Mediniai lėlių namai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • EICHHORN medinis lėlių namas 9 el.
  Rinkinyje baldeliai ir  2 lėlytės. Namelio išmatavimai: 22,5 x 35 x 41 (IXPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 43.39€ 52.50€
 • KIDKRAFT didelis lėlių namas Ava
  KIDKRAFT medinis lėlių namas Ava pagamintas iš aukštos kokybės medžio masyvo ir plastikinių dalių (laiptai, vonia). Lėlių namelis yra su spalvingomis detalėmis, todėl Jūsų mergaitės veide tikrai spindės šypsena. Visi namo papuošimai ne lipdukas. Namelis tvirtas ir stabilus. Platūs langai - tegul vai..
  Mokestis: 123.14€ 149.00€
 • KIDKRAFT didelis medinis lėlių Majestic Mansion namas
  Žavingas ir didelis KIDKRAFT lėlių namas Majestic Mansion su daugybe vietos įvariems žaidimams ir linksmybėms. Namas pagamintas iš medienos ir plastikinių dalių (laiptai, unitazas, vonia, sietynas) ir tekstilės gaminių (užuolaida ir patralynė). Tvirta konstrukcija ir atviros erdvės suteikia daug gal..
  Mokestis: 214.05€ 259.00€
 • KIDKRAFT lėlių namas My Dream Mansion (Marzenie)
  KIDKRAFT medinis lėlių namas My Dream Mansion pagamintas iš aukštos kokybės medžio masyvo ir plastikinių dalių. Lėlių namelis yra su spalvingomis detalėmis, todėl Jūsų mergaitės veide tikrai spindės šypsena. Visi namo papuošimai ne lipdukas. Namelis tvirtas ir stabilus. Idealiai tinka jaunesnio amži..
  Mokestis: 164.46€ 199.00€
 • KIDKRAFT lėlių namas So Chic
  Aukštos kokybės lėlių namas KIDKRAFT so Chic ypatingai didelis namas kurio aukštis siekia net 120 cm. Pagamintas iš medienos ir plastmasinių dalių (laiptai, unitazas, vonia ir kt.). Visos kotedžo sienos dekoruotos, tai ne  lipdukas, todėl niekas neatsilupinės. Kotedžas susideda iš 3 aukštų ir v..
  Mokestis: 280.17€ 339.00€
 • KIDKRAFT medinis lėlių namas Amelia
  KIDKRAFT medinis lėlių namas Amelia pagamintas iš aukštos kokybės medžio masyvo ir plastikinių dalių (unitazas, vonia, laiptai, šviestuvas, balkonas, liftas). Lėlių namelis yra su spalvingomis detalėmis, todėl Jūsų mergaitės veide tikrai spindės šypsena. Visi namo papuošimai ne lipdukas. Namelis tvi..
  Mokestis: 139.67€ 169.00€ 182.17€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • KIDKRAFT medinis lėlių namas Annabelle
  KIDKRAFT medinis lėlių namas Annabelle pagamintas iš aukštos kokybės medžio masyvo ir plastikinių dalių (unitazas, vonia, laiptai, šviestuvas, balkonas). Lėlių namelis yra su spalvingomis detalėmis, todėl Jūsų mergaitės veide tikrai spindės šypsena. Visi namo papuošimai ne lipdukas. Namelis tvirtas ..
  Mokestis: 164.46€ 199.00€ 209.00€
 • KIDKRAFT medinis lėlių namas Magnolia
  KIDKRAFT lėlių namas Magnolia su 4 dideliais kambariais ir namu su trimis aukštais. Naujiena šiame namelyje yra šviečianti lempa, tualetas su vandens nuleidimu garsu ir skambantis pianinas. 13 baldelių ir įvairių aksesuarų papuošia namelį. Balti dideli laiptai. Liftas į antrą aukštą. Didelė terasa. ..
