Ekskavatoriai vaikams

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Ekskavatorius vaikams
      Ekskavatorius vaikams     Stabili metalinė konstrukcija leis žaisti iki 50 kg sveriančiam vaikui;     4 ratai iš sustiprinto plastiko. Dėl keturių ratų naudojimo važiavimas malonus;     Ratuose naudojami aukščiausios kokybės guoliai, ku..
  Mokestis: 70.25€ 85.00€
 • Ekskavatorius vaikams
  AXI ekskavatorius yra puikus žaislas mažam statybininkui. Jis naudojamas žaisti smėlio dėžėje, leidžiantis vaikui kasti ir pilti smėlį kaip tikra statybinė mašina. Pagaminta iš patvarių ryškiai geltonų spalvų medžiagų, garantuoja saugumą ir ilgas kūrybinio malonumo valandas. Charakteristika: &..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€
 • Ekskavatorius vaikams CAT
  Ekskavatorius vaikams CAT pagamintas iš aukštos kokybės plastiko. Jo išvaizda patrauks ne tik kiekvieno vaiko, bet ir tėvų dėmesį. Vaikams bus labai smagu su transporto priemone, nes ji atrodo kaip tikras Caterpillar, patogi plati sėdynė su dėtuvėmis, vairas ir aukštos kokybės plastikiniai rata..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • Ekskavatorius-paspirtukas vaikams
  Puiki tiek apdirbimo, tiek gamyboje naudojamų medžiagų kokybė.PN-EN 71-9 sertifikuotas gaminys. Ekskavatorius turi: - pasukama sėdynė - svirtis ekskavatoriaus valdymui - spyruoklinė pavara - kilnojamas kaušas Žaisdamas su ekskavatoriumi vaikas lavina motorinę koordinaciją, gerina k..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • FALK vaikiškas ekskavatorius JCB
  FALK JCB ekskavatorius yra panašūs į autentiškas transporto priemonę, pagaminti labai tiksliai ir kruopščiai, siekiant užtikrinti, kad kiekviena detalė būtų tiksliai atkurta – elementus galima derinti ir papildyti, kad būtų sukurta puiki kolekcija, kuri džiaugsis mažuosius! FALK JCB ekskavatorius yr..
  Mokestis: 98.35€ 119.00€
 • ROLLY TOYS mini ekskavatorius CAT
  ROLLY TOYS mini ekskavatorius CAT suteiks vaikui didelį malonumą žaidžiant ne tik kieme, bet ir namuose. Vaikas gali sėdėti ant ekskavatoriaus ir rankenėlių pagalba valdyti kaušą. Ekskavatoriaus pagrindas sukasi 360 laipsnių aplink savo ašį. Šis žaislas lavina koordinaciją ir vaiko vystymasi. Ekskav..
  Mokestis: 71.90€ 87.00€ 98.00€
 • ROLLY TOYS mini ekskavatorius Digger
  ROLLY TOYS mini ekskavatorius Digger suteiks vaikui didelį malonumą žaidžiant ne tik kieme, bet ir namuose. Vaikas gali sėdėti ant ekskavatoriaus ir rankenėlių pagalba valdyti kaušą. Ekskavatoriaus pagrindas sukasi 360 laipsnių aplink savo ašį. Šis žaislas lavina koordinaciją ir vaiko vystymasi. Eks..
  Mokestis: 70.25€ 85.00€ 89.00€
 • ROLLY TOYS mini ekskavatorius Digger JCB
  ROLLY TOYS mini ekskavatorius Digger JCB suteiks vaikui didelį malonumą žaidžiant ne tik kieme, bet ir namuose. Vaikas gali sėdėti ant ekskavatoriaus ir rankenėlių pagalba valdyti kaušą. Ekskavatoriaus pagrindas sukasi 360 laipsnių aplink savo ašį. Šis žaislas lavina koordinaciją ir vaiko ..
  Mokestis: 70.25€ 85.00€ 89.00€
 • ROLLY TOYS mini ekskavatorius John Deere
  ROLLY TOYS mini ekskavatorius John Deere suteiks vaikui didelį malonumą žaidžiant ne tik kieme, bet ir namuose. Vaikas gali sėdėti ant ekskavatoriaus ir rankenėlių pagalba valdyti kaušą. Ekskavatoriaus pagrindas sukasi 360 laipsnių aplink savo ašį. Šis žaislas lavina koordinaciją ir vaiko vystymasi...
  Mokestis: 71.90€ 87.00€ 93.00€
 • ROLLY TOYS mini ekskavatorius Volvo rollyDigger
  ROLLY TOYS mini ekskavatorius Volvo rollyDigger suteiks vaikui didelį malonumą žaidžiant ne tik kieme, bet ir namuose. Vaikas gali sėdėti ant ekskavatoriaus ir rankenėlių pagalba valdyti kaušą. Ekskavatoriaus pagrindas sukasi 360 laipsnių aplink savo ašį. Šis žaislas lavina koordinaciją ir vaiko vys..
  Mokestis: 71.90€ 87.00€ 89.00€
 • Užsėdamas ekskavatorius vaikams
  Didelis važiuojamasis ekskavatorius yra puikus pasiūlymas kiekvienam statybinės technikos mylėtojui. Jo dėka kiekvienas mažylis gali tapti ekskavatoriaus operatoriumi. Ekskavatorius turi judantį kaušą kaip tikroje mašinoje, valdomą rankeną. Transporto priemonė ant ratų puikiai veikia kaip paspirtuka..
  Mokestis: 54.55€ 66.00€
 • Užsėdamas ekskavatorius vaikams su šalmu rinkinyje
  Pats laikas kibti į darbą ir keliauti į statybvietę! Ekskavatorius su kilnojamu kaušu leis įdomiai dirbuotis. Žaidimas turės įtakos vaiko vaizduotei ir kūrybiškumui, taip pat gebėjimui logiškai mąstyti. Pasivažinėjimas išmokys išlaikyti taisyklingą padėtį, sustiprins vaiko raumenys, skatins jo klaus..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • Užsėdamas ekskavatorius vaikui GIANT
  Užsėdamas ekskavatorius vaikui GIANT Vaikas vairuoja transporto priemonę stumdamas kojomis. Sustojęs jis gali naudoti ekskavatoriaus kaušą daiktams paimti. Pasivažinėjimas lavina ir lavina jūsų vaiko motorinę koordinaciją. FUNKCIJOS:  Garsas vaire  Pasukami priekiniai ratai ..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€
 • Užsėdamas ekskavatrorius CAT
  Užsėdamas ekskavatrorius CAT Charakteristikos:      plastikiniai ratai      plastikinė sėdynė      saugojimo vieta po plastikine sėdyne      vairas su dviem mygtukais - garsinis      ..
  Mokestis: 42.98€ 52.00€
 • Vaikiškas ekskavatorius Rolly Toys Volvo
  Ekskavatoriaus konstrukcija metalinis; Darbo platforma sukasi 360 laipsnių kampu. Lengvai valdoma rankena, Rankena automatiškai pakeliama spyruoklės pagalba. Blokuojama rankena. Žaislo svoris: 14,1 kg. Matmenys: 87,0 x 96,0 x 45,0 cm. Rekomenduojamas amžius: vaikams 3-8 metų (v..
  Mokestis: 271.90€ 329.00€ 389.00€