PAW PATROL žaislai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Advento kalendorius vaikams PAW PATROL
  Sukūrė gerbiama kompanija „Spin Master“. Jis buvo sukurtas remiantis Kanados ir Amerikos animaciniu serialu vaikams „Paw Patrol“. Jame pasakojama apie septynių šuniukų (Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Zuma, Skye, Everest), vadovaujamų dešimties metų berniuko, vardu Ryderis, nuotykius. Advento kal..
  Mokestis: 32.98€ 39.90€
 • PAW PATROL bazė Lookout Playset
  Žaislas, sukurtas žinomos ir labai vertinamos kompanijos Spin Master už savo gaminių kokybę. Jis pagamintas iš žaislų serijos, paremtos animaciniu serialu vaikams, pavadinimu Paw Patrol. Ši pasaka pasakoja apie drąsių šuniukų nuotykius, kuriems vadovaujant berniukui Ryderiui gresia įvairūs pavojai. ..
  Mokestis: 74.38€ 90.00€
 • PAW PATROL bokštas/observatorija Mighty Lookout Tower
  Didžiulis observatorijos bokštas „Paw Patrol“ iš serijos „Galingi šuniukai“ su didvyrišku Chase'u šuneliu ir transporto priemone rinkinyje. Didžiulis apžvalgos bokštas - „Mighty Lookout Tower“ yra nuostabus žaislas kiekvienam šuniukų Paw Patrol patruliavimo gerbėjui, kuris vaiko veide sukels pl..
  Mokestis: 161.16€ 195.00€
 • PAW PATROL didelė gelbėjimo stotis My Size Lookout Tower
  PAW PATROL didelė gelbėjimo stotis My Size Lookout Tower su šviesos ir garso efektais. Rinkinyje: 2 šuneliai (Chase ir Marshall), mėlynas automobilis, 4 priedai. Bendras bazės aukštis 75 cm. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (pridedama). Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 197.52€ 239.00€
 • PAW PATROL figūrėlė Rubble mini 4,5 cm
  PAW PATROL figūrėlė Rubble mini 4,5 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 4.13€ 5.00€
 • PAW PATROL gaisrinė mašina Marshall Transforming Firetruck
  Didesnėms ir drąsesnėms gelbėjimo misijoms reikalinga galutinė gelbėjimo mašina - „Marshall“ ugniagesių automobilis, įkvėptas filmo „PAW Patrol“. Dėl įspūdingų transformacijų, išplečiamų ir besisukančių gelbėjimo kopėčių, galingo vandens patrankų paleidimo įrenginio, mirksinčių lempučių ir tikrovišk..
  Mokestis: 78.51€ 95.00€ 109.00€
 • PAW PATROL gaisrinė mašina Ultimate Fire Truck
  PAW PATROL gaisrinė mašina Ultimate Fire Truck su garso ir šviesos efektais. Rinkinyje figūrėlė gaisrininko Marshall'o, mini gaisrinė mašinėlė, vandens patrankos. Gaisrinės kopėčios išsiskleidžia į 60 cm aukštį. Reikalingi 2 x AAA tipo elementai (pridedama). Gaisrinės mašinos matmenys: 64 x 16 ..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€
 • PAW PATROL gelbėtojo Chase automobilis Ultimate Police Cruiser
  Šis serialas pasakoja apie šešių šuniukų – Maršalo, Rubblo, Chase'o, Rocky, Zumos ir Skye bei berniuko, vardu Ryder, nuotykius, kurie kartu ryžosi gelbėti vargšus ir drąsiai susiduria su savo kelyje kylančiomis grėsmėmis. Rinkinį sudaro:     Chase'o didelis sunkvežimis su rak..
  Mokestis: 74.30€ 89.90€
 • PAW PATROL mašina Patroller Die Cast
  Pradėkite gelbėjimo misiją su „Paw Patrol“ automobiliu. Atidarykite „Patrol Patrol“ būstinę ir mėgaukitės linksmybėmis! Pradėkite transporto priemones ir pradėkite įvairias gelbėjimo misijas! Pakuotės matmenys: 58.42 x 13.65 x 21.59 cm. Rekomaneduojama vaikams nuo 3 m. Rinkinyje Paw Patrol automo..
  Mokestis: 74.30€ 89.90€
 • PAW PATROL mega šunyčių bazė Ultimate City Tower
  PAW PATROL mega šunyčių bazė Ultimate City Tower Rinkinį pagamino gerai žinoma ir gerbiama įmonė Spin Master. Tai žaislai, įkvėpti animacinio filmo Psi Patrol (Paw Patrol The Movie). Jame pasakojama apie šuniukų, Maršalo, Rubblo, Chase'o, Rocky, Zuma, Skye ir jų draugų bei berniuko, vardu Ryder, ..
