Lagaminai vaikams

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • TRUNKI lagaminų lipdukai
  TRUNKI lagaminų lipdukai, tai tikra puošmena, kuri papuoš Jūsų vaiko kelioninį lagaminą. Leiskite savo vaikui papuošti lagaminą taip kaip tik jis panorės. Rinkinyje 3 lapeliai su lipdukais. ..
  Mokestis: 4.55€ 5.50€
 • TRUNKI vaikiškas lagaminas Cassie Cat
  TRUNKI vaikiškas lagaminas Cassie Cat. Tai lagaminas suteikiantis vaikui daug džiaugsmo. Keliauti Jūsų vaikui su šiuo lagaminu bus daug linksmiau. Vaikas gali ant jo atsisėsti, specialiais laikikliais skirtoms rankoms laikytis, ir kojomis atsispiriant - važiuoti. Tėvams nesunku lagaminą traukti. Lag..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€ 60.53€
 • TRUNKI vaikiškas lagaminas Magical Fairy su lipdukais
  TRUNKI vaikiškas lagaminas Magical Fairy. Tai lagaminas suteikiantis vaikui daug džiaugsmo. Keliauti Jūsų vaikui su šiuo lagaminu bus daug linksmiau. Vaikas gali ant jo atsisėsti, specialiais laikikliais skirtoms rankoms laikytis, ir kojomis atsispiriant - važiuoti. Tėvams nesunku lagaminą traukti. ..
  Mokestis: 38.43€ 46.50€ 60.53€
 • Vaikiškas lagaminas TRUNKI Bee
  Vaikiškas lagaminas TRUNKI Bee. Tai lagaminas suteikiantis vaikui daug džiaugsmo. Keliauti Jūsų vaikui su šiuo lagaminu bus daug linksmiau. Vaikas gali ant jo atsisėsti, specialiais laikikliais skirtoms rankoms laikytis, ir kojomis atsispiriant - važiuoti. Tėvams nesunku lagaminą traukti. Lagaminėlį..
  Mokestis: 38.43€ 46.50€ 57.63€
 • Vaikiškas lagaminas TRUNKI Benny the Cat
  Vaikiškas lagaminas TRUNKI Benny the Cat. Tai lagaminas suteikiantis vaikui daug džiaugsmo. Keliauti Jūsų vaikui su šiuo lagaminu bus daug linksmiau. Vaikas gali ant jo atsisėsti, specialiais laikikliais skirtoms rankoms laikytis, ir kojomis atsispiriant - važiuoti. Tėvams nesunku lagaminą traukti. ..
  Mokestis: 38.43€ 46.50€ 60.53€
 • Vaikiškas lagaminas TRUNKI Bluebell
  Vaikiškas lagaminas TRUNKI Bluebell. Tai lagaminas suteikiantis vaikui daug džiaugsmo. Keliauti Jūsų vaikui su šiuo lagaminu bus daug linksmiau. Vaikas gali ant jo atsisėsti, specialiais laikikliais skirtoms rankoms laikytis, ir kojomis atsispiriant - važiuoti. Tėvams nesunku lagaminą traukti. Lagam..
  Mokestis: 38.43€ 46.50€ 63.43€
 • Vaikiškas lagaminas TRUNKI Frank the Fire Truck
  Vaikiškas lagaminas TRUNKI Frank the Fire Truck. Tai lagaminas suteikiantis vaikui daug džiaugsmo. Keliauti Jūsų vaikui su šiuo lagaminu bus daug linksmiau. Vaikas gali ant jo atsisėsti, specialiais laikikliais skirtoms rankoms laikytis, ir kojomis atsispiriant - važiuoti. Tėvams nesunku lagaminą tr..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€ 57.63€
 • Vaikiškas lagaminas TRUNKI Frieda
  Vaikiškas lagaminas TRUNKI Frieda. Tai lagaminas suteikiantis vaikui daug džiaugsmo. Keliauti Jūsų vaikui su šiuo lagaminu bus daug linksmiau. Vaikas gali ant jo atsisėsti, specialiais laikikliais skirtoms rankoms laikytis, ir kojomis atsispiriant - važiuoti. Tėvams nesunku lagaminą traukti. Lagamin..
  Mokestis: 38.43€ 46.50€ 57.63€
 • Vaikiškas lagaminas TRUNKI George
  Vaikiškas lagaminas TRUNKI George. Tai lagaminas suteikiantis vaikui daug džiaugsmo. Keliauti Jūsų vaikui su šiuo lagaminu bus daug linksmiau. Vaikas gali ant jo atsisėsti, specialiais laikikliais skirtoms rankoms laikytis, ir kojomis atsispiriant - važiuoti. Tėvams nesunku lagaminą traukti. Lagamin..
