Virtuvėlės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • KLEIN vaikiška virtuvėlė Miele Compact
  KLEIN vaikiška virtuvėlė Miele Compact skirta gaminti puikius ir skanius patiekalus. Tai puiki dovana mažajai namų šeimininkei. Šios virtuvėlės pasižymi savo funkcionalumu ir aukšta kokybe, turi  aksesuarų ir priedų maisto ruošimui. Maisto ruošimo vieta susideda iš šių elementų: 2 kaitvietės, k..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€ 79.00€
 • KLEIN vaikiška virtuvėlė Miele Gourmet
  KLEIN vaikiška virtuvėlė Miele Gourmet taps tikra vaikų užsiėmimo ir laisvalaikio praleidimo vieta. Čia vaikai galės improvizuodami gaminti maistą, kepti ir virti. Virtuvėlės kaitvietėse integruoti maisto ruošimo garsai, todėl gaminti vaikams maistą bus vienas malonumas. Vaikiška virtuvėlė turi įvai..
  Mokestis: 115.70€ 140.00€ 159.00€
 • KLEIN vaikiška virtuvėlė Miele Starter su garsais
  KLEIN vaikiška virtuvėlė Miele Starter su garsais skirta gaminti puikius ir skanius patiekalus. Virtuvėlė sukurta pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, buitinius prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Tai puiki dovana mažajai namų šeimininkei..
  Mokestis: 49.59€ 60.00€ 79.00€
 • KLEIN virtuvėlė Bosch Style
  KLEIN virtuvėlė Bosch Style. Išamatavimai: 60 x 32,5 x 95 (IxPxA) cm. Rinkinyje 20 priedų. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 61.16€ 74.00€ 99.00€
 • KLEIN virtuvėlė Miele Petit Gourment
  KLEIN virtuvėlė Miele Petit Gourment. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (rinkinyje nėra). Išamatavimai: 68 x 36 x 95 (IxPxA) cm. Aukštis iki stalviršio 48 cm. Rinkinyje 20 priedų. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 69.42€ 84.00€ 89.00€
 • LITTLE TIKES didelė virtuvėlė su 17 priedų
  LITTLE TIKES virtuvėlė, tai moderni virtuvėlė su 17 skirtingų priedų ir daug veiklos. Virtuvėlė su orkaite, mikrobangų krosnele, šaldytuvu. Daug lentynėlių, į kurias sudėsi indus, maisto produktus. LITTLE TIKES virtuvėlė pagaminta iš tvirtos, kokybiškos plastmasės. Išmatavimai: 103 x 23 x 105 (IxPxA..
  Mokestis: 147.93€ 179.00€
 • LITTLE TIKES didelė virtuvėlė su priedais
  Šiuolaikinė virtuvėlė Little Tikes yra puiki pramogų vieta vaikams, mėgstantiems mėgdžioti suaugusiuosius. Virtuvėje yra orkaitė, šaldytuvas ir mikrobangų krosnelė – visa buitinė technika turi atidaromas dureles. Puodus, indų ir maisto produktų galima sudėti daugybėje spintelių ir lentynų. Komplekte..
  Mokestis: 147.93€ 179.00€
 • LITTLE TIKES mini virtuvėlė su vandens naudojimo funkcija
  LITTLE TIKES mini virtuvėtė su priedais linksmiems žaidimams. Kranas iš kurio bėga vandenukas, vaikams suteikia daug džiaugsmo. Išmatavimai: 16 x 42 x 32 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • LITTLE TIKES vaikiška virtuvėlė Master Chef Blue su garsais
  LITTLE TIKES vaikiška virtuvėlė Master Chef su garsais tai nuostabi virtuvėlė, kuri suteiks vaikams daug džiaugsmo su ja žaidžiant. Jos pagalba vaikai išmoks gaminti, naudotis virtuve ir virtuviniais įrankiais. Rinkinyje yra 12 įvairių priedų: stalo įrankiai, indai, telefonas. Integruota: kavos viri..
  Mokestis: 128.10€ 155.00€
 • LITTLE TIKES vaikiška virtuvėlė Master Chef Red su garsais
  LITTLE TIKES vaikiška virtuvėlė Master Chef su garsais tai nuostabi virtuvėlė, kuri suteiks vaikams daug džiaugsmo su ja žaidžiant. Jos pagalba vaikai išmoks gaminti, naudotis virtuve ir virtuviniais įrankiais. Rinkinyje yra 12 įvairių priedų: stalo įrankiai, indai, telefonas. Integruota: kavos viri..
