Ekskavatoriai vaikams

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Ekskavatorius vaikams
      Ekskavatorius vaikams     Stabili metalinė konstrukcija leis žaisti iki 50 kg sveriančiam vaikui;     4 ratai iš sustiprinto plastiko. Dėl keturių ratų naudojimo važiavimas malonus;     Ratuose naudojami aukščiausios kokybės guoliai, ku..
  Mokestis: 70.25€ 85.00€
 • FALK vaikiškas ekskavatorius JCB
  FALK JCB ekskavatorius yra panašūs į autentiškas transporto priemonę, pagaminti labai tiksliai ir kruopščiai, siekiant užtikrinti, kad kiekviena detalė būtų tiksliai atkurta – elementus galima derinti ir papildyti, kad būtų sukurta puiki kolekcija, kuri džiaugsis mažuosius! FALK JCB ekskavatorius yr..
  Mokestis: 98.35€ 119.00€
 • ROLLY TOYS mini ekskavatorius CAT
  ROLLY TOYS mini ekskavatorius CAT suteiks vaikui didelį malonumą žaidžiant ne tik kieme, bet ir namuose. Vaikas gali sėdėti ant ekskavatoriaus ir rankenėlių pagalba valdyti kaušą. Ekskavatoriaus pagrindas sukasi 360 laipsnių aplink savo ašį. Šis žaislas lavina koordinaciją ir vaiko vystymasi. Ekskav..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€ 89.00€
 • ROLLY TOYS mini ekskavatorius Digger
  ROLLY TOYS mini ekskavatorius Digger suteiks vaikui didelį malonumą žaidžiant ne tik kieme, bet ir namuose. Vaikas gali sėdėti ant ekskavatoriaus ir rankenėlių pagalba valdyti kaušą. Ekskavatoriaus pagrindas sukasi 360 laipsnių aplink savo ašį. Šis žaislas lavina koordinaciją ir vaiko vystymasi. Eks..
  Mokestis: 62.81€ 76.00€ 79.00€
 • ROLLY TOYS mini ekskavatorius Digger JCB
  ROLLY TOYS mini ekskavatorius Digger JCB suteiks vaikui didelį malonumą žaidžiant ne tik kieme, bet ir namuose. Vaikas gali sėdėti ant ekskavatoriaus ir rankenėlių pagalba valdyti kaušą. Ekskavatoriaus pagrindas sukasi 360 laipsnių aplink savo ašį. Šis žaislas lavina koordinaciją ir vaiko ..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€
 • ROLLY TOYS mini ekskavatorius John Deere
  ROLLY TOYS mini ekskavatorius John Deere suteiks vaikui didelį malonumą žaidžiant ne tik kieme, bet ir namuose. Vaikas gali sėdėti ant ekskavatoriaus ir rankenėlių pagalba valdyti kaušą. Ekskavatoriaus pagrindas sukasi 360 laipsnių aplink savo ašį. Šis žaislas lavina koordinaciją ir vaiko vystymasi...
  Mokestis: 65.29€ 79.00€ 86.60€
 • ROLLY TOYS mini ekskavatorius Volvo rollyDigger
  ROLLY TOYS mini ekskavatorius Volvo rollyDigger suteiks vaikui didelį malonumą žaidžiant ne tik kieme, bet ir namuose. Vaikas gali sėdėti ant ekskavatoriaus ir rankenėlių pagalba valdyti kaušą. Ekskavatoriaus pagrindas sukasi 360 laipsnių aplink savo ašį. Šis žaislas lavina koordinaciją ir vaiko vys..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€ 86.60€
 • Užsėdamas ekskavatorius vaikams
  Didelis važiuojamasis ekskavatorius yra puikus pasiūlymas kiekvienam statybinės technikos mylėtojui. Jo dėka kiekvienas mažylis gali tapti ekskavatoriaus operatoriumi. Ekskavatorius turi judantį kaušą kaip tikroje mašinoje, valdomą rankeną. Transporto priemonė ant ratų puikiai veikia kaip paspirtuka..
  Mokestis: 54.55€ 66.00€
 • Užsėdamas ekskavatorius vaikams su šalmu rinkinyje
  Šis puikus didžiulis ekskavatorius turi galimybę pasukti 30 laipsnių į kairę ir į dešinę, kad būtų lengva pakrauti ir iškrauti. Ekskavatoriaus judesių tikroviškumą papildys kilnojama rankena ir kaušas, kuriuo bus galima semti smėlį ar žvyrą. Ekskavatoriaus svirtis gali būti lengvai nuimama, jei ji n..
  Mokestis: 34.71€ 42.00€
 • Vaikiškas ekskavatorius Rolly Toys Volvo
  Ekskavatoriaus konstrukcija metalinis; Darbo platforma sukasi 360 laipsnių kampu. Lengvai valdoma rankena, Rankena automatiškai pakeliama spyruoklės pagalba. Blokuojama rankena. Žaislo svoris: 14,1 kg. Matmenys: 87,0 x 96,0 x 45,0 cm. Rekomenduojamas amžius: vaikams 3-8 metų (v..
  Mokestis: 271.90€ 329.00€ 389.00€