Žaidimai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Arkadinis linksmas žaidimų stalas "Pagauk žuvelę"
  Šis unikalus stalas – tai vartai į nesibaigiančias pramogas visai šeimai ir draugams. Pagaminta iš tvirtos medžiagos, ji ne tik patvari, bet ir estetiška. Jo spalvingas dizainas patraukia dėmesį ir skatina žaisti kartu. Stalo šonuose padėti krepšeliai yra ne tik praktiškas priedas, bet ir konkurenci..
  Mokestis: 16.53€ 20.00€
 • Arkadinis linksmas žaidimų stalas "Pagauk žuvį"
  Šis unikalus stalas – tai vartai į nesibaigiančias pramogas visai šeimai ir draugams. Pagaminta iš tvirtos medžiagos, ji ne tik patvari, bet ir estetiška. Jo spalvingas dizainas patraukia dėmesį ir skatina žaisti kartu. Stalo šonuose padėti krepšeliai yra ne tik praktiškas priedas, bet ir konkurenci..
  Mokestis: 16.53€ 20.00€
 • Arkadinis žaidimas Paddle Ball
  Paddle Ball iš prekės ženklo CLASSIC WORLD yra žavus sportinis žaislas su žavia rakete ir šokinėjančiu kamuoliuku. Vaikai gali žaisti bet kur ir bet kada, stiprinti rankų ir akių koordinaciją bei reaktyvumą, formuoti sveiką kūną. Charakteristika:      - žaislas nuo 3 metų ..
  Mokestis: 8.26€ 10.00€
 • Atminties lytėjimo žaidimas maišelyje
  Iš medžio pagamintas atminties žaidimas, kuriame yra 14 porų žaidimo diskų (iš viso 28 vnt.). Universalus lytėjimo atminties žaidimas, kuriame turite palyginti skirtingus paviršius, kad rastumėte tinkančias poras. Su skirtingomis medžiagomis, formomis ir struktūromis, kurias galima liesti, taip pat ..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • Atminties žaidimas Medis su skirtingais šablonais
  Atminties žaidimas yra įdomi gerai žinomo „Tooky Toy“ žaislų gamintojo „Memory“ žaidimo versija. Tai puiki idėja leisti laiką kartu. Žaisdamas vaikas lavina atmintį ir koncentraciją. Rinkinyje net 10 kortelių su įvairiais motyvais ir įvairaus sunkumo laipsniu. Gaminys pagamintas iš aukščiausios koky..
  Mokestis: 15.70€ 19.00€
 • Atminties žaidimas su šablonais
  Atminties žaidimas yra įdomi gerai žinomo „Tooky Toy“ žaislų gamintojo „Memory“ žaidimo versija. Tai puiki idėja leisti laiką kartu. Žaisdamas vaikas lavina atmintį ir koncentraciją. Rinkinyje net 10 kortelių su įvairiais motyvais ir įvairaus sunkumo laipsniu. Gaminys pagamintas iš aukščiausios koky..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • CHICCO linksmieji vaikiški kėgliai Monkey Strike Bowling
  CHICCO linksmieji vaikiški kėgliai Monkey Strike Bowling su kuriais galima žaisti boulingą. Rinkinyje 6 spalvoti kėgliai su juokingomis beždžionėmis. Kiekvienas kėglis gali būti padalintas į dvi dalis iš kurių pastatomas kėglių bokštelis. Ant visų kėglių yra numeracija nuo 1 iki 6, todėl vaikas moko..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • Ecoiffier žaidimas kėgliai
  Ecoiffier Sport – tai kolekcija, skatinanti vaikus būti aktyviais lauke. Žaislai orientuoti į fizinį žaidimą ir padeda lavinti motorinius įgūdžius. Šeši spalvingi 23 cm. aukščio boulingo kėgliai yra puikus žaislas mažyliams. Klasikinė pramoga – boulingo kėglių numušimas kamuoliu – moko vaikus sie..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • Elektroninis žaidimas Jenga
  Elektroninis Jenga bokštas su elektroniniu stovu ir mygtuku, kuris supažindina su labai svarbiu žaidimo elementu - Laiko žaidimu ir veikla, kurią reikia atlikti pralaimėjus!! Įtemptas žaidimas visai šeimai. Pagrindo apačioje esantį mygtuką „ON-OFF“ reikia perjungti į ON padėtį, tada įdėti 4 stati..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Įgūdžių žaidimas "Miklūs pirštai"
