Piešimo stalai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Piešimo staliukas su 12 priedų
   Piešimo staliukas su 12 priedų, kurio dėka Jūsų vaikas gali išreikšti savo emocijas ir kūrybiškumą!      - Vaikas gali patogiai sėdėti, nes rašomasis stalas yra ergonomiškas, jame yra patogi sėdynė ir atrama kojoms.      - Šiek tiek pakreiptoje ir puošnio..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€
 • SMOBY medinis daugiafunkcinis staliukas su priedais
  Medinis stalas su suoleliu ir aksesuarais yra puikus pasiūlymas ikimokyklinio amžiaus vaikams. Daugiafunkcinė lenta pagaminta iš aukštos kokybės medienos ir medžiagų. Stabilios struktūros ir gražių, ryškių spalvų, skatinanti vaikus žaisti ir išmokti rašyti. Komplektą galima sulankstyti, atsižvelg..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€ 129.00€
 • SMOBY piešimo staliukas su dvipuse piešimo lenta ir priedais
  Staliuko viršus: lenta piešimui su kreida, o iš kitos pusės magnetinė lenta skirta piešimui su flomasteriais ir magnetukų (skaičiukų ir raidelių) dėliojimui. Piešimo lentą galima palenkti į vertikalią poziciją. Yra lentynėlė ir stalčius skirti kreidelėms ir flomasteriams susidėti. Rinkinį sudaro 6 s..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • Piešimo stalelis su kėdute Studio Art Desk STEP2
  Piešimo stalelis su kėdute Studio Art Desk STEP2 Su reguliuojama darbinio paviršiaus lenta; nulenkiama, jei reikia rašomojo stalo, arba pakeliama, jei reikia molberto; Piešimo stalas yra aukštesnis nei kiti dailės stalai, todėl galima pritaikyti augantiems vaikams ir naudoti daug metų; Did..
  Mokestis: 123.97€ 150.00€
 • Piešimo staliukas vaikams
  Stalas su suoleliu yra puikus pasiūlymas kūrybiškam žaidimui vaikams. Stalas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, jis išlaikytas ryškiomis ir įdomiomis spalvomis.  Po viršutine dalimi yra kojos atrama, kad galėtumėte patogiai žaisti. Stalviršyje yra skyriai rašymo ir piešimo reikmenims. Vaik..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • Piešimo staliukas vaikams Frozen
  Stalas su suoleliu yra puikus pasiūlymas kūrybiškam žaidimui vaikams. Stalas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, jis išlaikytas ryškiomis ir įdomiomis spalvomis. Visumą puošia pasakos „Frozen“ motyvas. Po viršutine dalimi yra kojos atrama, kad galėtumėte patogiai žaisti. Stalviršyje yra skyriai ..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • Piešimo staliukas vaikams Minnie Mouse
  Stalas su suoleliu yra puikus pasiūlymas kūrybiškam žaidimui vaikams. Stalas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, jis išlaikytas ryškiomis ir įdomiomis spalvomis. Visumą puošia pasakos „Minnie Mouse“ motyvas. Po viršutine dalimi yra kojos atrama, kad galėtumėte patogiai žaisti. Stalviršyje yra sk..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • Piešimo staliukas vaikams Peppa Pig
  Stalas su suoleliu yra puikus pasiūlymas kūrybiškam žaidimui vaikams. Stalas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, jis išlaikytas ryškiomis ir įdomiomis spalvomis. Visumą puošia pasakos „Peppa Pig“ motyvas. Po viršutine dalimi yra kojos atrama, kad galėtumėte patogiai žaisti. Stalviršyje yra skyri..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • STEP2 piešimo staliukas/molbertas 2in1
  Ideali erdvi vieta šedevrui sukurti! Molbertas – rašomasis stalas dailei, kuriame yra daug vietos reikmenims susidėti, plius tvirtas molbertas su lentyna ir spaustuku! Baltoji lenta su spaustuku baltui lapui prispausti; Stalas su darbo vieta kūrybiniams darbams; Lengvai pasiekiama daiktų l..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€