  Mokestis: 164.46€ 199.00€ 209.57€
 • KIDKRAFT medinis lėlių namas Savannah
  KIDKRAFT lėlių namas Savannah. Medinis JAV gamintojo KIDKRAFT lėlių namas. Tinka iki 30 cm. lėlėms "Barbėms". Išmatavimai: aukštis 120 cm x plotis 87,5 cm x gylis 40 cm. - keturi aukštai - 14 vnt. baldų - dideli langai leidžia žaisti iš įvairių vietų - pagamintas rankomis - skiriant dėm..
  Mokestis: 164.46€ 199.00€
 • CLASSIC WORLD medininis lėlių namas Marzenie
  Mielas, spalvingas, nešiojamas lėlių namelis yra daugelio mažų princesių svajonių namas. Dėl savo funkcionalumo namelis gali tapti vienu iš mėgstamiausių žaislų.     Pagrindiniai kotedžo privalumai:     Mielas ir modernus dizainas, kuris bus malonus merginoms; &n..
  Mokestis: 61.99€ 75.01€
 • EICHHORN medinis lėlių namas
  EICHHORN medinis lėlių namas Jūsų mergaitei žaisti. Pagamintas iš tvirtos ir kokybiškos medienos. Nudažytas spalvingais nekenksmingais dažais, kurie nekenkia Jūsų vaikui. Daugybė kambarių su baldais užtikrins įdomų žaidimą. Didelis balkonas su pusapvaliais turėklais. Terasa su stogu. Namas pritaikyt..
  Mokestis: 69.17€ 83.70€
 • Kartoninis lėlių namelis
  Kartoninis lėlių namelis žaisti su lėlytėmis. 5 lakštų, storas gofruotas kartonas užtikrina ilgą naudojimą ir patvarumą. Namelio sienos pagal kambarius (vonia, svetainė, miegamasis) apsiklijuoja lipdukais. Namelio bendri matmenys: 40 x 31 x 44 (IxPxA) cm. ĮSPĖJIMAS: lėlyčių rinkinyje nėra. Rekomendu..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • KIDKRAFT lėlės namas su baldeliais
  Jei jūsų mergaitė nori, kad jos lėlės gyventų stilingai, tai šis KIDKRAFT medinis lėlių namas Chelsea kaip tik jai! Namelis pagamintas iš aukštos kokybės medienos. Plastikiniai elementai: laiptai, unitazas, vonia. Tekstilė: patalynė, užuolaidos. Tvirta konstrukcija, namelis padengtas nekenksmingais ..
  Mokestis: 114.88€ 139.00€
 • KIDKRAFT lėlių namas Bella Kaylee
  KIDKRAFT lėlių namas Bella Kaylee  3 aukštų didelis namas kuriame rasite šiuos kambarius: virtuvė, svetainė, vonios kambarys ir miegamasis, vis jie yra pilnai įrengti su mediniais lėlių baldais. Liftas jungia pirmą aukštą su antru aukštu, įrengti elegantiški spiraliniai laiptai veda iki vonios ..
  Mokestis: 164.46€ 199.00€
 • KIDKRAFT lėlių namas Sparkle Mansion
  KIDKRAFT lėlių namas Sparkle Mansion spalvingiausias ir labiausiai spindintis lėlių namas - kiekvienos mergaitės svajonė. Unikalaus dizaino lenktas stogas. 30 baldų. Liftas. Kiemelis su baseinu ir griliu. Spiraliniai laiptai. Pakankamai didelė, kad vienu metu galėtų žaisti keli vaikai. Tvirta medinė..
  Mokestis: 197.52€ 239.00€
 • KIDKRAFT lėlių namas Uptown Dollhouse
  KIDKRAFT lėlių namas Uptown Dollhouse:   - Keturių aukštų namas su mansarda ir 6 kambariais; - 35 vnt baldų ir priedų interjero salone; - Pagrindinės funkcijos: garso ir šviesos (groti pianinu, nuleisti vandenį tualete su garsu); - Judantis liftas į visus aukštus; - Terasa su baseinu; ..
