PAW PATROL žaislai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Advento kalendorius vaikams PAW PATROL
  Sukūrė gerbiama kompanija „Spin Master“. Jis buvo sukurtas remiantis Kanados ir Amerikos animaciniu serialu vaikams „Paw Patrol“. Jame pasakojama apie septynių šuniukų (Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Zuma, Skye, Everest), vadovaujamų dešimties metų berniuko, vardu Ryderis, nuotykius. Advento kal..
  Mokestis: 32.98€ 39.90€
 • PAW PATROL bokštas/observatorija Mighty Lookout Tower
  Didžiulis observatorijos bokštas „Paw Patrol“ iš serijos „Galingi šuniukai“ su didvyrišku Chase'u šuneliu ir transporto priemone rinkinyje. Didžiulis apžvalgos bokštas - „Mighty Lookout Tower“ yra nuostabus žaislas kiekvienam šuniukų Paw Patrol patruliavimo gerbėjui, kuris vaiko veide sukels pl..
  Mokestis: 139.67€ 169.00€ 189.00€
 • PAW PATROL didelė gelbėjimo stotis My Size Lookout Tower
  PAW PATROL didelė gelbėjimo stotis My Size Lookout Tower su šviesos ir garso efektais. Rinkinyje: 2 šuneliai (Chase ir Marshall), mėlynas automobilis, 4 priedai. Bendras bazės aukštis 75 cm. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (pridedama). Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 148.40€ 179.56€
 • PAW PATROL figūrėlė Rubble mini 4,5 cm
  PAW PATROL figūrėlė Rubble mini 4,5 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 4.13€ 5.00€
 • PAW PATROL gaisrinė mašina Marshall Transforming Firetruck
  Didesnėms ir drąsesnėms gelbėjimo misijoms reikalinga galutinė gelbėjimo mašina - „Marshall“ ugniagesių automobilis, įkvėptas filmo „PAW Patrol“. Dėl įspūdingų transformacijų, išplečiamų ir besisukančių gelbėjimo kopėčių, galingo vandens patrankų paleidimo įrenginio, mirksinčių lempučių ir tikrovišk..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€
 • PAW PATROL gaisrinė mašina Ultimate Fire Truck
  PAW PATROL gaisrinė mašina Ultimate Fire Truck su garso ir šviesos efektais. Rinkinyje figūrėlė gaisrininko Marshall'o, mini gaisrinė mašinėlė, vandens patrankos. Gaisrinės kopėčios išsiskleidžia į 60 cm aukštį. Reikalingi 2 x AAA tipo elementai (pridedama). Gaisrinės mašinos matmenys: 64 x 16 ..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€
 • PAW PATROL mašina Patroller Die Cast
  Pradėkite gelbėjimo misiją su „Paw Patrol“ automobiliu. Atidarykite „Patrol Patrol“ būstinę ir mėgaukitės linksmybėmis! Pradėkite transporto priemones ir pradėkite įvairias gelbėjimo misijas! Pakuotės matmenys: 58.42 x 13.65 x 21.59 cm. Rekkomaneduojama vaikams nuo 3 m. Rinkinyje Paw Patrol autom..
  Mokestis: 66.03€ 79.90€
 • PAW PATROL pliušinis šunelis Mascot Marshall Marcus
  „Mascot Marshall Marcus Air Patrol“ yra žavus ir tiksliai pagamintas pliušinis žaislas, kurį sukūrė žinoma žaislų kompanija „Spin Master“. Jis buvo sukurtas remiantis Kanados ir Amerikos animaciniu serialu vaikams „Paw Patrol“. Ši pasaka pasakoja apie šešių šuniukų (Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Z..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • PAW PATROL pliušinis šunelis Mascot Pup Chase
  „Mascot Rocky Air Patrol“ yra žavus ir tiksliai pagamintas pliušinis žaislas, kurį sukūrė žinoma žaislų kompanija „Spin Master“. Jis buvo sukurtas remiantis Kanados ir Amerikos animaciniu serialu vaikams „Paw Patrol“. Ši pasaka pasakoja apie šešių šuniukų (Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Zuma, Skye)..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • PAW PATROL pliušinis šunelis Mascot Pup Rocky
  „Mascot Rocky Air Patrol“ yra žavus ir tiksliai pagamintas pliušinis žaislas, kurį sukūrė žinoma žaislų kompanija „Spin Master“. Jis buvo sukurtas remiantis Kanados ir Amerikos animaciniu serialu vaikams „Paw Patrol“. Ši pasaka pasakoja apie šešių šuniukų (Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Zuma, Skye)..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • PAW PATROL pliušinis šunelis Mascot Pup Rubble Ruben
  „Mascot Rubble Ruben Air Patrol“ yra žavus ir tiksliai pagamintas pliušinis žaislas, kurį sukūrė žinoma žaislų kompanija „Spin Master“. Jis buvo sukurtas remiantis Kanados ir Amerikos animaciniu serialu vaikams „Paw Patrol“. Ši pasaka pasakoja apie šešių šuniukų (Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Zuma..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • PAW PATROL valtis/mašina su šuneliu Chase Sea Patrol
  PAW PATROL valtis/mašina su šuneliu Chase Sea Patrol skuba į pagalbą. Katerio/mašinos matmenys: 14,5 x 8,5 x 8 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€