Grožio staleliai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Grožio centras My Beauty Center
  Vaikai mėgsta stebėti ir mėgdžioti suaugusiuosius. „My Beauty“ serijos „Grožio salono“ rinkinys sujungia 3 pasaulius – kirpyklą, manikiūrą ir makiažą. Rinkinyje yra 32 aksesuarai, imituojantys tikrą kosmetiką. Charakteristika:      - grožio salonas iš serijos Me Beauty suju..
  Mokestis: 128.10€ 155.00€ 169.00€
 • Grožio stalelis mergaitei su aksesurais iš medienos
  Medinis, rožinis tualetinis staliukas su didžiuliu veidrodžiu patiks kiekvienai mažajai panelei, kiekviena mergina nori turėti vietą, kur galėtų save paversti deive. Taigi mažoji princesė gali drąsiai mėgdžioti savo mamą ar seserį. Tualetinis staliukas yra itin stilingas ir dažniausiai yra pagrindin..
  Mokestis: 70.25€ 85.00€
 • Grožio stalelis mergaitei su aksesurais iš medienos
  Medinis, rožinis tualetinis staliukas su didžiuliu veidrodžiu patiks kiekvienai mažajai panelei, kiekviena mergina nori turėti vietą, kur galėtų save paversti deive. Taigi mažoji princesė gali drąsiai mėgdžioti savo mamą ar seserį. Tualetinis staliukas yra itin stilingas ir dažniausiai yra pagrindin..
  Mokestis: 70.25€ 85.00€
 • Grožio stalelis mergaitėms
  Gražus rausvas grožio staliukas iš „Tooky Toy“ yra svajonių baldas kiekvienos mergaitės kambaryje. Grožio staliukas turi du ištraukiamus stalčius, kuriuose mažoji princesė gali paslėpti savo lobius. Rinkinyje taip pat yra daugybė aksesuarų. Visi pagaminti iš medžio ir dažyti netoksiškais dažais, kur..
  Mokestis: 39.26€ 47.50€
 • Grožio stalelis mergaitėms su 32 priedais
  Gražus gražių spalvų tualetinis staliukas iš Woopie yra puiki dovana vaikams nuo 3 metų. Platus makiažo ir šukuosenų rinkinys patenkins kiekvieną savininką. Veidrodiniai sparnai atsidaro stebuklinga lazdele, veikiančia infraraudonaisiais spinduliais, kad mergina galėtų pasijusti tikra fėja. Princesė..
  Mokestis: 36.28€ 43.90€
 • Medinis grožio stalelis su veidrodžiu
  Elegantiškas baltas ir rožinis tualetinis staliukas su žvaigždutėmis mergaitei puikiai atrodys bet kuriame elegantiškame mažos mergaitės kambaryje. Tualetinis staliukas turi atsidarantį trigubą veidrodį, papuošalų stalčių ir kėdę. Visas baldas dekoruotas elegantiškomis, subtiliomis spalvomis. Jau se..
  Mokestis: 83.47€ 101.00€
 • Medinis tualetinis grožio stalelis mergaitėms su priedais
  Medinis tualetinis grožio stalelis mergaitėms su priedais Medinis vaikiškas tualetinis staliukas su kėde. Kiekviena mergina nusipelno gražaus tualetinio staliuko su dideliu veidrodžiu ir kėdute savo vaikų kambaryje, kuri leis jai gražiai atrodyti kiekvieną dieną. Tualetinis staliukas pagamintas i..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€
 • Medinis tualetinis staliukas mergaitei su veidrodžiu + 11 aksesuarų
  Gražus, funkcionalus tualetinis staliukas iš Classic World yra puiki dovana vaikams nuo 3 metų. Gausus makiažo ir šukuosenų rinkinys patenkins kiekvieną mergaitę. Komplekte yra veidrodis, kuriame vaikas gali pasipuošti. Itin didelis aksesuarų rinkinys, pavyzdžiui, šukos, lūpų dažai, tiesintuvas, mak..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Mergaičių grožio lagaminėlis Frozen
  Vaikai mėgsta stebėti ir mėgdžioti suaugusiuosius. Grožio salono komplektas lagamine apjungia 3 pasaulius – kirpyklą, manikiūrą ir makiažą. Rinkinį sudaro 13 aksesuarų, kurie imituoja tikrą kosmetiką. Šią lagamino studiją dėl kompaktiškų matmenų ir rankenos galima pasiimti praktiškai bet kur. Cha..
  Mokestis: 33.88€ 41.00€
 • SMOBY grožio stalelis Frozen II 2in1
  Grožio staliukas 2in1 yra unikali grožio studija. Į komplektą įeina mielas grožio staliukas su stalčiukais, besisukantis veidrodis ir vieta įvairioms dekoracijoms bei vaikiška kėdutė. Grožio staliukas dekoruotas Frozen motyvais.      - komplektą sudaro grožio staliukas 2in1 (g..
  Mokestis: 60.33€ 73.00€ 79.00€
 • SMOBY grožio stalelis Frozen II 2in1
  SMOBY grožio stalelis Frozen tai staliukas su kėdute, kuris turi visus reikalingus priedus, kuriuos galite sudėti į stalčiukus. Rinkinyje yra vietos plaukų šukoms, kosmetikos buteliukams, plaukų puošmenoms (įtraukta į rinkinį). Taip pat į staliuką bus galima susidėti kitas smulkmenas, susijusias su ..
  Mokestis: 52.89€ 64.00€ 72.00€
 • SMOBY grožio stalelis Princess 2in1 su priedais
  Smoby „Disney Princess“ grožio staliukas 2in1 suteiks džiaugsmo kiekvienai mažajai princesei. Staliukas pagamintas estetiškai, o rožinių spalvų dėka nuostabiai įsilies į merginos kambario dekorą. Staliukas su kėdute yra su besisukančiu veidrodžiu ir atidaromais stalčiukais. Viršutinę tualetinio stal..
  Mokestis: 61.98€ 75.00€
 • SMOBY kirpykla ir barzdaskučių salonas My Beauty Barber Shop
  Vaikai mėgsta stebėti ir mėgdžioti suaugusiuosius. My Beauty serijos rinkinys sujungia 3 zonas - plaukų ir barzdos formavimo zona, galvos plovimo zana su dušu, bei atsiskaitymo zona su mokėjimo terminalu. Rinkinį sudaro 19 žaidimui reikalingų priedų. Charakteristika:      - r..
  Mokestis: 84.30€ 102.00€ 109.00€
 • Tualetinis grožio stalelis su veidrodžiu ir aksesuarais mergaitėms
  Medinis, baltas, klasikinis tualetinis staliukas su veidrodžiu patiks kiekvienai mažajai panelei, kiekviena mergina nori turėti vietą, kur nuo pat ryto galėtų save paversti deive. Taigi mažoji princesė gali drąsiai mėgdžioti savo mamą ar sesę ir išmokti pasidaryti gražią šukuoseną. Tualetinis staliu..
  Mokestis: 81.82€ 99.00€