Grožio staleliai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Grožio centras My Beauty Center
  Vaikai mėgsta stebėti ir mėgdžioti suaugusiuosius. „My Beauty“ serijos „Grožio salono“ rinkinys sujungia 3 pasaulius – kirpyklą, manikiūrą ir makiažą. Rinkinyje yra 32 aksesuarai, imituojantys tikrą kosmetiką. Charakteristika:      - grožio salonas iš serijos Me Beauty suju..
  Mokestis: 128.10€ 155.00€ 169.00€
 • Grožio stalelis mergaitei su aksesurais iš medienos
  Medinis, rožinis tualetinis staliukas su didžiuliu veidrodžiu patiks kiekvienai mažajai panelei, kiekviena mergina nori turėti vietą, kur galėtų save paversti deive. Taigi mažoji princesė gali drąsiai mėgdžioti savo mamą ar seserį. Tualetinis staliukas yra itin stilingas ir dažniausiai yra pagrindin..
  Mokestis: 70.25€ 85.00€
 • Grožio stalelis mergaitei su aksesurais iš medienos
  Medinis, rožinis tualetinis staliukas su didžiuliu veidrodžiu patiks kiekvienai mažajai panelei, kiekviena mergina nori turėti vietą, kur galėtų save paversti deive. Taigi mažoji princesė gali drąsiai mėgdžioti savo mamą ar seserį. Tualetinis staliukas yra itin stilingas ir dažniausiai yra pagrindin..
  Mokestis: 70.25€ 85.00€
 • Grožio stalelis mergaitėms
  Gražus rausvas grožio staliukas iš „Tooky Toy“ yra svajonių baldas kiekvienos mergaitės kambaryje. Grožio staliukas turi du ištraukiamus stalčius, kuriuose mažoji princesė gali paslėpti savo lobius. Rinkinyje taip pat yra daugybė aksesuarų. Visi pagaminti iš medžio ir dažyti netoksiškais dažais, kur..
  Mokestis: 39.26€ 47.50€
 • Grožio stalelis mergaitėms su 32 priedais
  Gražus gražių spalvų tualetinis staliukas iš Woopie yra puiki dovana vaikams nuo 3 metų. Platus makiažo ir šukuosenų rinkinys patenkins kiekvieną savininką. Veidrodiniai sparnai atsidaro stebuklinga lazdele, veikiančia infraraudonaisiais spinduliais, kad mergina galėtų pasijusti tikra fėja. Princesė..
  Mokestis: 36.28€ 43.90€
 • LED kosmetinis veidrodis GIOperfect Pink Cat
  Gražus, katinėlio formos veidrodis su LED foniniu apšvietimu puikiai atrodys ant mažosios princesės tualetinio staliuko. Patraukli forma, spalva ir apšvietimas privers su pasitenkinimu ir dėmesiu pažvelgti į savo atspindį. Kiekviena maža mergaitė nori būti panaši į savo mamą, todėl savo mėgstamos..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • LED kosmetinis veidrodis GIOperfect Pink Heart
  Gražus, širdies formos veidrodis su LED foniniu apšvietimu puikiai atrodys ant mažosios princesės tualetinio staliuko. Patraukli forma, spalva ir apšvietimas privers su pasitenkinimu ir dėmesiu pažvelgti į savo atspindį. Kiekviena maža mergaitė nori būti panaši į savo mamą, todėl savo mėgstamos f..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • Medinis grožio stalelis mergaitėms su veidrodžiu ir stalčiais
  Elegantiškas retro kosmetinis staliukas su veidrodžiu, stalčiais ir minkšta taburete – daugelio merginų svajonė. Tualetinis staliukas puikiai tiks bet kuriame mergaičių kambaryje ir bus tobulas baldas, kuriame galėsite susidėti visus pagražinimo reikmenis. Tualetinis staliukas yra labai praktiškas, ..
