Mažasis mechanikas

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Elektrinis siaurapjūklis su šviesos ir garso efektais Bosch
  Vaikiškas įrankis su patogia rankena imituoja pjūklo judėjimą, garsus, šviesas, kibirkštis, kaip tikras elektrinis pjūklas ir yra saugus vaikams. Reikalingi elementai: 2 x AA / R6 (į rinkinį neįeina). Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 3 m. Matmenys: 18 x 16 x 6 cm. ..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€ 39.00€
 • KIDDIELAND mažasis meistras
  Rinkinį sudaro keturios priemonės: grąžtas, plaktukas, atsuktuvas ir raktas. Kalant ar grežiant skamba įvairūs tikroviški garsai, melodijos. Į rinkinį įeina 4 skirtingų formų kaladėlės, kurias reikia įdėti i joms skirtas vietas. Taip pat rinkynje yra plaktukas, atsuktuvas, veržliaraktis, g..
  Mokestis: 22.23€ 26.90€
 • SMOBY darbastalis Black and Decker Bricolo Center
  SMOBY darbastalį sudaro net 92 įvairiausių elementų. Mažasis meistras tikrai turės daug veiklos sukant, veržiant, kalant ir pan. O kas įdomiausia rinkinyje yra mechaninis atsuktuvas. Visi įrankiai saugūs, todėl vaikas žaisdamas tikrai bus saugus. Išmatavimai: 79 x 39 x 103 (IxPxA) cm. Tinka vaikams ..
  Mokestis: 64.46€ 78.00€ 98.18€
 • SMOBY mažojo mechaniko lagaminėlis su įrankiais
  SMOBY mažojo mechaniko lagaminėlis su įrankiais įvairiems darbams namuose atlikti, kaip tai daro tėvelis. Visi įrankiai saugūs. Įrankiai sudėti į gražų mechaniko lagaminėlį. Rinkinyje 20 priedų. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€ 31.57€
 • SMOBY mechaniko dėžė su įrankiais ant ratukų
  SMOBY darbastalis Black&Decker kurio komplektą sudaro 19 įvairių mažojo meistro elementų. Mažasis meistras tikrai turės daug veiklos. O svarbiausia tai, kad šitą žaislą jis visada galės pasiimti kartu, nes iš stovo pasidaro patogus lagaminas ant ratukų. O svarbiausia, kad visi įrankiai saugūs, v..
  Mokestis: 38.02€ 46.00€ 49.00€
 • BIGJIGS medinis konstruktorius - dirbtuvės
  Mažojo meistro dirbtuvės kuriose vaikas galės varžyti, kalti, sukti. Rinkinyje 13 priedų: plaktukas, veržliaraktis, atsuktuvas, liniuotė, varžtai ir veržlės. Išmatavimai: 22 x 13 x 12 (IxPxA) cm. Sertifikuota ASTM F963 EN71 standartu. Aukštos kokybės mediena. Saugūs ir nekenksmingi dažai. Rekomenduo..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • Darbastalis mažiausiems darbininkams
  Įrankiai su priedais, kad linksmybės pagerintų koordinaciją, loginį mąstymą ir vikrumą. Vaikas galės įsukti, atsukti, įkalti, tai labai įdomus ir linksmas užsiėmimas mažiems vaikams mėgdžiojantiems suaugusius. Stalas virsta įrankių dėže su praktiška rankena, kurios dėka vaikas gali ją pasiimti su sa..
  Mokestis: 11.49€ 13.90€
 • John Deere traktorius su išardomu varikliu
  John Deere traktorius su išardomu varikliu. Rinkinį sudaro 57 detalės: 54 nuimamos traktoriaus variklio detalės ir 3 remonto įrankiai. Žaislas turi remonto funkciją taip, kad variklis ir šviesa neveiktų, kol vaikas surinks visą konstrukciją. Tai pirmoji vaiko pažintis su automobilio detalėmi..
  Mokestis: 123.14€ 149.00€ 169.00€
 • KLEIN Bosch elektrinis atsuktuvas su apšvietimu
  „Klein“, vertinamo vaikų žaislų gamintojo, licencijuotas „Bosch Ixolino“ atsuktuvas yra puiki dovanų idėja. Neįmanoma įsivaizduoti žaislų, kurie labiau primena realią suaugusiųjų naudojamą įrangą. Belaidis atsuktuvas, maitinamas baterijomis, buvo pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Kompl..
