Lavinamieji kilimėliai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BABYBOW lavinamsis kilimėlis
  Lavinimo kilimėlis - puiki priemonė lavinti rankytes, skatinti judesių koordinaciją. Linksmoji karvutė išsiuvinėta rožinės, oranžinės, gelsvos spalvų lopinėliais. Nepakartojama spalvų gama stimuliuos kūdikio regą, o smagiai skambantys ant spalvingų lankų sutūpę drugeliai, laumžirgiai stimuliuos klau..
  Mokestis: 32.07€ 38.80€ 46.05€
 • BRIGHT STARTS lavinamasis kilimėlis Sensory Safari
  BRIGHT STARTS minkštas ir erdvus lavinamasis kilimėlis su lankais ir žaisliukais, kurių net 8. Minkštas ir patogus kilimėlis. Daugybė Safari gyventojų, garso ir šviesos efektai linksmina kūdikį ir sužadina aktyviai veiklai. Žaisdamas kūdikis gali klausytis 20 min., nepertraukiamos melodijos arba tik..
  Mokestis: 57.21€ 69.22€
 • BRIGHT STARTS lavinamasis, daugiafunkcinis kilimėlis Safari 5in1
  Garsios amerikiečių firmos BRIGHT STARTS lavinamasis, daugiafunkcinis kilimėlis suteiks mažajam tyrinėtojui begalinį džiaugsmą. Minkštas ir patogus kilimėlis, kuris turi du lankus su spalvingais, lavinamaisiais žaisliukais. Daugybė Safari gyventojų, garso ir šviesos efektai linksmina kūdikį ir sužad..
  Mokestis: 67.77€ 82.00€ 109.77€
 • BRIGHT STARTS lavinamasis, daugiafunkcinis kilimėlis Safari Pink 5in1
  Garsios amerikiečių firmos BRIGHT STARTS lavinamasis, daugiafunkcinis kilimėlis suteiks mažajam tyrinėtojui begalinį džiaugsmą. Minkštas ir patogus kilimėlis, kuris turi du lankus su spalvingais, lavinamaisiais žaisliukais. Daugybė Safari Pink gyventojų, garso ir šviesos efektai linksmina kūdikį ir ..
  Mokestis: 76.36€ 92.39€ 109.77€
 • CLEMENTONI Baby pagalvėlė Play With Me
  Ši itin patogi ir minkšta CLEMENTONI pagalvėlė „Play With Me“ sukurta taip, kad skatintų mažylius žaisti, gulint ant pilvuko, patrauktų jų dėmesį ir padėtų nusiraminti. Ši pagalvėlė visiškai saugi net patiems mažiausiems kūdikėliams, o taip pat pagaminta iš švelnių, skirtingų medžiagėlių, kurias lie..
  Mokestis: 14.79€ 17.90€
 • FISHER PRICE lavinamasis kilimėlis Jumbo
  FISHER PRICE lavinamasis kilimėlis Jumbo funkcionalus ir turintis daug lavinamųjų elementų. Ryškios spalvos, didelis spalvų kontrastas, gyvūnai draugai, ir patogi vieta poilsiui ir žaidimams ! Kūdikis gali mėgautis gulėdamas ant pilvuko, žaisti su prikabintais žaislais. Kilimėlis pagamintas iš minkš..
  Mokestis: 45.24€ 54.74€
 • INFANTINO pirkinių vežimėlio apsauga
  Su INFANTINO pirkinių vežimėlio apsauga Jūsų apsipirkimas kartu su vaiku taps vienu malonumu. Kol Jūs apsipirkinėsite, Jūsų vaikas smagiai leis laiką žaisdamas. Vežimėlio apsauga leis Jūsų vaiko rankutėms išlikti švarioms. Greitai pritvirtinamas prie vežimėlio rankenos. Apsauga patogiai susilanksto,..
