Mediniai stumdukai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BRIMAREX mediniai stumdukai
  Stumiamas medinis stumdukas. Tinka vaikams nuo 1 m.   ..
  Mokestis: 5.98€ 7.24€
 • GOKI medinis stumdukas
  GOKI medinis stumdukas. GOKI medinis stumdukas kuris yra skirtas vaikams nuo 12 mėnesių. Puiki kokybė ir nepriekaištingas dizainas sudomins vaiką žaisti. Matmenys: 20 cm. ..
  Mokestis: 15.29€ 18.50€
 • Medinis stumdukas CW2216
  Stumiamas medinis stumdukas. Stumiant sukasi ir smagiai barška. Rankenėlės ilgis 50 cm. Pagamintas iš aukštos kokybės natūralios medienos. Rankų darbas. Besisukantis ratukas dengtas guma, kad negadintų paviršiaus ir neslystų. Pagaminta su meile. Rankų darbo produktas. Tinka vaikams nuo 1 m. ..
  Mokestis: 13.97€ 16.90€
 • Medinis stumdukas Gaidelis
  Medinis stumdukas padės pagerinti ėjimo įgūdžius. Guminiai elementai bus papildoma atrakcija, kuri žaislo naudojimą vaikams padarys malonesnį. Visas daiktas pagamintas iš lakuotos medienos ir nudažytas netoksiškais dažais ryškiomis spalvomis, kurios patenkins kiekvieną vartotoją ir suteiks daug malo..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • Medinis stumdukas Klaunas
  Stumiamas medinis stumdukas. Ratukai apjuosti gumele. Žaislo su rankena bendras ilgis 50 cm. Tinka vaikams nuo 1 m.     ..
  Mokestis: 5.98€ 7.24€
 • Medinis stumdukas žąsis Berta
  Linksmoji žąsis Berta yra įdomus žaislas, padedantis išmokti vaikščioti. Prie jo pritvirtintos medinės lazdelės dėka jūsų mažylis galės jį stumti priešais save ir stebėti, kaip žaismingai trinkteli jos didelės pėdos. Lazda priveržiama. Amžius: 1+ Matmenys: 22,5 cm Lazdelės ilgis: 49 cm N..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€