Mediniai lėlių namai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Didelis lėlyčių namas su liftu ir baldais
  Kiekviena maža princesė svajoja apie gražų namą savo lėlėms. Mūsų namai puikiai tiks šiam vaidmeniui! Tai gaminys, sukurtas net ir labai reiklioms mažoms damoms! Pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, aprūpinta visais būtiniausiais priedais, tampa idealia vieta žaisti daug valandų. Namas trijų ..
  Mokestis: 76.86€ 93.00€
 • Didelis medinis lėlių namas su aksesuarais
  Didžiulis trijų aukštų lėlių namelis su liftu. Pirmame aukšte yra virtuvė ir svetainė su baldais. Pirmame aukšte yra vonios kambarys ir svečių kambarys. Laiptai veda į palėpę, veda į miegamąjį su baldais ir greta esančią terasą Estetiškomis pastelinėmis spalvomis pagamintas medinis namelis – nese..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • EICHHORN medinis lėlių namas 9 el.
  Rinkinyje baldeliai ir  2 lėlytės. Namelio išmatavimai: 22,5 x 35 x 41 (IXPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 43.39€ 52.50€
 • Kartoninis lėlių namelis
  Kartoninis lėlių namelis žaisti su lėlytėmis. 5 lakštų, storas gofruotas kartonas užtikrina ilgą naudojimą ir patvarumą. Namelio sienos pagal kambarius (vonia, svetainė, miegamasis) apsiklijuoja lipdukais. Namelio bendri matmenys: 40 x 31 x 44 (IxPxA) cm. ĮSPĖJIMAS: lėlyčių rinkinyje nėra. Rekomendu..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • KIDKRAFT didelis lėlių namas Ava
  KIDKRAFT medinis lėlių namas Ava pagamintas iš aukštos kokybės medžio masyvo ir plastikinių dalių (laiptai, vonia). Lėlių namelis yra su spalvingomis detalėmis, todėl Jūsų mergaitės veide tikrai spindės šypsena. Visi namo papuošimai ne lipdukas. Namelis tvirtas ir stabilus. Platūs langai - tegul vai..
  Mokestis: 164.46€ 199.00€
 • KIDKRAFT didelis medinis lėlių Majestic Mansion namas
  Žavingas ir didelis KIDKRAFT lėlių namas Majestic Mansion su daugybe vietos įvariems žaidimams ir linksmybėms. Namas pagamintas iš medienos ir plastikinių dalių (laiptai, unitazas, vonia, sietynas) ir tekstilės gaminių (užuolaida ir patralynė). Tvirta konstrukcija ir atviros erdvės suteikia daug gal..
  Mokestis: 255.37€ 309.00€
 • KIDKRAFT lėlės namas su baldeliais
  Jei jūsų mergaitė nori, kad jos lėlės gyventų stilingai, tai šis KIDKRAFT medinis lėlių namas Chelsea kaip tik jai! Namelis pagamintas iš aukštos kokybės medienos. Plastikiniai elementai: laiptai, unitazas, vonia. Tekstilė: patalynė, užuolaidos. Tvirta konstrukcija, namelis padengtas nekenksmingais ..
  Mokestis: 139.67€ 169.00€
 • KIDKRAFT lėlių namas Bella Kaylee
  KIDKRAFT lėlių namas Bella Kaylee  3 aukštų didelis namas kuriame rasite šiuos kambarius: virtuvė, svetainė, vonios kambarys ir miegamasis, vis jie yra pilnai įrengti su mediniais lėlių baldais. Liftas jungia pirmą aukštą su antru aukštu, įrengti elegantiški spiraliniai laiptai veda iki vonios ..
  Mokestis: 197.52€ 239.00€
 • KIDKRAFT lėlių namas My Dream Mansion (Marzenie)
  KIDKRAFT medinis lėlių namas My Dream Mansion pagamintas iš aukštos kokybės medžio masyvo ir plastikinių dalių. Lėlių namelis yra su spalvingomis detalėmis, todėl Jūsų mergaitės veide tikrai spindės šypsena. Visi namo papuošimai ne lipdukas. Namelis tvirtas ir stabilus. Idealiai tinka jaunesnio amži..
