Vaikiška buitinė technika

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Arbatos rinkinys su virduliu ir puodeliais
  Arbatos rinkinys su virduliu ir puodeliais Komplekte yra:      1 virdulys,      2 puodeliai,      2 arbatos      arbatos lapelis,      riekelė mėtų. Virdulys: 14 x 15 x 9 cm P..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • KLEIN tosteris BOSCH
  KLEIN tosteris BOSCH su skrudintomis duonelėmis. Iš tosterio iššokančios duonelės. Imitacinis karščio reguliavimo mygtukas. Matmenys: 13 x 10 x 5 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€ 18.00€
 • KLEIN vaikiška skalbimo mašina Miele
  KLEIN vaikiška skalbimo mašina Miele, pagaminta garsios įmonės Klein ir turi gamintojo Miele licenziją, todėl vaikiška skalbimo mašina atrodo kaip tikra. Sklabimo mašinoje įrengta: Atidaromos / uždaromos durelės su On/Off mygtuko funkcija; 4 plovimo funkcijos: vandens leidimas, skalbimas,..
  Mokestis: 47.93€ 58.00€
 • LELIN medinis plakiklis Pop-Up
  Gaminti maistą, ruošti valgį, žaisti restorane - visa tai įmanoma su plakikliu. Šis prietaisas yra ne tik paprastas plakiklis, bet pilnas suaugusiųjų imitacijos rinkinys. Vaikas gali imituoti, kad į dubenį įbėrė miltų ir įkūlė kiaušinių, o po to plakė maišituvu. Komplekte yra net sausainiai ir dubuo..
  Mokestis: 22.23€ 26.90€
 • LITTLE TIKES viryklė su priedais
  Vaikai mėgsta mėgdžioti savo tėvus ir apsimesti, kad yra suaugę. Ši interaktyvi viryklė buvo sukurta specialiai tokiems vaikams. Tai yra privalomas aksesuaras ir įrankis mažam šefui ir suteiks daug valandų linksmybių. Visi mygtukai veikia ir įjungus skleidžia tikroviškus garsus. Aukšta produkt..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€
 • Medinė indų ir įrankių spintelė Nature Premium
  Medinė indų ir įrankių spintelė Nature Premium. Durelės atidaromos. Produktas paženklintas CE ženklu. Išmatavimai: 85 x 85 x 34 (IxAxP) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 129.01€ 156.10€
 • Medinė konditerijos kepimo kepykla
  Dabar kepykla – konditerijos gaminiai yra puiki idėja dovanai ir linksmybėms kartu. Gaminys sukurtas taip, kad atliktų kuo daugiau funkcijų. Čia rasite:      Dvipusis rinkinys, kurio vienoje pusėje yra konditerio įranga, o kitoje - vitrinos lentyna klientams   &..
  Mokestis: 111.57€ 135.00€
 • Medinė spintelė su kriaukle Nature Premium
  Medinė spintelė su kriaukle. Durelės atidaromos. Produktas paženklintas CE ženklu. Išmatavimai: 40 x 54 x 34 (IxAxP) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 105.07€ 127.14€
 • Medinis skrudintuvas karštiems sumuštiniams gaminti
  Kruopščiai pagamintas skrudintuvas turi tokias funkcijas kaip rankenėlė, su kuria galime pasirinkti tinkamą kaitinimo galią ir rankeną, kurios dėka mūsų skrebučiai „šokinėja“, kai tik jie yra paruošti. Į lėkštę galite dėti karštus skrebučius ir ant jų dėti mėgstamus ingredientus. Rinkinį sudaro 1..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • Medinis skrudintuvas sumuštiniams gaminti
  Medinis skrudintuvas su skrebučiu ir keptu kiaušiniu – pasiūlymas kiekvienam vaikui kiekvienos virtuvės įrangą papildyti buitine technika. Skrebučiai dažnai karaliauja tarp pusryčių, traškūs, kvapnūs, skanūs. Šiame pasiūlyme mažasis virėjas taip pat turi galimybę patiekti skanų skrebutį su sviestu i..
  Mokestis: 14.05€ 17.00€
 • Medinis tosteris
  Skrudintuvas yra kruopščiai pagamintas iš aukštos kokybės medienos iš gerai žinomo žaislų gamintojo „Viga“ jau žinoma „PolarB“ tema. Rinkinį sudaro 8 elementai:      Medinis skrudintuvas      3 gabalėliai sviesto      2 skrebuč..
