Stumdukai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • DUMEL stumdukas - kamuoliukų rinkėjas Žirafiukas
  DUMEL stumdukas - kamuoliukų rinkėjas Žirafiukas. Stumiant stumduką kamuoliukai surenkami į žirafos pilvuką, paspaudus mygtuką, kamuoliukai, po vieną, išaunami atgal. Visą žaidimą lydi linksma melodija ir garsai, o tai skatina vaiką eiti pirmyn. Žaislas pagamintas iš tvirtos, kokybiškis plastmasės. ..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • DUMEL stumdukas buldozeris su garsais
  DUMEL stumdukas buldozeris, tai linksmas žaidimas su kamuoliuku. Stumiant buldozerį, buldozerio kaušas paima kamuoliuką ir įmeta jį į priekabą, besisukant kamuoliukui priekaboje, jis iš jos iškrenta ir jį vėl reikia pagauti. Visą žaidimą lydi linksma melodija ir garsai, o tai skatina vaiką eiti pirm..
  Mokestis: 21.31€ 25.79€
 • FISHER PRICE stumdkas Scoop & Whirl Popper
  Nuo šiol kamuoliukas bus taip pat smagu surinkti kaip ir išmėtyti. FISHER PRICE stumdukas Scoop & Whirl Popper pagamintas iš tvirtos kokybiškos plastmasės. Naujas, įdomus žaisliukas, padedantis vaikui vaikščioti. Stumiant stumduką, viduje esantys kamuoliukai sukais ratu, o patraukiant stumduką a..
  Mokestis: 30.88€ 37.36€
 • FISHER PRICE stumdukas Drambliukas
  FISHER PRICE stumdukas, tai linksmas žaidimas su ryškiaspalviais kamuoliukais. Stumiant drambliuką, jame esantys spalvoti kamuoliukai ima šokinėti drambliuko straublyje, o tai skatina vaiką eiti pirmyn. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 15.56€ 18.83€
 • Stumdukas su kamuoliukais ir garsais Dino
  Stumdukas su kamuoliukais ir garsais Dino. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 24.38€ 29.50€
 • TOMY stumdukas - kamuoliukų rinkėjas Pic and Pop
  TOMY tai linksmas, spalvotas stumdukas, kuris dar ir šaudo kamuoliukus. Vienu paspaudimu iššaunami spalvoti kamuoliukai. Stumiant stumduką kamuoliukai surenkami atgal. Nereikia baterijų. Matmenys: 28,5 x 14,5 x 24 cm. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 20.59€ 24.91€
 • FISHER PRICE stumdukas Thomas su muilo burbulais
  FISHER PRICE stumdukas Thomas su muilo burbulais kurie tiesiog "rūksta" iš traukinuko kamino, kai traukinukas yra stumiamas. Linksmas ir įdomus žaislas mažiausiems. Reikalingi 3 x AA elementai (rinkinyje nėra). Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • Linksmasis stumdukas Krokodiliukas
  Linksmasis stumdukas Krokodiliukas kurį stumiant vaikui reikės surinkti ant žemės pabertus spalvotus kamuoliukus (3 vnt rinkinyje). Renkant kamuoliukus skamba nuotaikingi garsai, o kas įdomiausia, kad surinkus kamuoliukus, krokodiliukas juos vėl iššauna ir vaikui vėl tanka juos rinkti iš naujo. Reik..
  Mokestis: 21.31€ 25.78€
 • Stumdukas su rankena Duck Quack&Flap
  Dėl šio mielo žaislo „Quercetti Duck Flap“ Jūsų vaikas gali puikiai praleisti laiką ir žengti savo pirmuosius žingsnius.Tiesiog pastumkite antį ir leiskite jai žengti pirmąjį žingsnį, ji atlenkia sparnus ir pradeda judinti kojas, girdint „klap-klap“ garsą. Rankenos aukštis 53 cm. Rekomenduojama vaik..
  Mokestis: 12.31€ 14.90€
 • TOMY linksmasis stumdukas Ruoniukas
  TOMY linksmasis stumdukas skirtas vaikams nuo 18 mėn. Stumiant stumduką vaikui reikės su ruoniuko plaukmenimis pagauti gulintį kamuoliuką ant grindų, o tuomet pagavęs kamuoliuką ruoniukas jį linksmai pakėlęs ims sukti ant savo nosytės. Įdomus ir linksmas žaidimas mažiausiems. ..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€