Greitosios pagalbos

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • DICKIE greitoji pagalba
  DICKIE greitoji pagalba su garso ir šviesos efektais. Šviečia švytūrėlis, girdisi tai mašinai būdingi garsai. Atsidaro galinės durelės, rinkinyje nėštuvai kuriuos galima įdėti į mašinėlės vidų. Mašinėlė 18 cm ilgio. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • DICKIE vilkikas su garso ir šviesos efektais
  DICKIE vilkikas su  garso ir šviesos efektais. Šviečia švyturėlis, girdisi tai mašinai būdingi garsai. Galima judinti į skirtingas puses krautuvo kraną. Sukant ratuką išsitraukia lablys. Mašinėlė 15 cm ilgio. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • DICKIE greitosios pagalbos mašina Action
  DICKIE greitosios pagalbos mašina Action  su mirksinčiais švytūrėliais, kaukiančia sirena ir atidaromomis galinėmis durimis, ligoniams vežti. Greitosios mašinos ilgis 30 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • DICKIE greitosios pagalbos mašina SOS
  DICKIE greitosios pagalbos mašina Action  su mirksinčiais švyturėliais, kaukiančia sirena ir atidaromomis galinėmis durimis, ligoniams vežti. Greitosios mašinos ilgis 30 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 30.50€ 36.90€
 • Greitosios pagalbos mašina
  Motorizuotas greitosios pagalbos automobilis. Nuspaudus ant automobilio viršaus esantį mygtuką, automobilis važiuoja pirmyn, girdisi įspėjamieji signalai, žybsi lempos. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. Su garsu ir šviesomis; Su atidaromomis galinėmis durelėmis; Su neštuvais; 33 cm. d..
  Mokestis: 24.71€ 29.90€ 32.50€
 • Žaislinė greitoji pagalbos mašina su medicinos įrankiais
  Žaislinė greitoji pagalbos mašina su medicinos įrankiais, kurie sudėti į mašinos vidų jiems skirtose vietose. Mašina su rankena, todėl ją galima nešti rankose. Paspaudus ant stogo esantį mygtuką pasigirsta sirena, šviečia švytūrėliai. Rinkinyje: žirklės, švirkštas, termometras, stetaskopas, pincetas..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€