  Mokestis: 222.31€ 269.00€
 • KIDKRAFT lėlių namas So Chic
  Aukštos kokybės lėlių namas KIDKRAFT so Chic ypatingai didelis namas kurio aukštis siekia net 120 cm. Pagamintas iš medienos ir plastmasinių dalių (laiptai, unitazas, vonia ir kt.). Visos kotedžo sienos dekoruotos, tai ne  lipdukas, todėl niekas neatsilupinės. Kotedžas susideda iš 3 aukštų ir v..
  Mokestis: 346.28€ 419.00€
 • KIDKRAFT lėlių namas Sparkle Mansion
  KIDKRAFT lėlių namas Sparkle Mansion spalvingiausias ir labiausiai spindintis lėlių namas - kiekvienos mergaitės svajonė. Unikalaus dizaino lenktas stogas. 30 baldų. Liftas. Kiemelis su baseinu ir griliu. Spiraliniai laiptai. Pakankamai didelė, kad vienu metu galėtų žaisti keli vaikai. Tvirta medinė..
  Mokestis: 271.90€ 329.00€
 • KIDKRAFT lėlių namas Uptown Dollhouse
  KIDKRAFT lėlių namas Uptown Dollhouse:   - Keturių aukštų namas su mansarda ir 6 kambariais; - 35 vnt baldų ir priedų interjero salone; - Pagrindinės funkcijos: garso ir šviesos (groti pianinu, nuleisti vandenį tualete su garsu); - Judantis liftas į visus aukštus; - Terasa su baseinu; ..
  Mokestis: 271.90€ 329.00€
 • KIDKRAFT medinis lėlės namas Poppy
  Modernus, įdomaus dizaino, spalvingas lelių namas bus mylimiausias Jūsų mažylės ir jos draugių žaislas. 3 aukštų, 4 kambariai. Atidaromos durys su rankena. Vintažinio stiliaus baldai. 11 aksesuarų. Uždaromi langai. Yra laiptai vedantys į 2 aukštą. Pritaikytas 30 cm lėlėms. Medž..
  Mokestis: 147.93€ 179.00€
 • KIDKRAFT medinis lėlių namas Amelia
  KIDKRAFT medinis lėlių namas Amelia pagamintas iš aukštos kokybės medžio masyvo ir plastikinių dalių (unitazas, vonia, laiptai, šviestuvas, balkonas, liftas). Lėlių namelis yra su spalvingomis detalėmis, todėl Jūsų mergaitės veide tikrai spindės šypsena. Visi namo papuošimai ne lipdukas. Namelis tvi..
  Mokestis: 222.31€ 269.00€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • KIDKRAFT medinis lėlių namas Annabelle
  KIDKRAFT medinis lėlių namas Annabelle pagamintas iš aukštos kokybės medžio masyvo ir plastikinių dalių (unitazas, vonia, laiptai, šviestuvas, balkonas). Lėlių namelis yra su spalvingomis detalėmis, todėl Jūsų mergaitės veide tikrai spindės šypsena. Visi namo papuošimai ne lipdukas. Namelis tvirtas ..
  Mokestis: 205.79€ 249.00€
 • KIDKRAFT medinis lėlių namas Camila Miami Celebrity
  Sveiki atvykę į viešbutį Majamyje, Floridoje, kur elegancija, puošnumas, egzotika ir turtingumas suteikia kultūrinį gyvenimo būdo derinį, apie kurį svajoja visi! Ir tikrai jūsų Barbės lėlės džiugins. Tipiškos Majamio spalvos - pastelės, žalios ir mėlynos spalvos atspalviai gerai dera su pajūrio rezi..
  Mokestis: 263.64€ 319.00€
 • KIDKRAFT medinis lėlių namas Savannah
  KIDKRAFT lėlių namas Savannah. Medinis JAV gamintojo KIDKRAFT lėlių namas. Tinka iki 30 cm. lėlėms "Barbėms". Išmatavimai: aukštis 120 cm x plotis 87,5 cm x gylis 40 cm. - keturi aukštai - 14 vnt. baldų - dideli langai leidžia žaisti iš įvairių vietų - pagamintas rankomis - skiriant dėm..