  Mokestis: 13.14€ 15.90€
 • Picos kepimo krosnis
  Medinė picos krosnelė iš prekės ženklo CLASSIC WORLD yra žaislas, kurio dėka kiekvienas mažasis šefas ras viską, ko jam reikia, kad pagamintų vakarienę visai šeimai. Gražus picos tematikos vaidmenų žaidimas! Komplekte yra orkaitė, daug lėkščių, daug priedų ir skani pica! Vaikai išmoksta taisyklingos..
  Mokestis: 39.67€ 48.00€
 • SMOBY mini tosteris
  SMOBY mini tosteris. Paspaudus mygtuką tosterio šone "pakaitę" duoniukai iššoks su garsu. Išmatavimai: 7,8 x 5,5 x 15 cm. ..
  Mokestis: 8.26€ 10.00€
 • SMOBY Tefal mini mikseris
  Vaikai mėgsta mėgdžioti suaugusiuosius, taip jie mokosi gaminti maistą. Smoby žaislai imituoja kasdienio naudojimo prietaisus, kurie leis žaidžiant mokintis. Smoby Tefal mini mikseris yra puikus priedas prie vaikiškos virtuvėlės. Paspaudus mygtuką pradeda suktis abu mikserio plakikliai. Dabar jūsų š..
  Mokestis: 10.74€ 13.00€
 • SMOBY Tefal mini virdulys
  Vaikai mėgsta mėgdžioti suaugusiuosius, taip jie mokosi. Smoby žaislai imituoja kasdienio naudojimo prietaisus, kurie leis žaidžiant mokintis. Smoby TEFAL mini virdulys yra puikus priedas prie vaikiškos virtuvėlės. Dabar jūsų šeimininkė galės pasidaryti arbatos. Maišytuvo matmenys: 11,8 x 6,8 x 13,8..
  Mokestis: 10.74€ 13.00€
 • Vaikiška medinė indaplovė Nature Premium
  Vaikiška medinė indaplovė Nature Premium. Atidaromos durelės. Produktas paženklintas CE ženklu. Išmatavimai: 40 x 54 x 34 (IxAxP) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 105.07€ 127.14€
 • Vaikiška medinė orkaitė su kaitviete Nature Premium
  Vaikiška medinė orkaitė su kaitviete Nature Premium. Atidaromos durelės. Produktas paženklintas CE ženklu. Išmatavimai: 40 x 52 x 34 (IxAxP) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 105.07€ 127.14€
 • Vaikiška skalbimo mašina Little Helper
  Vaikiška skalbimo mašina Little Helper, pagaminta garsios įmonės Casdon ir turi gamintojo Little Helper licenziją, todėl vaikiška skalbimo mašina atrodo kaip tikra. Sklabimo mašinoje įrengta: Atidaromas stalčius milteliams; Atidaromos / uždaromos durelės; On/Off mygtuko funkcija; 3 pl..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€
 • Vaikiška skalbimo mašina Little Helper
  Vaikiška skalbimo mašina Little Helper, pagaminta garsios įmonės Casdon ir turi gamintojo Little Helper licenziją, todėl vaikiška skalbimo mašina atrodo kaip tikra. Sklabimo mašinoje įrengta: Atidaromas stalčius milteliams; Atidaromos / uždaromos durelės; On/Off mygtuko funkcija; 3 pl..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€
 • Vaikiškas medinis mikseris
  Puikus „Viga“ mikseris, dabar su „Polar B“ tema. Rinkinį sudaro 5 elementai:      Medinis mikseris su rankenėle ir mentele;      medinis dubuo;      2 pusės kiaušinio;      kartoninė dėžutė su miltais; ..
  Mokestis: 13.97€ 16.90€
 • Vaikiškas medinis tosteris
  Vaikiškas medinis tosteris. Priedai: 2 skrudintos duonelės, sviestas, peilis, džemas, puodelis su lėkštute. Išmatavimai: 18 x 12 x 11 (cm). Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • Žaislinis kavos aparatas vaikams
  Gražus medinis kavos ir arbatos virimo aparatas su priedais yra puikus virtuvės priedas ir malonus aksesuaras. Komplektas buvo pagamintas neutraliomis spalvomis tiek berniukams, tiek mergaitėms. Komplekte yra:        Kavos aparatas su rankena šone, kavos apar..
  Mokestis: 21.40€ 25.90€