Mašinėlių trasos

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Automobilių stovėjimo garažas su interaktyviu vairu + 4 automobiliai
  WOOPIE automobilių stovėjimo aikštelė su vairu yra puiki dovanos idėja mažam transporto priemonių ir lenktynių trasų entuziastams. Jūsų mažylis galės pastatyti savo automobilius garaže, įvažiuodamas ir išvažiuodamas iš spalvingų greitkelių. Komplekte yra interaktyvus vairas, skleidžiantis garsus, to..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Didelis medinis mašinėlių garažas su malūnsparniu ir mašinėlėmis
  Žaislas pagamintas iš medžio, jame yra trys automobiliai, malūnsparnis ir kelio ženklai. Jame yra kilnojamas liftas, leidžiantis gabenti automobilius tarp trijų lygių ir sraigtasparnio nusileidimo aikštelė. Į komplektą įeina ir automobilio plovykla, kuri žaidimui suteikia tikroviškumo. Gaminys visiš..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • Dinozaurų šalies trasa 240 elementų
  WOOPIE prekės ženklo nuosavas dinozaurų parkas su kliūčių ruožu, kuris puikiai tiks mažam danui šių priešistorinių gyvūnų. Daugybė elementų leidžia paleisti savo vaizduotę ir sukurti svajonių kliūčių ruožą. Dėl trasos lankstumo automobilis turi geresnį sukibimą. Išradęs takelį vaikas lavina savo vai..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • HOT WHEELS mašinėlių garažas T-Rex
  Hot Wheels™ City Mega Garažas! Laikas DIDELIUI iššūkiui ir DIDELĖMS emocijoms. Dviejų vagonų liftu pakilkite į viršų. Priimk iššūkį ir leiskis takeliu nuo bokšto viršaus – pakeliui tavęs laukia jaudinantys oro šuoliai! Bet buk atsargus! Saugokitės aistringo Robotic Rex, kuris mėgsta Hot Wheels® tran..
  Mokestis: 131.40€ 159.00€
 • HOT WHEELS mašinėlių trasa SHARK Attack Set
  Važiuokite per Hot Wheels City miesto uostą, bet nenuleiskite akių! Pavojingas ryklys slypi alėjose ir nori apgraužti nieko neįtariančius automobilius! „Hot Wheels Shark Attack Set“ yra žaislas, kupinas įdomių funkcijų, kurios jūsų lenktynėms suteiks dar daugiau adrenalino. Didžiulis ryklys sl..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€ 79.00€
 • HOT WHEELS mega didelis transporteris/trasa Speedway Hauler
  HOT WHEELS mega didelis lenktyninis transporteris transporto priemonių saugojimą ir lenktynes ​​pakelia į visiškai naują lygį! Transporteryje galima sutalpinti daugiau nei 20 Hot Wheels automobilių – juos matysite pro mažus priekabos langus. Laikas mitingui? Patraukus rankeną ir išsiskleidus, transp..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Hot Wheels Monster Truck automobilių trasa Skorpion
  Į rinkinį įeina nuostabi ir didžiuliė skorpiono trasa su 2 transporto priemonėmis; mažas „Hot Wheels“ ir didesnis „Monster Truck“. Trasoje galima lenktyniauti daugybe automobilių, Trasos takelio ilgis: 100 cm. Pakuotės matmenys: 51,5 x 35,5 x 12 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 4 iki 8 metų..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€
 • HOT WHEELS raketų paleidimo bazė Super Rocket Blast-Off
  HOT WHEELS raketų paleidimo bazė Super Rocket Blast-Off Žaidimų rinkinio „Hot Wheels Super Space Shuttle“ laukia ateivių nuotykiai. Žaidimo robotų rankų pagalba vaikai užtikrina, kad visos sistemos veiktų prieš pradedant kosminę treniruotę su antigravitacijos kabina. Stovo starteris siunčia trans..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • HOT WHEELS rinkinys transporteris/bokštas Epic 2-in-1
  Transporter – Epic 2-in-1 Hot Wheels City nusileidimas apima transporterio patogumą ir nuostabų 60 cm aukščio gravitacinį nusileidimą, kurį galima derinti su kitais rinkiniais. Transporterio režimu ši didelė transporto priemonė ant šešių masyvių ratų gali tilpti daugiau nei 20 1:64 mastelio automobi..