  Mokestis: 45.24€ 54.74€ 57.63€
 • Vaikiškas lagaminas TRUNKI Harley
  Vaikiškas lagaminas TRUNKI Harley. Tai lagaminas suteikiantis vaikui daug džiaugsmo. Keliauti Jūsų vaikui su šiuo lagaminu bus daug linksmiau. Vaikas gali ant jo atsisėsti, specialiais laikikliais skirtoms rankoms laikytis, ir kojomis atsispiriant - važiuoti. Tėvams nesunku lagaminą traukti. Lagamin..
  Mokestis: 38.43€ 46.50€ 57.63€
 • Vaikiškas lagaminas TRUNKI Pedro the Pirate Ship
  Vaikiškas lagaminas TRUNKI Pedro the Pirate Ship. Tai lagaminas suteikiantis vaikui daug džiaugsmo. Keliauti Jūsų vaikui su šiuo lagaminu bus daug linksmiau. Vaikas gali ant jo atsisėsti, specialiais laikikliais skirtoms rankoms laikytis, ir kojomis atsispiriant - važiuoti. Tėvams nesunku lagaminą t..
  Mokestis: 38.43€ 46.50€ 63.43€
 • Vaikiškas lagaminas TRUNKI Penelope
  Vaikiškas lagaminas TRUNKI Penelope. Tai lagaminas suteikiantis vaikui daug džiaugsmo. Keliauti Jūsų vaikui su šiuo lagaminu bus daug linksmiau. Vaikas gali ant jo atsisėsti, specialiais laikikliais skirtoms rankoms laikytis, ir kojomis atsispiriant - važiuoti. Tėvams nesunku lagaminą traukti. Lagam..
  Mokestis: 47.63€ 57.63€
 • Vaikiškas lagaminas TRUNKI Race Car
  Vaikiškas lagaminas TRUNKI Race Car. Tai lagaminas suteikiantis vaikui daug džiaugsmo. Keliauti Jūsų vaikui su šiuo lagaminu bus daug linksmiau. Vaikas gali ant jo atsisėsti, specialiais laikikliais skirtoms rankoms laikytis, ir kojomis atsispiriant - važiuoti. Tėvams nesunku lagaminą traukti. Lagam..
  Mokestis: 38.43€ 46.50€ 63.43€
 • Vaikiškas lagaminas TRUNKI Rex
  Vaikiškas lagaminas TRUNKI Rex. Tai lagaminas suteikiantis vaikui daug džiaugsmo. Keliauti Jūsų vaikui su šiuo lagaminu bus daug linksmiau. Vaikas gali ant jo atsisėsti, specialiais laikikliais skirtoms rankoms laikytis, ir kojomis atsispiriant - važiuoti. Tėvams nesunku lagaminą traukti. Lagaminėlį..
  Mokestis: 38.43€ 46.50€ 57.63€
 • Vaikiškas lagaminas TRUNKI Rosie
  Vaikiškas lagaminas TRUNKI Rosie. Tai lagaminas suteikiantis vaikui daug džiaugsmo. Keliauti Jūsų vaikui su šiuo lagaminu bus daug linksmiau. Vaikas gali ant jo atsisėsti, specialiais laikikliais skirtoms rankoms laikytis, ir kojomis atsispiriant - važiuoti. Tėvams nesunku lagaminą traukti. Lagaminė..
  Mokestis: 47.63€ 57.63€
 • Vaikiškas lagaminas TRUNKI Terrance
  Vaikiškas lagaminas TRUNKI Terrance. Tai lagaminas suteikiantis vaikui daug džiaugsmo. Keliauti Jūsų vaikui su šiuo lagaminu bus daug linksmiau. Vaikas gali ant jo atsisėsti, specialiais laikikliais skirtoms rankoms laikytis, ir kojomis atsispiriant - važiuoti. Tėvams nesunku lagaminą traukti. Lagam..
  Mokestis: 34.71€ 42.00€ 51.84€
 • Vaikiškas lagaminas TRUNKI Tiger
  Vaikiškas lagaminas TRUNKI Tiger. Tai lagaminas suteikiantis vaikui daug džiaugsmo. Keliauti Jūsų vaikui su šiuo lagaminu bus daug linksmiau. Vaikas gali ant jo atsisėsti, specialiais laikikliais skirtoms rankoms laikytis, ir kojomis atsispiriant - važiuoti. Tėvams nesunku lagaminą traukti. Lagaminė..