  Mokestis: 13.14€ 15.90€
 • KLEIN Bosch mašinėlių varžymo konstruktorius 3in1
  KLEIN Bosch mašinėlių varžymo konstruktorius 3in1 skirtas vaikams, kurie mėgsta konstruoti ir rinkti įvairaus tipo mašinas. Kad būtų įdomiau, mašinos renkamos elektriniu atsuktuvu. Galima varžyti ir su rankiniu atsuktuvu. Su šiuo rinkiniu galima surinkti tris skirtingo tipo mašinas: džipą, pagalbos ..
  Mokestis: 35.54€ 43.00€ 49.00€
 • KLEIN darbastalis Bosch Junior
  KLEIN darbastalis Bosch Junior -  puikus žaislas, leisiantis susipažinti su dažniausiai naudojamais suaugusiųjų įrankiais. Darbastalis sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Vaikas tikrai tu..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • KLEIN darbastalis Bosch su elektriniu suktuvu
  KLEIN darbastalis Bosch - puikus žaislas, leisiantis susipažinti su dažniausiai naudojamais suaugusiųjų įrankiais. Darbastalis sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Vaikas tikrai turės daug veik..
  Mokestis: 49.50€ 59.90€ 69.00€
 • KLEIN darbastalis Bosch su priedais ir garsais
  KLEIN darbastalis Bosch - puikus žaislas, leisiantis susipažinti su dažniausiai naudojamais suaugusiųjų įrankiais. Darbastalis sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Vaikas tikrai turės daug veik..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€ 109.00€
 • KLEIN didelis darbastalis Bosch su priedais
  KLEIN didelis darbastalis Bosch - puikus žaislas, leisiantis susipažinti su dažniausiai naudojamais suaugusiųjų įrankiais. Darbastalis sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Vaikas tikrai turės d..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€ 119.00€
 • KLEIN elektrinis atsuktuvas BOSCH
  KLEIN elektrinis atsuktuvas BOSCH  su trimis sukimo antgaliukais rinkinyje. Elektrinis atsuktuvas, tiek įsuka, tiek ir išsuka varžtus, tereikia mygtuku pakeisti sukimo kryptį. Puikus įrankis prie įvairių vaikiškų darbastalių, įdomeniems žaidimams kažką meistraujant. Reikalingi 3 x AA tipo eleme..
  Mokestis: 18.93€ 22.90€ 25.20€
 • KLEIN elektrinis atsuktuvas BOSCH
  Puikios dovanos idėja yra sukimo įrankis, licencijuota „Bosch“ vaikams, iš gerbiamo vaikiškų žaislų gamintojo „Klein“. Žaislas yra labai tvirtas, pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, atkreipiant dėmesį į kiekvieną detalę. Patogi guma padengta rankena, šviesos ir garso efektai. Be to, sėjamoji tur..
  Mokestis: 19.75€ 23.90€
 • KLEIN elektrinis diskinis pjūklas Bosch
  Bosch žaislinis elektrinis diskinis pjūklas su šviesos ir garso efektais skirtas vaikams mėgstantiems meistrauti ir imituoti tėvus. Bevielis diskinis pjūklas su patogia rankena pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, atkreipiant dėmesį į kiekvieną detalę ir tiksliai atkuriant tikrąjį prie..
  Mokestis: 23.88€ 28.90€
 • KLEIN elektrinis grąžtas su priedais lagaminėlyje
  KLEIN elektrinis grąžtas su priedais. Elektrinis grąžtasveikia kaip tikras, nes sukasi grąžtas. Rinkinyje taip pat yra: plaktukas, pjūklas, raktas varžtams sukti ir t.t. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (rinkinyje nėra). Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 38.76€ 46.90€
 • KLEIN įrankių rinkinys BOSCH
  Vokiečių firma KLEIN siūlo puikų, kokybišką rinkinį, su kuriuo Jūsų vaikas pasijus tikru meistru. Rinkinyje: Pjūklas su realiais pjūklo garsais, mirksinčia lempute ir netikrais judančiais dantračiais. KLEIN elektrinis atsuktuvas BOSCH  su trimis sukimo antgaliukais rinkinyje. Apsaugin..