  WOOPIE prekės ženklo „Quick Fingers“ žaidimas – tai žaidimas, įjungiantis dešinės ir kairės rankos pirštus, puikiai treniruojantis metakarpinius raumenis, kurie svarbūs visiškam rankos miklumui. Pagrindas su apskritomis skylutėmis leidžia perkelti spalvotus rutulius dėžutės viduje tik pirštais. Kiek..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • Įgūdžių žaidimas Pagauk kirmelytę - pamaitink Geniuką
  WOOPIE arkadinis žaidimas Catch a Bug yra puikus būdas leisti laiką kartu su vaiku. Paprastos taisyklės ir intuityvus valdymas reiškia, kad beveik kiekvienas gali žaisti. Žaidimas susideda iš medžio skylutėse paslėptų kirminų gaudymo su magnetu užbaigtu snapeliu ir įkišus atgal į paukščio snapą. Rin..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • Kamuoliukų nusileidimo estakada 78 elementai
  Kamuoliukų nusileidimo estakada 78 elementai. Rinkinys, susidedantis iš spalvingų ir nedūžtančių dalių bei plastikinių kamuoliukų, kurių dėka galite sukurti puikius maršrutus. Be to, rinkinys aprūpintas permatomais elementais, kurių dėka vaikas gali matyti kamuoliukus, skrendančius per sukonstruo..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Klausos atminties žaidimas
  Aukštos kokybės medinis atminties žaidimas, kurį sudaro 8 poros (iš viso 16 konteinerių) ir vienas maišelis. Universalus klausos atminties žaidimas, kuriame bandote rasti tinkančias konteinerių poras pagal tai, kaip jie skamba. Tara užpildyta įvairiomis medžiagomis, tokiomis kaip medinės monetos ar ..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • Medinė sensorinė jutimų dėžutė
  Spėliojimo žaidimas dėžutėje – tai medinis lavinantis žaislas, kuriuo į skylutes įkišus rankas atspėti, koks daiktas yra viduje. Produkto privalumai:  jame yra 3 lęšiai, leidžiantys peržiūrėti dėžutės vidų  elastingo audinio rankovės užsegamos Velcro lipduku - skalbiamas  ..
  Mokestis: 38.02€ 46.00€
 • Medinis arkadinis žaidimas "Metimas į taikinį"
  Laimi tas, kuris surinks daugiausiai taškų! Žaidimas ne tik suteiks daug malonumo. Dėl to, kad vienu metu gali žaisti keli vaikai, jie išmokys juos veikti grupėje. Charakteristika:      - Žaidime yra stovas su mediniu rėmu ir 3 maišeliai su sėklomis     ..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Medinis balansinis žaidimas Drambliukas
  Medinė dėlionė Balancing Elephant iš Viga yra vienas iš pirmaujančių žaislų, kuris leis jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų pramogų pasaulį. Medinė dėlionė su cilindriniais blokeliais, specialiai sukurta sukurti: Charakteristika:      - Rinkinį sudaro: Dramblys, 36 sk..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Medinis kinų stalo žaidimas Ludo
  Kinų stalo žaidimas yra gerai žinomas vaikams ir suaugusiems visame pasaulyje. Viga PolarB kompanija paruošė visiškai naują versiją, kuri sužavės mažuosius. Rinkinį sudaro keturi kauliukai, lenta-dėžė ir šešiolika gražiai pagamintų, pastelinių figūrėlių. Charakteristika:    &nbs..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • Medinis linksmas žaidimas Žvėrelių bokštas 82 elementai
  TOOKY TOY Jenga Animals yra arkadinis žaidimas vaikams nuo 3 metų. Tai reikalauja, kad jūsų vaikas susikauptų ir logiškai mąstytų. Rinkinį sudaro 82 elementai. Yra daug išdėstymo galimybių, kurios užtikrina ilgas linksmybių valandas. Ekologiškas produktas, 100% saugus aplinkai ir Jūsų kūdikiui. Elem..