  Mokestis: 38.43€ 46.50€ 57.63€
 • Vaikiškas lagaminas TRUNKI Trixie
  Vaikiškas lagaminas TRUNKI Trixie. Tai lagaminas suteikiantis vaikui daug džiaugsmo. Keliauti Jūsų vaikui su šiuo lagaminu bus daug linksmiau. Vaikas gali ant jo atsisėsti, specialiais laikikliais skirtoms rankoms laikytis, ir kojomis atsispiriant - važiuoti. Tėvams nesunku lagaminą traukti. Lagamin..
  Mokestis: 35.95€ 43.50€ 51.84€
 • BENBAT kelioninė kėdutė/krepšys YummiGo Stone Arbor 3in1
  BENBAT kelioninė kėdutė/krepšys YummiGo Stone Arbor 3in1 „Benbat 3in1“ turistinė kėdutė yra puikus aksesuaras tiek namuose, tiek lauke. Tai lengva ir nešiojama papildoma kėdutė, bet taip pat labai talpus stilingas kelioninis krepšys ar vieta kasdieniams Jūsų vaiko daiktams laikyti. Be to, „3 vien..
  Mokestis: 36.78€ 44.50€
 • LOL kuprinė - lagaminas
  LOL kuprinė - lagaminas. Lagaminas su trim išorinėmis kišenėlėmis: vandens buteliukui, smuliems daiktams susidėti. Didelis vidinis skyrius užsegamas užtrauktuku. Kaučiukiniai ratukai. Ištrauktos lagamino rankenos aukštis 58 cm. Matmenys: 30 x 15 x 38 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 22.74€ 27.51€
 • SKIP HOP vaikiškas lagaminas Luggage Zoo Butterfly
  SKIP HOP vaikiškas lagaminas Luggage Zoo Butterfly Ei, nuotykiai! Su tokiu šauksmu jūsų drąsūs kelerių metų vaikai priims idėją praleisti keletą dienų ne namuose. Šeimos kelionė yra puiki atrakcija, ypač jei galite susikrauti mėgstamus drabužius ir žaislus į savo lagaminą! „SKIP HOP ZOO“ lagamina..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • SKIP HOP vaikiškas lagaminas Luggage Zoo Dog
  SKIP HOP vaikiškas lagaminas Luggage Zoo Dog Ei, nuotykiai! Su tokiu šauksmu jūsų drąsūs kelerių metų vaikai priims idėją praleisti keletą dienų ne namuose. Šeimos kelionė yra puiki atrakcija, ypač jei galite susikrauti mėgstamus drabužius ir žaislus į savo lagaminą! „SKIP HOP ZOO“ lagaminas prav..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • SKIP HOP vaikiškas lagaminas Luggage Zoo Fox
  SKIP HOP vaikiškas lagaminas Luggage Zoo Fox Ei, nuotykiai! Su tokiu šauksmu jūsų drąsūs kelerių metų vaikai priims idėją praleisti keletą dienų ne namuose. Šeimos kelionė yra puiki atrakcija, ypač jei galite susikrauti mėgstamus drabužius ir žaislus į savo lagaminą! „SKIP HOP ZOO“ lagaminas prav..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • SKIP HOP vaikiškas lagaminas Luggage Zoo Giraffe
  SKIP HOP vaikiškas lagaminas Luggage Zoo Giraffe Ei, nuotykiai! Su tokiu šauksmu jūsų drąsūs kelerių metų vaikai priims idėją praleisti keletą dienų ne namuose. Šeimos kelionė yra puiki atrakcija, ypač jei galite susikrauti mėgstamus drabužius ir žaislus į savo lagaminą! „SKIP HOP ZOO“ lagaminas ..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • SKIP HOP vaikiškas lagaminas Luggage Zoo Ladybug
  SKIP HOP vaikiškas lagaminas Luggage Zoo Ladybug Ei, nuotykiai! Su tokiu šauksmu jūsų drąsūs kelerių metų vaikai priims idėją praleisti keletą dienų ne namuose. Šeimos kelionė yra puiki atrakcija, ypač jei galite susikrauti mėgstamus drabužius ir žaislus į savo lagaminą! „SKIP HOP ZOO“ lagaminas ..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • SKIP HOP vaikiškas lagaminas Luggage Zoo Monkey
  SKIP HOP vaikiškas lagaminas Luggage Zoo Monkey Ei, nuotykiai! Su tokiu šauksmu jūsų drąsūs kelerių metų vaikai priims idėją praleisti keletą dienų ne namuose. Šeimos kelionė yra puiki atrakcija, ypač jei galite susikrauti mėgstamus drabužius ir žaislus į savo lagaminą! „SKIP HOP ZOO“ lagaminas p..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • SKIP HOP vaikiškas lagaminas Luggage Zoo Unicorn
  SKIP HOP vaikiškas lagaminas Luggage Zoo Unicorn Ei, nuotykiai! Su tokiu šauksmu jūsų drąsūs kelerių metų vaikai priims idėją praleisti keletą dienų ne namuose. Šeimos kelionė yra puiki atrakcija, ypač jei galite susikrauti mėgstamus drabužius ir žaislus į savo lagaminą! „SKIP HOP ZOO“ lagaminas ..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • TRUNKI Boostapak kelioninė kuprinė/automobilinė kėdutė 2in1
  TRUNKI Boostapak kelioninė kuprinė/automobilinė kėdutė 2in1 tai idealus sprendimas mėgstantiems keliauti ir turėti viską vienoje vietoje. Kelioninė kuprinė Boostapak kaip tik tai ko reikės Jums ir Jūsų vaikui kelionėje, nes vaikas galės ne tik susidėti savo daiktus į kuprinę, bet kuprinę galima bus ..