  Mokestis: 71.90€ 87.00€
 • KLEIN LED galvos prožektorius BOSCH
  KLEIN prožektorius Bosch su reguliuojamu dirželiu. Produktas sukurtas pagal licenziją. Puikiai šviečia. Reikalingos baterijos: 2 x AAA, nepridėtos. Rekomenduojamas amžius nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 9.83€ 11.90€
 • KLEIN mažojo meistro Bosch rinkinys
  Vokiečių firma KLEIN siūlo puikų, kokybišką rinkinį, su kuriuo Jūsų vaikas pasijus tikru meistru. Rinkinyje rasite elektrinį atsuktuvą su dviem  pakeitimo antgaliais, plaktuką, pjūkliuką, reples, atsuktuvą ir veržliaraktį. Visą tai susideda į nešimui patogų diržą. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 27.19€ 32.90€
 • KLEIN mažojo meistro Bosch rinkinys
  Vokiečių firma KLEIN siūlo puikų, kokybišką rinkinį, su kuriuo Jūsų vaikas pasijus tikru meistru. Rinkinyje rasite elektrinį atsuktuvą su trimis pakeitimo antgaliais, plaktuką, pjūkliuką, veržliaraktį ir varžtus lentelių varžymui lenteles. Visą tai susideda į nešimui patogų lagaminėlį. Reikalingi 3 ..
  Mokestis: 38.76€ 46.90€
 • KLEIN mechaniko rinkinys Bosch Grand Prix case IXOLINO
  KLEIN mechaniko rinkinys Bosch Grand Prix case IXOLINO – puikus žaislas vaikams! Su šiuo rinkiniu vaikas galės surinkti ir suvaržyti F-1 formulės ratus, uždėti galinį spoilerį ir visą tai galės daryti su elektriniu atsuktuvu. Nereikia priminti, kad mažylį labiausiai dominantys įrankiai tuo pačiu yra..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • KLEIN mechaniko rinkinys Bosch IXOLINO work case
  KLEIN mechaniko rinkinys Bosch IXOLINO work case – puikus žaislas vaikams! Nereikia priminti, kad mažylį labiausiai dominantys įrankiai tuo pačiu yra patys pavojingiausi. Vokiečių firma KLEIN siūlo puikų, kokybišką rinkinį, su kuriuo Jūsų vaikas pasijus tikru meistru. Rinkinyje rasite elektrinį atsu..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • KLEIN mechaniko rinkinys Bosch mini
  KLEIN mechaniko rinkinys Bosch mini - puikus žaislas, leisiantis susipažinti su dažniausiai naudojamais suaugusiųjų įrankiais. Vaikas tikrai turės daug veiklos. Dabar vaikas galės kiek nori kalti, išsukinėti, įsukinėti varžtus ir pan. Į komplektą įeina daug įrankių ir detalių kurių net 77 vnt: plakt..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€ 89.00€
 • KLEIN vaikiškas benzopjūklas BOSCH su priedais
  KLEIN CHAINSAW Vaikiškas grandininis pjūklas. Bosch grandininis pjūklas su šalmu, darbo pirštinėmis, darbo akiniais ir apsauginėmis ausinėmis. Pjūklas skleidžia realius pjovimo garsus. Baterija: R6 1,5 V AA Baterijos neįtrauktos.  Kiekvienas vaikas žino, kad reikia tinkamai pasiruošti..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • KLEIN vaikiškas elektrinis atsuktuvas
  KLEIN vaikiškas elektrinis atsuktuvas, tėveliui padėti namų ūkio darbuose. Atsuktuvas sukasi tiek į vieną pusę (užsuka), tiek į kitą pusę (atsuka). Rinkinyje papildomas sukimo antgalis. Reikalingi 2 x AAA tipo elementai. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 11.49€ 13.90€
 • KLEIN vaikiškas galvos šalmas
  Klein vaikiškas galvos šalmas pagamintas Vokietijoje. Išmatavimai 28 x 12 x 30,3 cm. Rekomenduojamas vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 8.18€ 9.90€
 • KLEIN vaikiškas grandininis pjūklas
  Imituojantis žaislas Bosch medkirčio grandininis pjūklas su šviesos ir garso efektais džiugins vaikus. Patogi rankena. Šviesos ir garso efektai. Reikalingos baterijos: 2 x 1,5 V R6 / AA Pjūklo ilgis: 38,5 cm. Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 3 metų. Pakuotės matmenys: 40,5 х 1..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€ 39.00€
 • KLEIN vaikiški apsauginiai akiniai Bosch
  Puikus priedas prie darbastalių. Akiniai buvo sukurti pagal „Bosch“ licenciją ir yra tiksli „Bosch“ tikrų akinių kopija. Akiniai turi juodą, tempiamą elastinę juostą, todėl jie tinkami bet kokio amžiaus vaikams. Akinių plotis: 13,5 cm. Akiniai yra žaisliniai ir nesuteikia tikros apsaugos...