  Mokestis: 8.33€ 10.08€ 14.16€
 • Lavinamasis kilimėlis Ocean World
  Lavinamasis kilimėlis Ocean World pagamintas iš ypač švelnios šilkinės medžiagos. Spalvingas ir įdomus dizainas. Nuimami žaislai, galima pakabinti savo norimus. Minkštas vėžliukas. Pagalvėlė. Saugus veidrodėlis gėlytėje, kuriame vaikas galės matyti save. Kramtukas. Žaislų lankas ant kurio galima pak..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • SMILY PLAY lavinamasis kilimėlis Ocean
  SMILY PLAY lavinamasis kilimėlis Ocean skatina kūdikio jutiminį, fizinį bei emocinį lavinimą. Kilimėlis atveria kūdikiui spalvingą ir intriguojantį pasaulį nesibaigiančiam tyrinėjimui ir bendravimui gulint tiek ant nugaros, tiek ant pilvuko. Skirtingos faktūros kilimėlio medžiaga lavina vaiko lytėji..
  Mokestis: 40.45€ 48.95€
 • TINY LOVE lavinamasis kilimėlis Meadow Days™ Super Mat
  TINY LOVE lavinamasis kilimėlis Meadow Days™ Super Mat funkcionalus ir turi daug lavinamųjų elementų. Kilimėlis pagamintas iš minkštos, spalvingos, kimštos medžiagos. Lavinamasis kilimėlis skatina kūdikio jutiminį, fizinį bei emocinį lavinimą ir atveria kūdikiui spalvingą ir intriguojantį pasaulį ne..
  Mokestis: 42.98€ 52.00€ 57.63€
 • BABY EINSTEIN lavinamasis kilimėlis Journey of Discovery
  BABY EINSTEIN lavinamasis kilimėlis Journey of Discovery. Rinkinyje 8 spalvoti kamuoliukai. Groja linksmos melodijos, kurios trunka 20 minučių. Užlenkiami lavinamojo kilimėlio kraštai. Ant lankų pakabinami žaisliukai. Veidrodėlis. Kamuoliukams sudėti skirta speciali tašytė. Išskleisto kilimėlio matm..
  Mokestis: 61.98€ 75.00€ 89.00€
 • BABY ONO lavinamasis kilimėlis
  Lavinamasis kilimėlis “BabyOno” padės atrasti spalvų, formų ir garsų pasaulį.  Gulėdamas tiek ant pilvuko, tiek ant nugarytės kūdykis turi visišką judėjimo laisvę. Lavinamasis kilimėlis skatina visapusišką vaiko vystymąsi – padeda lavinti vaizduotę, pažinti spalvas, formas, lavina lytėji..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • BRIGHT STARTS lavinamasis kilimėlis Baby Einstein
  BRIGHT STARTS lavinamasis kilimėlis Baby Einstein su daugybe įdomios veiklos ir minkštų pliušinių pakabinamų žaisliukų kurių net aštuoni vienetai. Lavinamasis kilimėlis su melodijomis ir šviesos efektais. Galimybė iš kilimėlio išlankstyti mini tuneliuką pro kurį galės vaikas pralysti. Taip pat sulan..
  Mokestis: 75.40€ 91.23€
 • BRIGHT STARTS lavinamasis kilimėlis Jungle Discovery™ Activity Gym
  BRIGHT STARTS lavinamasis kilimėlis Jungle Discovery™ Activity Gym tai mielas ir spalvingas kilimėlis, linksmiems vaiko žaidimams. Pakabinami grojantys ir barškantys žaisliukai. Miela minkšta pliušinė žirafa. Beždžionėlė kurią pajudinus ar palietus, ji ima groti linksmas melodijas. Melodijos trunka ..
  Mokestis: 59.50€ 72.00€
 • BRIGHT STARTS lavinamasis kilimėlis Safari
  Garsios amerikiečių firmos Bright Starts lavinamasis kilimėlis Safari suteiks mažajam tirinėtojui begalinį džiaugsmą. Minkštas ir patogus kilimėlis, kuris turi du lankus su spalvingais, lavinamaisiais žaisliukais. Daugybė Safari gyventojų, garso ir šviesos efektai linksmina kūdikį ir sužadina aktyvi..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • BRIGHT STARTS lavinamasis kilimėlis su žaislų lanku ir melodijomis
  BRIGHT STARTS lavinamasis kilimėlis su žaislų lanku, kuris šviečia įvairiomis mirksinčiomis spalvomis, kurias lydi linksmos melodijos ir gamtos garsai. Melodijos groja 20 minučių. 7 mieli žaisliukai (kramtukai, barškučiai, veidrodėlis). Patogi pagalvėlė, kuri naudojama vaikeliui gulint ant pilvuko, ..