  Mokestis: 214.05€ 259.00€ 289.00€
 • KIDKRAFT lėlių namas Viviana
  Lėlių namelis „Kidkraft Viviana“ yra vienas naujausių amerikiečių garsios kompanijos „Kidkraft“ modelių. Tai jaunesnė sesuo ir nauja pasaulinio hito dalis, kuri iki šiol buvo „Sweet Savannah“. Jūsų princesė vis tiek turės daug galimybių kūrybiškai žaisti, kur kiekvienas turi atlikti savo vaidmenį, o..
  Mokestis: 147.93€ 179.00€
 • KIDKRAFT medinis lėlės namas Poppy
  Modernus, įdomaus dizaino, spalvingas lelių namas bus mylimiausias Jūsų mažylės ir jos draugių žaislas. 3 aukštų, 4 kambariai. Atidaromos durys su rankena. Vintažinio stiliaus baldai. 11 aksesuarų. Uždaromi langai. Yra laiptai vedantys į 2 aukštą. Pritaikytas 30 cm lėlėms. Medž..
  Mokestis: 123.14€ 149.00€
 • KIDKRAFT medinis lėlių namas Camila Miami Celebrity
  Sveiki atvykę į viešbutį Majamyje, Floridoje, kur elegancija, puošnumas, egzotika ir turtingumas suteikia kultūrinį gyvenimo būdo derinį, apie kurį svajoja visi! Ir tikrai jūsų Barbės lėlės džiugins. Tipiškos Majamio spalvos - pastelės, žalios ir mėlynos spalvos atspalviai gerai dera su pajūrio rezi..
  Mokestis: 197.52€ 239.00€
 • Lėlių namelis su šeimyna
  Medinis lėlių namelis Jūsų mergaitei žaisti. Pagamintas iš tvirtos ir kokybiškos medienos. 20 baldelių. Nudažytas spalvingais nekenksmingais dažais, kurie nekenkia Jūsų vaikui. Daugybė kambarių su baldais užtikrins įdomų žaidimą. Didelis balkonas su pusapvaliais turėklais. Terasa su stogu. Namas pri..
  Mokestis: 54.81€ 66.32€
 • Medinė užkariautojų pilis Oldcatsle
  Medinė užkariautojų pilis Oldcatsle vaikams kurie mėgsta žaidimus su riteriais, arkliais ir kitais senųjų laikų kovotojais. Pilis su keturiais bokštais ir budinčiais sargybiniais. Pilies vartai per upelį yra atidaromi. Vidiniame kiemelyje kopėčios. Visos pilies dalys pagamintos iš aukštos kokybės me..
  Mokestis: 59.60€ 72.12€
 • Medinis 3 aukštų lėlių namas GOKI
  Medinis 3 aukštų lėlių vila su galimais 6 kambariais ir juos apstatyti. Tai namas kuriame nėra nei vieno baldo ar medinės lėlės, todėl juos galima įsigyti pas mus parduotuvėje: (spausti čia) arba (spausti čia). Išmatavimai: 65 x 35 x 87,50 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 119.44€ 144.52€
 • Medinis barbės namelis Miami Villa
  Medinis barbės namelis Miami Villa patiks, bet kuriai mergaitei, kuri mėgsta žaisti su lėlėmis barbėmis. 3 aukštai kuriuose imituojami kambariai: vonia, virtuvė, svetainė ir miegamasis. Iš pirmo aukšto kylantis liftas į antrą aukštą. Aukštos kokybės namelis užtikrina ilgą ir saugų žaidimą. Rinkinyje..
  Mokestis: 106.61€ 129.00€ 145.56€
  Paremta 2 įvertinimais.