  Mokestis: 106.61€ 129.00€
 • Medinis grožio stalelis su kėdute ir veidrodžiu
  Didelis, laisvai pastatomas baltas tualetinis staliukas yra svajonių baldas kiekvienos merginos kambaryje. Tualetinis staliukas turi ištraukiamą stalčių, kuriame mažoji princesė gali paslėpti savo lobius. Po pačiu veidrodžiu yra skyreliai patogiems aksesuarams. Komplekte taip pat yra tualetinio stal..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€
 • Medinis grožio stalelis su veidrodžiu ir priedais
  Medinis grožio stalelis su veidrodžiu ir priedais yra ne tik žaislinis baldas, bet ir magiška vieta vaidmenims. Mūsų žavus medinis tualetinis staliukas buvo sukurtas mažiesiems svajotojams, norintiems nuo mažens atrasti makiažo ir elegancijos pasaulį. Pagrindinis kosmetinio staliuko elementas – t..
  Mokestis: 28.10€ 34.00€
 • Medinis grožio staliukas mergaitėms Širdelė
  Medinis kosmetinis staliukas – įdomus ir įtraukiantis žaidimas vaikams, kurie mėgsta mėgdžioti tėvų atliekamą veiklą, o mėgstamiausi žaidimai – parodantys suaugusiųjų gyvenimą. Tai puikus rinkinys grožio mylėtojams! Žavinga tualetinio staliuko išvaizda ir funkcionalumas leidžia merginoms pasijusti t..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€
 • Medinis grožio staliukas su veidrodžiu ir aksesuarais
  Medinis tualetinis staliukas yra įdomus ir įtraukiantis žaidimas vaikams, kurie mėgsta mėgdžioti suaugusiuosius kasdienėje veikloje. Tapyba neabejotinai yra viena iš šių veiklų! Žavinga išvaizda ir funkcionalumas leidžia merginoms pasijusti tikromis princesėmis, turinčiomis savo priežiūros ir žaidim..
  Mokestis: 88.43€ 107.00€
 • Medinis kosmetinis stalelis mergaitėms su veidrodžiu ir aksesuarais
  Medinis kosmetinis staliukas yra įdomus ir įtraukiantis žaidimas vaikams, kurie mėgsta mėgdžioti tėvų atliekamą veiklą, o mėgstamiausi žaidimai yra tie, kurie parodo suaugusiųjų gyvenimą. Tai puikus rinkinys grožio mylėtojams! Žavinga tualetinio staliuko išvaizda ir funkcionalumas leidžia merginoms ..
  Mokestis: 86.78€ 105.00€
 • Medinis tualetinis grožio stalelis mergaitėms
  Modernus šviesių spalvų tualetinis staliukas su dideliu veidrodžiu, stalčiais ir taburete gali tapti puikiu priedu bet kurios merginos kambaryje. Tualetinis staliukas su keturiais erdviais stalčiais, apvaliu veidrodžiu, dideliu stalviršiu ir minkšta pilku audiniu aptraukta taburete, ko gero, patiks ..
  Mokestis: 81.82€ 99.00€
 • Medinis tualetinis grožio stalelis mergaitėms su priedais
  Medinis tualetinis grožio stalelis mergaitėms su priedais Medinis vaikiškas tualetinis staliukas su kėde. Kiekviena mergina nusipelno gražaus tualetinio staliuko su dideliu veidrodžiu ir kėdute savo vaikų kambaryje, kuri leis jai gražiai atrodyti kiekvieną dieną. Tualetinis staliukas pagamintas i..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€
 • Medinis tualetinis staliukas mergaitei su veidrodžiu + 11 aksesuarų
  Gražus, funkcionalus tualetinis staliukas iš Classic World yra puiki dovana vaikams nuo 3 metų. Gausus makiažo ir šukuosenų rinkinys patenkins kiekvieną mergaitę. Komplekte yra veidrodis, kuriame vaikas gali pasipuošti. Itin didelis aksesuarų rinkinys, pavyzdžiui, šukos, lūpų dažai, tiesintuvas, mak..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Mergaičių grožio lagaminėlis Frozen
  Vaikai mėgsta stebėti ir mėgdžioti suaugusiuosius. Grožio salono komplektas lagamine apjungia 3 pasaulius – kirpyklą, manikiūrą ir makiažą. Rinkinį sudaro 13 aksesuarų, kurie imituoja tikrą kosmetiką. Šią lagamino studiją dėl kompaktiškų matmenų ir rankenos galima pasiimti praktiškai bet kur. Cha..