  Mokestis: 5.70€ 6.90€
 • KLEIN vilkikas su traktoriumi varžymui John Deere
  Vilkimo ašyje yra kabliukas su vilkimo lynu. Komplekte yra: vilkikas, traktorius ir atsuktuvas, kurio pagalba vaikas galės išarinkti ir surinkti traktorių. Garso ir šviesos efektai. Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 3 m. Traktoriaus matmenys: 24 x 12 x 10 cm. Vilkiko matmenys: 36..
  Mokestis: 42.15€ 51.00€ 59.00€
 • Mažojo mechaniko automobilis-lagaminėlis su įrankiais
  Mažojo mechaniko automobilis-lagaminėlis su įrankiais. Transporto priemonė, laisvos eigos, su šviesos ir garso efektais; Viduje rasite įrankius: plaktuką, atsuktuvą, 2 raktus, varžtus ir kitus priedus; Automobilio ilgis: 33 cm; Reikalingos baterijos: 2 x 1.5V LR6 (įtrauktos); Rekomen..
  Mokestis: 27.19€ 32.90€
 • Mažojo mechaniko įrankių diržas
  Mažojo mechaniko įrankių diržas. Visi įrankiai bei elementai pagaminti iš medienos. Diržo bendras ilgis 60cm, tačiau jo dydį mažinti galima pagal poreikį. Rinkinyje iš viso 13 mechaniko įrankių ir elementų. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 14.36€ 17.38€
 • Mažojo meistro dirbtuvės su 23 priedais
  Mažojo meistro dirbtuvės su 23 priedais rinkinyje įvairiems darbams atlikti. Bendri matmenys: 56,5 x 25,7 x 61,3 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 35.54€ 43.00€
 • Mažojo meistro dirbtuvės su 34 priedais
  Mažojo meistro dirbtuvės su 34 priedais rinkinyje įvairiems darbams atlikti. Bendri matmenys: 40 x 44 x 61,5 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 42.98€ 52.00€
 • Mažojo meistro diržas su įrankiais BOSCH Ixolino 2
  Jį sukūrė vaikų mylima įmonė „Klein“. Jis buvo licencijuotas iš „Bosch mini“, todėl šio rinkinio elementai yra tiksli faktinių „Bosch“ įrankių kopija. „Klein“ žaislai suteikia galimybę realistiškai, bet ir saugiai mėgdžioti tėvus jų kasdienėje veikloje. Į šį rinkinį įeina: žalias diržas, ap..
  Mokestis: 27.69€ 33.50€
 • Mažojo meistro diržas su mediniais įrankiais
  Fantastiškas „pasidaryk pats“ diržas su įrankiais. Rinkinį sudaro šie elementai:      medžiaginis diržas užsegamas segtuku, ant kurio yra uždara kišenė įrankiams ir pagrindinė kišenė su elastine juostele, kurią galima pritvirtinti prie pagrindinių įrankių   &..