 • Medinis barbių namelis su baldeliais California Dreams
  Medinis barbių namelis California Dreams. Puikus ir išskirtinis dizainas. Liftas. Terasa. Puikiai tinka lėlytėms iki 33 cm dydžio. Bendri matmenys: 74 x 30 x 111,5 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 106.61€ 129.00€ 146.00€
 • Medinis dviejų aukštų lėlyčių namas su baldais
  Didelis dviejų aukštų lėlių namelis iš „Tooky Toy“ yra puikus medinis žaislas mažos mergaitės kambariui. Papildomi aksesuarai ir baldai leis vaikams smagiau valandų valandas. Aukščiausios kokybės medžiaga, be aštrių kraštų, dažyta netoksiškais dažais, yra 100% saugi jūsų vaikui. Matmenys: 60 x 55 x ..
  Mokestis: 84.30€ 102.00€ 105.00€
 • Medinis lėlės namas su liftu + DOVANA
  Didelis medinis lėlių namelis su liftu patiks, bet kuriai mergaitei, kuri mėgsta žaisti su lėlėmis barbėmis ar kitomis lėlytėmis. 3 aukštai kuriuose imituojami kambariai: vonia, virtuvė, svetainė ir miegamasis, terasa. Iš pirmo aukšto kylantis liftas į antrą aukštą. Aukštos kokybės namelis užtikrina..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€
 • Medinis lėlės namelis su liftu ir čiuožykla
  Medinis lėlės namelis su liftu ir čiuožykla Vaikui užtenka linksmybių akimirkos. Visame name yra 3 nepriklausomi lygiai, iš viso 7 kambariai - viskas puikiai imituoja tikrą gyvenamąjį namą. Kiekvienas kambarys buvo dekoruotas skirtingu stiliumi, derinant dekorą ir baldus prie kambario charakterio..
  Mokestis: 114.88€ 139.00€
 • Medinis lėlės namelis-vila su baldeliais Anna Marie
  Medinis lėlės namelis-vila su baldeliais Anna Marie. Puikus dizainas, aukštos kokybės mediena, tvirtas. Rekomenduojamas lelyčių dydis iki 15 cm. Bendri namelio matmenys: 53 x 33 x 51 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 51.24€ 62.00€
 • Medinis lėlių namas EMMA Cottage
  Medinis lėlių namas EMMA Cottage EMMA kotedžas - fantastiška dovanos idėja, kurią galite padovanoti savo vaikui. Kiekvienos merginos svajonė yra tai, kad ji gali žaisti su savo lėlėmis specialiai paruoštame name. Dėl gražių, gerai parinktų spalvų namai puikiai atrodo ne tik vaikų kambaryje, bet i..
  Mokestis: 70.25€ 85.00€
 • Medinis lėlių namas Happy Villa
  Išmatavimai: 90 x 30 x 72 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 95.04€ 115.00€
 • Medinis lėlių namas Maya su 28 priedais rinkinyje
  Medinis lėlių namas Maya su 28 priedais rinkinyje yra fantastiška dovanos idėja, kurią galite padovanoti savo vaikui. Kiekvienos merginos svajonė yra tai, kad ji gali žaisti su savo lėlėmis tam paruoštame name. Prislopintos, gerai parinktos spalvos leidžia namams puikiai atrodyti ne tik vaikų kambar..
  Mokestis: 139.67€ 169.00€
 • Medinis lėlių namas Royal Mansion
  Medinis barbės namelis Royal Mansion patiks, bet kuriai mergaitei, kuri mėgsta žaisti su lėlėmis barbėmis. 3 aukštai kuriuose imituojami kambariai: vonia, virtuvė, svetainė ir miegamasis. Iš pirmo aukšto kylantis liftas į antrą aukštą. Aukštos kokybės namelis užtikrina ilgą ir saugų žaidimą. Rinkiny..
