Mašinėlių trasos

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • ECOIFFIER lenktynių trasa
  ECOIFFIER lenktynių trasa kuri susideda iš 98 dalių. Rinkinyje 4 mašinėlės. Trasos išmatavimai 27 x 71 cm. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • KIDKRAFT medinis žaidimų miestas su stalu
  KIDKRAFT medinis žaidimų miestas su stalu, tai nuostabi traukinuko trasa su stalu, susidedanti iš 120 detalių ir 3 plastiko konteinerių dalių saugojimui. Aukštesni stalo kraštai neleis detalėms nukristi ir pasimesti. Šis statybų traukinukas leis mažiesiems tyrinėti pasaulį net neišeinant iš namų! Ža..
  Mokestis: 197.52€ 239.00€
 • KIDKRAFT medinis žaidimų miestas su sulankstomu stalu
  Laikas nuotykiams! Ar tai bus kelionė traukiniu, laivu ar automobiliu? Galimybių yra daugybė, o žavus miestelis yra puiki vieta linksmintis. „Kidkraft“ žaidimų stalas yra žaislas, suteikiantis daug pramogų. Maketai visada yra įdomūs, nes jie leidžia žaisti skirtingas scenas. Vaikams patinka mėgdžiot..
  Mokestis: 197.52€ 239.00€
 • LITTLE TIKES traukinuko ir mašinėlės trasa
  Tai trasa kurioje vaikas turės daugybę įdomaus laiko žaisdamas su šiuo rinkiniu. Daug veiklos ir užsiėmimų su traukinuku, mašinėlė ir malūnsparniu į kuriuos galima įsodinti žmogeliukus. Trasa lengvai surenkama ir naudojama. Rinkinyje 3 žmogeliukai kurių vardai: Nancy, JC ir Casey. Išamatavimai: 41 x..
  Mokestis: 45.24€ 54.74€
 • WADER kelių aukštų automobilių stovėjimo aikštelė su viaduku
  „Play Tracks Garage“ serijos kelių aukštų automobilių stovėjimo aikštelė uždegs kiekvieno jauno automobilių gerbėjo širdį. Šiuolaikinis, lengvas ir lengvai surenkamas dizainas leidžia išdėstyti maršrutus įvairiomis formomis ir suteiks jūsų vaikui daug valandų linksmybių. Daugiaspalviai elementai suk..
  Mokestis: 41.24€ 49.90€
 • CHICCO mašinėlių garažas su lenktynių trasa
  CHICCO mašinėlių garažas su lenktynių trasa ir dviem šauniom mašinėlėm rinkinyje. Trasa turi: pakeliamąjį užtvarą, linksmuosius nusileidimo kalnelius lenktynėm, po lenktynių mažieji lenktyninkai gali užsipilti degalų degalinėje, kuri šviečia ir skleidžia kuro pilimo garsus. Galima apsilankyti servis..
  Mokestis: 40.45€ 48.95€
 • ECOIFFIER oro uostas
  Vaikui teks patsatyti oro uostą, surinkti lėktuvus, užpilti kuro ir skristi. Šalia oro uosto sudedamas pakilimo takas. Rinkinyje 87 konstruktoriaus dalys iš kurių renkamas oro uosto takas ir pats oro uostas. Rinkinyje taip par 2 mašinėlės ir 2 lėktuvai. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • FISHER PRICE Little People pilis / kalnų miestas 2 in 1
  FISHER PRICE Little People pilis / kalnų miestas tai produktas kuris skirtas vaikams nuo 18 mėn. Šis žaislas įdomus tuom, kad vaikui pažaidus su vienu iš galimų variantų, jį galima transformuoti į kitą žaidimo variantą. Rinkinyje pridedami du Little People automobiliukai smagiems žaidimams. Kalnų mi..
  Mokestis: 66.78€ 80.80€
 • HOT WHEELS žaidimų stalas su trasa Road Rally Raceway
  „Step2 Hot Wheels ™“ lenktynių trasa mažiems vairuotojams suteiks daug džiaugsmo valandų. Trasos konstrukcija yra zigzago formos, leidžianti mažiems greičio viršūnėms lenktyniauti su savo mėgstamiausiais automobiliais ir varžytis dėl staigių posūkių. Prie takelio galima pritvirtinti papildomą maršru..
  Mokestis: 95.04€ 115.00€
 • KLEIN vaikiškas 3 aukštų garažas Bosch Service su nusileidimo trasa
  KLEIN vaikiškas 3 aukštų garažas Bosch Service su nusileidimo trasa. Tai ne tik garažas, bet ir lenktynių trasa, nes modeliukus galima paleisti riedėti žemyn, dviem perskirtais takeliais į apačią. Tinka vaikams nuo 3 metų. Trasos išmatavimai: Garažo aukštis 51 cm. Garažo plotis 85 cm. R..
  Mokestis: 57.85€ 70.00€ 75.02€
 • KLEIN vaikiškas 6 aukštų garažas Bosch Service su trasa
  KLEIN vaikiškas 6 aukštų garažas Bosch Service su trasa. Tai ne tik garažas, bet ir lenktynių trasa, nes modeliukus galima paleisti riedėti žemyn, dviem perskirtais takeliais į apačią. Tinka vaikams nuo 3 metų. Trasos išmatavimai: Garažo aukštis 100 cm. Garažo plotis 55 cm. Bendras ilgi..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€ 103.50€
 • MAJORETTE garažas su trasa Motor City Alpine
  MAJORETTE garažas su trasa Motor City Alpine kuriame yra degalų papildymo vieta su dviem degalų užpildymo kolonėlėmis, remonto dirtuvėmis su pakeliama platforma, malūnsparnio nusileidimo zona ir garažas mašinai pastatyti su pakeliamais vartais. Rinkinyje pridedamas vienas modeliukas - mašinėlė. Tras..
