Veiklos stalai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Edukacinis žaidimų staliukas Kelionė
  Šis medinis vystomas stalas iš Viga Toys ūkio yra ryškių spalvų ir apvalių formų, skatinančių vaikus pasitelkti vaizduotę ir kurti fantastiškas istorijas. Jis yra pakankamai didelis, kad vienu metu galėtų žaisti keli vaikai. Šis lavinantis stalas itin gausiai aprūpintas daugybe žaidimų. Stalą sudaro..
  Mokestis: 56.20€ 68.00€
 • MASTERKIDZ medinis edukacinis stalas su priedais ir 563 kaladėlėmis
  Masterkidz edukacinis stalas ir priedai leidžia smagiai praleisti laiką ir tyrinėti mokslo pasaulį. Stalas turi skydelį su skylutėmis, į kurias galite sukurti gražius raštus, įsmeigus spalvingus ir geometrinius kaiščius, varžtus ir krumpliaračius. Be to, rinkinyje yra 4 lentos kaladėlėmd, kurių išma..
  Mokestis: 825.62€ 999.00€
 • Motorinių įgūdžių lavinamasis medinis staliukas
  Motorinių įgūdžių lavinamasis medinis staliukas TOOKY TOY prekės ženklo medinis užsiėmimų stalas gali ilgiau patraukti vaiko dėmesį dėl siūlomų žaidimų įvairovės. Žaislas skatina vaiko stovėjimą, lavina smulkiąją motoriką, koordinaciją, loginį mąstymą ir kūrybiškumą. Tarp įvairių šio stalo atrakc..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • Universalus medinis staliukas su kėdutėmis ir daiktadėžėmis
  Daugiafunkcinių baldų komplektas vaikams. Stalas su dviem kėdėmis, balta ir pilka su pilkais aksesuarais, skirtas suteikti vaikams: komfortą, erdvę kūrybiškam žaidimui, tapybai, rašymui ir maksimalų komfortą užsiėmimų metu. Į komplektą įeina 2 kėdės su 2 tekstilinėmis daiktadėžėmis, paslėptomis lent..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€
 • Užsiėmimų stalas su gyvūnėliais
  Medinis veiklos stalas iš Melissa & Doug yra puikus pasiūlymas mažajam tyrinėtojui, kuris ne tik linksmina, bet, svarbiausia, lavina daug svarbių įgūdžių. Šios formos lavinamasis žaislas lavina rankinius įgūdžius, moko griebimo reflekso, mankština mažuosius pirštelius. Tai taip pat žadina smalsu..
  Mokestis: 53.72€ 65.00€