Daržo įrankiai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Sodininko vežimėlis su įrankiais
  Žaisdami vaikai visada stengėsi mėgdžioti suaugusiuosius. Dabar dirbdami sklype vaikai galės stebėti tėvų veiklą kartu su sodininko vežimėliu. Vežimėlis turi ratus ir rankeną, dėl kurių, transportuoti vežimėlį bus dar patogiau. Į komplektą įeina:      vežimėlis;  ..
  Mokestis: 29.92€ 36.20€
 • Daržo įrankiai mažajam sodininkui 7 įrankiai
  Mūsų medinis sodininko rinkinys yra puikus pasiūlymas mažiesiems tyrinėtojams ir gamtos mylėtojams. Dabar jūsų vaikas gali tapti mažuoju sodininku ir atrasti sodininkystės džiaugsmus! Sodininko rinkinys leidžia vaikams sužinoti apie augalų gyvavimo ciklus, augimo ir žydėjimo procesus. Tai puiki g..
  Mokestis: 30.58€ 37.00€
 • Grilius su šviesos ir garso efektais
  WOOPIE Barbecue Grill yra kaip tikra šašlykinė! Rinkinyje yra viskas, ko reikia kepsniui gaminti: anglis, žiebtuvėlis, žnyplės, dešrelės, kepsniai, vištiena, žuvis ir kukurūzai. Šviesos ir garso efektai suteikia tikroviškumo. Užtenka tikros apšvietimo funkcijos, kad žiebtuvėlis būtų arčiau ir pasigi..
  Mokestis: 27.27€ 33.00€
 • Metalinis karutis vaikams GOKI
  Pristatome unikalų, vaikų pamėgtą žaislą. Gražus raudonas karutis iš metalo bus puikus vežimas jūsų vaiko kaladėlėms, kamuoliukams ir daugeliui kitų žaislų! Matmenys:      Visas ilgis 74cm      Plotis 30,5 cm      Aukštis ik..
  Mokestis: 35.54€ 43.00€
 • SMOBY kepsninė su priedais 18 vnt. Barbecue Grill
  Puiki Smoby Barbekiu kepsninė su dirbtine liepsna smagiems žaidimams tiek namuose, tiek lauke pikniko metu su tėvais. Leiskite vaikui pasijusti tikru virėju ir linksmintis prie kepsninės kepant kepsnius. Kepsninėje yra: grotelės; stalviršis, ant kurio galima paruošti skanius patiekalus; prakti..
  Mokestis: 42.98€ 52.00€ 59.00€
 • Sodo įrankių rinkinys vaikams 4 vnt.
  Gerai žinoma Vokietijos įmonė „Legler“ pateisino mažųjų sodininkų lūkesčius ir sukūrė rinkinį, kurį sudaro 4 sodo įrankiai, dabar pastelinėmis spalvomis, tokiomis kaip:      lapų grėblys, pastelinės pilkos spalvos      grėblys, šviesiai žalia pastelė ..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Vaikiškas laistytuvas, geltonas
  Išmatavimai: 28 x 13 x 14cm. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 7.02€ 8.50€
 • Vaikiškas laistytuvas, žalias
  Išmatavimai: 28 x 13 x 14cm. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 7.02€ 8.50€
 • Vaikiškas lauko grilius su 25 priedais
  Kepsninė yra puiki pramoga visiems vaikams, ji puikiai tinka sodui, tačiau ją galima naudoti ir viduje. Pagaminta iš aukštos kokybės plastiko. Tai realus kepsninės vaizdavimas. Kepsninėje yra dangtis, praktiška lentyna ir 25 priedų rinkinys. Rinkinį sudaro:      grotelės..
  Mokestis: 12.31€ 14.90€
 • Vaikiškas lauko grilius su 32 priedais
  Puikus Lenkijos kompanijos „Mochtoys“ gaminys: kepsninių rinkinys puikiai tinka smagiai praleisti laiką tiek namuose, tiek lauke po pikniko su tėvais. Leiskite savo vaikui pasijusti tikru virėju ir linksminkitės prie kepsninės komplekto. Nuimamas gaubtas leidžia Jums apsaugoti "karštas" groteles po ..
  Mokestis: 15.70€ 19.00€