  Mokestis: 222.31€ 269.00€
 • Lelių namas su LED apšvietimu ir baldeliais
  Medinis lėlių namelis su baldais, liftas, baseinas terasoje ir LED apšvietimas pateisins kiekvienos merginos, svajojančios apie nuosavą lėlių namelį, lūkesčius. Viloje yra trys aukštai ir penki erdvūs kambariai: miegamasis, svetainė, vonios kambarys, virtuvė ir svetainė, taip pat madingas baseinas, ..
  Mokestis: 81.82€ 99.00€
 • LOL lėlių namas OMG Surprise su 85 priedais
  LOL SURPRISE Doll Fashion House yra populiari vieta, kur susirenka visos stilingos LOL merginos. Daugiaaukštis namas siūlo didelę, prabangią erdvę. Keturi aukštai ir septyni kambariai – yra ką veikti! Čia rasite restoraną, kiną, barą ir net SPA! Balkonas, iš kurio galima nusileisti į baseiną, labai ..
  Mokestis: 280.17€ 339.00€ 399.00€
 • LOL lėlių namas OMG Surprise su 85+ siuprizais
  Visiškai naujas, gražus, medinis lėlių namelis L.O.L. „Surprise“ ir „O.M.G. Rezidencija, kaip galite pavadinti šį įspūdingą turtą, susideda iš 4 aukštų, 10 kambarių, įskaitant miegamąjį, vonios kambarį, virtuvę, svetainę, baseiną, stogo terasą, restoraną ir kt. Kiekviename iš 10 visiškai įrengtų ..
  Mokestis: 280.17€ 339.00€ 399.00€
 • Medinė žaidimų raketa-namas su priedais
  Nuostabi, spalvinga, didelė „Classic World“ raketa yra puikus žaislas kiekvienam vaikui, kuriam įdomu kosmoso pasaulis. Linksmybės ir mokymasis viename yra šio žaislo privalumas. Kiekviena raketos pusė yra skirtinga veikla, užtikrinanti ilgalaikį susidomėjimą žaislu ir vystymąsi. Mažieji smalsu..
  Mokestis: 80.99€ 98.00€
 • Medinis 3 aukštų lėlių namas GOKI
  Medinis 3 aukštų lėlių vila su galimais 6 kambariais ir juos apstatyti. Tai namas kuriame nėra nei vieno baldo ar medinės lėlės, todėl juos galima įsigyti pas mus parduotuvėje: (spausti čia) arba (spausti čia). Išmatavimai: 65 x 35 x 87,50 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 114.88€ 139.00€ 179.00€
 • Medinis barbės namelis Miami Villa
  Medinis barbės namelis Miami Villa patiks, bet kuriai mergaitei, kuri mėgsta žaisti su lėlėmis barbėmis. 3 aukštai kuriuose imituojami kambariai: vonia, virtuvė, svetainė ir miegamasis. Iš pirmo aukšto kylantis liftas į antrą aukštą. Aukštos kokybės namelis užtikrina ilgą ir saugų žaidimą. Rinkinyje..
  Mokestis: 106.61€ 129.00€ 179.00€
  Paremta 2 įvertinimais.
 • Medinis lėlės namelis su liftu ir čiuožykla
  Medinis lėlės namelis su liftu ir čiuožykla Vaikui užtenka linksmybių akimirkos. Visame name yra 3 nepriklausomi lygiai, iš viso 7 kambariai - viskas puikiai imituoja tikrą gyvenamąjį namą. Kiekvienas kambarys buvo dekoruotas skirtingu stiliumi, derinant dekorą ir baldus prie kambario charakterio..
  Mokestis: 139.67€ 169.00€ 203.00€
 • Medinis lėlės namelis-vila su baldeliais Anna Marie
  Medinis lėlės namelis-vila su baldeliais Anna Marie. Puikus dizainas, aukštos kokybės mediena, tvirtas. Rekomenduojamas lelyčių dydis iki 15 cm. Bendri namelio matmenys: 53 x 33 x 51 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€
 • Medinis lėlių namas EMMA Cottage
  Medinis lėlių namas EMMA Cottage EMMA kotedžas - fantastiška dovanos idėja, kurią galite padovanoti savo vaikui. Kiekvienos merginos svajonė yra tai, kad ji gali žaisti su savo lėlėmis specialiai paruoštame name. Dėl gražių, gerai parinktų spalvų namai puikiai atrodo ne tik vaikų kambaryje, bet i..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€ 139.00€
 • Medinis lėlių namas Maya su 28 priedais rinkinyje
  Medinis lėlių namas Maya su 28 priedais rinkinyje yra fantastiška dovanos idėja, kurią galite padovanoti savo vaikui. Kiekvienos merginos svajonė yra tai, kad ji gali žaisti su savo lėlėmis tam paruoštame name. Prislopintos, gerai parinktos spalvos leidžia namams puikiai atrodyti ne tik vaikų kambar..