  Mokestis: 128.10€ 155.00€
 • LITTLE TIKES virtuvėlė su griliumi 2in1
  Little Tikes virtuvėlė pagaminta iš tvirtos, kokybiškos plastmasės. Tinka tiek žaidimams namuose, tiek lauke. Virtuvėlėje yra realistiniai kepimo garso efektai ir griliaus liepsnos imitacija.  Rinkinyje yra 29 priedai: keptuvė, lėkštės, šakutės, šaukštai, puodeliai, peilis, ąsotis, dešrainis, m..
  Mokestis: 222.31€ 269.00€
 • Medinė konditerijos kepimo kepykla
  Dabar kepykla – konditerijos gaminiai yra puiki idėja dovanai ir linksmybėms kartu. Gaminys sukurtas taip, kad atliktų kuo daugiau funkcijų. Čia rasite:      Dvipusis rinkinys, kurio vienoje pusėje yra konditerio įranga, o kitoje - vitrinos lentyna klientams   &..
  Mokestis: 111.57€ 135.00€
 • Picų ir mėsainių kepimo virtuvė mažiausiems
  Vaikai stebi suaugusiuosius ir mėgsta juos mėgdžioti, todėl pažįsta artimiausią aplinką ir pasaulį. „Ecoiffier“ žaislų serija, imituojanti kasdienius prietaisus ir priedus, leidžia vaikams žaisti ir pažinti tam tikras vertybes. Paruoškite skanius patiekalus šioje puikioje daugiafunkcėje Ecoiffier..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • Restoranas, šefo virtuvė vaikams Kids Restaurant
  „Šefo restoranas“ - tai vaikų žaidimų ir vaidmenų žaidimų rinkinys, lavinantis vaizduotę ir mokantis užsiimti grupine veikla. Virėjo restorane yra dvi žaidimų zonos: maisto ruošimo zona ir klientų aptarnavimo zona su kasos aparatu ir mokėjimo terminalu. Vaikai gali žaisti kaip nori pagal temos konce..
  Mokestis: 107.44€ 130.00€ 163.00€
 • SMOBY kavinė - baras 2in1
  „The Chef's Bar“ yra puikus rinkinys vaikams žaisti ir vaidinti vaidmenis. Lavina vaikų vaizduotę, moko grupinės veiklos. Jame yra dvi žaidimų zonos - maisto ruošimo zona ir klientų aptarnavimo zona su kasos aparatu ir mokėjimo terminalu. Matmenys: 63 x 38,8 x 95,5 (cm). Charakteristika:  ..
  Mokestis: 71.90€ 87.00€ 95.00€
 • SMOBY vaikiška virtuvėlė mini Tefal Studio su priedais 27 vnt.
  Prancūzų įmonės Smoby vaikiška šiuolaikinio dizaino mini Tefal Studio virtuvė su 27 priedais ir garso efektais džiugins vaikus. Šios virtuvės privalumas yra jos pasiekiamumas iš visų pusių, todėl gali žaisti kartu net keli vaikai. Žaidimo plotas 360 °. Komplekte yra: kriaukle su čiaupu, k..
  Mokestis: 49.59€ 60.00€ 89.00€
 • SMOBY virtuvėlė mini Tefal Magic Bubble su priedais 28 vnt
  Prancūzų įmonės Smoby mini Tefal žaislinė šiuolaikinio dizaino virtuvė. Žaidimo plotas 360 °. rinkinyje yra 26 priedai, įskaitant stebuklingą maistą! Nauja nuostabi funkcija: magiškas burbuliuojantis-verdantis puodas! Padėtkite puodą ant viryklės, įjunkite ir pamatysite, kad vanduo verda! Tai ..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€ 110.00€
 • SMOBY virtuvėlė MiniTefal Cuisine Clean su 36 aksesuarais
  Vaikai yra puikūs stebėtojai. Neretai jie savo aštrų žvilgsnį nukreipia į suaugusiuosius. Dėl to jie pažįsta savo artimiausią aplinką ir stengiasi geriau ją suprasti. Prancūzų prekės ženklas Smoby tenkina vaikų poreikius, kurdamas vaikams skirtų gaminių seriją, imituojančią prietaisus iš kasdienio g..
  Mokestis: 113.22€ 137.00€ 165.00€
 • SMOBY virtuvėlė MiniTefal Studio su garsais ir priedais
  Smoby virtuvė su elektroniniais garsais yra įdomių pramogų pasiūlymas vaikams, kurie nori mėgdžioti suaugusiųjų veiklą ir gali saugiai žaisti mažaisiais virėjais. Rinkinyje ner 27 priedai: lėkštės, stalo įrankiai, puodeliai, kapsulės kavos aparatui, keptuvės, puodai, maisto produktai ir kiti. ..