  Mokestis: 33.88€ 41.00€ 49.00€
 • Mergaitiškas grožio stalelis su veidrodžiu ir kėdute
  Pristatome žavų tualetinį staliuką mergaitėms, kuris tikrai pradžiugins kiekvieną mažąją princesę. Šis fantastiškas tualetinis staliukas buvo sukurtas atsižvelgiant į patogumą ir linksmybes, sukuriant unikalią vietą, kur jūsų vaikas gali praleisti laiką vienas. Tualetinis staliukas puikiai atrodys b..
  Mokestis: 56.20€ 68.00€
 • Mergaitiškas grožio stalelis su veidrodžiu ir kėdute
  Pristatome žavų tualetinį staliuką mergaitėms, kuris tikrai pradžiugins kiekvieną mažąją princesę. Šis fantastiškas tualetinis staliukas buvo sukurtas atsižvelgiant į patogumą ir linksmybes, sukuriant unikalią vietą, kur jūsų vaikas gali praleisti laiką vienas. Tualetinis staliukas puikiai atrodys b..
  Mokestis: 56.20€ 68.00€
 • SMOBY grožio stalelis Frozen II 2in1
  Grožio staliukas 2in1 yra unikali grožio studija. Į komplektą įeina mielas grožio staliukas su stalčiukais, besisukantis veidrodis ir vieta įvairioms dekoracijoms bei vaikiška kėdutė. Grožio staliukas dekoruotas Frozen motyvais.      - komplektą sudaro grožio staliukas 2in1 (g..
  Mokestis: 60.33€ 73.00€ 79.00€
 • SMOBY grožio stalelis Frozen II 2in1
  SMOBY grožio stalelis Frozen tai staliukas su kėdute, kuris turi visus reikalingus priedus, kuriuos galite sudėti į stalčiukus. Rinkinyje yra vietos plaukų šukoms, kosmetikos buteliukams, plaukų puošmenoms (įtraukta į rinkinį). Taip pat į staliuką bus galima susidėti kitas smulkmenas, susijusias su ..
  Mokestis: 52.89€ 64.00€ 72.00€
 • SMOBY grožio stalelis Princess 2in1 su priedais
  Smoby „Disney Princess“ grožio staliukas 2in1 suteiks džiaugsmo kiekvienai mažajai princesei. Staliukas pagamintas estetiškai, o rožinių spalvų dėka nuostabiai įsilies į merginos kambario dekorą. Staliukas su kėdute yra su besisukančiu veidrodžiu ir atidaromais stalčiukais. Viršutinę tualetinio stal..
  Mokestis: 61.98€ 75.00€ 85.00€
 • SMOBY kirpykla ir barzdaskučių salonas My Beauty Barber Shop
  Vaikai mėgsta stebėti ir mėgdžioti suaugusiuosius. My Beauty serijos rinkinys sujungia 3 zonas - plaukų ir barzdos formavimo zona, galvos plovimo zana su dušu, bei atsiskaitymo zona su mokėjimo terminalu. Rinkinį sudaro 19 žaidimui reikalingų priedų. Charakteristika:      - r..
  Mokestis: 84.30€ 102.00€ 109.00€
 • Tualetinis grožio stalelis mergaitėms su veidrodžiu
  Funkcionalus, minimalistinis skandinaviško stiliaus tualetinis staliukas gali tapti puikiu merginos kambario papildymu. Baltas tualetinis staliukas su apvaliu veidrodžiu, erdviais stalčiais ir patogia kėdute puikiai tiks pasidažyti, pasidaryti šukuoseną, formuoti aprangą ir net rašyti dienoraštį. Tu..
  Mokestis: 66.12€ 80.00€