  Mokestis: 61.99€ 75.01€
 • CHICCO muzikinė kūdikio pagalvė - veiklos centras (blue)
  Chicco veiklos centriukas su pagalve yra puiki vieta jūsų mažyliui.Veiklos centriuke jis galės paguėti, pailsėti ir pažaisti! „Chicco“veiklos centriuką galima naudoti nuo pirmųjų kūdikio gyvenimo dienų. Nuo 2 mėnesio kūdikis gali patogiai gulėti ant nugaros.Nuo 4 mėnesių amžiaus kilimėlis su pagalve..
  Mokestis: 40.41€ 48.90€
 • CHICCO muzikinė kūdikio pagalvė - veiklos centras (pink)
  Chicco veiklos centriukas su pagalve yra puiki vieta jūsų mažyliui.Veiklos centriuke jis galės paguėti, pailsėti ir pažaisti! „Chicco“veiklos centriuką galima naudoti nuo pirmųjų kūdikio gyvenimo dienų. Nuo 2 mėnesio kūdikis gali patogiai gulėti ant nugaros.Nuo 4 mėnesių amžiaus kilimėlis su pagalve..
  Mokestis: 40.41€ 48.90€
 • Lavinamasis edukacinis kilimėlis ANIKA PLIUS
  Didelis jutiminis žaidimų kilimėlis kūdikiams yra puikus būdas palaikyti mažylių vystymąsi. „Lionelo Anika“ lavinamasis kilimėlis leidžia sužadinti prisilietimo, klausos ir regos pojūtį, todėl jis yra puikus mažiausiems. Formų, spalvų ir erdvinių santykių tyrimas - visa tai daro „Lionelo Anika“ kili..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • Lavinamasis edukacinis kilimėlis Paula
  Lavinamasis kilimėlis - puiki veikla pradedančiam pasaulį pažinti Jūsų mažyliui. Minkštas, saugus, spalvingas ir įdomus kilimėlis kurstys Jūsų vaiko vaizduotę, skatins jį siekti žaislų, lavinti motorikos, koordinacijos įgūdžius.  Savybės: Itin minkštas. Su pagalvėle kaklui ar nugar..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€ 53.00€
 • Lavinamasis kilimėlis Deluxe Gym
  Žaislas puikiai tinka kiekvienam kūdikiui nuo pat pirmų dienų. Mokomasis kilimėlis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Tai lavina kūdikio fizinį pasirengimą ir pažinimo įgūdžius bei skatina pakelti galvą. Pridedami žaislai gali būti pakabinami skirtinguose aukščiuose ant nuimamų arkų. Kilimėlis ..
  Mokestis: 40.41€ 48.90€
 • Lavinamasis kilimėlis Jungle Pals
  Kilimėlis tarnauja visus pirmuosius metus ir dar ilgiau. Kūdikis atidžiai stebi spalvingas žaislų formas, pakabintas ant arkų. Palaipsniui jis pradeda ištiesti rankas link jų, bandydamas juos patraukti ir paliesti. Džiunglių kilimėlis: - Jis pritaikytas 3 svarbiausiems mažylio vystymosi eta..
  Mokestis: 26.36€ 31.90€
 • Lavinamasis kilimėlis Ocean Activity Gym
  Lavinamasis kilimėlis Ocean Activity Gym pagamintas iš ypač švelnios šilkinės medžiagos. Spalvingas ir įdomus dizainas. Nuimami žaislai, galima pakabinti savo norimus. Minkšti žaisliukai krabas, žuvytė, jūros žvaigždutė. Pagalvėlė. Saugus veidrodėlis, kuriame vaikas galės matyti save. Kramtukas ant ..