  Mokestis: 16.53€ 20.00€
 • Mažojo meistro įrankių dėžutė
  „Classic World“ medinių įrankių rinkinys suteiks puikios pramogos kiekvienam mažajam „pasidaryk pats“ entuziastams. Dėl daugybės rinkinyje esančių priemonių vaikas galės padėti šeimai namų ruošos darbuose. Žaidimas „pasidaryk pats“ padės lavinti rankinius įgūdžius, sudomins ir žadins vaiko fantaziją..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Mažojo meistro įrankių dėžutė
  Didelis rinkinys su Woodyland įrankiais. Rinkinį sudaro šie įrankiai:      plaktukas      metalinis rutulys su medine rankena      kaltas      atsuktuvas      metalinės žnyplės &nbs..
  Mokestis: 34.92€ 42.25€
 • Mažojo meistro įrankių dėžutė su įrankiais
  „Smoby Black & Decker“ yra licencijuotų įrankių ir dirbtuvių serija, skirta vaikams, mėgstantiems kūrybišką ir konstruktyvų žaidimą „pasidaryk pats“. Super įrankiai iš ribotos versijos, licencijuoti „Black & Decker“ iš garsios prancūzų kompanijos „Smoby“. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 18.10€ 21.90€
 • Mažojo meistro įrankių diržas
  Juosmens diržas su mediniais įrankiais yra idealus pasiūlymas kiekvienam mažyliui, kuris mėgsta „pasidaryk pats“ tematiką. Dėka diržo su kišene reikalingiausi įrankiai visada po ranka! Įrankiai dažniausiai gaminami tik iš medžio (išskyrus veržliaraktį, kurio kilpa plastikinė). Komplekte taip pat yra..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Mažojo meistro medinė įrankių dėžutė
  Nuo šiol kiekvienas mažasis „pasidaryk pats“ entuziastas turės viską, ko jam reikia remontui, sukimui, vinių įkalimui ir visoms namų remonto darbams. Mažo entuziasto rinkinį sudaro 24 dalys:     patogi medinė dėžutė su rankena     plaktukas     ..
  Mokestis: 13.18€ 15.95€
 • Mažojo meistro medinių įrankių rinkinys dėžutėje
  „Pasidaryk pats“ rinkinys suteiks daug malonumo kiekvienam kelerių metų vaikui. Jis išmokys jūsų mažylį, kaip naudotis įrankiais ir atlikti pagrindinius remonto darbus, imituojant namų meistrą. Žaidimas su pateiktu rinkiniu turės teigiamos įtakos vaiko raidai – jo sumanumui, loginiam mąstymui, kūryb..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Medinė įrankių dėžutė Too Kit Polar B
  „Viga“ medinių įrankių rinkinys iš baltojo lokio serijos – Įrankių rinkinys su baltojo lokio motyvais tikrai patiks mažiesiems meistrams. Charakteristika:      - Patogi įrankių dėžė patenkins kiekvieną mažąjį „pasidaryk pats“ entuziastą, padedantį tėčiui ir seneli..
  Mokestis: 15.70€ 19.00€
 • Medinė mažojo meistro dirbtuvė
  Medinė mažojo meistro dirbtuvė įdomiems vaikų žaidimams. Dirbtuvėse rasite darbo stalą su skylutėmis, prie kurių galėsite prisukti ir įkalti elementus. Viskas sukurta taip, kad visi elementai būtų po ranka. Rinkinyje yra: dirbtuvės - stalas; medinis pjūklas; raktas; atsuktuva..
  Mokestis: 39.67€ 48.00€
 • Medinė mažojo meistro dirbtuvė su daugybe priedų
  Medinių įrankių dirbtuvės su „Classic World“ suteiks puikios pramogos kiekvienam mažajam „pasidaryk pats“ entuziastams. Dėl daugybės rinkinyje esančių priemonių vaikas galės padėti šeimai namų ruošos darbuose. Pramogos „pasidaryk pats“ padės lavinti įgūdžius, domėtis ir sužadins vaiko vaizduotę. Rin..
  Mokestis: 55.37€ 67.00€
 • Medinis multifunkcinis darbastalis su įrankiais ir priedais
  Medinis multifunkcinis darbastalis su įrankiais ir priedais kurių šiame rinkinyje 52 vnt. Su šiuo nuostabiu mediniu mažojo mechaniko rinkiniu vaikas galės sukti, veržti, kalti, matuoti. Galimybė iš rinkinyje esančių elementų surinkti mašiną, lėktuvą ir žinoma tai ką vaikas panorės. Rekomenduojama nu..
