Grožio staleliai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Grožio centras My Beauty Center
  Vaikai mėgsta stebėti ir mėgdžioti suaugusiuosius. „My Beauty“ serijos „Grožio salono“ rinkinys sujungia 3 pasaulius – kirpyklą, manikiūrą ir makiažą. Rinkinyje yra 32 aksesuarai, imituojantys tikrą kosmetiką. Charakteristika:      - grožio salonas iš serijos Me Beauty suju..
  Mokestis: 111.57€ 135.00€ 146.00€
 • Grožio stalelis mergaitėms
  Gražus rausvas grožio staliukas iš „Tooky Toy“ yra svajonių baldas kiekvienos mergaitės kambaryje. Grožio staliukas turi du ištraukiamus stalčius, kuriuose mažoji princesė gali paslėpti savo lobius. Rinkinyje taip pat yra daugybė aksesuarų. Visi pagaminti iš medžio ir dažyti netoksiškais dažais, kur..
  Mokestis: 39.26€ 47.50€
 • Grožio stalelis mergaitėms Braun
  Tualetinį grožio stalą su plaukų džiovintuvu sukūrė gerai žinoma ir vertinama įmonė „Klein“, kuri vaikams, mėgstantiems atlikti suaugusiųjų vaidmenį, kuria aukštos kokybės žaislus, imituojančius buitinę techniką, įrankius, kosmetiką ir kt. Rinkinyje yra tualetinis staliukas, taburetė, aksesuarai ..
  Mokestis: 45.37€ 54.90€
 • Grožio stalelis mergaitėms su 32 priedais
  Gražus gražių spalvų tualetinis staliukas iš Woopie yra puiki dovana vaikams nuo 3 metų. Platus makiažo ir šukuosenų rinkinys patenkins kiekvieną savininką. Veidrodiniai sparnai atsidaro stebuklinga lazdele, veikiančia infraraudonaisiais spinduliais, kad mergina galėtų pasijusti tikra fėja. Princesė..
  Mokestis: 36.28€ 43.90€
 • Interaktyvus grožio stalelis mergaitėms su džiovintuvu ir MP3 jungtimi
  Gražus, gražių spalvų tualetinis staliukas iš Woopie – puiki dovana vaikams nuo 3 metų. Gausus makiažo ir šukuosenos rinkinys patenkins kiekvieną savininką. Veidrodžio sparnai atveriami stebuklinga lazdele, kuri veikia infraraudonųjų spindulių, kad mergina galėtų pasijusti tikra fėja. Ant veidrodžio..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€
 • KLEIN grožio stalelis Barbie
  SKLEIN grožio stalelis Barbie tai staliukas su kėdute, kuris turi visus reikalingus priedus. Patiks kiekvienai mažai princesei. Išmatavimai: Visas aukštis  90 cm. aukštis iki staliuko 45 cm. Kėdutės aukštis 27 cm. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 53.72€ 65.00€ 75.01€
 • Medinis tualetinis staliukas mergaitei su veidrodžiu + 11 aksesuarų
  Gražus, funkcionalus tualetinis staliukas iš Classic World yra puiki dovana vaikams nuo 3 metų. Gausus makiažo ir šukuosenų rinkinys patenkins kiekvieną mergaitę. Komplekte yra veidrodis, kuriame vaikas gali pasipuošti. Itin didelis aksesuarų rinkinys, pavyzdžiui, šukos, lūpų dažai, tiesintuvas, mak..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Mergaičių grožio lagaminėlis Frozen
  Vaikai mėgsta stebėti ir mėgdžioti suaugusiuosius. Grožio salono komplektas lagamine apjungia 3 pasaulius – kirpyklą, manikiūrą ir makiažą. Rinkinį sudaro 13 aksesuarų, kurie imituoja tikrą kosmetiką. Šią lagamino studiją dėl kompaktiškų matmenų ir rankenos galima pasiimti praktiškai bet kur. Cha..
  Mokestis: 33.88€ 41.00€
 • Mergaičių grožio salonas lagaminėlyje Beauty 2in1
  Tualetinis staliukas mergaitėms 2in1 Grožio salonas lagamine iš WOOPIE – puikus pasiūlymas visoms mažosioms princesėms. Šio rinkinio dėka vaikas gali jaustis tikra princese ir turi viską, kad pasiruoštų dideliam baliui ar išėjimui su draugais. Lagamino viduje yra veidrodis ir sulankstoma kosmetinė. ..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • SMOBY grožio stalelis Frozen II 2in1
  Grožio staliukas 2in1 yra unikali grožio studija. Į komplektą įeina mielas grožio staliukas su stalčiukais, besisukantis veidrodis ir vieta įvairioms dekoracijoms bei vaikiška kėdutė. Grožio staliukas dekoruotas Frozen motyvais.      - komplektą sudaro grožio staliukas 2in1 (g..
  Mokestis: 60.33€ 73.00€ 79.00€
 • SMOBY grožio stalelis Frozen II 2in1
  SMOBY grožio stalelis Frozen tai staliukas su kėdute, kuris turi visus reikalingus priedus, kuriuos galite sudėti į stalčiukus. Rinkinyje yra vietos plaukų šukoms, kosmetikos buteliukams, plaukų puošmenoms (įtraukta į rinkinį). Taip pat į staliuką bus galima susidėti kitas smulkmenas, susijusias su ..
  Mokestis: 52.89€ 64.00€ 72.00€
 • SMOBY kirpykla ir barzdaskučių salonas My Beauty Barber Shop
  Vaikai mėgsta stebėti ir mėgdžioti suaugusiuosius. My Beauty serijos rinkinys sujungia 3 zonas - plaukų ir barzdos formavimo zona, galvos plovimo zana su dušu, bei atsiskaitymo zona su mokėjimo terminalu. Rinkinį sudaro 19 žaidimui reikalingų priedų. Charakteristika:      - r..
  Mokestis: 84.30€ 102.00€ 109.00€
 • Tualetinis grožio stalelis mergaitėms su priedais
  Jame yra daug priedų, kurie tikrai patiks kiekvienai mažajai panelei. Rinkinys paruoštas taip, kad vaikas galėtų atlikti vizažistės, modelio ar princesės vaidmenį. Dėl linksmybių jis lavins savo rankinius įgūdžius ir vaizduotę bei turės galimybę išmokti makiažo pagrindų. Tualetinis staliukas komp..
  Mokestis: 86.78€ 105.00€