  Mokestis: 29.92€ 36.20€
 • Lavinamasis kilimėlis Plaza
  ..
  Mokestis: 31.32€ 37.90€
 • Lavinamasis kilimėlis Star
  Spalvingas ir labai malonus liesti lavinamasis kilimėlis Jūsų vaikui. Gyvos ir ryškios spalvos. Saugus ir ekologiškas kilimėlis su žvaigždele kuri mirksi ir skamba melodija.  Matmenys: 86 x 98 x 48 cm. Rekomenduojama vaikams nuo gimimo. ..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • Lavinamasis kilimėlis su kamuoliukais Imke
  Tai puikus lavinamasis kilimėlis su spalvotais kamuoliukais bei nameliu, tinkantis mažyliams nuo pirmų jų gyvenimo dienų! Spalvingi žaisliukai padės vystytis vaikų koordinacijos, motorikos, regos įgūdžiams. Ryškios spalvos sudomins Jūsų vaiką ir stimuliuos jo vaizduotę! Tai puikus daiktas mažajam pa..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Lavinamasis kilimėlis su užlenkiamais kraštais Wild Forest
  Lavinamasis kilimėlis su užlenkiamais kraštais Wild Forest, daugiafunkcinis kilimėlis suteiks mažajam tyrinėtojui begalinį džiaugsmą. Minkštas ir patogus kilimėlis, kuris turi du lankus su spalvingais lavinamaisiais pakabinamais žaisliukais. Garso efektai prilsilietus prie vieno iš pakabinamų žaisli..
  Mokestis: 42.15€ 51.00€
 • Lavinamasis kilimėlis TROPICANA
  TROPICANA yra 2 viename kilimėlis – veikia kaip sausas baseinas ir mokomasis kilimėlis. Lavinantis kilimėlis – tai ne tik vieta vaikams smagiai praleisti laiką, bet ir erdvė mokytis pakelti galvą, apsiversti ant nugaros ir šliaužioti. Kilimėlis TROPICANA šiuo požiūriu yra unikalus – jis išsiskiria n..
  Mokestis: 35.54€ 43.00€
 • Lavinamasis kilimėlis Wild Safari Pop'n
  Mokomasis kilimėlis su minkštais pakabučiais, barškučiu ir veidrodžiu. Visi mokomieji kilimėliai kūdikiams yra pagaminti iš minkštos medžiagos. Gražios ir ryškios spalvos. Matmenys: 80 x 80 x 47 cm. Kilimėlis idealiai tinka vaikams nuo gimimo.   ..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • LITTLE TIKES lavinamasis muzikinis kilimėlis Sway 'n Play Gym
  LITTLE TIKES lavinamasis muzikinis kilimėlis Sway 'n Play Gym su judančiu žaislų lanku pirmyn ir atgal. Judantis žaidimų lankas skatina vaiką žaisti ir liesti spalvotus minkštus žaisliukus. Galimybė įjungti melodijas kurios skamba 10 minučių (9 skirtingos melodijos). Reikalingi 4 x AA tipo elementai..
  Mokestis: 41.32€ 50.00€ 60.53€
 • Medinis edukacinis motorinių įgūdžių stovas su žaisliukais
  Viskas, ko Jums reikia, yra mokomasis medinis edukacinis motorinių įgūdžių stovas su žaisliukais, o gulėti ant nugaros bus įdomiau. Pirmiausia vaikas pažvelgs į spalvingus žaislus. Tada pabandykite juos paliesti, o galiausiai pagauti ir pažaisti su jais. Todėl tokie žaislai yra vieni pirmųjų, dažn..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Pliušinis daugiafunkcinis šuniukas su 60 kamuoliukų
  Daugiafunkcis šuniukas – naujovė. Daugelį pojūčių lavinantis žaislas mažiems vaikams. Pliušinis žaislas, kuriame galima sėdėti, paslėpti žaislus ir būti vaiko draugu. Šuniukas paruoštas, kad vaikas galėtų įsėsti į vidų. Užtenka ją paskleisti ant grindų ir atidaryti užtrauktuką. Užtrauktukas užseg..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • Pripučiamas lavinamasis vandens kilimėlis Aqua
  Sensorinis vandens kilimėlis yra puikus būdas palaikyti jūsų vaiko vystymąsi! Spalvingi raštai ir aksesuarai suteiks jam didelį džiaugsmą ir sukels didelį susidomėjimą. Charakteristikos:      Tai palaiko tinkamą vaiko kūno ir proto vystymąsi      Ki..
