PAW PATROL žaislai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • PAW PATROL automobilis Chase Rescue Truck
  PAW PATROL automobilis Chase Rescue Truck Didelis Chase gelbėjimo sunkvežimis pasižymi įdomia transporto priemonės transformacija. Tiesiog pakelkite sunkvežimio kabinos stogą, kad į vairuotojo sėdynę patektumėte Chase'o figūrėlę, tada pakreipkite sunkvežimio priekabą į priekį ir pakelkite stogą, ..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • PAW PATROL bazė Lookout Playset
  Žaislas, sukurtas žinomos ir labai vertinamos kompanijos Spin Master už savo gaminių kokybę. Jis pagamintas iš žaislų serijos, paremtos animaciniu serialu vaikams, pavadinimu Paw Patrol. Ši pasaka pasakoja apie drąsių šuniukų nuotykius, kuriems vadovaujant berniukui Ryderiui gresia įvairūs pavojai. ..
  Mokestis: 74.38€ 90.00€
 • PAW PATROL bokštas/observatorija Mighty Lookout Tower
  Didžiulis observatorijos bokštas „Paw Patrol“ iš serijos „Galingi šuniukai“ su didvyrišku Chase'u šuneliu ir transporto priemone rinkinyje. Didžiulis apžvalgos bokštas - „Mighty Lookout Tower“ yra nuostabus žaislas kiekvienam šuniukų Paw Patrol patruliavimo gerbėjui, kuris vaiko veide sukels pl..
  Mokestis: 161.16€ 195.00€
 • PAW PATROL didelė gelbėjimo stotis My Size Lookout Tower
  PAW PATROL didelė gelbėjimo stotis My Size Lookout Tower su šviesos ir garso efektais. Rinkinyje: 2 šuneliai (Chase ir Marshall), mėlynas automobilis, 4 priedai. Bendras bazės aukštis 75 cm. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (pridedama). Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 247.11€ 299.00€
 • PAW PATROL figūrėlė Rubble mini 4,5 cm
  PAW PATROL figūrėlė Rubble mini 4,5 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 4.13€ 5.00€
 • PAW PATROL figūrėlių rinkinys 10 vnt.
  Rinkinį sukūrė vis populiarėjanti Spin Master kompanija. Šis žaislas buvo sukurtas pagal animacinį serialą vaikams pavadinimu Paw Patrol. Šis serialas pasakoja apie šuniukų – Maršalo, Rubblio, Čeiso, Rokio, Zumos ir Skye bei berniuko, vardu Ryder, nuotykius, kurie kartu ryžosi gelbėti vargšus ir drą..
  Mokestis: 47.93€ 58.00€
 • PAW PATROL gaisrinė mašina Marshall Transforming Firetruck
  Didesnėms ir drąsesnėms gelbėjimo misijoms reikalinga galutinė gelbėjimo mašina - „Marshall“ ugniagesių automobilis, įkvėptas filmo „PAW Patrol“. Dėl įspūdingų transformacijų, išplečiamų ir besisukančių gelbėjimo kopėčių, galingo vandens patrankų paleidimo įrenginio, mirksinčių lempučių ir tikrovišk..
  Mokestis: 106.61€ 129.00€
 • PAW PATROL gaisrinė mašina Ultimate Fire Truck
  PAW PATROL gaisrinė mašina Ultimate Fire Truck su garso ir šviesos efektais. Rinkinyje figūrėlė gaisrininko Marshall'o, mini gaisrinė mašinėlė, vandens patrankos. Gaisrinės kopėčios išsiskleidžia į 60 cm aukštį. Reikalingi 2 x AAA tipo elementai (pridedama). Gaisrinės mašinos matmenys: 64 x 16 ..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€
 • PAW PATROL gelbėtojo Chase automobilis Ultimate Police Cruiser
  Šis serialas pasakoja apie šešių šuniukų – Maršalo, Rubblo, Chase'o, Rocky, Zumos ir Skye bei berniuko, vardu Ryder, nuotykius, kurie kartu ryžosi gelbėti vargšus ir drąsiai susiduria su savo kelyje kylančiomis grėsmėmis. Rinkinį sudaro:     Chase'o didelis sunkvežimis su rak..