  Mokestis: 14.88€ 18.00€
 • TUGIE arkadinis žaidimų bokštas
  TUGIE arkadinis žaidimų bokštas Į žaidimą įeina:  medinis pagrindas su metaliniu strypu  kauliukai  13 spalvingų kaladėlių su virvele ir tuneliu meškerei Žaidimas su mediniu Goki žaidimu padeda lavinti koordinaciją, miklumą ir tikslumą, o kartu sukelia daug juoko ir ..
  Mokestis: 14.05€ 17.00€
 • Ypatingo susikaupimo reikalaujantis žaidimas "Pizos bokštas"
  Čekijos žaislų gamintojo „WoodyLand“ naujovė – „Pisa Tower“ vikrumą balansuojantis žaidimas, panašus į klasikinį „Jenga“, tačiau šiuo atveju taisyklės šiek tiek skiriasi. Žaidimas prasideda bokšto pastatymu. Jį sudaro 36 mediniai blokai ir 8 kartoniniai lygiai. Apačioje turėtų būti medinis apskri..
  Mokestis: 10.74€ 13.00€
 • Žaidimas domino Snake
  Smagiai žaiskite ir tobulėkite kartu su „Domino Snake“! Žingsniai po žingsnio „EduBaby“ žaislai padeda išsiugdyti naujus įgūdžius, skatina kūrybinę, pažintinę ir fizinę veiklą. Mažylis mielai sutiks naujus iššūkius saugaus ir įtraukiančio linksmybių metu, kuris puikiai palaikys jo vystymąsi ir leis ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • Žaidimas JENGA
  Populiarus JENGA žaidimas – naujomis švelniomis VIGA prekės ženklo spalvomis – iš baltojo lokio serijos. Žaidimas, kuris tikrai pritrauks visą šeimą. Charakteristika:      - Žaidimą pradedame pastatydami stalą arba starto bokštą iš medinių kaladėlių viduryje grindų.  ..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • Žaidimas Pinball
  Ar prisimeni Pinball žaidimus? Žaidimas susideda iš meistriško manevravimo svirtimis abiejose lentos pusėse, siekiant surinkti kuo daugiau taškų arba žaisti kuo ilgiau. Pramogos ne tik vaikams. Suaugusiesiems taip pat bus malonu prisiminti, kaip žaidė pinbolą. Tvirtai medinei lentai tereikia pris..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Žuvyčių gaudymo žaidimas
  Žuvyčių gaudymo žaidimas - tiesiog nepamirškite susikaupti, nes žuvys yra protingos ir ne visada užkibs ant kabliuko. Arkadinis šeimos žaidimas suteiks daug šypsenos ir džiaugsmo, o tuo pačiu pagerins visų žaidėjų refleksus ir koncentraciją. Esame tikri, kad šis klasikinis žaidimas sukels daug emoci..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Žuvyčių žaidimas
  Žvejyba magnetu iš WOOPIE prekės ženklo yra žaislas, imituojantis žvejybą, bet naudojant magnetus. Ją, be kita ko, sudaro meškerė su magnetu, kuria galima gaudyti žuvis su metaliniais elementais, o tada sugautas žuvis dedame į pritvirtintus kibirus ant lentos. Šiuo žaidimu siekiama lavinti rankų mik..
  Mokestis: 14.88€ 18.00€