  Mokestis: 15.70€ 19.00€
 • SKIP HOP edukacinis lavinamasis kilimėlis Treetop
  SKIP HOP edukacinis lavinamasis kilimėlis Treetop Linksminkitės ir aukite linksmų ir smalsių miško draugų kompanijoje! Kilimėlis „Skip Hop Treetop“ yra puikus lavinamasis žaislas, skatinantis motoriką ir teigiamai veikiantis pažintinę bei emocinę kūdikių raidą. Atskiri „Treetop“ elementai buvo..
  Mokestis: 78.51€ 95.00€
 • SKIP HOP edukacinis lavinamasis kilimėlis Treetop
  SKIP HOP edukacinis lavinamasis kilimėlis Treetop Grey Pastel Linksminkitės ir aukite linksmų ir smalsių miško draugų kompanijoje! Kilimėlis „Skip Hop Treetop“ yra puikus lavinamasis žaislas, skatinantis motoriką ir teigiamai veikiantis pažintinę bei emocinę kūdikių raidą. Atskiri „Treetop“ el..
  Mokestis: 78.51€ 95.00€
 • SKIP HOP edukacinis miško gyvūnų namelis Camping Cub Activity Gym
  Gražus edukacinis kilimėlis „Forest Animals in Teepee“ leidžia Jūsų vaikui lavinti savo jausmus ir jaustis kaip tikrame miške. O kempinge, tokiame nuostabiame Tipyje, linksmybės yra geriausios! Maži, linksmi gyvūnai ten linksminasi ir skatina kūdikį būti aktyviu. Unikalūs, minkšti „Teepee“ laikik..
  Mokestis: 98.35€ 119.00€
 • SKIP HOP lavinamasis/žaidimų kilimėlis The Sky
  SKIP HOP lavinamasis/žaidimų kilimėlis The Sky yra puikus lavinamasis žaislas, skatinantis motoriką ir teigiamai veikiantis pažintinę bei emocinę kūdikių raidą. Atskiri „The Sky“ kilimėlio elementai buvo suprojektuoti taip, kad bėgant mėnesiams žaislas auga kartu su vaiku ir atitinkamai stimuli..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€
 • TINY LOVE laisvalaikio kilimėlis Treasure The Ocean XL
  Mokomųjų žaislų kolekcija „Okeano lobiai“ kiekvieną mažylį nukels į žavingą povandeninį pasaulį. Mokomasis kilimėlis XL Skarby Oceanu yra vienas didžiausių kilimėlių Tiny Love gamintojo pasiūloje. 140 x 113 cm matmenys reiškia, kad mažylis turi daug vietos žaisti. Šis didelis kilimėlis tiks ir dvyni..
  Mokestis: 46.20€ 55.90€
 • TINY LOVE lavinamasis kilimėlis Boho Chic Luxe
  Madingas „Boho Chic“ kolekcijos dizainas ir unikali spalvų paletė papildys jūsų namų interjerą ir sukurs malonią erdvę, kartu palaikys įgimtą gebėjimą atrasti ir vystyti savo mažylį. Smagus ir madingas kilimėlis kūdikiams, kuris suteiks jūsų vaikui iki 20 kūrybinių veiklų, palaikančių visus vysty..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€ 124.35€
 • TINY LOVE lavinamasis kilimėlis Gymini Kick and Play Tiny Farm XL
  TINY LOVE lavinamasis kilimėlis Gymini Kick and Play Tiny Farm XL žavus, naujas ir pilnas linksmybių. Užlenkiami kraštai; 2 nuimami lankai; 5 pakabinami žaisliukai; Veidrodėlis; Muzikinis spardukas. Lavinamasis kilimėlis stimuliuoja daug įvairių garsų, vaizdų, formų ir faktūrų ištirimą. St..
