Žaidimai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • CHICCO meškerė su melodijomis ir šviesomis
  CHICCO meškerė su melodijomis ir šviesomis skatins vaiką vonioje ar kambaryje gaudyti jūros gyventojus. Jūros gyventojus galima gaudyti ir nuo specialios salos, ant kurios vaikui reikės stovėti, o taip yra lavinama pusiausvyra ir susikaupimas. Sugavus visus jūros gyventojus, pasigirsta linksmos melo..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • CHICCO linksmieji vaikiški kėgliai Monkey Strike Bowling
  CHICCO linksmieji vaikiški kėgliai Monkey Strike Bowling su kuriais galima žaisti boulingą. Rinkinyje 6 spalvoti kėgliai su juokingomis beždžionėmis. Kiekvienas kėglis gali būti padalintas į dvi dalis iš kurių pastatomas kėglių bokštelis. Ant visų kėglių yra numeracija nuo 1 iki 6, todėl vaikas moko..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • Įgūdžių žaidimas Pagauk kirmelytę - pamaitink Geniuką
  WOOPIE arkadinis žaidimas Catch a Bug yra puikus būdas leisti laiką kartu su vaiku. Paprastos taisyklės ir intuityvus valdymas reiškia, kad beveik kiekvienas gali žaisti. Žaidimas susideda iš medžio skylutėse paslėptų kirminų gaudymo su magnetu užbaigtu snapeliu ir įkišus atgal į paukščio snapą. Rin..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • Kamuoliukų nusileidimo estakada 78 elementai
  Kamuoliukų nusileidimo estakada 78 elementai. Rinkinys, susidedantis iš spalvingų ir nedūžtančių dalių bei plastikinių kamuoliukų, kurių dėka galite sukurti puikius maršrutus. Be to, rinkinys aprūpintas permatomais elementais, kurių dėka vaikas gali matyti kamuoliukus, skrendančius per sukonstruo..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Medinis arkadinis žaidimas "Metimas į taikinį"
  Laimi tas, kuris surinks daugiausiai taškų! Žaidimas ne tik suteiks daug malonumo. Dėl to, kad vienu metu gali žaisti keli vaikai, jie išmokys juos veikti grupėje. Charakteristika:      - Žaidime yra stovas su mediniu rėmu ir 3 maišeliai su sėklomis     ..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Medinis balansinis žaidimas Drambliukas
  Medinė dėlionė Balancing Elephant iš Viga yra vienas iš pirmaujančių žaislų, kuris leis jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų pramogų pasaulį. Medinė dėlionė su cilindriniais blokeliais, specialiai sukurta sukurti: Charakteristika:      - Rinkinį sudaro: Dramblys, 36 sk..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Medinis kinų stalo žaidimas Ludo
  Kinų stalo žaidimas yra gerai žinomas vaikams ir suaugusiems visame pasaulyje. Viga PolarB kompanija paruošė visiškai naują versiją, kuri sužavės mažuosius. Rinkinį sudaro keturi kauliukai, lenta-dėžė ir šešiolika gražiai pagamintų, pastelinių figūrėlių. Charakteristika:    &nbs..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • Ypatingo susikaupimo reikalaujantis žaidimas "Pizos bokštas"
  Čekijos žaislų gamintojo „WoodyLand“ naujovė – „Pisa Tower“ vikrumą balansuojantis žaidimas, panašus į klasikinį „Jenga“, tačiau šiuo atveju taisyklės šiek tiek skiriasi. Žaidimas prasideda bokšto pastatymu. Jį sudaro 36 mediniai blokai ir 8 kartoniniai lygiai. Apačioje turėtų būti medinis apskri..
  Mokestis: 10.74€ 13.00€
 • Žaidimas domino Snake
  Smagiai žaiskite ir tobulėkite kartu su „Domino Snake“! Žingsniai po žingsnio „EduBaby“ žaislai padeda išsiugdyti naujus įgūdžius, skatina kūrybinę, pažintinę ir fizinę veiklą. Mažylis mielai sutiks naujus iššūkius saugaus ir įtraukiančio linksmybių metu, kuris puikiai palaikys jo vystymąsi ir leis ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • Žaidimas JENGA
  Populiarus JENGA žaidimas – naujomis švelniomis VIGA prekės ženklo spalvomis – iš baltojo lokio serijos. Žaidimas, kuris tikrai pritrauks visą šeimą. Charakteristika:      - Žaidimą pradedame pastatydami stalą arba starto bokštą iš medinių kaladėlių viduryje grindų.  ..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • Žaidimas Pinball
  Ar prisimeni Pinball žaidimus? Žaidimas susideda iš meistriško manevravimo svirtimis abiejose lentos pusėse, siekiant surinkti kuo daugiau taškų arba žaisti kuo ilgiau. Pramogos ne tik vaikams. Suaugusiesiems taip pat bus malonu prisiminti, kaip žaidė pinbolą. Tvirtai medinei lentai tereikia pris..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Žuvyčių gaudymo žaidimas
  Žuvyčių gaudymo žaidimas - tiesiog nepamirškite susikaupti, nes žuvys yra protingos ir ne visada užkibs ant kabliuko. Arkadinis šeimos žaidimas suteiks daug šypsenos ir džiaugsmo, o tuo pačiu pagerins visų žaidėjų refleksus ir koncentraciją. Esame tikri, kad šis klasikinis žaidimas sukels daug emoci..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€