Vaikiški traktoriai 3 - 10 metų

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • ROLLY TOYS gaisrinė mašina Mercedes minama pedalais
  ROLLY TOYS gaisrinė mašina Mercedes minama pedalais pasižymi aukšta kokybe ir tvirtumu. Pagaminta iš aukštos kokybės plastiko, kuris yra lengvai valomas, ypatingai atsparus smūgiams. Grandininis minimo mechanizmas sukūrtas su specialiu ekscentriniu guoliu, todėl vaikui minti pedalus bus labai lengva..
  Mokestis: 205.79€ 249.00€
 • ROLLY TOYS traktorius John Deere X-Trac
  ROLLY TOYS traktorius John Deere X-Trac pasižymi aukšta kokybe ir tvirtumu. Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, kuris yra lengvai valomas, ypatingai atsparus smūgiams. Grandininis minimo mechanizmas sukūrtas su specialiu ekscentriniu guoliu, todėl vaikui minti pedalus bus labai lengva ir paprast..
  Mokestis: 147.93€ 179.00€ 189.00€
 • FALK traktorius vaikui Massey Ferguson nuo 3 metų
  Pedalinis traktorius su Massey Ferguson priekaba iš gamintojo FALK – daugelio smulkiųjų traktorininkų svajonės išsipildymas. Pagaminta kruopščiai, atkreipiant dėmesį į smulkiausias detales! Joks Ūkininkas tokių nepaniekintų. Transporto priemonė pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagos, skirta vai..
  Mokestis: 180.99€ 219.00€
 • ROLLY TOYS minamas keturratis Unimog Mercedes-Benz Police
  „Rolly Toys“ visureigis „Mercedes Unimog POLICE“ yra aukščiausios kokybės originalus vokiečių produktas, kuris tarnaus jūsų vaikams daugelį metų. Šis didelis mėlynas policijos automobilis skirtas vaikams nuo 3 iki 8 metų. Charakteristika:      - Reguliuojama sėdynė, leidžia..
  Mokestis: 197.52€ 239.00€
 • ROLLY TOYS minamas keturratis Unimog Service Mercedes Benz
  Šis realistiškai suprojektuotas ypač didelis grandine varomas licencijuotas "Unimog" variantas yra su reguliuojama sėdyne, neslidžiais pedalais, dideliais tvirtais ratais, kurių sudėtyje yra keičiamų dėvėjimo juostų (pratęsti padangų naudojimo laiką ir sumažinti triukšmą). Dideli 30 cm skersmens rat..
  Mokestis: 249.59€ 302.00€
 • ROLLY TOYS traktorius Class Axion X-Trac su kaušu
  ROLLY TOYS traktorius Class Axion X-Trac su kaušu pasižymi aukšta kokybe ir tvirtumu. Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, kuris yra lengvai valomas, ypatingai atsparus smūgiams. Grandininis minimo mechanizmas sukūrtas su specialiu ekscentriniu guoliu, todėl vaikui minti pedalus bus labai lengva ..
  Mokestis: 243.80€ 295.00€ 319.00€
 • ROLLY TOYS traktorius John Deere X-Trac su kaušu
  ROLLY TOYS traktorius John Deere X-Trac pasižymi aukšta kokybe ir tvirtumu. Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, kuris yra lengvai valomas, ypatingai atsparus smūgiams. Grandininis minimo mechanizmas sukūrtas su specialiu ekscentriniu guoliu, todėl vaikui minti pedalus bus labai lengva ir paprast..
  Mokestis: 179.28€ 216.93€
 • ROLLY TOYS traktorius X-Trac Premium JCB
  Geltonas „Rolly Toys“ pedalinis traktorius vaikams yra aukščiausios kokybės originalus vokiškas produktas, kurio visa mechaninė sistema yra įmontuota ir neprieinama vaikui. Jis pasižymi: - JCB licencija - reguliuojamas fotelis - taigi žaislą galite pritaikyti pagal vaiko amžių; - apsauga sėd..
  Mokestis: 205.79€ 249.00€ 289.00€
 • ROLLY TOYS traktorius X-Trac Premium su kaušu 3-10 m.
  ROLLY TOYS traktorius X-Trac Premium su kaušu pasižymi aukšta kokybe ir tvirtumu. Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, kuris yra lengvai valomas, ypatingai atsparus smūgiams. Grandininis minimo mechanizmas sukūrtas su specialiu ekscentriniu guoliu, todėl vaikui minti pedalus bus labai lengva ir p..
  Mokestis: 238.84€ 289.00€ 318.00€
 • ROLLY TOYS vaikiška mašina su pedalais Unimog Mercedes Benz
  „Rolly Toys“ visureigis „Mercedes Unimog“ yra aukščiausios kokybės originalus vokiečių produktas, kuris daugelį metų tarnaus jūsų vaikams. Šis didelis žalias miško automobilis tinka vaikams nuo 3 iki 8 metų. Didžiausia universali visureigė rinkoje, skirta grandininei pavarai! Charakteristika: ..
  Mokestis: 197.52€ 239.00€