Grožio staleliai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • KLEIN grožio stalelis Barbie
  SKLEIN grožio stalelis Barbie tai staliukas su kėdute, kuris turi visus reikalingus priedus. Patiks kiekvienai mažai princesei. Išmatavimai: Visas aukštis  90 cm. aukštis iki staliuko 45 cm. Kėdutės aukštis 27 cm. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 53.72€ 65.00€ 75.01€
 • SMOBY grožio stalelis Frozen II 2in1
  SMOBY grožio stalelis Frozen tai staliukas su kėdute, kuris turi visus reikalingus priedus, kuriuos galite sudėti į stalčiukus. Rinkinyje yra vietos plaukų šukoms, kosmetikos buteliukams, plaukų puošmenoms (įtraukta į rinkinį). Taip pat į staliuką bus galima susidėti kitas smulkmenas, susijusias su ..
  Mokestis: 52.07€ 63.00€
 • SMOBY grožio stalelis Princess 2in1
  SMOBY grožio stalelis Princess tai staliukas su kėdute, kuris turi visus reikalingus priedus, kuriuos galite sudėti į stalčiukus. Rinkinyje yra vietos plaukų šukoms, kosmetikos buteliukams, plaukų puošmenoms (įtraukta į rinkinį). Taip pat į staliuką bus galima susidėti kitas smulkmenas, susijusias s..
  Mokestis: 56.12€ 67.90€
 • STEP2 svajonių tualetinis staliukas
  Būti madingai lengva su svajonių tualetiniu staliuku! Šis tualetinis staliukas padės jūsų jaunajai damai būti nepakartojamai! Aukštos kokybės grūdintas plastikinis veidrodis su įjungiamu apšvietimu Įrengti skyreliai puikiai tiks makiažo priemonėms ir kitiems daiktams susidėti Daiktus taip ..
  Mokestis: 128.02€ 154.90€
 • Grožio stalelis mergaitėms
  Gražus rausvas grožio staliukas iš „Tooky Toy“ yra svajonių baldas kiekvienos mergaitės kambaryje. Grožio staliukas turi du ištraukiamus stalčius, kuriuose mažoji princesė gali paslėpti savo lobius. Rinkinyje taip pat yra daugybė aksesuarų. Visi pagaminti iš medžio ir dažyti netoksiškais dažais, kur..
  Mokestis: 31.41€ 38.00€
 • Grožio stalelis mergaitėms Braun
  Tualetinį grožio stalą su plaukų džiovintuvu sukūrė gerai žinoma ir vertinama įmonė „Klein“, kuri vaikams, mėgstantiems atlikti suaugusiųjų vaidmenį, kuria aukštos kokybės žaislus, imituojančius buitinę techniką, įrankius, kosmetiką ir kt. Rinkinyje yra tualetinis staliukas, taburetė, aksesuarai ..
  Mokestis: 45.37€ 54.90€
 • Grožio stalelis mergaitėms su 32 priedais
  Gražus gražių spalvų tualetinis staliukas iš Woopie yra puiki dovana vaikams nuo 3 metų. Platus makiažo ir šukuosenų rinkinys patenkins kiekvieną savininką. Veidrodiniai sparnai atsidaro stebuklinga lazdele, veikiančia infraraudonaisiais spinduliais, kad mergina galėtų pasijusti tikra fėja. Princesė..
  Mokestis: 33.80€ 40.90€
 • Grožio stalelis mergaitėms su aksesuarais
  Gražus vaikiškas tualetinis staliukas mergaičių spalvomis iš „Woopie“ yra puiki dovana vaikams nuo 3 metų. Platus makiažo ir šukuosenų rinkinys patenkins kiekvieną mergaitę. Veidrodiniai sparnai atsidaro stebuklinga lazdele, veikiančia infraraudonaisiais spinduliais, kad mergina galėtų pasijusti tik..
  Mokestis: 33.80€ 40.90€
 • Medinis grožio stalelis su kėdute mažajai princesei KIDKRAFT
  Medinis grožio stalelis su kėdute mažajai princesei pasipuošti ir turėti savo grožio stalelį, kuriame galės laikyti savo grožio aksesuarus. Stalčius. Gražios pastelinės spalvos. Specialiai vaikams sukurtas saugus veidrodis. Staliuko išmatavimai: 79 x 41 x 106 (IxPxA) cm. Kėdutės išmatavimai: 36 x 32..
  Mokestis: 214.05€ 259.00€
 • Tualetinis grožio stalelis mergaitėms Hello Kitty
  „Smoby“ tualetinis staliukas su veidrodžiu ir kėdute „Hello Kitty“ turi visus reikalingus aksesuarus, kurie padarys mergaites gražias. Unikalioje mažų mergaičių grožio studijoje įrengtas vaikams saugus veidrodis, taip pat stalčiai su vieta papuošalams laikyti. Žaisle yra du galimi žaidimo būdai: tua..
  Mokestis: 52.07€ 63.00€