagal WoodyLand bendrovės pasiūlymą. Žaidimas yra tiesiog 2in1: labai smagu ir ugdo naujus įgūdžius Pristatomas žaidimas yra kompiuterinės versijos atspindys, Ant medinės, stačiakampės lentos, pastatytos horizontaliai trumpesne puse. turėtų būti..
  Mokestis: 8.93€ 10.80€
 • Medinė dėlionė Transportas
  Medinė dėlionė su rankenėlėmis Goki degalinė. Rinkinį sudaro stovas ir 8 dėlionės. Gaminys pagamintas iš medžio. Puikiai tinka ir kaip dovana. Amžius: 1+ Matmenys: 30 x 21 x 2,4 cm Nuoroda: 57341 CE atitikties deklaracija ..
  Mokestis: 9.09€ 11.00€
 • Medinė dėlionė Vabzdžiai
  Dėžutėje rasite 24 medinių kortelių iš kurių galima sudėlioti 6 skirtingus vabzdžius. Surinktos dėlionės išmatavimai: 9 x 9 cm.Tinka vaikams nuo 10 mėn. ..
  Mokestis: 5.98€ 7.24€
 • Medinė dėlionė Žvėreliai nuo 12 mėn.
  Puikus žaidimas garantuotas su šiuo medinių dėlionių komplektu. Į komplektą įeina galvosūkiai su gyvūnais:      Krokodilas Klemensas      Begemotas Hugo      Pelėda Sofija      Liūtas Leonas Rekomenduoja..
  Mokestis: 13.14€ 15.90€
 • Medinė dėlionė, maisto produktai 2in1
  Medinių daržovių pjaustymo rinkinys yra universalus žaislas, kuris turėtų būti kiekvieno mažojo virėjo rankose. Dėka padėklo su įdubomis kiekviena daržovė turi savo vietą, o gaminys taip pat tampa galvosūkiu. Be to, kiekviena daržovė turi Velcro lipduką, todėl daržovių puseles lengviau ne tik pjaust..
  Mokestis: 10.74€ 13.00€
 • Medinė dėlionė/žaidimas skaičiai-žuvelės 4in1
  Ši iš medžio pagaminta dėlionė „4-in-1“ yra puikus, daugiafunkcis edukacinis rinkinys, kuris dėl daugybės neįtikėtinai naudingų elementų padės jūsų mažyliui išmokti naujų įgūdžių. Tai trimečiams sukurtas rinkinys, kurio gražios, ryškios spalvos leis lengviau atskirti atspalvius, o įvairūs elementai ..
  Mokestis: 12.36€ 14.95€
 • Medinė lavinamoji formelių dėlionė
  Medinių figūrėlių dėlionė lavins vaiko motorinius gebėjimus, padės pažinti spalvas ir formas. Dėlionė susideda iš keturių medinių pagrindų kurie susideda į vieną visumą, o ant pagrindo esančių medinių kuokelių dedamos atskiros formelės su skylutėmis. Rinkinyje 16 dalių. Rekomenduojama vaikams nuo 24..
  Mokestis: 11.74€ 14.20€
 • Medinė lavinamoji formelių dėlionė Bigjigs
  Lavinamasis žaislas, fantastinis dėl savo paprastumo; Žaislas padės jūsų vaikui lavinti rankų įgūdžius, ypač smulkiosios motorikos įgūdžius. Vaikas pagerins gebėjimą išlaikyti susikaupimą ir sugebėjimą atskirti spalvas ir formas. Žaisdamas vaikas turi pastatyti tinkamą formą tinkamoje vietoje..
  Mokestis: 13.14€ 15.90€
 • Medinė lavinamoji formelių dėlionė WOODY
  Lavinamasis žaislas, fantastinis dėl savo paprastumo; Žaislas padės jūsų vaikui lavinti rankų įgūdžius, ypač smulkiosios motorikos įgūdžius. Vaikas pagerins gebėjimą išlaikyti susikaupimą ir sugebėjimą atskirti spalvas ir formas. Žaisdamas vaikas turi pastatyti tinkamą formą tinkamoje vietoje..