  Mokestis: 104.36€ 126.27€ 143.36€
 • Medinis lėlių namas su aksesuarais
  „Virginia Residence“ neabejotinai yra geriausia dovana, kurią galite įteikti savo vaikui. Kiekvienos mergaitės svajonė yra ta, kad ji galėtų žaisti su savo lėlėmis tam paruoštuose namuose. Lėlių namelisturi savo žavesio dėl gerai parinktų spalvų ir specialiai suprojektuotų kambarių. Dėl to gyvenamoj..
  Mokestis: 107.36€ 129.90€ 159.00€
 • Medinis lėlių namas su baldeliais
  „Tooky Toy“ prekės ženklo lėlių namelis yra puikus žaislas mažyliams, mėgstantiems žaisti namuose. Judantys elementai, pavyzdžiui, atsidarantys langai ar baldai, kuriuos galima perkelti, tikrai padarys linksmybes patrauklesnes. Tegul mūsų mažieji ugdo savo vaikų vaizduotę ir kūrybiškumą. Žaislas iš ..
  Mokestis: 50.41€ 61.00€
 • Medinis lėlių namas su baldeliais
  Lėlių namas neabejotinai yra geriausia dovana, kurią galite įteikti savo vaikui. Kiekvienos mergaitės svajonė yra ta, kad ji galėtų žaisti su savo lėlėmis tam paruoštuose namuose. Lėlių namelisturi savo žavesio dėl gerai parinktų spalvų ir specialiai suprojektuotų kambarių. Dėl to jis puikiai atrodo..
  Mokestis: 131.40€ 159.00€
 • Medinis lėlių namas su LED žibintais ir aksesuarais
  Medinis lėlių namas be abejonės yra geriausia dovana, kurią galite įteikti savo vaikui. Kiekvienos mergaitės svajonė yra ta, kad ji galėtų žaisti su savo lėlėmis tam paruoštuose namuose. Lėlių namelis turi savo žavesio dėl gerai parinktų spalvų ir specialiai suprojektuotų kambarių. Dėl to gyvenamoji..
  Mokestis: 66.03€ 79.90€
 • Mėdinis lėlių namas su liftu ir baldais
    Mėdinis lėlių namas su liftu ir baldais     Vaikams nuo 3 metų     3 nepriklausomi žaidimo lygiai     4 išskirtiniai kambariai     Kilnojamas lėlių liftas     Pagaminta iš aukštos kokybės medienos   &..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€ 139.00€
 • Medinis lėlių namas-vila Daria
  Pilnai įrengtas medinis lėlių namas yra pasiūlymas, kurį kiekviena jauna mergaitė privalo turėti savo kambaryje. Tai pasiūlymas visiems vyresniems nei 3 metų vaikams. Šis žaislas leidžia jums susikurti savo unikalius namus, kuriuos mergina gali sutvarkyti pagal savo skonį. Namo statyba labai apgalvo..
  Mokestis: 139.67€ 169.00€
 • Medinis lėlių namelis Beverly Hills
  Medinis trijų aukštų lėlių namas su baldais. Kiekvieno aukšto sienos dekoruotos tam kambariui skirtais piešinėliais. Laiptai į antrą aukštą, iš antro aukšto sukti laiptai į trečią aukštą. Terasa. Puiku ir nepriekaišinga kokybė. Rinkinyje 13 vnt baldelių ir aksesuarų. Namelio išmatavimai: 84 x 38 x 1..
  Mokestis: 95.50€ 115.56€ 145.56€
 • Medinis lėlių namelis Beverly Hills su garažu
  Medinis lėlių namelis Beverly Hills su garažu. Kiekvieno aukšto sienos dekoruotos tam kambariui skirtais piešinėliais. Laiptai į antrą aukštą, iš antro aukšto sukti laiptai į trečią aukštą. Terasa. Puiki ir nepriekaištinga kokybė. Rinkinyje 13 vnt baldelių ir aksesuarų. Namelio išmatavimai: 114 x 38..