  Mokestis: 56.20€ 68.00€ 79.00€
 • TINY LOVE lavinamasis kilimėlis Meadow Days™ Gymini® Sunny Day
  TINY LOVE lavinamasis kilimėlis Meadow Days™ Gymini® Sunny Day turintis daug veiklos, lavins Jūsų mažylį. Grojantis ežiukas (3 melodijos), čiažantys įvairūs elementai kilimėlyje, veidrodėlis, kramtukas, barškučiai, vibruojantis laumžirgis. Lengvai sulankstomas. Matmenys: 90 x 90 cm. Tinka vaikams nu..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€ 59.00€
 • TINY LOVE lavinamasis kilimėlis su karusėle Treasure The Ocean
  Mokomasis kilimėlis su rankenėlėmis ir „Tiny Love“ karuselė „Ocean Treasures“ yra lavinantis žaislas kūdikiams nuo pirmųjų gyvenimo dienų. Kilimėlis „auga“ kartu su vaiku, užtikrindamas vystymąsi keliais lygiais. Naujausia kolekcija „Okeano lobiai“ nuves jūsų mažylį į kelionę po vandeniu, kur jis su..
  Mokestis: 63.64€ 77.00€ 89.00€
 • TINY LOVE lavinamasis kilimėlis Under the Sea
  Spalvingas TINY LOVE lavinamasis kilimėlis Under the Sea turintis daug veiklos, lavins Jūsų mažylį. Grojantis muzikinis krabas, čiažantys įvairūs elementai kilimėlyje, veidrodėlis, kramtukas, barškučiai. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 41.32€ 50.00€ 60.53€
 • TINY LOVE žaidimų kilimėlis Gymini Deluxe Gymini 2in1
  TINY LOVE žaidimų kilimėlis Gymini Deluxe Gymini žavus pilnas linksmybių ir įdomių užsiėmimų su barškančiais ir čiažančiais elementais. 2 nuimami lankai su pakabinamais minkštais pliušiniais žaisliukais. Veidrodėlis. Kramtukai. Muzikinis centriukas su švieselėmis ir 20 linksmų melodijų. Muzikinį cen..
  Mokestis: 52.89€ 64.00€ 79.00€
 • TINY LOVE žaidimų kilimėlis Gymini Deluxe Gymini 2in1
  TINY LOVE žaidimų kilimėlis Gymini Deluxe Gymini žavus pilnas linksmybių ir įdomių užsiėmimų su barškančiais ir čiažančiais elementais. 2 nuimami lankai su pakabinamais minkštais pliušiniais žaisliukais. Veidrodėlis. Kramtukai. Muzikinis centriukas su švieselėmis ir 20 linksmų melodijų. Muzikinį cen..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€ 79.00€
 • TOMY lavinamasis kilimėlis Magic Motion Playgym
  TOMY lavinamasis kilimėlis Magic Motion Playgym papuoštas gražiais, spalvotais Mikės Pūkuotuko ir jo draugų personažais. Jus ir Jūsų mažylį kilimėlis sužavės ryškiomis kontrastingomis splvomis ir gausybe skirtingos veiklos. Kilimėlis iliustruotas juokingais piešinukais. Nedidelė pagalvėlė kūdikio ga..
  Mokestis: 41.88€ 50.68€
 • Žaidimų kilimėlis Play with Me
  Šis spalvingas CLEMENTONI veiklos kilimėlis „Play With Me“ turi daugybę veiklos variantų, kurie sudomins kiekvieną mažylį ir paskatins atrasti ir lavinti savo fizinius gebėjimus. Su minkštais, pakabinamais ir nuimamai objektais, šis kilimėlis puikiai padeda lavinti mažylio taktilinius įgūdžius ir ..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€