Grožio staleliai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • SMOBY grožio stalelis Frozen II 2in1
  SMOBY grožio stalelis Frozen tai staliukas su kėdute, kuris turi visus reikalingus priedus, kuriuos galite sudėti į stalčiukus. Rinkinyje yra vietos plaukų šukoms, kosmetikos buteliukams, plaukų puošmenoms (įtraukta į rinkinį). Taip pat į staliuką bus galima susidėti kitas smulkmenas, susijusias su ..
  Mokestis: 52.07€ 63.00€ 72.00€
 • Grožio centras My Beauty Center
  Vaikai mėgsta stebėti ir mėgdžioti suaugusiuosius. „My Beauty“ serijos „Grožio salono“ rinkinys sujungia 3 pasaulius – kirpyklą, manikiūrą ir makiažą. Rinkinyje yra 32 aksesuarai, imituojantys tikrą kosmetiką. Charakteristika:      - grožio salonas iš serijos Me Beauty suju..
  Mokestis: 117.36€ 142.00€ 146.00€
 • Grožio stalelis mergaitėms
  Gražus rausvas grožio staliukas iš „Tooky Toy“ yra svajonių baldas kiekvienos mergaitės kambaryje. Grožio staliukas turi du ištraukiamus stalčius, kuriuose mažoji princesė gali paslėpti savo lobius. Rinkinyje taip pat yra daugybė aksesuarų. Visi pagaminti iš medžio ir dažyti netoksiškais dažais, kur..
  Mokestis: 39.26€ 47.50€
 • Grožio stalelis mergaitėms Braun
  Tualetinį grožio stalą su plaukų džiovintuvu sukūrė gerai žinoma ir vertinama įmonė „Klein“, kuri vaikams, mėgstantiems atlikti suaugusiųjų vaidmenį, kuria aukštos kokybės žaislus, imituojančius buitinę techniką, įrankius, kosmetiką ir kt. Rinkinyje yra tualetinis staliukas, taburetė, aksesuarai ..
  Mokestis: 45.37€ 54.90€
 • Grožio stalelis mergaitėms su 32 priedais
  Gražus gražių spalvų tualetinis staliukas iš Woopie yra puiki dovana vaikams nuo 3 metų. Platus makiažo ir šukuosenų rinkinys patenkins kiekvieną savininką. Veidrodiniai sparnai atsidaro stebuklinga lazdele, veikiančia infraraudonaisiais spinduliais, kad mergina galėtų pasijusti tikra fėja. Princesė..
  Mokestis: 36.28€ 43.90€
 • Grožio stalelis mergaitėms su aksesuarais
  Gražus vaikiškas tualetinis staliukas mergaičių spalvomis iš „Woopie“ yra puiki dovana vaikams nuo 3 metų. Platus makiažo ir šukuosenų rinkinys patenkins kiekvieną mergaitę. Veidrodiniai sparnai atsidaro stebuklinga lazdele, veikiančia infraraudonaisiais spinduliais, kad mergina galėtų pasijusti tik..
  Mokestis: 33.80€ 40.90€
 • Interaktyvus grožio stalelis mergaitėms su džiovintuvu ir MP3 jungtimi
  Gražus, gražių spalvų tualetinis staliukas iš Woopie – puiki dovana vaikams nuo 3 metų. Gausus makiažo ir šukuosenos rinkinys patenkins kiekvieną savininką. Veidrodžio sparnai atveriami stebuklinga lazdele, kuri veikia infraraudonųjų spindulių, kad mergina galėtų pasijusti tikra fėja. Ant veidrodžio..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€
 • KLEIN grožio stalelis Barbie
  SKLEIN grožio stalelis Barbie tai staliukas su kėdute, kuris turi visus reikalingus priedus. Patiks kiekvienai mažai princesei. Išmatavimai: Visas aukštis  90 cm. aukštis iki staliuko 45 cm. Kėdutės aukštis 27 cm. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 53.72€ 65.00€ 75.01€
 • Kosmetinis grožio stalelis su kėdute ir MP3 jungtimi
  Interaktyvus Woopie rožinis tualetinis staliukas yra puiki dovana vaikams nuo 3 metų. Gausus makiažo ir šukuosenos rinkinys patenkins kiekvieną savininką. Rožinio skeptro formos pulteliu, kuris infraraudonaisiais spinduliais jungiasi prie kosmetinio staliuko, galite nuotoliniu būdu įjungti ir išjung..
  Mokestis: 33.88€ 41.00€
 • SMOBY grožio stalelis Princess 2in1
  SMOBY grožio stalelis Princess tai staliukas su kėdute, kuris turi visus reikalingus priedus, kuriuos galite sudėti į stalčiukus. Rinkinyje yra vietos plaukų šukoms, kosmetikos buteliukams, plaukų puošmenoms (įtraukta į rinkinį). Taip pat į staliuką bus galima susidėti kitas smulkmenas, susijusias s..
  Mokestis: 56.12€ 67.90€