Greitosios pagalbos

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • DICKIE greitosios pagalbos mašina Action
  DICKIE greitosios pagalbos mašina Action  su mirksinčiais švytūrėliais, kaukiančia sirena ir atidaromomis galinėmis durimis, ligoniams vežti. Greitosios mašinos ilgis 30 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Greitosios pagalbos automobilis Mercedes Benz Sprinter Ambulance
  Majorette Grand serija pristato sunkiasvores komercines, gelbėjimo, statybines ir miesto transporto priemones. Vaikas bus sužavėtas visomis funkcijomis ir tiksliu mašinėlių atlikimu. Greitosios pagalbos automobilis Mercedes Benz Sprinter Ambulance Charakteristika:      -..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • Greitosios pagalbos automobilis su garso ir šviesos efektais 23 cm.
  Greitosios pagalbos automobilis pagamintas iš aukštos kokybės plastiko ir medžio derinio, jame yra daug medicininės įrangos, įskaitant rentgeno aparatą ir paramediko bei pacientų figūras. Paspaudus mygtuką vairuotojo kabinoje įjungiama šviesa ir garsas. Transporto priemonėje yra virvelė žaislui trau..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Greitosios pagalbos automobilis su guminiais ratukais
  Raudonos ir mėlynos spalvos greitosios pagalbos automobilis su apšvietimu ir pavojaus sirena. Minkšti guminiai ratukai leidžia žaisti su žaislu ne tik namuose, bet ir sode ar su draugais žaidimų aikštelėje. Automobilio dydis puikiai telpa į mažas rankas. Pagaminta iš medžio su plastikiniais elementa..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€