Žoliapjovės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • KLEIN vaikiška žoliapjovė Bosch
  KLEIN vaikiška žoliapjovė Bosch padės mažyliui pasijusti tikru sodininku Jūsų sode. Pagaminta iš aukštos kokybės, atsparios atmosferos poveikiui, plastmasės. Stumiant traška imituodama tikros žoliapjovės veikimo garsus. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 15.62€ 18.90€
 • LITTLE TIKES vaikiška žoliapjovė
  LITTLE TIKES vaikiška žoliapjovė skirta vaikams kurie mėgsta ir nori padėti tėveliams ūkyje. Stumiant žoliapjovę šokinėja kamuoliukai ir skleidžia PoP!pop!Pop! garsą. Kad žoliapjovė gerai veiktų į žoliapjovę įmontuotas imitacinis kuro bakelis, kuris išsiima. Užkūrimo trosas, kurį traukiant imituojam..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€ 34.46€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • Mažojo sodininko rinkinys su priedais
  „Garden Set 3in1“ su žoliapjove, karučiu ir krepšeliu su „Ecoiffier“ priedais yra kiekvieno mažo sodininko svajonė. Mūsų vaikas gali žaisti su daugybe aksesuarų, tokių kaip kaplys, kastuvas, grėbliai, nedideli sekatoriai. Ji galės palaistyti gėles ar padėti močiutei sode. Rinkinyje taip pat yra ratu..
  Mokestis: 25.62€ 31.00€
 • SMOBY vaikiška žoliapjovė Black and Decker
  SMOBY vaikiška žoliapjovė. Rankenos aukštis 54 cm. Bendri matmenys: 35 x 26 x 54 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Vaikiška vejapjpovė
  Graži medinė vejapjovė yra žaislas specialioms užduotims atlikti. Dar vienas gerai apgalvotas pasiūlymas, kuris turi atlikti daug užduočių ir visų pirma, turėtų būti labai įdomus. Ką jūs gaunate įsigydami šį produktą:     Vaikas turi galimybę mėgdžioti suaugusiuosius dirbdamas j..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Vaikiška žoliapjovė
  Vaikišką žoliapjovę sukūrė žinomas ir vertinamas vokiečių prekės ženklas Klein, kuris daugelį metų kuria žaislus vaikams, atkreipdamas dėmesį į smulkmenas. Žoliapjovė yra žalia. Ji turi sidabrinę rankeną ir keturis juodus ratus. Ratai yra kilnojami, todėl įranga gali judėti įvairiais paviršiais. ..
  Mokestis: 23.55€ 28.50€
 • Vaikiška žoliapjovė su garsais
  Vaikiška žoliapjovė su garsais, kuri veikia kaip tikra žoliapjovė. Pakėlus už rankenėlės žoliapjovė pradeda "dirbti" ir pasigirsta variklio garsas. Stumiant žoliapjovę, po ja esantis šepetys sukdamasis surenka jau nupjautą žolę ir ją talpiną į specialią talpyklą, kurią vėliau galima nuimti ir išbert..
  Mokestis: 20.41€ 24.70€
 • Vaikiška žoliapjovė su priedais
  Pramogos lauke gali būti dar smagiau ir maloniau su žaisline vejapjove. Žaislas ne tik išmokys vaiką prižiūrėti veją, bet ir nudžiugins mažiausius ir sukels nuoširdžią šypseną spalvingo kamuolio dėka, kuris linksmai išdaigauja vairuojant. Šienapjovė turi ratus, kurie lengvai įveiks vaiko nurodytą ma..
  Mokestis: 21.40€ 25.90€
 • Žoliapjovė vaikams
  Tėvai yra kiekvieno jauno žmogaus pavyzdys. Vaikai mėgsta juos mėgdžioti ir „padėti“, nors dažnai tam būna per maži. Tai mums padės „Ecoiffier“ produktų linija !! Šios serijos žaislo dėka vaikai pažįsta aplinkinį pasaulį ir gali pamažu išmokti atlikti namų ruošos darbus. Pjautuvas iš aukštos kokybės..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
  Paremta 1 įvertinimais.