  Mokestis: 102.69€ 124.25€ 154.25€
 • Medinis lėlių namelis California + DOVANA
  Medinis lėlių namelis California. Kiekvieno aukšto sienos dekoruotos tam kambariui skirtais piešinėliais. Laiptai į antrą aukštą, iš antro aukšto sukti laiptai į trečią aukštą. Terasa. Puiki ir nepriekaištinga kokybė. Rinkinyje 14 vnt baldelių ir aksesuarų. Namelio išmatavimai: 84 x 38 x 124 (IxPxA)..
  Mokestis: 96.69€ 117.00€ 162.94€
 • Medinis lėlių namelis California su darželiu + DOVANA
  Medinis lėlių namelis California. Kiekvieno aukšto sienos dekoruotos tam kambariui skirtais piešinėliais. Laiptai į antrą aukštą, iš antro aukšto sukti laiptai į trečią aukštą. Terasa. Puiki ir nepriekaištinga kokybė. Rinkinyje 14 vnt baldelių ir aksesuarų. Namelio išmatavimai: 114 x 38 x 124 (IxPxA..
  Mokestis: 100.83€ 122.00€ 162.94€
 • Medinis lėlių namelis Delia
  Medinis lėlių namas su baldais. Kiekvieno aukšto sienos dekoruotos tam kambariui skirtais piešinėliais. Laiptai į antrą aukštą. Terasa. Rinkinyje 17 vnt baldelių. Tinka lėlėms iki 20 cm dydžio. Namelio išmatavimai: 60 x 30 x 90 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€ 125.28€
 • Medinis lėlių namelis Delia su liftu ir dviem lėlytėmis rinkinyje
  Medinis lėlių namas su baldais ir liftu. Kiekvieno aukšto sienos dekoruotos tam kambariui skirtais piešinėliais. Laiptai į antrą aukštą. Terasa. Rinkinyje 16 vnt baldelių. Rinkinyje dvi lėlytės. Namelis tinkamas lėlytėms iki 20 cm dydžio. Namelio išmatavimai: 60 x 30 x 90 (IxPxA) cm. Rekomenduojama ..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€ 125.28€
 • Medinis lėlių namelis Melisa su LED apšvietimu
  Pilnai įrengtas medinis lėlių namas yra pasiūlymas, kurį kiekviena jauna mergaitė privalo turėti savo kambaryje. Tai pasiūlymas visiems vyresniems nei 3 metų vaikams. Šis žaislas leidžia jums susikurti savo unikalius namus, kuriuos mergina gali sutvarkyti pagal savo skonį. Namo statyba labai apgalvo..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€
 • Medinis lėlių namelis su lėlytėmis ir baldeliais
  Medinis lėlių namelis su lėlytėmis ir baldeliais kurių rinkinyje yra 15 vnt. Prie namelio pridedamos 4 medinės lėlytės. Kiekvieno aukšto sienos dekoruotos tam kambariui skirtais piešinėliais. Laiptai į antrą aukštą. Terasa. Namelis tinkamas lėlytėms kurių dydis 10 cm. Namelio išmatavimai: 63 x 30 x ..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€ 95.28€
 • Medinis lėlių namelis su liftu ir baldais
  Medinis lėlių namelis su liftu ir baldais     Vaikams nuo 3 metų;     3 nepriklausomi žaidimo lygiai;     4 išskirtiniai kambariai;     Kilnojamas lėlių liftas;     Pagaminta iš aukštos kokybės medienos;   &..
  Mokestis: 78.51€ 95.00€ 129.00€
 • Medinis namas lėlėms Maryland
  Lėlių namas neabejotinai yra geriausia dovana, kurią galite įteikti savo vaikui. Kiekvienos mergaitės svajonė yra ta, kad ji galėtų žaisti su savo lėlėmis tam paruoštuose namuose. Lėlių namelis turi savo žavesio dėl gerai parinktų spalvų ir specialiai suprojektuotų kambarių. Dėl to gyvenamoji vieta ..
  Mokestis: 78.00€ 94.38€