Greitosios pagalbos

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • DICKIE greitoji pagalba
  DICKIE greitoji pagalba su garso ir šviesos efektais. Šviečia švytūrėlis, girdisi tai mašinai būdingi garsai. Atsidaro galinės durelės, rinkinyje nėštuvai kuriuos galima įdėti į mašinėlės vidų. Mašinėlė 18 cm ilgio. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • DICKIE vilkikas su garso ir šviesos efektais
  DICKIE vilkikas su  garso ir šviesos efektais. Šviečia švyturėlis, girdisi tai mašinai būdingi garsai. Galima judinti į skirtingas puses krautuvo kraną. Sukant ratuką išsitraukia lablys. Mašinėlė 15 cm ilgio. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • DICKIE greitosios pagalbos mašina Action
  DICKIE greitosios pagalbos mašina Action  su mirksinčiais švytūrėliais, kaukiančia sirena ir atidaromomis galinėmis durimis, ligoniams vežti. Greitosios mašinos ilgis 30 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • DICKIE greitosios pagalbos mašina SOS
  DICKIE greitosios pagalbos mašina Action  su mirksinčiais švyturėliais, kaukiančia sirena ir atidaromomis galinėmis durimis, ligoniams vežti. Greitosios mašinos ilgis 30 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 30.50€ 36.90€
 • Greitosios pagalbos automobilis Mercedes Benz Sprinter Ambulance
  Majorette Grand serija pristato sunkiasvores komercines, gelbėjimo, statybines ir miesto transporto priemones. Vaikas bus sužavėtas visomis funkcijomis ir tiksliu mašinėlių atlikimu. Greitosios pagalbos automobilis Mercedes Benz Sprinter Ambulance Charakteristika:      -..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • Greitosios pagalbos mašina
  Motorizuotas greitosios pagalbos automobilis. Nuspaudus ant automobilio viršaus esantį mygtuką, automobilis važiuoja pirmyn, girdisi įspėjamieji signalai, žybsi lempos. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. Su garsu ir šviesomis; Su atidaromomis galinėmis durelėmis; Su neštuvais; 33 cm. d..
  Mokestis: 24.71€ 29.90€ 32.50€
 • Žaislinė greitoji pagalbos mašina su medicinos įrankiais
  Žaislinė greitoji pagalbos mašina su medicinos įrankiais, kurie sudėti į mašinos vidų jiems skirtose vietose. Mašina su rankena, todėl ją galima nešti rankose. Paspaudus ant stogo esantį mygtuką pasigirsta sirena, šviečia švytūrėliai. Rinkinyje: žirklės, švirkštas, termometras, stetaskopas, pincetas..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€