  Mokestis: 36.36€ 44.00€
 • HOT WHEELS trasa/griovimo rinkinys Monster Trucks Blast Station
  „Hot Wheels Monster Trucks Demolition at the Station Set“ yra puikus takelis, skirtas praktikuoti epinius triukus ir žaisti su autorodeo avarijomis! Nuvažiuokite su pridedamu HW Monster Trucks Demo Derby prie vieno iš „degalų“ dozatorių, kad „pasipiltumėte degalų“, tada atlikite greitą lifto „aptarn..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • HOT WHEELS triukų rinkinys - Padanga džipams
  Padanga atsidaro ir transformuojasi į įspūdingą kaskadininkų trasą su paleidikliu.· Šiuo paleidikliu galima paleisti 2 mažus automodeliukus arba vieną „Hot Wheels“ džipą. · Vienu metu galite paleisti Hot Wheels Monster Trucks džipuką arba du 1:64 mastelio automodeliukus. · Paleista mašinėlė turi įve..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • HOT WHEELS žaidimų stalas su trasa Road Rally Raceway
  „Step2 Hot Wheels ™“ lenktynių trasa mažiems vairuotojams suteiks daug džiaugsmo valandų. Trasos konstrukcija yra zigzago formos, leidžianti mažiems greičio viršūnėms lenktyniauti su savo mėgstamiausiais automobiliais ir varžytis dėl staigių posūkių. Prie takelio galima pritvirtinti papildomą maršru..
  Mokestis: 139.67€ 169.00€
 • KIDKRAFT medinis žaidimų miestas su sulankstomu stalu
  Laikas nuotykiams! Ar tai bus kelionė traukiniu, laivu ar automobiliu? Galimybių yra daugybė, o žavus miestelis yra puiki vieta linksmintis. „Kidkraft“ žaidimų stalas yra žaislas, suteikiantis daug pramogų. Maketai visada yra įdomūs, nes jie leidžia žaisti skirtingas scenas. Vaikams patinka mėgdžiot..
  Mokestis: 271.90€ 329.00€
 • KLEIN vaikiškas 4 aukštų garažas FORD su nusileidimo trasa
  Tai ne tik garažas, bet ir lenktynių trasa, nes modeliukus galima paleisti riedėti žemyn, dviem perskirtais takeliais į apačią. Tinka vaikams nuo 3 metų. Trasos išmatavimai: Garažo aukštis 68 cm. Garažo plotis 55 cm. Rinkinyje 2 automobiliukai (6-7 cm. ilgio). ..
  Mokestis: 52.89€ 64.00€
 • KLEIN vaikiškas garažas Bosch Car Service Helix
  Garažas ''Bosch Car Service Helix'''' su spiraliniu liftu, kuris sukant spiralę iškelia automobilius į individualius lygius – su šviesos ir garso efektais. Į komplektą įeina 2 automobiliai. Stovėjimo aikštelė su keliais jungikliais keičiant kryptį. Daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė su ramp..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€ 76.00€
 • MAJORETTE garažas su trasa Motor City Alpine
  MAJORETTE garažas su trasa Motor City Alpine kuriame yra degalų papildymo vieta su dviem degalų užpildymo kolonėlėmis, remonto dirtuvėmis su pakeliama platforma, malūnsparnio nusileidimo zona ir garažas mašinai pastatyti su pakeliamais vartais. Rinkinyje pridedamas vienas modeliukas - mašinėlė. Tras..
  Mokestis: 30.58€ 37.00€ 49.00€
 • Mašinėlių sunkvežimis su išskleidžiama 2,1 metrų trasa Dino
  „Woopie“ prekės ženklo žaislinis sunkvežimis „Dinosaur“ yra rinkinys, skirtas ilgam ir puiki pramoga tavo vaikui. T-Rex transformuojasi į autovežį ir lenktynių trasą. Pažiūrėkite, kuris automobilis yra greičiausias! Baigę žaisti, tiesiog surinkite takelį ir žaiskite sukrauti į jį automobilius. Ch..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Mašinėlių trasa
  Garažas su maršrutu iš „Play Tracks Garage“ serijos uždegs kiekvieno jauno automobilių gerbėjo širdį. Šiuolaikinis, lengvas ir lengvai surenkamas dizainas leidžia išdėstyti maršrutus įvairiomis formomis ir suteiks jūsų vaikui daug džiaugsmo valandų ir daugybę smagių valandų. Daugiaspalviai elementai..
  Mokestis: 32.15€ 38.90€
 • Mašinėlių trasa su kelio ženklais ir 3 mašinėlėmis
  WOOPIE prekės ženklo Car Track pradžiugins kiekvieną mažylį. Mažylis gali vairuoti 3 automobilius stačiu keliu ir pastatyti automobilį ant lygmens arba pripildyti automobilį degalinėje. Be to, rinkinyje daug kelio ženklų, kurie paįvairins linksmybes. Trasų priedai ir išvaizda tikrai tikroviški. Vaik..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Mašinėlių trasa sulankstomame lagamine
  Automobilių stovėjimo aikštelė su 2 automobiliais ir sraigtasparniu. Į komplektaciją įeina keltuvas automobiliams, kuris valdomas rankenėle. Automobilių stovėjimo aikštelėje yra besisukanti plovykla su paaukštintu kanalu. Į komplektą įeina žaislinė degalinė. Stovėjimo aikštelė gali būti sulankstoma ..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Mega didelis mašinėlių garažas Super City Garage
  „Super City“ garažą sukūrė gerai žinoma ir gerbiama įmonė „Majorette“. Šį fantastišką komplektą sudaro 7 lygių garažas ir 6 automobiliai bei lokomotyvas su universalu. Garažas tamsiai pilkas su spalvotais nuokalnės takeliais. Pačiame garažo viršuje yra iškaba su „Majorette“ logotipu. Į garažo įra..