  Mokestis: 57.21€ 69.22€
 • TRUNKI Boostapak kelioninė kuprinė/automobilinė kėdutė 2in1 PINK
  TRUNKI Boostapak kelioninė kuprinė/automobilinė kėdutė 2in1 tai idealus sprendimas mėgstantiems keliauti ir turėti viską vienoje vietoje. Kelioninė kuprinė Boostapak kaip tik tai ko reikės Jums ir Jūsų vaikui kelionėje, nes vaikas galės ne tik susidėti savo daiktus į kuprinę, bet kuprinę galima bus ..
  Mokestis: 57.21€ 69.22€
 • TRUNKI užkandžių krepšys/termopakuotė Terrance
  TRUNKI užkandžių krepšys/termopakuotė Terrance vaiko užkandžiams ir gaiviesiems gėrimams susidėti. Krepšys naudojamas kaip termopakuotė, todėl maistas visuomet jame išliks šiltas ir šviežias. Skyrius ledukams įdėti. Sukurta taip, kad tilptų į visų tipų Trunki lagaminus. Galima užsidėti ant pečių kai..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • Vaikiškas kelioninis lagaminas Minnie Mouse
  Vaikiškas kelioninis lagaminas Minnie Mouse      4 360 ° pasukami ratukai;      kišenė ir diržas viduje;      rankena su aukščio reguliavimu;      Minnie Mouse tema;      Bendras aukštis..
  Mokestis: 27.19€ 32.90€
 • Vaikiškas lagaminas Range Rover 2in1
  Vaikiškas lagaminas/paspirtukas Range Rover tai puikus pasirinkimas keliaujantiems su vaiku šiuo išskirtinio dazaino ir kokybės lagaminu. Lagaminą galima ne tik traukti, tačiau ant jo vaikas galės atsisėsti ir naudoti kaip paspirtuką. Maksimali naudojamo paspirtuko apkrova 23 kg. Lagaminas su ištrau..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • Vaikiškas lagaminas Range Rover 2in1
  Vaikiškas lagaminas/paspirtukas Range Rover tai puikus pasirinkimas keliaujantiems su vaiku šiuo išskirtinio dazaino ir kokybės lagaminu. Lagaminą galima ne tik traukti, tačiau ant jo vaikas galės atsisėsti ir naudoti kaip paspirtuką. Maksimali naudojamo paspirtuko apkrova 23 kg. Lagaminas su ištrau..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • Vaikiškas lagaminas Range Rover 2in1
  Vaikiškas lagaminas/paspirtukas Range Rover tai puikus pasirinkimas keliaujantiems su vaiku šiuo išskirtinio dazaino ir kokybės lagaminu. Lagaminą galima ne tik traukti, tačiau ant jo vaikas galės atsisėsti ir naudoti kaip paspirtuką. Maksimali naudojamo paspirtuko apkrova 23 kg. Lagaminas su ištrau..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • Vaikiškas lagaminas su ratukais Cars
  Vaikiškas lagaminas su ratukaisCars kuriame tilps daugelis vaiko drabužėlių, įvairių kelionės reikmenų bei aksesuarų. Spalvingas lagaminas papuoštas garsių animacinių filmukų herojų motyvais. Lagamino rankena išsitraukia (ištrauktos rankenos aukštis 76cm). Vienas didelis skyrius. Lagamino išmatavima..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • Vaikiškas lagaminas su ratukais Dino
  Vaikiškas lagaminas su ratukais Dino kuriame tilps daugelis vaiko drabužėlių, įvairių kelionės reikmenų bei aksesuarų. Spalvingas lagaminas papuoštas garsių animacinių filmukų herojų motyvais. Lagamino rankena išsitraukia (ištrauktos rankenos aukštis 78 cm). Vienas didelis skyrius. Lagamino išmatavi..