  Mokestis: 33.26€ 40.25€
 • Mašinėlių garažas Aral Garage
  Mašinėlių garažas Aral Garage su 3 mašinėlėmis ir 4 aukštų garažu. Kaskadinis nusileidimas. Liftas, kuriuo galima bus užkelti mašinėles ant garažo stogo. Plovykla. Kuro kolonėlė. Autoservisas. Aplink garažą suprojektuota gatvė su tikrais kelio ženklais. Išamatavimai: 84,5 x 84,5 x 61 (IxPxA) cm. Tin..
  Mokestis: 34.71€ 42.00€ 47.46€
 • Mašinėlių garažas Parkgarage
  Mašinėlių garažas Aral Garage su 3 mašinėlėmis ir 4 aukštų garažu. Kaskadinis nusileidimas. Liftas, kuriuo galima bus užkelti mašinėles ant garažo stogo. Plovykla. Kuro kolonėlė. Autoservisas. Aplink garažą suprojektuota gatvė su tikrais kelio ženklais. Išamatavimai: 84,5 x 84,5 x 61 (IxPxA) cm. Tin..
  Mokestis: 33.06€ 40.00€ 47.46€
 • Mašinėlių lenktynių trasa su pultu STAR WARS
  Mašinėlių lenktynių trasa su pultu STAR WARS kurioje lenktyniauja 2 mašinėlės valdomos pultais. Puikus ir įdomus žaidimas mėgstantiems lenktynes. Trasos išmatavimai: 93 x 45 cm. Bendras lenktynių trasos ilgis 2,4 m. Reikalingi 4 x C tipo elementai (rinkinyje nėra). Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 33.06€ 40.00€
 • Mašinėlių trasa
  Garažas su maršrutu iš „Play Tracks Garage“ serijos uždegs kiekvieno jauno automobilių gerbėjo širdį. Šiuolaikinis, lengvas ir lengvai surenkamas dizainas leidžia išdėstyti maršrutus įvairiomis formomis ir suteiks jūsų vaikui daug džiaugsmo valandų ir daugybę smagių valandų. Daugiaspalviai elementai..
  Mokestis: 32.15€ 38.90€
 • Mega didelis mašinėlių garažas Super City Garage
  „Super City“ garažą sukūrė gerai žinoma ir gerbiama įmonė „Majorette“. Šį fantastišką komplektą sudaro 7 lygių garažas ir 6 automobiliai bei lokomotyvas su universalu. Garažas tamsiai pilkas su spalvotais nuokalnės takeliais. Pačiame garažo viršuje yra iškaba su „Majorette“ logotipu. Į garažo įra..
  Mokestis: 148.68€ 179.90€ 199.00€
 • OBALL mašinėlių trasa Go Grippers™ Bounce 'N Zoom Speedway™
  Mašinėlių trasa Go Grippers™ Bounce 'N Zoom Speedway™. 2 atistiktinio nusileidimo takai, liftas su specialiomis žnyplėmis kuriomis sukabinama mašina, pakeliama į trasos viršų ir iš ten paleidžiama žemyn ant specialaus mašinėlių batuto, nuo kurio mašinėlė smagiai atšoka. Išmatavimai: 81 x 64 x 46 cm...
  Mokestis: 47.93€ 58.00€ 66.32€
 • PLAYSKOOL linksmųjų mašinėlių nusileidimo rampa
  PLAYSKOOL linksmųjų mašinėlių nusileidimo rampa vaikams nuo 12 mėn. Trasa susilanksto, todėl galima visuomet pasiimti su savimi. Paleista mašinėlė barškėdama leidžiasi lenktu takeliu. Puikus ir linksmas vaikų laisvalaikio praleidimo žaidimas. Pastatytos trasos aukštis 35 cm. Sulankstytos trasos dydi..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€ 31.57€
 • SMOBY Vroom Planet garažas Tor Mega Jump
  SMOBY Vroom Planet garažas Tor Mega Jump su daugybe įdomių pramogų, nusileidimo kalnelių. Pirmoji trasos dalis su mirties kilpa, tereikės paleisti mašinėlę iš starto vietos ir ji pasiutusiu greičiu lėkdama trasa turės atlikti mirties kilpą. Tramplynas, iš kurio paleidus mašinėlę ji smarkiai pašoka. ..
  Mokestis: 65.21€ 78.90€
 • STEP2 žaidimų stalas
  Aukštyn ir žemyn ir aplink lenkimą! Nusiųskite bičiulius su kamuoliu į kitą nuotykį ant vaikų mankštos stalo, kupiną iššūkių. Sustabdykite „Ball Buddies“ savivarčius prie aktyvumo stalo kalvos viršaus, kad pakiltų krovinys, ir tada nusiųskite juos važiuoti takeliu! Sutrumpinkite tunelius ir atsisėsk..
  Mokestis: 142.98€ 173.00€
 • Vaikiškas mašinų garažas Aral
  Vaikiškas mašinų garažas Aral su 3 mašinėlėmis ir 4 aukštų garažu. Kaskadinis nusileidimas. Liftas, kuriuo galima bus užkelti mašinėles ant garažo stogo. Plovykla. Kuro kolonėlė. Autoservisas. Išamatavimai: 80 x 38 x 61 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€