  Mokestis: 78.51€ 95.00€ 109.00€
 • SMOBY virtuvėlė Tech Edition su garsais ir priedais
  Smoby virtuvė su elektroniniais garsais yra įdomių ir įdomių pramogų pasiūlymas vaikams, kurie nori mėgdžioti suaugusiųjų veiklą ir gali saugiai žaisti mažaisiais virėjais. 35 papildomų priedai: lėkštės, stalo įrankiai, puodeliai, taurės, kapsulės kavos aparatui, keptuvės, puodai, maisto produkta..
  Mokestis: 74.38€ 90.00€ 109.00€
 • SMOBY virtuvėlė Tefal Studio XXL Bubble
  SMOBY virtuvėlė Tefal Studio XXL Bubble su daugybe priedų linksmiems ir įdomiems žaidimams namuose. Virtuvėlė skleidžia maisto gaiminimo garsus. Rinkinyje 38 priedai: lėkštutės, šakutės, puodeliai, keptuvė, puodas, pipirinė, cukrinė ir pan. Integruota orkaitė, kaitlentė, kavos virimo aparatas, šaldy..
  Mokestis: 106.61€ 129.00€ 139.00€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • STEP2 svajonių virtuvė LIFESTYLE™
  Step2 svajonių virtuvė yra viena iš realistiškiausių žaidimų virtuvių, su kuria kada nors yra žaidę jūsų vaikai! Ši virtuvė yra modernaus dizaino, kad atitiktų šiuolaikinį namų dekorą. Mažieji su džiaugsmu praleis valandas įsivaizduodami, kad jie gamina savo pačių žaidimų virtuvėje. Su tiek dau..
  Mokestis: 437.19€ 529.00€ 589.00€
 • Vaikiška virtuvėlė iš kartono
  Virtuvė – kartoninis žaislas yra tikra kiekvienos mažosios šeimininkės ir būsimojo virėjo svajonė. Mažos mergaitės mėgsta mėgdžioti savo mamas ir močiutes. Žaidimas virtuvėje – su puodais, stalo įrankiais ar maisto produktais – turbūt kiekvieno vaikystės patirtis. Kiekvienas vaikas mėgsta padėti sav..
  Mokestis: 28.10€ 34.00€
 • Vaikiška virtuvėlė Miele su šviesos ir garso efektais
  Virtuvė buvo sukurta pagal Miele licenciją, todėl tai yra tikros šio prekės ženklo prietaiso kopija. Žaidimas gali vykti iš abiejų pusių, todėl lengva pasiekti atskirus rinkinio priedus. Įrenginyje yra mikrobangų krosnelės, kavos aparato ir orkaitės imitacijos. Mikrobangų krosnelė yra tik atsidaranč..
  Mokestis: 67.77€ 82.00€
 • Vaikiška virtuvėlė su bėgančiu vandeniu Home Kitchen
  Woopie daugiafunkcinė namų virtuvė yra viskas, ko reikia jaunam virėjui. Nuostabūs efektai leis jūsų vaikui pasijusti kaip tikroje virtuvėje. Pradėkite virti, o pasukus pirmą rankenėlę, įsijungia pirmasis degiklis, pradeda šviesti lemputės ir iš degiklio išeina garai, imituojantys tikrąjį su verdanč..
  Mokestis: 66.94€ 81.00€
 • Vaikiškas lauko grilius su priedais
  Vaikai mėgsta leisti laiką lauke. Jie taip pat mėgsta gaminti. O jeigu derintum šiuos du malonumus? Tam puikiai tiks virtuvė kartu su griliu. Kai geras oras – dažniausiai daug laiko praleidžiame lauke. Svarbu, kad mūsų vaikai turėtų užimtą laiką. Grilis padarys jų linksmybes patrauklesnes – leis pas..
  Mokestis: 76.86€ 93.00€ 99.00€
 • Virtuvėlė vaikams Spraying Mist Kitchen su 65 aksesuarais
  Didelė vaikų virtuvė su vandens grandine iš pirmaujančio Woopie žaislų gamintojo yra idealus pasiūlymas vaikams, kurie mėgsta gaminti maistą ar žaisti namuose. Rinkinyje taip pat yra 65 elementai, kurie paįvairins linksmybes. Viršutinėje dalyje yra laikrodis ir grojantis radijas. Centrinėje dalyje y..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€
 • Virtuvėlė vaikams su garso ir šviesos efektais
  Nuostabi WOOPIE prekės ženklo vaikiška viryklė yra puiki ir kūrybinga pramoga jūsų vaikui. Dėl puikių detalių jūsų vaikas jausis, kad jis tikrai gamina maistą! Mūsų virtuvėje įrengtas funkcionalus čiaupas, iš kurio gali tekėti tikras vanduo. Dėl uždaros grandinės vanduo grįš į kriauklę, todėl vaikas..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€