  Mokestis: 74.30€ 89.90€
 • PAW PATROL mašina Patroller Die Cast
  Pradėkite gelbėjimo misiją su „Paw Patrol“ automobiliu. Atidarykite „Patrol Patrol“ būstinę ir mėgaukitės linksmybėmis! Pradėkite transporto priemones ir pradėkite įvairias gelbėjimo misijas! Pakuotės matmenys: 58.42 x 13.65 x 21.59 cm. Rekomaneduojama vaikams nuo 3 m. Rinkinyje Paw Patrol automo..
  Mokestis: 74.30€ 89.90€
 • PAW PATROL mega šunyčių bazė Ultimate City Tower
  PAW PATROL mega šunyčių bazė Ultimate City Tower Rinkinį pagamino gerai žinoma ir gerbiama įmonė Spin Master. Tai žaislai, įkvėpti animacinio filmo Psi Patrol (Paw Patrol The Movie). Jame pasakojama apie šuniukų, Maršalo, Rubblo, Chase'o, Rocky, Zuma, Skye ir jų draugų bei berniuko, vardu Ryder, ..
  Mokestis: 197.52€ 239.00€
 • Paw Patrol metalinių mašinėlių rinkinys
  Komplekte yra 8 automobiliai. Kiekviena transporto priemonė pagaminta iš metalo su plastikiniais apdailos elementais ir turi judamus ratus, leidžiančius judėti lygiu paviršiumi. Kiekviename automobilyje yra vieno iš serijos veikėjų figūrėlė; figūrėlės negalima nuimti. Į komplektą įeina: &nb..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • PAW PATROL muzikinių įrankių dėžutė Marshall Case
  Paw Patrol Marshall lagaminas yra puikus muzikinis rinkinys, į kurį įeina instrumentai: gitaros ir barškučiai. Visa tai supakuota į mielą lagaminą su šunų herojų motyvais, kuriuos pamėgo viso pasaulio vaikai. Linksmos spalvos ir detalūs šuniukai tikrai patiks mažiesiems gerbėjams. Patogus, patogus d..
  Mokestis: 13.64€ 16.50€
 • PAW PATROL muzikinių įrankių dėžutė Marshall Case
  Paw Patrol Marshall lagaminas yra puikus muzikinis rinkinys, į kurį įeina instrumentai: gitaros ir barškučiai. Visa tai supakuota į mielą lagaminą su šunų herojų motyvais, kuriuos pamėgo viso pasaulio vaikai. Linksmos spalvos ir detalūs šuniukai tikrai patiks mažiesiems gerbėjams. Patogus, patogus d..
  Mokestis: 13.64€ 16.50€
 • PAW PATROL pilis Rescue Knights Castle HQ
  Pasiruoškite veiksmo kupinoms viduramžių misijoms Barkingburge su Castle Paw Patrol Brave Knights! Ši nuostabi 45 cm tvirtovė atrodo lygiai kaip pilis iš TV serialo! Drąsiųjų riterių pilyje yra viskas, ko reikia misijai atlikti – įskaitant Čeiso figūrą ir jo mielą mažąjį drakoną Draką. Be to, aksesu..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€ 95.00€
 • PAW PATROL pliušinis šunelis Mascot Marshall Marcus
  „Mascot Marshall Marcus Air Patrol“ yra žavus ir tiksliai pagamintas pliušinis žaislas, kurį sukūrė žinoma žaislų kompanija „Spin Master“. Jis buvo sukurtas remiantis Kanados ir Amerikos animaciniu serialu vaikams „Paw Patrol“. Ši pasaka pasakoja apie šešių šuniukų (Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Z..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • PAW PATROL pliušinis šunelis Mascot Pup Chase
  „Mascot Rocky Air Patrol“ yra žavus ir tiksliai pagamintas pliušinis žaislas, kurį sukūrė žinoma žaislų kompanija „Spin Master“. Jis buvo sukurtas remiantis Kanados ir Amerikos animaciniu serialu vaikams „Paw Patrol“. Ši pasaka pasakoja apie šešių šuniukų (Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Zuma, Skye)..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • PAW PATROL pliušinis šunelis Mascot Pup Rocky