  Mokestis: 189.26€ 229.00€ 259.00€
 • Medinis lėlių namas su 17 baldelių + 4 medinės lėlės
  Namas susideda iš 4 nepriklausomų lygių ir 6 skirtingų kambarių, kurie puikiai atspindi tikrą namą. Rinkinį sudaro 18 medinių baldų ir 4 mažos medinės lėlės, kurios leidžia kūrybiškai žaisti. Kiekvienas kambarys yra apdailintas skirtingu stiliumi su atitinkamais baldais, o žaislas yra saugus, nes tr..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€
 • Medinis lėlių namas su aksesuarais
  „Virginia Residence“ neabejotinai yra geriausia dovana, kurią galite įteikti savo vaikui. Kiekvienos mergaitės svajonė yra ta, kad ji galėtų žaisti su savo lėlėmis tam paruoštuose namuose. Lėlių namelisturi savo žavesio dėl gerai parinktų spalvų ir specialiai suprojektuotų kambarių. Dėl to gyvenamoj..
  Mokestis: 147.93€ 179.00€ 209.00€
 • Medinis lėlių namas su baldais ir apšvietimu
  Medinis lėlių namelis su baldais yra labai stilinga boho stiliaus vila. Trijų aukštų viloje yra keturi erdvūs kambariai, terasa ir laiptai. Namo spalvos labai prislopintos, stilingos, kviečiančios gyventi. Baldai kambariuose yra baltos ir medinės spalvos, o tai dar labiau pabrėžia kambarių stilių. E..
  Mokestis: 76.86€ 93.00€
 • Medinis lėlių namas su baldeliais
  Lėlių namas neabejotinai yra geriausia dovana, kurią galite įteikti savo vaikui. Kiekvienos mergaitės svajonė yra ta, kad ji galėtų žaisti su savo lėlėmis tam paruoštuose namuose. Lėlių namelisturi savo žavesio dėl gerai parinktų spalvų ir specialiai suprojektuotų kambarių. Dėl to jis puikiai atrodo..
  Mokestis: 156.20€ 189.00€ 209.00€
 • Medinis lėlių namas su LED apšvietimu
  Žavus medinis lėlių namelis su baldais – kiekvienos mažos mergaitės svajonė. Namas su neįtikėtinai įspūdinga grafika, spalvomis, ažūriniais laiptais, turėklais ir dekoracijomis tikrai sužavės naująjį šios vilos šeimininką. Namas įrengtas su visais funkcionavimui reikalingais baldais. Papildomas namų..
  Mokestis: 98.35€ 119.00€
 • Medinis lėlių namas su LED žibintais ir aksesuarais
  Medinis lėlių namas be abejonės yra geriausia dovana, kurią galite įteikti savo vaikui. Kiekvienos mergaitės svajonė yra ta, kad ji galėtų žaisti su savo lėlėmis tam paruoštuose namuose. Lėlių namelis turi savo žavesio dėl gerai parinktų spalvų ir specialiai suprojektuotų kambarių. Dėl to gyvenamoji..
  Mokestis: 66.03€ 79.90€
 • Mėdinis lėlių namas su liftu ir baldais
  Nuostabus medinis lėlių namelis – tai jaučio akis ir fantastiška dovanos idėja, kurią galite padovanoti savo vaikui. Kiekvienos mergaitės svajonė, kad ji galėtų žaisti su savo lėlėmis specialiai tam paruoštuose namuose. Tinkamai parinktos spalvos namai puikiai atrodo ne tik vaikų kambaryje, bet ir s..
