Stumdukai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • DUMEL stumdukas - kamuoliukų rinkėjas Žirafiukas
  DUMEL stumdukas - kamuoliukų rinkėjas Žirafiukas. Stumiant stumduką kamuoliukai surenkami į žirafos pilvuką, paspaudus mygtuką, kamuoliukai, po vieną, išaunami atgal. Visą žaidimą lydi linksma melodija ir garsai, o tai skatina vaiką eiti pirmyn. Žaislas pagamintas iš tvirtos, kokybiškis plastmasės. ..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • DUMEL stumdukas buldozeris su garsais
  DUMEL stumdukas buldozeris, tai linksmas žaidimas su kamuoliuku. Stumiant buldozerį, buldozerio kaušas paima kamuoliuką ir įmeta jį į priekabą, besisukant kamuoliukui priekaboje, jis iš jos iškrenta ir jį vėl reikia pagauti. Visą žaidimą lydi linksma melodija ir garsai, o tai skatina vaiką eiti pirm..
  Mokestis: 21.31€ 25.79€
 • Stumdukas su kamuoliukais ir garsais Dino
  Stumdukas su kamuoliukais ir garsais Dino. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 24.38€ 29.50€
 • Linksmasis stumdukas Krokodiliukas
  Linksmasis stumdukas Krokodiliukas kurį stumiant vaikui reikės surinkti ant žemės pabertus spalvotus kamuoliukus (3 vnt rinkinyje). Renkant kamuoliukus skamba nuotaikingi garsai, o kas įdomiausia, kad surinkus kamuoliukus, krokodiliukas juos vėl iššauna ir vaikui vėl tanka juos rinkti iš naujo. Reik..
  Mokestis: 21.31€ 25.78€
 • Medinis stumdukas su 40 spalvotų kaladėlių
  Medinis stumdukas su kaladėlėmis yra idealus žaislas vaikams, padedantis išmokti vaikščioti. Sukurtas atsižvelgiant į saugumą kuris neturi aštrių briaunų ar pavojingų elementų. Jo grafika primena linksmą boružėlę, o tai suteikia jam žavesio. Rinkinyje yra 40 spalvingų įvairių formų kaladėlių, lavina..
  Mokestis: 24.79€ 30.00€
 • Stumdukas su rankena Duck Quack&Flap
  Dėl šio mielo žaislo „Quercetti Duck Flap“ Jūsų vaikas gali puikiai praleisti laiką ir žengti savo pirmuosius žingsnius.Tiesiog pastumkite antį ir leiskite jai žengti pirmąjį žingsnį, ji atlenkia sparnus ir pradeda judinti kojas, girdint „klap-klap“ garsą. Rankenos aukštis 53 cm. Rekomenduojama vaik..
  Mokestis: 15.70€ 19.00€
 • TOMY linksmasis stumdukas Ruoniukas
  TOMY linksmasis stumdukas skirtas vaikams nuo 18 mėn. Stumiant stumduką vaikui reikės su ruoniuko plaukmenimis pagauti gulintį kamuoliuką ant grindų, o tuomet pagavęs kamuoliuką ruoniukas jį linksmai pakėlęs ims sukti ant savo nosytės. Įdomus ir linksmas žaidimas mažiausiems. ..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€