  Mokestis: 13.14€ 15.90€
 • Medinė loginė dėlionė "Kiaušinis ir višta"
  Medinė loginė dėlionė "Kiaušinis ir višta" iš 21 elemento rinkinyje. Loginis žaidimas kuris skatins vaiką sudėlioti medinę dėlionę pagal eiliškumą į tam skirtą pagrindą.  Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 7.66€ 9.27€
 • Medinė loginė dėlionė Ferma
  Medinė loginė dėlionė Ferma su medinėmis kaladėlėmis, kurias reikės sumauti ant stripelių ir taip surinkti gyvūno atvaizdą. Puikus ir įdomus žaidimas lavinantis mąstyseną, rankų koordinaciją. Rinkinyje 9 medinės kaladėlės. Galimybė surinkti 4 žvėrelių atvaizdus. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 10.77€ 13.03€
 • Medinė loginė dėlionė Safari
  Medinė loginė dėlionė Safari su medinėmis kaladėlėmis, kurias reikės sumauti ant stripelių ir taip surinkti gyvūno atvaizdą. Puikus ir įdomus žaidimas lavinantis mąstyseną, rankų koordinaciją. Rinkinyje 9 medinės kaladėlės. Galimybė surinkti 4 žvėrelių atvaizdus. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 10.77€ 13.03€
 • Medinė mokomoji kirmelytė
  Medinė mokomoji kirmelytė kurią reikės sudėti eilės tvarka pagal užrašytus skaičiukus nuo 1 iki 10 ant kirmelytės kūno. Kirmelytės kūnas dedamas iš skirtingų spalvų dėlionės. Matmenys: 26 x 16 x 1,5 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • Medinė Montessori dėlionė Gyvūnai 9 elementai
  Medinė Montessori dėlionė Gyvūnai 9 elementai Kūrybingi mediniai gyvūnėlių formos kaladėlės iš prekės ženklo TOOKY TOY yra puiki pramoga, lavinanti loginio mąstymo įgūdžius. Rinkinyje yra 9 gyvūnėliai, kuriuos galima išdėlioti įvairiais deriniais, o baigę įdėkite juos į patogų medžiaginį maišelį...
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • Medinė Montessori dėlionė su 28 šablonais
  Rinkinys „du viename“ su dvipuse lenta skirta rašyti ir ištrinti bei mediniais pagaliukais dėti spalvotus paveikslėlius – puikus žaislas vaikams. Nuostabus kūrybinis žaislas, kuris suteiks daug valandų kūrybinės pramogos. Medinė lenta yra dvipusė. Vienoje pusėje yra lenta raštams rašyti ir piešti su..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • Medinės kaladėlės - delionė Safari (9 vnt.)
  Į rinkinį įeina 9 medinės kaladėlės iš kurių galima sudėlioti 6 skirtingus paveikslėlius. Kaladėlės praktiškai sudėtos į medinę dėžutę. Dėžutės išmatavimai: 13 x 5 x 13 cm. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • Medinės kaladėlės – balansuojanti Vaivorykštė
  Neįprastas vaivorykštinis lavinantis žaislas iš medžio. Šis iš pažiūros paprastas galvosūkis siūlo daugybę galimybių. Išlenktus blokus galima išdėstyti spirale, sukuriant įvairaus tipo bangas, sūkurius ar sraiges. Vaivorykštės blokai siūlo daugybę galimybių: Medinės kaladėlės yra patogios liesti ..
  Mokestis: 10.74€ 13.00€
 • Medinių geometrinių kaladėlių loginis žaidimas
  Puikus medinis loginis žaidimas „Geometrinės figūros“ patogioje ir praktiškoje dėžutėje. Komplekte yra 48 skirtingų formų ir spalvų medinės formos. Baigus žaidimą – visos kaladėlės bus saugiai sudėtos į dėžutę. Žaislas palaikys motorinius įgūdžius, judesių koordinavimą, erdvinį suvokimą, logiką, va..
  Mokestis: 16.53€ 20.00€
 • Medinių kaladėlių formelių rūšiuoklė Žvėreliai
  Didelis raganosis ar laimingas ežiukas? Apsisukęs liūtas ar linksmas krokodilas? Šiame galvosūkyje rasite daug juokingų gyvūnų, tačiau tai tik keletas šio žaislo atrakcionų. Dėlionė buvo paruošta taip, kad būtų galima išdėstyti figūras, sukuriant pasirinkto gyvūno paveikslą. Taip vaikas išmoksta ..
  Mokestis: 11.49€ 13.90€
 • Mokomoji dėlionė – žmogaus kūnas iš vidaus
  Dėlionė susideda iš platformos, padalytos į 6 sluoksnius, kurie savo ruožtu reiškia:      Žmogaus skeletas      Svarbiausi žmogaus organai      Žmogaus kraujotakos sistema      Žmogaus raumenys   ..
  Mokestis: 14.88€ 18.00€
 • Mokomoji dėlionė – žmogaus kūnas iš vidaus
  Dėlionė susideda iš platformos, padalytos į 6 sluoksnius, kurie savo ruožtu reiškia:      Žmogaus skeletas      Svarbiausi žmogaus organai      Žmogaus kraujotakos sistema      Žmogaus raumenys   ..