  „Mascot Rocky Air Patrol“ yra žavus ir tiksliai pagamintas pliušinis žaislas, kurį sukūrė žinoma žaislų kompanija „Spin Master“. Jis buvo sukurtas remiantis Kanados ir Amerikos animaciniu serialu vaikams „Paw Patrol“. Ši pasaka pasakoja apie šešių šuniukų (Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Zuma, Skye)..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • PAW PATROL pliušinis šunelis Mascot Pup Rubble Ruben
  „Mascot Rubble Ruben Air Patrol“ yra žavus ir tiksliai pagamintas pliušinis žaislas, kurį sukūrė žinoma žaislų kompanija „Spin Master“. Jis buvo sukurtas remiantis Kanados ir Amerikos animaciniu serialu vaikams „Paw Patrol“. Ši pasaka pasakoja apie šešių šuniukų (Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Zuma..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • PAW PATROL sunkvežimis Al Deluxe Big Truck + figurėlė
  Sukurta gerbiamos kompanijos Spin Master. Jis buvo sukurtas pagal Kanados ir Amerikos animacinį serialą „Paw Patrol“ vaikams. Jame pasakojama apie septynių šuniukų (Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Zuma, Skye, Everest), kuriems vadovauja dešimties metų berniukas, vardu Ryder, nuotykius. Sunkvežimi..
  Mokestis: 61.98€ 75.00€
 • PAW PATROL Tracker figūrėlė + visureigis
  Tai vertinamos kompanijos Spin Master sukurtas žaislas. Jis buvo sukurtas pagal Kanados ir Amerikos animacinį serialą „Paw Patrol“ vaikams. Jame pasakojama apie septynių šuniukų (Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Zuma, Skye, Everest), kuriems vadovauja dešimties metų berniukas, vardu Ryder, nuotykius...
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • PAW PATROL transporteris City Paw Patroller
  Sukurta gerai žinomos ir labai vertinamos kompanijos Spin Master už savo gaminių kokybę. Tai žaislas, įkvėptas animacinio filmo Psi Patrol (Paw Patrol The Movie). Jame pasakojama apie šuniukų, Maršalo, Rubblo, Chase'o, Rocky, Zuma, Skye ir jų draugų bei berniuko, vardu Ryder, nuotykius, kurie kartu ..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€
 • PAW PATROL trasa Chase Rescue Set
  Rinkinį sukūrė „Spin Master“ prekės ženklas, vertinamas už produktų kokybę. Šis rinkinys buvo sukurtas pagal animacinį serialą vaikams „Paw Patrol“ ir yra iš Ultimate Rescue žaislų serijos. Šiame rinkinyje yra unikalus atidaromas tiltas, esantis Chase maršrute. Drąsus šuo vyksta į kitą savo misiją. ..
  Mokestis: 44.63€ 54.00€
 • PAW PATROL valtis/mašina su šuneliu Chase Sea Patrol
  PAW PATROL valtis/mašina su šuneliu Chase Sea Patrol skuba į pagalbą. Katerio/mašinos matmenys: 14,5 x 8,5 x 8 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€
 • PAW PATROL žaidimų kilimas su priedais 112 x 66 cm.
  Kilimėlis neslidus – apačioje yra medžiaga, kuri neleidžia paslysti. Gaminys pagamintas solidžiai, atkreipiant dėmesį į smulkmenas - turi estetiškai susiūtus šonus, todėl nesitrina ir nekeičia formos. Į komplektą įeina:      neslystantis kilimėlis    &nb..
  Mokestis: 70.25€ 85.00€
 • Pliušiniai PAW PATROL personažai dedami ant rankų
  Pliušiniai PAW PATROL personažai dedami ant rankų: Rinkinį sudaro keturios lėlės:      Rubble – anglų buldogų šuo, vienas jauniausių „Paw Patrol“ komandos narių;      Skye – graži Cockapoo patelė, mėgstanti leisti laiką su draugais;   &n..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€