  Mokestis: 139.67€ 169.00€ 189.00€
 • Medinis lėlių namelis Delia
  Medinis lėlių namas su baldais. Kiekvieno aukšto sienos dekoruotos tam kambariui skirtais piešinėliais. Laiptai į antrą aukštą. Terasa. Rinkinyje 17 vnt baldelių. Tinka lėlėms iki 20 cm dydžio. Namelio išmatavimai: 60 x 30 x 90 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 103.54€ 125.28€
 • Medinis lėlyčių namas Isabelle
  Villa Isabelle - medinis lėlių namelis su įranga. Estetinės spalvos tikrai patiks mažajam šeimininkui. Dėl atviros konstrukcijos patekti į namą labai lengva ir patogu. Komplekte yra:      gražus medinis namas      dvi lėlės     ..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • Medinis lėlyčių namelis
  Didelis dviejų aukštų lėlių namelis iš Classic World yra puikus medinis žaislas mažos mergaitės kambariui. Papildomi aksesuarai ir baldai padarys vaikų linksmybes patrauklesnes daugybę valandų. Pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagos, be aštrių kraštų. Dažyti netoksiškais dažais, kurie garantuoj..
  Mokestis: 103.31€ 125.00€ 155.00€
 • Medinis lėlyčių namelis su aksesuarais
  Jaukus lėlių namelis – puiki dovana ne tik mergaitei. Viskas atrodo gražiai, bet kartu ir praktiška. Namas įrengtas su pagrindiniais baldais. Čia rasite:      indauja su virykle ir orkaite, stalas ir dvi kėdės      sofa, fotelis, TV spinta  &nbs..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Medinis namas lėlėms Maryland su LED
  Lėlių namas neabejotinai yra geriausia dovana, kurią galite įteikti savo vaikui. Kiekvienos mergaitės svajonė yra ta, kad ji galėtų žaisti su savo lėlėmis tam paruoštuose namuose. Lėlių namelis turi savo žavesio dėl gerai parinktų spalvų ir specialiai suprojektuotų kambarių. Dėl to gyvenamoji vieta ..
  Mokestis: 106.61€ 129.00€ 149.00€
 • Medinis trijų aukštų lėlės namelis Barbie su baldais
  Didelis lėlių namelis su medinių baldų komplektu, skirtas vaikams nuo 3 metų. Konstrukcija yra saugi vaikams ir yra tinkamo aukščio žaisti su lėlėmis Barbėmis (30 cm). Rinkinį sudaro 9 baldai ir 3 atskiri lygiai, kuriuose iš viso yra 5 kambariai, atspindintys tikrą namą. Šis žaislas skirtas lavinti ..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€
 • Namelis medyje Tree House
  Prekės ženklo CLASSIC WORLD namas ant medžio suteiks jūsų vaikui be galo smagių akimirkų ! Unikalus lėlių namelis, skatins jūsų vaiko vaizduotę. Lėlė berniukas gali skriemuliu ištraukti kibirą, mergaitė gali žaisti su šuniuku. Voverė valgo kankorėžį. Lėlės gali suptis ant sūpynių, taip pat kopėčiomi..
  Mokestis: 53.72€ 65.00€
 • PEPPA PIG didelis medinis namas su 25 priedais
  PEPPA PIG didelis medinis namas su 25 priedais „Kiaulė Peppa“ – visų vaikų dievinama pasaka. Jo pagrindinis veikėjas – mažutė kiaulytė – labai žaisminga. Jis visada turi problemų ir turi daugybę nuotykių. Peppa mėgsta šokoladinius sausainius, gimtadienio vakarėlius ir dviračių keliones bei piknik..
  Mokestis: 156.20€ 189.00€
 • Statybinis rinkinys Castelo 128 el.
  Castelo pilis, gerai žinomo Čekijos prekės ženklo Bino. Paprastas ir kūrybiškas žaislas, kuris suteiks nepamirštamų įspūdžių kuriant pilis. Naudodami Castelo blokus galite sukonstruoti bet kokią struktūrą, jei tik tai leidžia elementų skaičius. Galite statyti ir aukštus, ir siaurus, taip pat žemus a..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€
 • Statybinis rinkinys Saint Michel 268 el.
  Saint Michel statybinis rinkinys iš gerai žinomo Čekijos prekės ženklo Bino. Paprastas ir kūrybiškas žaislas, kuris suteiks nepamirštamų įspūdžių kuriant. Naudodami Michel blokus galite sukonstruoti bet kokią struktūrą, jei tai leidžia elementų skaičius. Galite statyti ir aukštus, ir siaurus, taip p..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€