  Mokestis: 25.62€ 31.00€
 • Medinis varžymo konstruktorius iš 40 elementų rinkinyje
  Medinį mažojo konstruktoriaus rinkinį sudaro 40 elementų:      17 įvairių formų juostelių      13 skirtingų dydžių varžtų      3 perdangos      4 ratai      1 varžtas su apvalia galvute ..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Meistro įrankių rinkinys KLEIN Bosch 36 el.
  Meistro įrankių rinkinys su Bosch licenzija. Įrankių rinkinys leis mažyliui sekti tėvelio ar senelio pavyzdžiu ir remontuoti namus. Visi žaislai yra saugūs vaikui, jis nesusižeis. Yra elektrinis atsuktuvas su keičiamais antgaliais bei šalmas. Daugybė priedų, kad Jūsų vaikui nepabostų žaisti. Rekom..
  Mokestis: 40.41€ 48.90€
 • SMOBY Black&Decker vaikiškas elektrinis atsuktuvas
  SMOBY Black&Decker vaikiškas elektrinis atsuktuvas su trim sukimo atgaliukais rinkinyje. Elektrinis atsuktuvas, tiek įsuka, tiek ir išsuka varžtus, tereikia mygtuku pakeisti sukimo kryptį. Puikus įrankis prie įvairių vaikiškų darbastalių, įdomeniems žaidimams kažką meistraujant. Reikalingi 2 x A..
  Mokestis: 16.12€ 19.50€ 21.50€
 • SMOBY darbastalis Black and Decker
  SMOBY darbastalį sudaro net 79 įvairiausių elementų. Mažasis meistras tikrai turės daug veiklos sukant, veržiant, kalant ir pan. Visi įrankiai saugūs, todėl vaikas žaisdamas tikrai bus saugus. Išmatavimai: 56 x 39 x 103 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 59.50€ 72.00€
 • SMOBY darbastalis Black and Decker Bricolo Utimate
  SMOBY darbastalis Black and Decker Bricolo Utimate sudaro net 95 įvairiausių elementų. Mažasis meistras tikrai turės daug veiklos sukant, veržiant, kalant. O kas įdomiausia rinkinyje yra mechaninis atsuktuvas. Visi įrankiai saugūs, todėl vaikas žaisdamas tikrai bus saugus. Išmatavimai: 49 x 39 x 103..
  Mokestis: 76.78€ 92.90€ 98.18€
 • SMOBY meistro krepšys Black and Decker su įrankiais 21 vnt.
  Meistro krepšys „Black + Decker“ su įrankiais sudomins vaikus mėgstančius meistrauti. Komplekte yra patogus krepšys ir 21 įrankis. ​Svoris 0,4 kg. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. Matmenys: 43 x 13,3 x 17,4 cm. ..
  Mokestis: 21.49€ 26.00€ 29.00€
 • SMOBY sunkvežimis su kranu ir įrankių dėže su priedais
  Sunkvežimį galima išardyti, surinkti ir modernizuoti naudojant komplekte esančias detales - po modernizacijos automobilis gali pasiekti iki 65 cm ilgį. Ant priekabos rasite didelę dėžę su tokiais įrankiais kaip veržliaraktis, atsuktuvas ir priedai. Sunkvežimis su įrankiais modernizavimui yra puikus ..
  Mokestis: 36.36€ 44.00€ 49.00€
 • SMOBY vaikiškas mechaninis atsuktuvas Stanley Jr.
  Stanley Jr. vaikiškas mechaninis atsuktuvas su dviem sukimo antgaliais – tiek įsuka, tiek ir išsuka varžtus, reikia tik mygtuku pakeisti sukimo kryptį. Rinkinyje yra 2 varžtai su 2 specialiomis lentelėmis į kurias galima varžtus ir išsukti varžtus. Puikus įrankis berniukams prie vaikiškų dar..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • STEP2 tikro meistro dirbtuvės
  Skatinkite vaiko kūrybiškumą su tikroviškomis medienos apdirbimo dirbtuvėmis! Unikalus, tikroviškai atrodantis "medis" yra pagamintas iš nesulaužomos Durafoam™ medžiagos, dėl kurios jūsų mažylis galės išnaudoti visas vaizduotės galimybes Durafoam™ plokšteles galima viena su kita sujungti, o ..
