LEANDER čiužinukai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • LEANDER - čiužinys LUNA™ ir LINEA™ lovoms, COMFORT
  COMFORT čiužinys yra suderinamas su LEANDER LINEA™ ir LUNA™ lovelėmis. Jis užtikrina patogų poilsį ir miegą, nes pagamintas iš šaltų putų, pasižyminčių lankstumu ir dideliu patvarumu. COMFORT – patogus, dvipusis susukamas čiužinys, atitinkantis tiek kūdikio, tiek mažo vaiko poreikius. Specialus užva..
  Mokestis: 161.16€ 195.00€
 • LEANDER čiužinio prailginimas Natural
  Čiužinio prailginimas Leander Classic™ jaunesniajai lovai sukurtas taip, kad atitiktų jaunesniosios lovos formą. Jie pagaminti iš putų poliuretano ir gali būti naudojami su Comfort ir Premium čiužiniais, skirtais Leander Classic™ vaikiškai lovelei. Prailginimo dėka Jūsų kūdikio čiužinys virsta va..
  Mokestis: 161.16€ 195.00€
 • LEANDER čiužinukas CLASSIC™ Baby Comfort
  „Comfort“ čiužinys skirtas „Leander Classic™“ vaikiškajai lovelei. Dėl įdėklo, pagaminto iš poliuretano putų, jis užtikrina puikų miegą. Vertikalūs kanalai užtikrina geresnę oro cirkuliaciją. Comfort – tai patogus, dvipusis susukamas čiužinys, pritaikytas kūdikio ir mažo vaiko poreikiams. Čiužinio u..
  Mokestis: 169.42€ 205.00€
 • LEANDER čiužinukas CLASSIC™ Baby Premium
  „Premium“ čiužinys buvo specialiai sukurtas „Leander Classic™“ lovelei. Jis pasižymi išskirtiniu komfortu ir lankstumu dėl itin lanksčių 3D elementų, pagamintų iš poliuretano putų. Kad čiužinys būtų patogus įvairaus svorio vaikams, kiekvienas iš dviejų jo miegamųjų paviršių yra padengtas skirting..
  Mokestis: 198.35€ 240.00€
 • LEANDER čiužinuko prailginimas Comfort/Premium
  Čiužinio prailginimas Leander Classic™ jaunesniajai lovai sukurtas taip, kad atitiktų jaunesniosios lovos formą. Jie pagaminti iš putų poliuretano ir gali būti naudojami su Comfort ir Premium čiužiniais, skirtais Leander Classic™ vaikiškajai lovelei. Prailginimo dėka Jūsų kūdikio čiužinys virsta ..
  Mokestis: 90.91€ 110.00€
 • LEANDER čiužinukas į lovytę CLASSIC™ Natural
  Natūralus čiužinys skirtas Leander Classic™ vaikiškai lovelei. Patogus, dvipusis susukamas čiužinys pagamintas iš natūralių medžiagų. Jis pritaikytas kūdikio ir mažo vaiko poreikiams. Kvėpuojantis 100% gryno ir natūralaus latekso sluoksnis suteikia minkštą, patogią ir itin patvarią atramą. Čiužin..
  Mokestis: 347.11€ 420.00€