  Mokestis: 31.32€ 37.90€
 • Vaikiškas lagaminas su ratukais Frozen II
  Vaikiškas lagaminas su ratukais Frozen II kuriame tilps daugelis vaiko drabužėlių, įvairių kelionės reikmenų bei aksesuarų. Spalvingas lagaminas papuoštas garsių animacinių filmukų herojų motyvais. Lagamino rankena išsitraukia (ištrauktos rankenos aukštis 76cm). Vienas didelis skyrius. Lagamino išma..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • Vaikiškas lagaminas su ratukais Maša ir Lokys
  Vaikiškas lagaminas su ratukais Maša ir Lokys kuriame tilps daugelis vaiko drabužėlių, įvairių kelionės reikmenų bei aksesuarų. Spalvingas lagaminas papuoštas garsių animacinių filmukų herojų motyvais. Lagamino rankena išsitraukia (ištrauktos rankenos aukštis 65cm). Du skyriai užsegami užtrauktuku. ..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€
 • Vaikiškas lagaminas su ratukais Mickey Mouse
  Vaikiškas lagaminas su ratukais Mickey Mouse kuriame tilps daugelis vaiko drabužėlių, įvairių kelionės reikmenų bei aksesuarų. Spalvingas lagaminas papuoštas garsių animacinių filmukų herojų motyvais. Lagamino rankena išsitraukia (ištrauktos rankenos aukštis 76cm). Vienas didelis skyrius. Lagam..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • Vaikiškas lagaminas su ratukais Mickey Mouse
  Vaikiškas lagaminas su ratukais Mickey Mouse kuriame tilps daugelis vaiko drabužėlių, įvairių kelionės reikmenų bei aksesuarų. Spalvingas lagaminas papuoštas garsių animacinių filmukų herojų motyvais. Lagamino rankena išsitraukia (ištrauktos rankenos aukštis 76cm). Vienas didelis skyrius. Lagam..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • Vaikiškas lagaminas su ratukais Minnie Mouse
  Vaikiškas lagaminas su ratukais Minnie Mouse kuriame tilps daugelis vaiko drabužėlių, įvairių kelionės reikmenų bei aksesuarų. Spalvingas lagaminas papuoštas garsių animacinių filmukų herojų motyvais. Lagamino rankena išsitraukia (ištrauktos rankenos aukštis 76cm). Vienas didelis skyrius. Lagamin..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • Vaikiškas lagaminas su ratukais Minnie Mouse
  Vaikiškas lagaminas su ratukais Minnie Mouse kuriame tilps daugelis vaiko drabužėlių, įvairių kelionės reikmenų bei aksesuarų. Spalvingas lagaminas papuoštas garsių animacinių filmukų herojų motyvais. Lagamino rankena išsitraukia (ištrauktos rankenos aukštis 76cm). Vienas didelis skyrius. Lagamino i..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • Vaikiškas lagaminas su ratukais Peppa
  Vaikiškas lagaminas su ratukais Pepppa kuriame tilps daugelis vaiko drabužėlių, įvairių kelionės reikmenų bei aksesuarų. Spalvingas lagaminas papuoštas garsių animacinių filmukų herojų motyvais. Lagamino rankena išsitraukia (ištrauktos rankenos aukštis 65cm). Du skyriai užsegami užtrauktuku. Lagamin..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€
 • Vaikiškas lagaminas su ratukais Pony
  Vaikiškas lagaminas su ratukais  Pony kuriame tilps daugelis vaiko drabužėlių, įvairių kelionės reikmenų bei aksesuarų. Spalvingas lagaminas papuoštas garsių animacinių filmukų herojų motyvais. Lagamino rankena išsitraukia (ištrauktos rankenos aukštis 76cm). Vienas didelis skyrius. Lagamino išm..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • Vaikiškas lagaminas su ratukais Spider Man
  Vaikiškas lagaminas su ratukais Cars kuriame tilps daugelis vaiko drabužėlių, įvairių kelionės reikmenų bei aksesuarų. Spalvingas lagaminas papuoštas garsių animacinių filmukų herojų motyvais. Lagamino rankena išsitraukia (ištrauktos rankenos aukštis 65cm). Du skyriai užsegami užtrauktuku. Lagaminą ..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€