  Mokestis: 114.88€ 139.00€ 179.00€
 • Vaikiškas benzopjūklas BOSCH II
  Vaikiškas benzopjūklas BOSCH kuris atrodo kaip tikras suaugusiųjų benzopjūklas, tačiau yra visiškai saugus ir nekelia jokios susižalojimo galimybės. Tegul vaikas nuo šiol kartu darbuojasi su tėveliu įvairiuose pjovos darbuose. Dydis atitinka tikrojo benzopjūklo išmatavimus. Nuspaudus paleidimo mygtu..
  Mokestis: 28.02€ 33.90€
 • Vaikiškas darbastalis su 34 priedais
  Vaikiška darbastalis su dėtuvėmis ir dideliu žaidimų stalu, įrankiais ir daugybe papildomų priedų, Viso 35 priedai. Surinktas stalas tampa puikia darbo vieta jauniems inžinieriams. Komplektą sudaro daugybė varžtų, atsuktuvas, plaktukai, replės, kirvis, veržliaraktis, replės ir kiti priedai. endri..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Vaikiškas darbastalis su 35 priedais
  „Mochtoys“ prekės ženklo dirbtuvė bus kiekvieno mažo „pasidaryk pats“ entuziasto svajonė! Komplekte yra 35 elementai, įskaitant: darbastalį, įrankius ir šalmą. Charakteristikos: daug vietos remontui, todėl patogu naudotis daug elementų įrankiams laikyti, kurie palaikys tvarką „dirbtuvėse“..
  Mokestis: 21.40€ 25.90€
 • Vaikiškas grandininis medienos pjūklas
  WOOPIE žaislinis grandininis pjūklas yra 100% saugus vaikams. Vaikams skirto žaislinio grandininio pjūklo besisukanti grandinė pagaminta iš gumos – nėra pavojaus vaikui susižaloti koks nors elementas ir žaisti su ja galima visiškai saugiai. Vaikiškas grandininis pjūklas netgi įsijungia kaip tikras! ..
  Mokestis: 20.25€ 24.50€
 • Vaikiškas gręžtuvas BOSCH PSB1000
  Vaikiškas gręžtuvas BOSCH PSB1000. Veikia kaip tikras suagusiųjų gręžtuvas, sukasi gręžtas į viena ir į kitą pusę, girdimi realistiški garsai. Matmenys: 27 x 15,5 x 6 cm. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (rinkinyje nėra). Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 18.93€ 22.90€
 • Vaikiškas kampinis šlifuoklis BOSCH
  Vaikiškas kampinis šlifuoklis su garso efektais kurie imituoja darbą su įrankiu. Lengvai besisukantis kampinio šlifuoklio diskas imituoja realistiška darbą su šiuo nuostabiuoju vaikišku įrankiu. Įrankis yra visiškai saugus Jūsų vaikui, jis nekelia jokio susižalojimo galimybės. Reikalingi 3 x AA tipo..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€ 34.90€
 • Vaikiškas medinis įrankių rinkinys su atsuktuvu lagamine VIGA
  Nuostabių spalvų vaikiškas Viga Toys medinis įrankių lagaminas su priedais tikrai patiks vaikams mėgstantiems konstruoti. Žaislas pagamintas iš aukštos kokybės medienos. Mediniai elementai nulakuoti ir nudažyti vaikui saugiais dažais. Tinka žaisti namuose ir darželyje. Rinkinyje yra 13 įrankių..
  Mokestis: 24.79€ 30.00€
 • Vaikiškas prožektorius LED BOSCH
  Vaikiškas prožektorius LED BOSCH kuris šviečia nepertraukiamai arba mirksėdamas. Šviečia 4 spalvomis: geltonai, raudonai, mėlyna ir žalia. Reguliuojamas prožektoriaus apšvietimo kampas. Prožektoriaus aukštis 19 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 16.45€ 19.90€