Kavos aparatai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Arbatos rinkinys su virduliu ir puodeliais
  Arbatos rinkinys su virduliu ir puodeliais Komplekte yra:      1 virdulys,      2 puodeliai,      2 arbatos      arbatos lapelis,      riekelė mėtų. Virdulys: 14 x 15 x 9 cm P..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • BOSCH kavos virimo aparatas Express
  BOSCH kavos virimo aparatas Express su kuriuo tėveliams bus galima pateikti taip mėgiamą kavą. Veikia kaip tikras kavos aparatas. Išmatavimai: 19 x 17 x 9 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€ 36.00€
 • Didelis pusryčių rinkinys BOSCH
  Didelis pusryčių rinkinys BOSCH sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, buitinius prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Rinkinį sudaro: skrudintuvas, kavavirė, virdulys, indai ir stalo įrankiai. Visi prietaisai puikiai imituoja realių..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€ 65.00€
 • Kavos aparatas Espreso AGD
  Kavos virimo aparatas + puodelis – tai komplektas, kuris būtinas kiekvienoje virtuvėje, biure, baristos kampelyje. Žaislas pagamintas vien iš medžio elegantiškos spalvos, tiks bet kuriame vaikų kambaryje. Vaikams patinka stebėti suaugusiuosius, kurie dažnai ryte žengia pirmuosius žingsnius kavos apa..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • Kavos gamybos aparatas Mini Tefal AGD
  Vaikai stebi suaugusiuosius ir mėgsta juos mėgdžioti, todėl pažįsta artimiausią aplinką ir pasaulį. Smoby žaislų serija, imituojanti kasdienio gyvenimo prietaisus, leidžia vaikams žaisti ir tyrinėti tam tikras vertybes. Charakteristika:      - Mini Tefal licencijuotas kavos..
  Mokestis: 14.05€ 17.00€
 • Kavos virimo aparatas Express Pop-Up
  Medinis kavos virimo aparatas Express Pop-Up su kavos kapsulėmis gardžiai kavai gaminti. Rinkinyje: 2 kavos kapsulės, kavos puodeliai, pieno pakelis. Išamatavimai: 18 x 15 x 13 (cm). Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 17.95€ 21.72€
 • KLEIN didelis pusryčių rinkinys BOSCH
  Didelis pusryčių rinkinys BOSCH su Tassimo kavos virimo aparatu sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, buitinius prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Rinkinį sudaro: skrudintuvas, Tassimo kavos virimo aparatas, virdulys, indai ir s..
  Mokestis: 52.07€ 63.00€ 69.00€
 • Medinė kavinė - kavos aparatas su ledaine ir 53 priedais
  Naujoji kavinė – puiki idėja leisti laiką kartu ir smagiai praleisti laiką. Gaminys sukurtas taip, kad atliktų kuo daugiau funkcijų. Čia rasite:      Dvipusė kavinė, kurią reikia pastatyti, pavyzdžiui, ant stalo. Vienoje pusėje yra galinė patalpa, kurioje telpa visi element..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€
 • Medinis kavos aparatas Electrolux + priedai
  KLEIN ELECTROLUX žaislų serija yra tikroviškas realių į rinką išleistų prietaisų vaizdas. Tai nuostabi atrakcija mažosioms šeimininkėms! Vaikai noriai mokosi padėti namų ruošos darbuose puikiai leidžiant laiką!!! Kiekvienas iš virtuvės prietaisų padės paruošti ir nedidelį užkandį, ir išskirtinį vaka..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Medinis kavos gamybos aparatas
  Žinomo gamintojo „Viga“ kavos aparatas gražia „PolarB“ tema. Į komplektą įeina:      kavos aparatas su rankenėle šone      indas kavos pupelėms virti      3 diskai, imituojantys kavos pupeles      puodelis..
  Mokestis: 13.97€ 16.90€
 • SMOBY mini Tefal kavos virimo aparatas Express
  SMOBY mini Tefal kavos virimo aparatas. Pripylus vandens į vandeniui skirtą talpą ir nuspaudus mygtuką, vandnuo subėga į kavos pilstymo indą. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • Vaikiškas kavos aparatas BOSCH
  Vaikiškas kavos aparatas BOSCH realistiškai atkurtas tikro suaugusiųjų naudojamas buityje kavos aparatas. Kavos aparatas sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, buitinius prietaisus, skirtus žaisti vaikams.Skleidžia tikrus kavos apa..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€ 38.00€
 • Virtuvės buitinės technikos rinkinys BRAUN Multiquick AGD
  Virtuvės buitinės technikos rinkinys BRAUN Multiquick AGD, kuriame net trys prietaisiai veikia elementų pagalba. Expres kavos aparatas iš kurio bėga vandenukas, o taip par girdisi tikri kavos gamybos garsai. Virtuvės įrankiai. Tai labai aukštos kokybės prietaisų rinkinys. Blenderio dydis 24 cm. Miks..
  Mokestis: 47.93€ 58.00€ 67.00€
 • Žaislinis kavos aparatas DeLonghi
  Mažasis baristos rinkinys pagamintas šiuolaikiško stiliaus ir spalvų. Dėl savo juodos ir baltos spalvos jis įgauna klasikinį ir elegantišką stilių, kuris tinka bet kurios virtuvės dekorui. Tai tikrai patiks visiems vaikams, norintiems tapti namų ponia ar šeimininku. Kavos aparate yra ąsotis ir kilno..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€