Lėlės kūdikiai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Lėlė kūdikis
  Žaislas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, lėlės akys neužsimerkia. Lėlė kūdikis apsirengusi stilingu chalatu kaip tikras kūdikis. Lėlėje yra maudymosi komplektas, kurį sudaro 2 elementai: guminė antis ir butelis. Ši konfigūracija paįvairins žaidimą ir padarys jį dar įdomesnį ir tikroviškesnį. ..
  Mokestis: 14.79€ 17.90€
 • Lėlė kūdikis Little Sweetie Doll
  Kūdikio lėlės dydis 28 cm. Rinkinyje yra: lėlė su drabužiais, čiulptukas, maitinimo rinkinys: puodelis su šaukštu. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.   ..
  Mokestis: 15.26€ 18.46€
 • Lėlė kūdikis su priedais
  Linksmas (35 cm) kūdikis su čiulptuku + maudymosi rinkiniu (3 vnt.) Pakuotėje yra čiulptukas ir maudymosi rinkinys iš 3 elementų: guminė antis ir 2 buteliukai, imituojantys kūdikių maudymosi priemones. Žaisti su tokia lėle bus įdomiau ir tikroviškiau. Vaikas galės maudyti lėlytę, sugalvodamas įvairi..
  Mokestis: 18.10€ 21.90€
 • Lėlė kūdikis su priedais
  Žaislas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, lėlės akys neužsimerkia. Lėlė kūdikiui yra apsirengusi stilingu kombinezonu, kaip tikras kūdikis. Rinkinyje yra čiulptukas ir 4 priedai: žindymo butelis, dubuo, šaukštas ir naktipuodis. Ši konfigūracija paįvairins žaidimą ir padarys jį realistiškesnį. ..
  Mokestis: 18.10€ 21.90€
 • Lėlė su 4 priedais
  Lėlė su 4 priedais. Lėlės dydis 35 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 19.26€ 23.30€
 • Lėlė su priedais
  Lėlė su priedais tikrai taps nuolatiniu vaiko vaidmenų žaidimų dalyviu. Žaislas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, lėlės akys neužsimerkia. Lėlė kūdikiui yra apsirengusi stilingu kostiumu, kaip tikras kūdikis. Pakuotėje yra čiulptukas ir daktaro rinkinys iš 4 elementų: akiniai, švirkštas, žirkl..
  Mokestis: 16.45€ 19.90€