  Mokestis: 197.52€ 239.00€
 • PAW PATROL pilis Rescue Knights Castle HQ
  Pasiruoškite veiksmo kupinoms viduramžių misijoms Barkingburge su Castle Paw Patrol Brave Knights! Ši nuostabi 45 cm tvirtovė atrodo lygiai kaip pilis iš TV serialo! Drąsiųjų riterių pilyje yra viskas, ko reikia misijai atlikti – įskaitant Čeiso figūrą ir jo mielą mažąjį drakoną Draką. Be to, aksesu..
  Mokestis: 78.51€ 95.00€
 • PAW PATROL pliušinis šunelis Mascot Marshall Marcus
  „Mascot Marshall Marcus Air Patrol“ yra žavus ir tiksliai pagamintas pliušinis žaislas, kurį sukūrė žinoma žaislų kompanija „Spin Master“. Jis buvo sukurtas remiantis Kanados ir Amerikos animaciniu serialu vaikams „Paw Patrol“. Ši pasaka pasakoja apie šešių šuniukų (Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Z..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • PAW PATROL pliušinis šunelis Mascot Pup Chase
  „Mascot Rocky Air Patrol“ yra žavus ir tiksliai pagamintas pliušinis žaislas, kurį sukūrė žinoma žaislų kompanija „Spin Master“. Jis buvo sukurtas remiantis Kanados ir Amerikos animaciniu serialu vaikams „Paw Patrol“. Ši pasaka pasakoja apie šešių šuniukų (Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Zuma, Skye)..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • PAW PATROL pliušinis šunelis Mascot Pup Rocky
  „Mascot Rocky Air Patrol“ yra žavus ir tiksliai pagamintas pliušinis žaislas, kurį sukūrė žinoma žaislų kompanija „Spin Master“. Jis buvo sukurtas remiantis Kanados ir Amerikos animaciniu serialu vaikams „Paw Patrol“. Ši pasaka pasakoja apie šešių šuniukų (Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Zuma, Skye)..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • PAW PATROL pliušinis šunelis Mascot Pup Rubble Ruben
  „Mascot Rubble Ruben Air Patrol“ yra žavus ir tiksliai pagamintas pliušinis žaislas, kurį sukūrė žinoma žaislų kompanija „Spin Master“. Jis buvo sukurtas remiantis Kanados ir Amerikos animaciniu serialu vaikams „Paw Patrol“. Ši pasaka pasakoja apie šešių šuniukų (Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Zuma..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • PAW PATROL pliušinis žaislas Chase 75 cm.
  Produktą paruošė „Spin Master“ prekės ženklas. Psi patrulio pasaka pasakoja apie herojiškus šunis, kurie kartu su dešimties metų berniuku Ryderiu iškeliauja gelbėti tų, kuriems gresia pavojus ir kuriems reikia pagalbos. Kartu jie vykdo misijas, siekdami apsaugoti bendruomenę. Kiekvienas šuo turi spe..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • PAW PATROL pliušinis žaislas Skye 75 cm.
  Produktą paruošė „Spin Master“ prekės ženklas. PAW PATROL pasaka pasakoja apie herojiškus šunis, kurie kartu su dešimties metų berniuku Ryderiu iškeliauja gelbėti tų, kuriems gresia pavojus ir kuriems reikia pagalbos. Kartu jie vykdo misijas, siekdami apsaugoti bendruomenę. Kiekvienas šuo turi speci..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • PAW PATROL transporteris City Paw Patroller
  Sukurta gerai žinomos ir labai vertinamos kompanijos Spin Master už savo gaminių kokybę. Tai žaislas, įkvėptas animacinio filmo Psi Patrol (Paw Patrol The Movie). Jame pasakojama apie šuniukų, Maršalo, Rubblo, Chase'o, Rocky, Zuma, Skye ir jų draugų bei berniuko, vardu Ryder, nuotykius, kurie kartu ..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€
 • PAW PATROL valtis/mašina su šuneliu Chase Sea Patrol
  PAW PATROL valtis/mašina su šuneliu Chase Sea Patrol skuba į pagalbą. Katerio/mašinos matmenys: 14,5 x 8,5 x 8 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€
 • Pliušiniai PAW PATROL personažai dedami ant rankų
  Pliušiniai PAW PATROL personažai dedami ant rankų: Rinkinį sudaro keturios lėlės:      Rubble – anglų buldogų šuo, vienas jauniausių „Paw Patrol“ komandos narių;      Skye – graži Cockapoo patelė, mėgstanti leisti laiką su draugais;   &n..
  Mokestis: 24.71€ 29.90€