  Mokestis: 14.88€ 18.00€
 • Muzikinė dėlionė Transportas 33 x 25 cm.
  Dėlionė pagaminta iš natūralaus medžio, sudaryta iš pagrindo ir 7 elementų, atitinkančių transporto priemonių formą. Teisingas įstačius mašiną į jai skirtą vietą pasigirsta tai mašinai būdingi įspėjamieji garsai. Po kiekviena figūra yra lygiai toks pat paveikslėlis kaip ir dėlionėje. Žaislui reik..
  Mokestis: 16.53€ 20.00€
 • Muzikinė dėlionė Ūkio Gyvūnai 33 x 25 cm.
  Dėlionė pagaminta iš natūralios medienos, sudaryta iš pagrindo ir 7 ūkio gyvūnų. Čia rasite: arklį, karvę, vištą ir žąsį, taip pat kiaulę, šunį ir avį. Teisingai įstačius į vietą atitinkamą gyvūną, pasigirsta tam gyvūnui būdingi garsai. Po kiekviena figūra yra lygiai toks pat paveikslėlis kaip ir dė..
  Mokestis: 16.53€ 20.00€
 • Simetriška dėlionė su veidrodžiu
  Garsaus prekės ženklo Small Foot Design geometrinė dėlionė su veidrodžiu. Nors žaidimą sudaro tik 4 elementai, jis nėra toks paprastas, kaip atrodo. Dėl neįprastų formų naudojimo, įskaitant: trapecijos ir trikampio pavidalu formų, kurias galite išdėstyti, skaičius yra tikrai įspūdingas. Rinkinyje..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Suderinkite formų galvosūkį su egzotiniais gyvūnais
  Rinkinį sudaro 11 gyvūnų figūrėlių, tarp kurių yra dramblys, krokodilas, papūga ir žirafa. Šie egzotiški gyvūnai, išdėstyti ant medinio pagrindo, sukurs kvadratinę dėlionę. Sunkumas kyla dėl gyvūnų figūrų išdėstymo tinkamoje vietoje. Ant medinio stovo yra atspausdinti simbolių kontūrai, todėl tai pu..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • VIGA medinė dėlionė Montessori daržovės 2in1
  Medinė dėlionė iš VIGA prekės ženklo su augaliniu motyvu. Rinkinį sudaro spalvinga lenta ir 7 elementai. Žaidimas apima daržovių plyteles atitinkamose vietose ant spalvingo pagrindo su trūkstamų elementų piešiniais, kad būtų lengviau. Tokios linksmybės padės formuoti rankų judesių tikslumą ir gerins..
  Mokestis: 8.26€ 10.00€
 • VIGA medinė dėlionė Montessori gyvūnai 2in1
  Medinė dėlionė iš VIGA prekės ženklo su ūkio motyvu. Rinkinį sudaro spalvinga lenta ir 7 elementai. Žaidimas apima gyvūnų plyteles priderinti prie atitinkamų vietų ant spalvingo pagrindo, ant kurio yra trūkstamų elementų piešiniai, kad būtų lengviau. Tokios linksmybės padės formuoti rankų judesių ti..
  Mokestis: 8.26€ 10.00€
 • VIGA medinė dėlionė Montessori transportas 2in1
  Medinė dėlionė iš VIGA prekės ženklo su transporto priemonės motyvu. Rinkinį sudaro spalvinga lenta ir 7 elementai. Žaidimas apima transporto priemonių plyteles priderinti prie atitinkamų vietų ant spalvingo pagrindo su trūkstamų elementų piešiniais, kad būtų lengviau. Tokios linksmybės padės formuo..
  Mokestis: 8.26€ 10.00€
 • VIGA medinė dėlionė Montessori vaisiai 2in1
  Medinė dėlionė iš VIGA prekės ženklo su vaisių motyvu. Rinkinį sudaro spalvinga lenta ir 7 elementai. Žaidimas apima vaisių formeles derinant atitinkamas vietas ant spalvingo pagrindo, ant kurio galime rasti trūkstamų elementų piešinius, kad būtų lengviau. Tokios linksmybės padės formuoti rankų jude..
  Mokestis: 8.26€ 10.00€
 • Žaidimas "Aprenk šiuos mielus meškiukus"
  Žaidimas "Aprenk šiuos mielus meškiukus" su rinkinyje esančiais skirtingais rūbeliais. Rinkinyje medinės skirtingos dalys, kuriomis naudojantis reikės papuošti vis skirtingą meškiuką. Visos dalys pagamintos iš natūralios medienos. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 8.18€ 9.90€