  Mokestis: 164.46€ 199.00€ 239.00€
 • SMOBY Flextreme lanksti lenktynių trasa su automobiliu
  SMOBY Flextreme lanksti lenktynių trasa Smoby Flextreme – tai visiškai nauja pramogų dimensija, kuri neriboja vaikų kūrybiškumo! Naudodami lanksčius bėgius vaikai gali surinkti beprotiškiausias lenktynių trasas ir važiuoti nuostabiomis trasomis – ar tai būtų kilpos, ekstremalūs šlaitai, jaudinanč..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€ 62.00€
 • SMOBY Flextreme trasa NEON su mašina 112 elementų
  Smoby Flextreme – tai visiškai nauja pramogų dimensija, kuri neriboja vaikų kūrybiškumo! Naudodami lanksčius bėgius vaikai gali surinkti beprotiškiausias lenktynių trasas ir važiuoti nuostabiomis trasomis – nesvarbu, ar tai būtų kilpos, ekstremalūs šlaitai, įdomios spiralės ar staigūs posūkiai – ..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€ 78.00€
 • SMOBY Flextreme žaidimų trasa Spidey + automobilis
  Smoby Flextreme – tai visiškai nauja pramogų dimensija, kuri neriboja vaikų kūrybiškumo! Naudodami lanksčius bėgius vaikai gali surinkti beprotiškiausias lenktynių trasas ir važiuoti nuostabiomis trasomis – nesvarbu, ar tai būtų kilpos, ekstremalūs šlaitai, įdomios spiralės ar staigūs posūkiai – ..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • SMOBY trasa Flextreme Discovery su automobiliu
  Šis rinkinys suteikia galimybę sukurti lanksčias trasas, kurios leidžia patirti kvapą gniaužiančius nusileidimus, nuostabias kilpas, jaudinančius posūkius ir dar daugiau. Nesvarbu, ar tai kilpos, ekstremalūs šlaitai, jaudinančios spiralės ar siauri posūkiai – Smoby Flextreme lenktynių trasa niekada ..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€ 55.00€
 • SMOBY Vroom Planet garažas Tor Mega Jump
  SMOBY Vroom Planet garažas Tor Mega Jump su daugybe įdomių pramogų, nusileidimo kalnelių. Pirmoji trasos dalis su mirties kilpa, tereikės paleisti mašinėlę iš starto vietos ir ji pasiutusiu greičiu lėkdama trasa turės atlikti mirties kilpą. Tramplynas, iš kurio paleidus mašinėlę ji smarkiai pašoka. ..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€ 78.90€
 • STEP2 žaidimų stalas
  Aukštyn ir žemyn ir aplink lenkimą! Nusiųskite bičiulius su kamuoliu į kitą nuotykį ant vaikų mankštos stalo, kupiną iššūkių. Sustabdykite „Ball Buddies“ savivarčius prie aktyvumo stalo kalvos viršaus, kad pakiltų krovinys, ir tada nusiųskite juos važiuoti takeliu! Sutrumpinkite tunelius ir atsisėsk..
  Mokestis: 139.67€ 169.00€
 • Surenkama medinių mašinėlių trasa su priedais
  TOOKY TOY prekės ženklo galvosūkis Highway praturtins jūsų vaiko linksmybes. Rinkinį sudaro 20 galvosūkių ir knygelė su raštų pavyzdžiais, kuriuos reikia sutvarkyti. Dėlionėse pavaizduota gatvė ir svarbiausi jos elementai, tokie kaip ženklai ir miesto eismas. Kelias po statybos labai didelis, iki 82..
  Mokestis: 35.54€ 43.00€
 • Vaikiškas mašinų garažas Aral
  Vaikiškas mašinų garažas Aral su 3 mašinėlėmis ir 4 aukštų garažu. Kaskadinis nusileidimas. Liftas, kuriuo galima bus užkelti mašinėles ant garažo stogo. Plovykla. Kuro kolonėlė. Autoservisas. Išamatavimai: 80 x 38 x 61 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€
 • WADER kelių aukštų automobilių stovėjimo aikštelė su viaduku
  „Play Tracks Garage“ serijos kelių aukštų automobilių stovėjimo aikštelė uždegs kiekvieno jauno automobilių gerbėjo širdį. Šiuolaikinis, lengvas ir lengvai surenkamas dizainas leidžia išdėstyti maršrutus įvairiomis formomis ir suteiks jūsų vaikui daug valandų linksmybių. Daugiaspalviai elementai suk..
  Mokestis: 45.37€ 54.90€